نقطه جی در خانمها و روش پیدا کردن نقطه G

نقطه جی در خانمها و روش پیدا کردن نقطه G

فهرست مطالب

رسیدن به ارگاسم می تواند به کاهش استرس کمک کرده، پوست را بهبود بخشیده و احساس فوق العاده ای در فرد ایجاد کند. با این حال، در بسیاری از زنان رسیدن به ارگاسم مخصوصا از طریق دخول آلت می تواند به دشواری یافتن نقطه جی باشد. رسیدن به ارگاسم تنها از طریق دخول آلت معمولا در میان زنان رایج نیست.

در واقع، طبق یک مطالعه در سال 2017، تنها 18 درصد از زنان فقط از طریق دخول و بدون استفاده از دست، دهان یا اسباب بازی های جنسی به ارگاسم می رسند.

همچنین، هنگامی که صحبت از رسیدن به ارگاسم در حین سکس به میان می آید، تحریک کلیتوریس نیز لازم یا حداقل مفید است. با این حال، حتی در صورتی که فرد ارگاسم از واژن را تجربه نکرده باشد به معنای غیر ممکن بودن دستیابی به آن نیست.

برخی بر این باورند که نقطه جی کلید دستیابی به ارگاسم زنان در حین دخول است. اما برخی محققان باور دارند که پدیده ای به نام ارگاسم از طریق واژن وجود ندارد. به همین دلیل، در این زمینه تشخیص درست از نادرست دشوار می شود.

تحریک نقطه جی G

نقطه جی G در زنان چیست؟

نقطه جی کلید دستیابی به ارگاسمی لذت بخش از طریق واژن است. نقطه جی که نقطه گرانفنبرگ نیز نام دارد اولین بار توسط پزشکی به نام ویپل کشف شد. ویپل دریافت که انجام حرکت خم کردن انگشت اشاره در داخل واژن سبب ایجاد یک واکنش فیزیکی در زنان می شود.

او بر این باور بود که تحریک این ناحیه کلید دستیابی زنان به ارگاسم در حین رابطه جنسی است. با این حال، لازم به ذکر است که نقطه جی یک قسمت مشخص از بدن انسان نیست.

در واقع، در یک مطالعه در سال 2017 محققان دریافتند که نقطه جی یک محل مشخص ندارد. نقطه جی به جای اینکه یک نقطه جداگانه از واژن باشد، قسمتی از شبکه کلیتورال است. این بدان معنی است که هنگام تحریک نقطه جی، در واقع بخشی از کلیتوریس تحریک می شود.

کلیتوریس بسیار بزرگ تر از تصور ما از آن است. برآمدگی کوچک بالای لب داخلی واژن در واقع تنها نوک کلیتوریسی است که هر کدام از دو ریشه آن 10 سانتی متر طول دارند. علاوه بر این، این ناحیه در هر زن متفاوت بوده که علت دشواری تعیین محل آن نیز به همین دلیل است. با این حال، با تحریک شدن نقطه جی انزال در زن رخ داده و او از طریق واژن به ارگاسم می رسد.

درباره ارضا جنسی زنان با دخول و رابطه واژینال چه میدانید؟

چگونه می توان نقطه جی را پیدا کرد؟

از آن جایی که این نقطه در نقشه آناتومی بدن انسان وجود ندارد، پیدا کردن آن می تواند دشوار باشد.

البته دشواری به معنای غیر ممکن نیست. زنان بهتر است به جای جستجوی آن در حین رابطه جنسی دو نفره، سعی کنند نقطه جی را به تنهایی پیدا کنند.

در صورت تمایل به یافتن نقطه جی ابتدا باید آرامش داشته باشید. در هنگام کشف بدن خود، کاری را انجام دهید که بهترین احساس را ایجاد می کند. پس از آماده شدن، قبل از وارد کردن انگشتان یا اسباب بازی های جنسی به واژن، مجرای ورودی واژن را مالش دهید.

همه زنان با تحریک نقطه جی احساس رضایت کسب نمی کنند که این پدیده طبیعی است. باید به یاد داشت که خود ارضایی کاملا طبیعی بوده و می تواند به عنوان بخشی از هر رابطه جنسی باشد. با صرف زمان بر شناخت تمایلات خود می توانید با استفاده از این اطلاعات شریک جنسی خود را از نحوه انجام فعالیت های جنسی لذت بخش برای شما راهنمایی کنید.

تحریک نقطه جی G

بهترین پوزیشن های رابطه جنسی برای تحریک نقطه جی G

در صورت تمایل به تجربه تحریک نقطه جی در حین رابطه جنسی واژنی، برخی پوزیشن های جنسی می توانند مفید باشند. افراد باید پوزیشن هایی را امتحان کنند که کنترل بیشتری را بر حرکات فراهم می کنند. بدین روش می توان لذت بخش ترین نوع حرکات را تشخیص داد.

با اینکه تعداد این پوزیشن ها زیاد است اما سه مورد از آن ها در پایین بیان شده اند:

??دختر گاو چران

از شریک جنسی خود بخواهید تا بر روی کمر خود دراز کشیده و بر روی او سوار شوید. این پوزیشن امکان کنترل بر ریتم، عمق و زاویه دخوال را به افراد داده تا بتوانند نقطه جی را پیدا کنند.

به جای بالا و پایین رفتن به عقب و جلو حرکت کنید تا با مالش آلت تناسلی مردانه بر روی دیواره داخلی واژن نقطه جی تحریک شود. ترکیب ویژگی های مختلف کمک کننده است بنابراین از تغییر سرعت و زاویه دخول استقبال کنید.

??داگی استایل (سگی)

داگی استایل یک روش فوق العاده دیگر برای دستیابی به دخول عمیق تر حین رابطه جنسی است. در این روش، تغییر زاویه آلت با هدف مالش نقطه جی آسان است. بر روی دست و زانو های خود قرار گرفته و شریک خود را در پشت قرار دهید.

در حین دخول، قرار گرفتن بر ساعد دست ها یا به عقب دادن لگن خود را امتحان کنید تا با تغییر زاویه آلت بهترین شرایط به وجود آید. در صورت تمایل، می توان نوعی دیگر از این پوزیشن را نیز امتحان کرد. برای انجام این مورد بر روی تخت دراز کشیده و پا های خود را از لبه تخت آویزان کنید تا شریک جنسی با قرار گرفتن در پشت سر بتواند دخول را انجام دهد.

??پوزیشن رو در روی بسته

این مورد نوعی از پوزیشن رو در روی ساده است که بدون عمیق شدن دخول، امکان تحریک بیشتری را فراهم می کند. بر روی کمر خوابیده و پا های خود را جمع کنید.

سپس، شریک جنسی بر روی پا های شما سوار شده و پا هایتان را بیشتر جمع می کند. در حالی که امکان دارد این دخول چندان عمیق نباشد اما احساس مالش بیشتری بدست آمده و نقطه جی بیشتر تحریک می شود که خود می تواند راهی برای کمک به ارگاسم زن باشد.

بهترین پوزیشن های رابطه جنسی برای تحریک نقطه جی G

چگونه پوزیشن جنسی مورد علاقه خود را پیدا کنم؟

صرف نظر از آنچه در فیلم ها دیده می شود، رابطه جنسی همواره سریع و آسان نیست. زنان اغلب بر این باورند که رابطه جنسی شرم آور است که همین موضوع دستیابی به ارگاسم و رضایت جنسی را دشوار تر می کند. از بر عهده گرفتن مسئولیت زندگی جنسی خود واهمه نداشته و علایق خود را بدست آورید. یافتن نقطه جی یک الزام نیست.

هیچ قانونی بیانگر این نیست که ارگاسم در زنان تنها از یک روش بدست می آید. ارگاسم در اغلب زنان از طریق ترکیبی از تلاش ها و اقدامات حاصل می شود.

یافتن موارد مناسب برای خود می تواند زمان بر باشد به همین دلیل باید صبور بود. مهم ترین مورد در رابطه جنسی کسب رضایت است. کشف ویژگی های بدن و تمایلات جنسی خود قدم بزرگی در اطمینان از داشتن یک زندگی جنسی شاد، ایمن و لذت بخش است. افراد هرگز نباید درباره علایق خود احساس شرم کنند. همه افراد لیاقت داشتن یک رابطه جنسی عالی را دارند.

دسته بندی

آیا این مطلب مفید بود؟ به اشتراک بگذارید

دکتر عباس انتظاری

از دکتر سوال دارید؟

دکتر عباس انتظاری

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

سوال خود را در اینجا ثبت کنید و کد رهگیری دریافت فرمائید.  کلیه سوالات بعد از 15 آذرماه پاسخ داده خواهند شد 

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال قبلی ، کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید تا پاسخ دکتر را مشاهده فرمائید کلیه سوالات بعد از 15 آذرماه پاسخ داده خواهند شد 
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر Milad چهارشنبه ۱۶ تیر ۰( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 87 مشاهده پرسش
  ریزش مو دارم میخام موهام ریزشش وایسته و رشد کنه
  1. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری چهارشنبه ۱۶ تیر ۰( 1 سال پیش)

   علیک سلام

   یکی از بهترین روش های درمان ریزش مو در مردان استفاده از محلول موضعی مینوکسیدیل است

    

 • تصویر کاربر محمدی جمعه ۱۱ تیر ۰( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 90 مشاهده پرسش
  سلام اقای دکتر وقت بخیر
  اقای دکتر الان دو سه ماهی میشه که روی پلک سمت راست من یه زگیل مانند بوجود اومده و روی گردنم هم ۳ تا میخواستم ببینم نیاز به پیگیری هست یا نه چون من یک سال پیش با یکی رابطه داشتم میتونه از انتقال پیدا کرده باشه من خانمم ازمایش اچ پی وی تناسلی هم داده که منفی شده ولی تو قسمت گرن خانمم هم دوتا بووجود اومده یه راهنمایی بفرمائین ایا نیاز به ازمایش و پیگیری هست
  1. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری جمعه ۱۱ تیر ۰( 1 سال پیش)

   سلام جانم

   بهتره برای ارزیابی دقیقتر و درمان به پزشک مراجعه شود

   موفق

 • تصویر کاربر mahdi سه شنبه ۱ تیر ۰( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 93 مشاهده پرسش
  باعرض سلام وخسته نباشید خدمت شما چندتا عکس فرستادم ممنون میشم راهنمایی کنیداین لکها گاهی کم رنگ گاهی پررنگ میشن باتشکر
  1. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری سه شنبه ۱ تیر ۰( 1 سال پیش)

   سلام جانم

   عکس به درستی ارسال نشده است

   مجددا اقدام شود

   موفق

 • تصویر کاربر بهار سه شنبه ۲۵ خرداد ۰( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 95 مشاهده پرسش
  سلام دکتر من یه سه سالی هست که به سری التهاب و مشکلات پوستی تو ناحیه تناسلی دارم. از تو وبسایتتون چک کردم خیلی شبیه زگیل آبکی هست. عکسشم ضمیمه کردم. مثل اینکه پماد هایی هست که برطرف و یا کاهش میده این بیماری رو. میشه اسم پمادها و نحوه مصرفش رو بفرمایید.
  1. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری سه شنبه ۲۵ خرداد ۰( 1 سال پیش)

   سلام جانم

   البته بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد ولی با توجه به عکس ارسالی زگیل آبکی (مولوسکوم ) مطرح نیست و احتمالا زگیل تناسلی مطرح باشد

   کرم آلدرا شاید کمک کننده باشد که باید هر سه روز یک بار استفاده شود

   بهترین و سریعترین روش درمانی که کمترین میزان عود را دارد لیزر است که فیلم لیزر را هم برات گذاشتم تا ببینی

   معاینات ادواری و ارزیابی های مکرر سالانه بسیار کمک کننده است بهتره برای ارزیابی دقیقتر به پزشک مراجعه کنی. ممکنه نیاز به نمونه برداری باشد 

 • تصویر کاربر مسعود شنبه ۸ خرداد ۰( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 103 مشاهده پرسش
  با سپاس از آقای دکتر .در ناحیه کیسه بیضه ها فقط یک مورد زایده تقریبا شش ماهی هست که بوجود آمده .
  1. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری شنبه ۸ خرداد ۰( 1 سال پیش)

   سلام جانم

   با توجه به عکس ارسالی کیست اپیدرمال مطرح است که معمولا خطری نداشته و نیاز به درمان ندارد ولی در صورتی که از نظر ظاهری آزار دهنده باشد لیزر بهترین روش درمانی است. امکان از بین بردن این حالت با دارو وجود ندارد. بهتره برای ارزیابی دقیقتر به پزشک مراجعه کنی

   موفق

 • تصویر کاربر M جمعه ۲۴ اردیبهشت ۰( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 254 مشاهده پرسش
  سلام اقای دکتر چن وقتیه دونه های زیرپوستی سفیدی اطراف لوب کوچیکم میبینم که ازلحاظ روحی اعصابمو بهم ریخته.قابل لمس نیس ینی برجستگی نداره فقط این سفیدیها شبیه برفک زیرپوستی دیده میشه باتوجه به عکس میشه بگید چیه؟میترسم بیماری باشه.خیلی نگرانم کرده دخترم۲۱سالمه وتاحالارابطه جنسی نداشتم ممنون میشم راهنماییم کنین
  1. تصویر کاربر M پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۰( 1 سال پیش)
   اقای دکتر لطفا جوابی بدین و برای درمانش کمکم کنین😓
  2. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری جمعه ۲۴ اردیبهشت ۰( 1 سال پیش)

   سلام جانم

   با توجه به عکس ارسالی چنانچه وستیبولار پاپولوزیس مطرح باشد معمولا نیاز به درمان ندارد ولی در صورتی که از نظر ظاهری آزار دهنده باشد لیزر بهترین روش درمانی است. امکان از بین بردن این حالت با دارو وجود ندارد. بهتره برای ارزیابی دقیقتر به پزشک مراجعه کنی

   موفق

  3. نمایش سایر 1 پاسخ
 • تصویر کاربر محمد جمعه ۱۰ اردیبهشت ۰( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 174 مشاهده پرسش
  با سلام و خسته نباشید. خدمت شما دکتر عزیز. خواستم بدونم اگر روی کیسه اپیدم جوش سر سفید. بزند آن را باید چه کرد
  1. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری جمعه ۱۰ اردیبهشت ۰( 1 سال پیش)

   سلام جانم

   علی الحساب روزانه یک بار با بتادین ضد عفونی شود

   بهتره برای ارزیابی دقیقتر به پزشک مراجعه شود

   موفق

 • تصویر کاربر مهری جمعه ۲۷ فروردین ۰( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 133 مشاهده پرسش
  سلام خسته نباشی من در ناحیه ی واژنم در لبهای فرج متوجه یه چیز سفت اندازه عدس شدم میخاستم بدونم ایا خطرناکه یا جوشه
  1. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری جمعه ۲۷ فروردین ۰( 1 سال پیش)

   سلام جانم

   در اکثر موارد خطرناک نیست ولی بهتره برای ارزیابی دقیقتر به پزشک مراجعه شود

   موفق

 • تصویر کاربر ليلي شنبه ۱۴ فروردین ۰( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 204 مشاهده پرسش
  سلام دكتر اين بنظرتون زگيله؟ميشه دوتا عكسو نگاه كنيد
  1. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری جمعه ۱۳ فروردین ۰( 1 سال پیش)

   سلام جانم 

   البته بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد ولی بر اساس عکس ارسالی زگیل مطرح نیست 

   در موارد مشکوک می توان تست HPV PCR استفاده نمود 

   نگران نباش ولی بهتره برای ارزیابی دقیقتر به پزشک مراجعه شود 

   موفق

  2. تصویر کاربر ليلي شنبه ۱۴ فروردین ۰( 1 سال پیش)
   دكتر من ١سال پيش دوتا دونه قسمت لابيام ديدم لبه كوچك كه با سركه سياه و كوچيك شد ..ممكنه زگيل بوده باشه ازون ببعد ديگه اون قسمت چيزي نديدم .
  3. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری شنبه ۱۴ فروردین ۰( 1 سال پیش)

   احتمالا نه

   ولی بهتره برای اطمینان بیشتر تست HPV PCR انجام شود

  4. نمایش سایر 2 پاسخ
 • تصویر کاربر Mahdi چهارشنبه ۲۰ اسفند ۹۹( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 161 مشاهده پرسش
  سلام وقت بخیر اقای دکتر بنده چند وقتی هست که دونه های کوچیکی رو الت تناسلی داشتم به دکتر مراجعه کردم دکتر گفتن زگیل تناسلیه باید فریز شه ، فریز کردن ردش زخم شد و گفتن که درمان کامل نداره دو هفته یه بار باید بیای فریز شه که کم بشه به مرور و در نهایت خوب شه ولی ویروسش تو بدنت هست ! میخواسم بدونم درمان کامل نداره یا راهی غیر فریز کردن نیس که از بین بره کلا ؟!
  1. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری چهارشنبه ۲۰ اسفند ۹۹( 1 سال پیش)

   سلام جانم

   البته بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد ولی معمولا مهمترین اقدام در اینگونه موارد تقویت سیستم ایمنی بدن است واکسن گارداسیل ممکن است کمک کننده باشد سعی کن از سیگار و الکل و استرس پرهیز کنی از مصرف غذاهای چرب پرهیز کن میوه و سبزیجات تازه مصرف کن ویدئو زیر را با دقت ببین چون به صورت خلاصه روند بیماری و درمان را توضیح دادم

   معاینات ادواری و ارزیابی های مکرر سالانه بسیار کمک کننده است بهتره برای ارزیابی دقیقتر به پزشک مراجعه کنی. ممکنه نیاز به نمونه برداری باشد بهترین و سریعترین روش درمانی که کمترین میزان عود را دارد لیزر است که فیلم لیزر را هم برات گذاشتم تا ببینی موفق

درحال دریافت اطلاعات

مقالات مرتبط

با ما در تماس باشید

ولیعصر بالاتر از زعفرانیه برج فردوس طبقه ۲ واحد ۱۲

آدرس مطب

ولیعصر بالاتر از زعفرانیه برج فردوس طبقه ۲ واحد ۱۲

شماره تماس

در این مقاله مطالعه می‌کنید:

پرسش از دکتر