نقطه جی در خانمها و روش پیدا کردن نقطه G

نقطه جی در خانمها و روش پیدا کردن نقطه G

فهرست مطالب

رسیدن به ارگاسم می تواند به کاهش استرس کمک کرده، پوست را بهبود بخشیده و احساس فوق العاده ای در فرد ایجاد کند. با این حال، در بسیاری از زنان رسیدن به ارگاسم مخصوصا از طریق دخول آلت می تواند به دشواری یافتن نقطه جی باشد. رسیدن به ارگاسم تنها از طریق دخول آلت معمولا در میان زنان رایج نیست.

در واقع، طبق یک مطالعه در سال 2017، تنها 18 درصد از زنان فقط از طریق دخول و بدون استفاده از دست، دهان یا اسباب بازی های جنسی به ارگاسم می رسند.

همچنین، هنگامی که صحبت از رسیدن به ارگاسم در حین سکس به میان می آید، تحریک کلیتوریس نیز لازم یا حداقل مفید است. با این حال، حتی در صورتی که فرد ارگاسم از واژن را تجربه نکرده باشد به معنای غیر ممکن بودن دستیابی به آن نیست.

برخی بر این باورند که نقطه جی کلید دستیابی به ارگاسم زنان در حین دخول است. اما برخی محققان باور دارند که پدیده ای به نام ارگاسم از طریق واژن وجود ندارد. به همین دلیل، در این زمینه تشخیص درست از نادرست دشوار می شود.

تحریک نقطه جی G

نقطه جی G در زنان چیست؟

نقطه جی کلید دستیابی به ارگاسمی لذت بخش از طریق واژن است. نقطه جی که نقطه گرانفنبرگ نیز نام دارد اولین بار توسط پزشکی به نام ویپل کشف شد. ویپل دریافت که انجام حرکت خم کردن انگشت اشاره در داخل واژن سبب ایجاد یک واکنش فیزیکی در زنان می شود.

او بر این باور بود که تحریک این ناحیه کلید دستیابی زنان به ارگاسم در حین رابطه جنسی است. با این حال، لازم به ذکر است که نقطه جی یک قسمت مشخص از بدن انسان نیست.

در واقع، در یک مطالعه در سال 2017 محققان دریافتند که نقطه جی یک محل مشخص ندارد. نقطه جی به جای اینکه یک نقطه جداگانه از واژن باشد، قسمتی از شبکه کلیتورال است. این بدان معنی است که هنگام تحریک نقطه جی، در واقع بخشی از کلیتوریس تحریک می شود.

کلیتوریس بسیار بزرگ تر از تصور ما از آن است. برآمدگی کوچک بالای لب داخلی واژن در واقع تنها نوک کلیتوریسی است که هر کدام از دو ریشه آن 10 سانتی متر طول دارند. علاوه بر این، این ناحیه در هر زن متفاوت بوده که علت دشواری تعیین محل آن نیز به همین دلیل است. با این حال، با تحریک شدن نقطه جی انزال در زن رخ داده و او از طریق واژن به ارگاسم می رسد.

درباره ارضا جنسی زنان با دخول و رابطه واژینال چه میدانید؟

چگونه می توان نقطه جی را پیدا کرد؟

از آن جایی که این نقطه در نقشه آناتومی بدن انسان وجود ندارد، پیدا کردن آن می تواند دشوار باشد.

البته دشواری به معنای غیر ممکن نیست. زنان بهتر است به جای جستجوی آن در حین رابطه جنسی دو نفره، سعی کنند نقطه جی را به تنهایی پیدا کنند.

در صورت تمایل به یافتن نقطه جی ابتدا باید آرامش داشته باشید. در هنگام کشف بدن خود، کاری را انجام دهید که بهترین احساس را ایجاد می کند. پس از آماده شدن، قبل از وارد کردن انگشتان یا اسباب بازی های جنسی به واژن، مجرای ورودی واژن را مالش دهید.

همه زنان با تحریک نقطه جی احساس رضایت کسب نمی کنند که این پدیده طبیعی است. باید به یاد داشت که خود ارضایی کاملا طبیعی بوده و می تواند به عنوان بخشی از هر رابطه جنسی باشد. با صرف زمان بر شناخت تمایلات خود می توانید با استفاده از این اطلاعات شریک جنسی خود را از نحوه انجام فعالیت های جنسی لذت بخش برای شما راهنمایی کنید.

تحریک نقطه جی G

بهترین پوزیشن های رابطه جنسی برای تحریک نقطه جی G

در صورت تمایل به تجربه تحریک نقطه جی در حین رابطه جنسی واژنی، برخی پوزیشن های جنسی می توانند مفید باشند. افراد باید پوزیشن هایی را امتحان کنند که کنترل بیشتری را بر حرکات فراهم می کنند. بدین روش می توان لذت بخش ترین نوع حرکات را تشخیص داد.

با اینکه تعداد این پوزیشن ها زیاد است اما سه مورد از آن ها در پایین بیان شده اند:

??دختر گاو چران

از شریک جنسی خود بخواهید تا بر روی کمر خود دراز کشیده و بر روی او سوار شوید. این پوزیشن امکان کنترل بر ریتم، عمق و زاویه دخوال را به افراد داده تا بتوانند نقطه جی را پیدا کنند.

به جای بالا و پایین رفتن به عقب و جلو حرکت کنید تا با مالش آلت تناسلی مردانه بر روی دیواره داخلی واژن نقطه جی تحریک شود. ترکیب ویژگی های مختلف کمک کننده است بنابراین از تغییر سرعت و زاویه دخول استقبال کنید.

??داگی استایل (سگی)

داگی استایل یک روش فوق العاده دیگر برای دستیابی به دخول عمیق تر حین رابطه جنسی است. در این روش، تغییر زاویه آلت با هدف مالش نقطه جی آسان است. بر روی دست و زانو های خود قرار گرفته و شریک خود را در پشت قرار دهید.

در حین دخول، قرار گرفتن بر ساعد دست ها یا به عقب دادن لگن خود را امتحان کنید تا با تغییر زاویه آلت بهترین شرایط به وجود آید. در صورت تمایل، می توان نوعی دیگر از این پوزیشن را نیز امتحان کرد. برای انجام این مورد بر روی تخت دراز کشیده و پا های خود را از لبه تخت آویزان کنید تا شریک جنسی با قرار گرفتن در پشت سر بتواند دخول را انجام دهد.

??پوزیشن رو در روی بسته

این مورد نوعی از پوزیشن رو در روی ساده است که بدون عمیق شدن دخول، امکان تحریک بیشتری را فراهم می کند. بر روی کمر خوابیده و پا های خود را جمع کنید.

سپس، شریک جنسی بر روی پا های شما سوار شده و پا هایتان را بیشتر جمع می کند. در حالی که امکان دارد این دخول چندان عمیق نباشد اما احساس مالش بیشتری بدست آمده و نقطه جی بیشتر تحریک می شود که خود می تواند راهی برای کمک به ارگاسم زن باشد.

بهترین پوزیشن های رابطه جنسی برای تحریک نقطه جی G

چگونه پوزیشن جنسی مورد علاقه خود را پیدا کنم؟

صرف نظر از آنچه در فیلم ها دیده می شود، رابطه جنسی همواره سریع و آسان نیست. زنان اغلب بر این باورند که رابطه جنسی شرم آور است که همین موضوع دستیابی به ارگاسم و رضایت جنسی را دشوار تر می کند. از بر عهده گرفتن مسئولیت زندگی جنسی خود واهمه نداشته و علایق خود را بدست آورید. یافتن نقطه جی یک الزام نیست.

هیچ قانونی بیانگر این نیست که ارگاسم در زنان تنها از یک روش بدست می آید. ارگاسم در اغلب زنان از طریق ترکیبی از تلاش ها و اقدامات حاصل می شود.

یافتن موارد مناسب برای خود می تواند زمان بر باشد به همین دلیل باید صبور بود. مهم ترین مورد در رابطه جنسی کسب رضایت است. کشف ویژگی های بدن و تمایلات جنسی خود قدم بزرگی در اطمینان از داشتن یک زندگی جنسی شاد، ایمن و لذت بخش است. افراد هرگز نباید درباره علایق خود احساس شرم کنند. همه افراد لیاقت داشتن یک رابطه جنسی عالی را دارند.

دسته بندی

آیا این مطلب مفید بود؟ به اشتراک بگذارید

دکتر عباس انتظاری

از دکتر سوال دارید؟

دکتر عباس انتظاری

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

سوال خود را در اینجا ثبت کنید و از سیستم کد رهگیری دریافت نمائید. کد رهگیری خود را یادداشت کنید یا از آن عکس بگیرید (طی 48 تا 72 ساعت آینده منتظر پاسخ دکتر باشید)

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال قبلی ، کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید تا پاسخ دکتر را مشاهده فرمائید
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر Rezanil شنبه ۳ مهر ۰( 3 هفته پیش) تعداد بازدید: 18 مشاهده پرسش
  سلام جناب دکتر وقتتون بخیر،جناب دکتر چند سالی هست که در قسمت پشت آلت تناسلی دو یه عدد جوش ریز هست که یکی از اونها سر سفیده.و تاکید میکنم خیلی ریز و کوچیک هستن.تابحال مشکلی ایجاد نکردن.اما چند مدتی هست نگرانم کرده.میخواستم از شما سوال کنم که مشکلی برای سلامتی ایجاد نمیکنن؟
  1. تصویر کاربر Rezanil شنبه ۳ مهر ۰( 3 هفته پیش)
   تصویرشون‌ رو خدمتتون ارسال کردم.میخواستم بدونم آیا به این زگیل تناسلی میگن؟و خطرساز هست؟
  2. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری شنبه ۳ مهر ۰( 3 هفته پیش)

   سلام جانم

   با توجه به عکس ارسالی احتمال زگیل تناسلی بسیار ناچیز است

   نگران نباش ولی بهتره برای ارزیابی دقیقتر به پزشک مراجعه شود

   موفق

  3. نمایش سایر 1 پاسخ
 • تصویر کاربر رضا پنجشنبه ۱ مهر ۰( 3 هفته پیش) تعداد بازدید: 15 مشاهده پرسش
  سلام جناب آقای دکتر خسته نباشید
  خدا قوت ، خیلی ممنونم از لطف شما که این بزرگواری کردید و همچنین سامانه ای رو برای پاسخگویی به سوالات انجام دادید
  ببخشید مزاحمتون میشم
  غرض از مزاحمت
  بنده ۲۰ سال سن دارم
  و یه سوالی داشتم

  حقیقتش ببخشید عمل خودارضایی رو به طور کامل ترک کردم و دیگه حسی و علاقه ای نسبت به این کار ندارم
  منتها بعضی اوقات هر ۳ روز یا ۴ روز
  ببخشید سر آلت تناسلی ام
  یخ می زنه انگار یه تیکه یخ گذاشتم بر اون ناحیه

  منتهی متاسفانه ناچار می شم این عمل خود ارضایی رو انجام بدم تا یخ زدگی اش از بین بره
  چون اگه انجام ندم مجبور میشم
  هر نیم ساعت برم دستشویی
  ولی اگه انجام بدم متوقف میشه


  حقیقتش اصلا علاقه ای ندارم به اینکار
  وقتی که به وضوح علائم و ضرر های خود ارضایی تو خودم حس کردم

  خیلی خوب میشه اگه دارویی باشه بفرمایید برم تهیه کنم و مصرف کنم

  فکر میکنم چون یدفعه تصمیم به ترک گرفتم این علائم یخ زدگی به وجود آمده
  1. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری پنجشنبه ۱ مهر ۰( 3 هفته پیش)

   سلام جانم

   این علائم بیشتر ناشی از استرس است

   موفق

 • تصویر کاربر علي دوشنبه ۲۲ شهریور ۰( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 11 مشاهده پرسش
  سلام دكتر چند وقت هستس سر كلاهمم دانه هاي سفيد رنگي زده و أطراف ختنه هم همين طور درمان چي هستش
  1. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری دوشنبه ۲۲ شهریور ۰( 1 ماه پیش)

   سلام جانم

   چنانچه پاپول مرواریدی آلت یا فوردایس مطرح باشد معمولا نیاز به درمان ندارد ولی در صورتی که از نظر ظاهری آزار دهنده باشد لیزر بهترین روش درمانی است. امکان از بین بردن این حالت با دارو وجود ندارد. بهتره برای ارزیابی دقیقتر به پزشک مراجعه کنی

   موفق

 • تصویر کاربر ساینا چهارشنبه ۱۰ شهریور ۰( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 13 مشاهده پرسش
  دخترم ۱۲ سالشه از اردیبهشت میخچه زده دو دوره اسد سالسیلیک استفاده کردم و یک دوره چسب ولی اللن این شکلیه
  1. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری چهارشنبه ۱۰ شهریور ۰( 1 ماه پیش)

   علیک سلام

   هنوز ضایعه کاملا بهبود نیافته است

   بهتره درمان ادامه یابد

   به پزشک معالج مراجعه شود

 • تصویر کاربر محدثه یکشنبه ۷ شهریور ۰( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 17 مشاهده پرسش
  شلام وقت بخیر من ۱۵ سالمه صورتم جوش میزنه اما روی پیشونیم جای چند جوش مونده و حالت فرو رفتگی قرمز داره چیکارشون باید بکنم؟
  1. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری یکشنبه ۷ شهریور ۰( 1 ماه پیش)

   سلام جانم

   البته بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد ولی مهمترین اقدام شناسایی و تا حد امکان حذف یا کنترل عامل زمینه ساز است. برای درمان علاوه بر کنترل عوامل زمینه ساز ممکن است نیاز به مصرف داروهای خوراکی یا موضعی و حتی لیزر باشد ممکن است دوره درمان طولانی باشد. در اینگونه موارد باید صبور بود نگران نباش و برای معاینه دقیقتر به پزشک مراجعه کن ممکنه نیاز به بررسی های تکمیلی باشد

   موفق

 • تصویر کاربر اکرم جمعه ۵ شهریور ۰( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 15 مشاهده پرسش
  سلام وقتتون بخیر ببخشین من تعدادی مولوسکوم بروی دوتا دستم دارم ایا هنگام شستشو وپخت وپز امکان انتقالش به خانواده ام هست؟؟ممنون
  1. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری جمعه ۵ شهریور ۰( 1 ماه پیش)

   سلام جانم

   شانس انتقال به اطرافیان وجود دارد

   بهتره در اولین فرصت برای درمان اقدام گردد

   موفق

 • تصویر کاربر مهدی جمعه ۵ شهریور ۰( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 22 مشاهده پرسش
  با سلام عکسی از اختلال پوستی روی الت تناسلی خدمتتون فرستادم که بعد از تماس جنسی خیلی نازک میشه بطوریکه مویرک ها دیده میشه درمان رو ازت میخاستم بپرسم
  1. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری جمعه ۵ شهریور ۰( 1 ماه پیش)

   سلام جانم

   البته بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد ولی ممکنه پسوریازیس یا لیکن پلان یا اگزما مطرح باشه. در ویدئو زیر سعی کردم این موضوع را براتون بیان کنم

   ممکن است نیاز به درمان های طولانی مدت باشد. همچنین در برخی از موارد ممکن است ضایعات پس از بهبودی مجددا عود کند بهتره برای معاینه دقیقتر به پزشک مراجعه کنی. ممکنه نیاز به نمونه برداری یا ارزیابی های تکمیلی باشد

   پماد کالندولا کمک کننده است

   موفق

 • تصویر کاربر ح سه شنبه ۲ شهریور ۰( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 19 مشاهده پرسش
  سلام
  وقت بخیر
  ممنون از شما بابت پاسخگویی
  اقای دکتر من تازه عقد کردم و کلا ۳ ۴ بار رابطه داشتیم که هر دفعه در حین رابطه و هنگام دخول از واژنم خون میاد ایا این مورد طبیعی و اینکه بعد از چند بار رابطه دگ خون نمیاد ممنون اگر راهنمایی کنید که پیش چه نوع دکتر متخصصی باید برم
  1. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری سه شنبه ۲ شهریور ۰( 1 ماه پیش)

   سلام جانم

   به  متخصص زنان و زایمان مراجعه شود

   موفق

 • تصویر کاربر دلیری چهارشنبه ۲۰ مرداد ۰( 2 ماه پیش) تعداد بازدید: 12 مشاهده پرسش
  وقت بخیر
  دخترم یک سال و نیمه است از بدو تولد یک لک شیر قهوه کوچک داشت و تا الان ۵ لک دیگه روی بدنش بوجود اومده و فقط یکی از این لک ها ۶ میلیمتر هست و بقیه کوچکتر هستند. هیچ مشکل و علائم دیگه مرتبط با نوروفیبروماتوز نداره . با توجه به این شرایط میشه گفت مشکوک به نوروفیبروماتوز هست یا خیر؟
  1. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری چهارشنبه ۲۰ مرداد ۰( 2 ماه پیش)

   سلام جانم

   معمولا با این شرایط تشخیص بیماری گذاشته نخواهد شد ولی بهتره برای ارزیابی دقیقتر به پزشک مراجعه شود

   موفق

 • تصویر کاربر دلارام یکشنبه ۱۷ مرداد ۰( 2 ماه پیش) تعداد بازدید: 20 مشاهده پرسش
  سلام اقای دکتر من و همسرم زگیل داریم.و گاهی پیش میاد شلنگ اب بهمون بخوره یا موقع شست و شو حس میکنم ابی ترشحی قطره ای بپره روی سر شلنگ.بچه خواهرم ۳سالشه اومد خونمون و مامانش بردش دستشویی.رفتم به یه بهانه ای داخل و دیدم سرشلنگ به باسن بچه خورد.خیلی نگرانم خیلی خیلی خیلی.و یه بچه دو ساله دارم و میترسم از پوشک بگیرمش از دستشویی مشترک ما استفاده کنه.
  1. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری یکشنبه ۱۷ مرداد ۰( 2 ماه پیش)

   سلام جانم

   شانس انتقال در این شرایط بسیار ناچیز است

   ولی بهتره پس از استفاده با الکل سطح توالت فرنگی و شیر و شلنگ ضد عفونی شود

   موفق

درحال دریافت اطلاعات

مقالات مرتبط

با ما در تماس باشید

ولیعصر بالاتر از زعفرانیه برج فردوس طبقه ۲ واحد ۱۲

آدرس مطب

ولیعصر بالاتر از زعفرانیه برج فردوس طبقه ۲ واحد ۱۲

شماره تماس

در این مقاله مطالعه می‌کنید:

پرسش از دکتر