دریافت کد رهگیری و پرداخت
وارد کردن اطلاعات نهایی
انتخاب روز و ساعت
وارد کردن اطلاعات شخصی
مرحله اول: وارد کردن اطلاعات شخصی

مرحله دوم: انتخاب روز و ساعت

مرحله سوم: وارد کردن اطلاعات نهایی

توجه فرمایید که مبلغ ویزیت با احتساب کد تخفیف
50000
تومان می باشد.
توجه فرمایید که زمان ویزیت
20
دقیقه می باشد.


به منظور ایجاد آسایش بیشتر مراجعین و پرهیز از اتلاف وقت این عزیزان، امکان نوبت دهی به صورت آنلاین وجود دارد. شما به راحتی می توانید روز و ساعت دلخواه خود را انتخاب نموده و راس ساعت برای ویزیت به مطب مراجعه فرمائید.

مراحل کار به ترتیب زیر می باشد

حتما در ابتدا شماره ۰۲۱۲۲۰۲۳۱۰۷ را به نام دکتر عباس انتظاری در گوشی تلفن موبایل خود SAVE کنید.

از طریق فرم بالا ، در ابتدا نام و نام خانوادگی، تلفن همراه ، ای میل و تلفن ثابت خود را وارد کنید.

در مرحله بعد روز و ساعت دلخواه خود را برای ویزیت انتخاب نمایید

سپس کد تائید را وارد کنید .

در مرحله بعد هزینه ویزیت را به صورت آنلاین بپردازید (قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی عضو شبکه شتاب)  و کدرهگیری دریافت نمائید.

کد رهگیری شما به ای میل  و تلگرام (در صورت فعال بودن) شما نیز ارسال می گردد.

با در دست داشتن کد رهگیری خود ۱۵ دقیقه زودتر در محل مطب حاضر باشید

در صورتی که به هر دلیلی امکان تعیین نوبت به صورت آنلاین برای شما امکان پذیر نباشد شما می توانید از طریق Telegram اقدام به تعیین نوبت نمائید.  برای نوبت هایی که از طریق تلگرام تائید می شوند ممکن است نیاز به قدری تحمل و انتظار  باشد. برای تعیین وقت ویزیت از طریق تلگرام ، ابتدا شماره ۰۲۱۲۲۰۲۳۱۰۷ را در دفتر تلفن گوشی خود Save نموده و سپس نام و نام خانوادگی خود و عبارت “درخواست نوبت” را به همین شماره از طریق تلگرام ارسال نمائید تا در اولین فرصت نوبت ویزیت شما تعیین گردد.

از پذیرش عزیزانی که فاقد کد رهگیری هستند معذور می باشیم.

نوبت دهی آنلاین - به راحتی روز و ساعت مراجعه خود را انتخاب فرمائید

به منظور ایجاد آسایش بیشتر مراجعین و پرهیز از اتلاف وقت این عزیزان، امکان نوبت دهی به صورت آنلاین وجود دارد. شما به راحتی می توانید روز و ساعت دلخواه خود را انتخاب نموده و راس ساعت برای ویزیت به مطب مراجعه فرمائید.

گوگل کروم یا فایرفاکس

برای استفاده بهینه از سرویس نوبت دهی ، حتما از گوگل کروم Chrome یا فایرفاکس Firefox استفاده بفرمائید. استفاده از سایر برنامه ها نظیر اینترنت اکسپلورر یا سافاری ممکن است با اختلالاتی در روند نوبت دهی همراه باشد

مراحل کار شما برای نوبت دهی ، به ترتیب زیر می باشد

  1. حتما در ابتدا شماره ۰۲۱۲۲۰۲۳۱۰۷ را به نام دکتر عباس انتظاری در گوشی تلفن موبایل خود SAVE کنید.
  2. از طریق فرم بالای صفحه نوبت دهی ،  ابتدا نام و نام خانوادگی، تلفن همراه ، ای میل و تلفن ثابت خود را وارد کنید.
  3. در مرحله بعد روز و ساعت دلخواه خود را برای مراجعه حضوری به مطب و ویزیت انتخاب فرمائید
  4. سپس کد تائید را وارد کنید .
  5. در مرحله بعد هزینه ویزیت را به صورت آنلاین بپردازید (قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی عضو شبکه شتاب)  و کدرهگیری دریافت نمائید.
  6. کد رهگیری شما به ای میل  و تلفن همراه  شما (از طریق SMS – در صورتی که خط تلفن شما قابلیت دریافت SMS از خطوط ثابت را داشته باشد)  نیز ارسال می گردد.
  7. با در دست داشتن کد رهگیری خود ۱۵ دقیقه زودتر در محل مطب حاضر باشید
توجه

راس ساعت در مطب حاضر باشید ولی چون زمان ویزیت بیماران تقریبی می باشد ممکن است معاینه شما توسط دکتر با تاخیر انجام شود لذا خواهشمند است به منظور حفظ نظم و آرامش صبور باشید و ما را برای ارائه خدمات بهتر یاری فرمائید.

در صورتی که به هر دلیلی نوبت دهی به صورت آنلاین برای شما امکان پذیر نباشد، شما می توانید از طریق تلگرام اقدام به تعیین نوبت نمائید. در این روش سیستم به صورت اتوماتیک اولین نوبت آزاد را به شما پیشنهاد می کند و امکان انتخاب زمان توسط شما وجود ندارد. حداکثر تعداد دفعات درخواست و نوبت دهی از این طریق ۲ بار می باشد. برای نوبت دهی از طریق تلگرام  ابتدا شماره ۰۲۱۲۲۰۲۳۱۰۷ را در دفتر تلفن گوشی خود Save نموده و سپس نام و نام خانوادگی خود و عبارت “نوبت” را به همین شماره از طریق تلگرام ارسال نمائید تا در اولین فرصت نوبت ویزیت شما تعیین گردد.

پذیرش صرفا با وقت قبلی امکان پذیر است. حتما نوبت خود را از قبل تائید فرمائید

به هیچ عنوان امکان پذیرش افرادی که فاقد کد رهگیری هستند وجود ندارد. در ضمن برای عزیزانی که تا کنون به مطب مراجعه نداشته و فاقد پرونده بالینی در مطب می باشند امکان پذیرش و نوبت دهی به صورت تلفنی وجود ندارد. اولین نوبت پذیرش حتما باید به صورت الکترونیک از طریق همین صفحه (وب سایت یا تلگرام ) انجام شود