آدرس : ولیعصر بالاتر از زعفرانیه برج فردوس طبقه 2 واحد 12
02122704076
drentezari@

پوستی آلت تناسلی

بدون نام

سایر موضوعات

سلام و وقت بخیر
سال گذشته روی اطراف آلت تناسلی من بعد از استفاده از دارو های موبر ایجاد تورم و قرمزی همراه سوزش و خارش میشد ک بعد از مراجعه ب پزشک تشخیص قارچ دادند ک بعد از دو دوره درمان برطرف نشد و ب پزشک دیگه ای مراجعه کردم ک ایشون هم همین تشخیص رو دادن و برطرف نشد الان این بیماری بیشتر شده و روی آلت تناسلی هم کشیده شده بیشتر قسمت های ریشه مو درگیر بیماری هست و وقتی با دارو موبر استفاده میکنم حالت رفتن پوست رو داره و تا یکی دو روز سوزش کمی داره و بعد خوب میشه وفقط اون قسمت ها پوسته پوسته میشه و همچنین خارش هم دیگه ندارم.
هیچ گونه فعالیت جنسی نداشتم و مجرد هستم
از توی عکس چیز زیادی مشخص نبود عکس پیوست نکردم

  • دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۰۳( 3 ماه پیش)
  • وضعیت : بسته شده

دکتر عباس انتظاری

سلام جانم
این حالت معمولا ناشی از حساسیت به داروی نطافت بوده و به شکل سوختگی موقتی پوست تظاهر می کند
می توان از کرم های مورد ضد حساسیت استفاده نمود
یا نیم ساعت قبل از استفاده از داروی نطافت از کرم اوره ۱۰ درصد ثمین بزن و ناحیه را خشک نگه دار
جای نگرانی زیادی نیست
موفق

  • دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۱۴( 3 ماه پیش)

 

 

از بین بردن چین و چروک پیشانی
آنژیوگرافی
تنگی مجرای ادراری
جوانسازی پوست
متخصص ارتوپد
رژیم لاغری
اتوماسیون مالی تحت وب
درمان واریس
درمان پروستات
لیزر موهای زائد
درمان زگیل تناسلی
درمان فشار خون
درمان زگیل تناسلی زنان
ناباروری
مرکز پزشکی هسته ای
اصلاح طرخ لبخند