نقطه جی در خانمها و روش پیدا کردن نقطه G

نقطه جی در خانمها و روش پیدا کردن نقطه G

فهرست مطالب

رسیدن به ارگاسم می تواند به کاهش استرس کمک کرده، پوست را بهبود بخشیده و احساس فوق العاده ای در فرد ایجاد کند. با این حال، در بسیاری از زنان رسیدن به ارگاسم مخصوصا از طریق دخول آلت می تواند به دشواری یافتن نقطه جی باشد. رسیدن به ارگاسم تنها از طریق دخول آلت معمولا در میان زنان رایج نیست.

در واقع، طبق یک مطالعه در سال 2017، تنها 18 درصد از زنان فقط از طریق دخول و بدون استفاده از دست، دهان یا اسباب بازی های جنسی به ارگاسم می رسند.

همچنین، هنگامی که صحبت از رسیدن به ارگاسم در حین سکس به میان می آید، تحریک کلیتوریس نیز لازم یا حداقل مفید است. با این حال، حتی در صورتی که فرد ارگاسم از واژن را تجربه نکرده باشد به معنای غیر ممکن بودن دستیابی به آن نیست.

برخی بر این باورند که نقطه جی کلید دستیابی به ارگاسم زنان در حین دخول است. اما برخی محققان باور دارند که پدیده ای به نام ارگاسم از طریق واژن وجود ندارد. به همین دلیل، در این زمینه تشخیص درست از نادرست دشوار می شود.

تحریک نقطه جی G

نقطه جی G در زنان چیست؟

نقطه جی کلید دستیابی به ارگاسمی لذت بخش از طریق واژن است. نقطه جی که نقطه گرانفنبرگ نیز نام دارد اولین بار توسط پزشکی به نام ویپل کشف شد. ویپل دریافت که انجام حرکت خم کردن انگشت اشاره در داخل واژن سبب ایجاد یک واکنش فیزیکی در زنان می شود.

او بر این باور بود که تحریک این ناحیه کلید دستیابی زنان به ارگاسم در حین رابطه جنسی است. با این حال، لازم به ذکر است که نقطه جی یک قسمت مشخص از بدن انسان نیست.

در واقع، در یک مطالعه در سال 2017 محققان دریافتند که نقطه جی یک محل مشخص ندارد. نقطه جی به جای اینکه یک نقطه جداگانه از واژن باشد، قسمتی از شبکه کلیتورال است. این بدان معنی است که هنگام تحریک نقطه جی، در واقع بخشی از کلیتوریس تحریک می شود.

کلیتوریس بسیار بزرگ تر از تصور ما از آن است. برآمدگی کوچک بالای لب داخلی واژن در واقع تنها نوک کلیتوریسی است که هر کدام از دو ریشه آن 10 سانتی متر طول دارند. علاوه بر این، این ناحیه در هر زن متفاوت بوده که علت دشواری تعیین محل آن نیز به همین دلیل است. با این حال، با تحریک شدن نقطه جی انزال در زن رخ داده و او از طریق واژن به ارگاسم می رسد.

درباره ارضا جنسی زنان با دخول و رابطه واژینال چه میدانید؟

چگونه می توان نقطه جی را پیدا کرد؟

از آن جایی که این نقطه در نقشه آناتومی بدن انسان وجود ندارد، پیدا کردن آن می تواند دشوار باشد.

البته دشواری به معنای غیر ممکن نیست. زنان بهتر است به جای جستجوی آن در حین رابطه جنسی دو نفره، سعی کنند نقطه جی را به تنهایی پیدا کنند.

در صورت تمایل به یافتن نقطه جی ابتدا باید آرامش داشته باشید. در هنگام کشف بدن خود، کاری را انجام دهید که بهترین احساس را ایجاد می کند. پس از آماده شدن، قبل از وارد کردن انگشتان یا اسباب بازی های جنسی به واژن، مجرای ورودی واژن را مالش دهید.

همه زنان با تحریک نقطه جی احساس رضایت کسب نمی کنند که این پدیده طبیعی است. باید به یاد داشت که خود ارضایی کاملا طبیعی بوده و می تواند به عنوان بخشی از هر رابطه جنسی باشد. با صرف زمان بر شناخت تمایلات خود می توانید با استفاده از این اطلاعات شریک جنسی خود را از نحوه انجام فعالیت های جنسی لذت بخش برای شما راهنمایی کنید.

تحریک نقطه جی G

بهترین پوزیشن های رابطه جنسی برای تحریک نقطه جی G

در صورت تمایل به تجربه تحریک نقطه جی در حین رابطه جنسی واژنی، برخی پوزیشن های جنسی می توانند مفید باشند. افراد باید پوزیشن هایی را امتحان کنند که کنترل بیشتری را بر حرکات فراهم می کنند. بدین روش می توان لذت بخش ترین نوع حرکات را تشخیص داد.

با اینکه تعداد این پوزیشن ها زیاد است اما سه مورد از آن ها در پایین بیان شده اند:

??دختر گاو چران

از شریک جنسی خود بخواهید تا بر روی کمر خود دراز کشیده و بر روی او سوار شوید. این پوزیشن امکان کنترل بر ریتم، عمق و زاویه دخوال را به افراد داده تا بتوانند نقطه جی را پیدا کنند.

به جای بالا و پایین رفتن به عقب و جلو حرکت کنید تا با مالش آلت تناسلی مردانه بر روی دیواره داخلی واژن نقطه جی تحریک شود. ترکیب ویژگی های مختلف کمک کننده است بنابراین از تغییر سرعت و زاویه دخول استقبال کنید.

??داگی استایل (سگی)

داگی استایل یک روش فوق العاده دیگر برای دستیابی به دخول عمیق تر حین رابطه جنسی است. در این روش، تغییر زاویه آلت با هدف مالش نقطه جی آسان است. بر روی دست و زانو های خود قرار گرفته و شریک خود را در پشت قرار دهید.

در حین دخول، قرار گرفتن بر ساعد دست ها یا به عقب دادن لگن خود را امتحان کنید تا با تغییر زاویه آلت بهترین شرایط به وجود آید. در صورت تمایل، می توان نوعی دیگر از این پوزیشن را نیز امتحان کرد. برای انجام این مورد بر روی تخت دراز کشیده و پا های خود را از لبه تخت آویزان کنید تا شریک جنسی با قرار گرفتن در پشت سر بتواند دخول را انجام دهد.

??پوزیشن رو در روی بسته

این مورد نوعی از پوزیشن رو در روی ساده است که بدون عمیق شدن دخول، امکان تحریک بیشتری را فراهم می کند. بر روی کمر خوابیده و پا های خود را جمع کنید.

سپس، شریک جنسی بر روی پا های شما سوار شده و پا هایتان را بیشتر جمع می کند. در حالی که امکان دارد این دخول چندان عمیق نباشد اما احساس مالش بیشتری بدست آمده و نقطه جی بیشتر تحریک می شود که خود می تواند راهی برای کمک به ارگاسم زن باشد.

بهترین پوزیشن های رابطه جنسی برای تحریک نقطه جی G

چگونه پوزیشن جنسی مورد علاقه خود را پیدا کنم؟

صرف نظر از آنچه در فیلم ها دیده می شود، رابطه جنسی همواره سریع و آسان نیست. زنان اغلب بر این باورند که رابطه جنسی شرم آور است که همین موضوع دستیابی به ارگاسم و رضایت جنسی را دشوار تر می کند. از بر عهده گرفتن مسئولیت زندگی جنسی خود واهمه نداشته و علایق خود را بدست آورید. یافتن نقطه جی یک الزام نیست.

هیچ قانونی بیانگر این نیست که ارگاسم در زنان تنها از یک روش بدست می آید. ارگاسم در اغلب زنان از طریق ترکیبی از تلاش ها و اقدامات حاصل می شود.

یافتن موارد مناسب برای خود می تواند زمان بر باشد به همین دلیل باید صبور بود. مهم ترین مورد در رابطه جنسی کسب رضایت است. کشف ویژگی های بدن و تمایلات جنسی خود قدم بزرگی در اطمینان از داشتن یک زندگی جنسی شاد، ایمن و لذت بخش است. افراد هرگز نباید درباره علایق خود احساس شرم کنند. همه افراد لیاقت داشتن یک رابطه جنسی عالی را دارند.

دسته بندی

آیا این مطلب مفید بود؟ به اشتراک بگذارید

دکتر عباس انتظاری

از دکتر سوال دارید؟

دکتر عباس انتظاری

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

سوال خود را در اینجا ثبت کنید و از سیستم کد رهگیری دریافت نمائید. کد رهگیری خود را یادداشت کنید یا از آن عکس بگیرید (طی 48 تا 72 ساعت آینده منتظر پاسخ دکتر باشید)

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال قبلی ، کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید تا پاسخ دکتر را مشاهده فرمائید
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر محمد جمعه ۱۰ اردیبهشت ۰( 2 هفته پیش) تعداد بازدید: 13 مشاهده پرسش
  با سلام و خسته نباشید. خدمت شما دکتر عزیز. خواستم بدونم اگر روی کیسه اپیدم جوش سر سفید. بزند آن را باید چه کرد
  1. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری جمعه ۱۰ اردیبهشت ۰( 2 هفته پیش)

   سلام جانم

   علی الحساب روزانه یک بار با بتادین ضد عفونی شود

   بهتره برای ارزیابی دقیقتر به پزشک مراجعه شود

   موفق

 • تصویر کاربر مهری جمعه ۲۷ فروردین ۰( 4 هفته پیش) تعداد بازدید: 25 مشاهده پرسش
  سلام خسته نباشی من در ناحیه ی واژنم در لبهای فرج متوجه یه چیز سفت اندازه عدس شدم میخاستم بدونم ایا خطرناکه یا جوشه
  1. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری جمعه ۲۷ فروردین ۰( 4 هفته پیش)

   سلام جانم

   در اکثر موارد خطرناک نیست ولی بهتره برای ارزیابی دقیقتر به پزشک مراجعه شود

   موفق

 • تصویر کاربر ليلي شنبه ۱۴ فروردین ۰( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 41 مشاهده پرسش
  سلام دكتر اين بنظرتون زگيله؟ميشه دوتا عكسو نگاه كنيد
  1. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری جمعه ۱۳ فروردین ۰( 1 ماه پیش)

   سلام جانم 

   البته بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد ولی بر اساس عکس ارسالی زگیل مطرح نیست 

   در موارد مشکوک می توان تست HPV PCR استفاده نمود 

   نگران نباش ولی بهتره برای ارزیابی دقیقتر به پزشک مراجعه شود 

   موفق

  2. تصویر کاربر ليلي شنبه ۱۴ فروردین ۰( 1 ماه پیش)
   دكتر من ١سال پيش دوتا دونه قسمت لابيام ديدم لبه كوچك كه با سركه سياه و كوچيك شد ..ممكنه زگيل بوده باشه ازون ببعد ديگه اون قسمت چيزي نديدم .
  3. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری شنبه ۱۴ فروردین ۰( 1 ماه پیش)

   احتمالا نه

   ولی بهتره برای اطمینان بیشتر تست HPV PCR انجام شود

  4. نمایش سایر 2 پاسخ
 • تصویر کاربر Mahdi چهارشنبه ۲۰ اسفند ۹۹( 2 ماه پیش) تعداد بازدید: 26 مشاهده پرسش
  سلام وقت بخیر اقای دکتر بنده چند وقتی هست که دونه های کوچیکی رو الت تناسلی داشتم به دکتر مراجعه کردم دکتر گفتن زگیل تناسلیه باید فریز شه ، فریز کردن ردش زخم شد و گفتن که درمان کامل نداره دو هفته یه بار باید بیای فریز شه که کم بشه به مرور و در نهایت خوب شه ولی ویروسش تو بدنت هست ! میخواسم بدونم درمان کامل نداره یا راهی غیر فریز کردن نیس که از بین بره کلا ؟!
  1. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری چهارشنبه ۲۰ اسفند ۹۹( 2 ماه پیش)

   سلام جانم

   البته بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد ولی معمولا مهمترین اقدام در اینگونه موارد تقویت سیستم ایمنی بدن است واکسن گارداسیل ممکن است کمک کننده باشد سعی کن از سیگار و الکل و استرس پرهیز کنی از مصرف غذاهای چرب پرهیز کن میوه و سبزیجات تازه مصرف کن ویدئو زیر را با دقت ببین چون به صورت خلاصه روند بیماری و درمان را توضیح دادم

   معاینات ادواری و ارزیابی های مکرر سالانه بسیار کمک کننده است بهتره برای ارزیابی دقیقتر به پزشک مراجعه کنی. ممکنه نیاز به نمونه برداری باشد بهترین و سریعترین روش درمانی که کمترین میزان عود را دارد لیزر است که فیلم لیزر را هم برات گذاشتم تا ببینی موفق

 • تصویر کاربر فرناز شنبه ۱۶ اسفند ۹۹( 2 ماه پیش) تعداد بازدید: 32 مشاهده پرسش
  سلام،من ۲۹ سالمه و پوستم بدون جوش و سالم بود،هفته پیش میکرودرمی انجام دادم،چند تا جوش ایجاد شده،میخاستم بپرسم میکرودرمی باعث فعال شدن جوش میشه طبیعی هست جوش زدن؟
  1. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری شنبه ۱۶ اسفند ۹۹( 2 ماه پیش)

   سلام جانم

   در برخی موارد بله

   حتما با پزشک معالجت مشورت کن

 • تصویر کاربر زهرا پنجشنبه ۱۶ بهمن ۹۹( 3 ماه پیش) تعداد بازدید: 44 مشاهده پرسش
  سلام دکتر من ی غده روی کشاله رانم بعد درد هم نداره اصلن اذیتم نمیکنه وقتی بهش دست میگیرم تکون میخوره و سفت هم نیست میشه بگید خطرناک ایا؟
  1. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری پنجشنبه ۱۶ بهمن ۹۹( 3 ماه پیش)

   سلام جانم

   بهتره در اولین فرصت برای ارزیابی دقیقتر به پزشک مراجعه شود

   موفق

 • تصویر کاربر زهرا سه شنبه ۱۴ بهمن ۹۹( 3 ماه پیش) تعداد بازدید: 48 مشاهده پرسش
  با سلام من چند ماهه زگیل تناسلی دارم ۲۵ سالمه و خیلی جالبه ک ازدواجم نکردم و همچین چیزی دارم نمیدونم دلیلش چیه قسمت لبه های واژنم هست خیلی هم داخل نیست ولی پیش دکتر رفتم اصلا نتونستن تشخیص بدن من خودم از توی اینترنت پیداش کردم دقیقا همونطوری ک خودم دارم توی عکس دیدم ففط اگه امکانش هست ی دارویی معرفی کنید تهیه کنم ممنون
  1. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری سه شنبه ۱۴ بهمن ۹۹( 3 ماه پیش)

   سلام جانم

   بهتره برای ارزیابی دقیقتر به پزشک مراجعه شود

   در موارد مشکوک تست HPV PCR کمک کننده است

   موفق

 • تصویر کاربر مریم جمعه ۲۲ دی ۹۶( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 54 مشاهده پرسش
  سلام دکتر من بدنم به درد خیلی حساسه واسه همین دنبال ی دستگاهم ک کمترین درد داشته باشه شنیدم دستگاه رزولویز کم درده اما هرچی جستجو کردم جوابی پیدا نکردم خواستم لطف کنین ی راهنمایی کنین من از دایود استفاده کردم وخیلی درد داشت
  1. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری جمعه ۲۲ دی ۹۶( 3 سال پیش)
   سلام جانم
   بهتره قبل از آغاز جلسات لیزر یک تست است از هر کدام را انجام دهی
   دایود نیز بدون درد نیست
   موفق
 • تصویر کاربر فرهاد چهارشنبه ۱۵ آذر ۹۶( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 46 مشاهده پرسش
  دکتر جان رفتم زگیلهارو به پیشنهاد دکتر یکمرحله فریز انجام دادم ولی انگار فایده نداره هزینه هر مرحله 250 و چند مرحاله گفته باید انجام بدی راه دیگه ایی نیست
  1. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری چهارشنبه ۱۵ آذر ۹۶( 3 سال پیش)
   سلام جانم
   سریعترین و موثرترین روش درمانی استفاده از یک جلسه لیزر است که معمولا عود بسیار کمی نیز دارد
   موفق
 • تصویر کاربر مهدی چهارشنبه ۱۰ آذر ۹۵( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 54 مشاهده پرسش
  با سلام . بنده مدت طولانی است (دقیقا مانند عکسی که ارسال کرده ام ) دارای جوش های ریز به همراه کبودی در پلک پایین چشمهایم هستم . ایا این کبودی به خاطر این جوشها به وجود امده اند یا علت دیگری دارند؟به شخصه با جوشها مشکلی ندارم(خارش سوزش درد ندارم). مشکل بنده کبودی است .ایا کبودی از بین میرود؟تشکر
  1. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری چهارشنبه ۱۰ آذر ۹۵( 4 سال پیش)
   سلام جانم
   کبودی در عکس ارتباطی به جوش ها ندارد
   نگران نباش
   موفق
درحال دریافت اطلاعات

مقالات مرتبط

با ما در تماس باشید

ولیعصر بالاتر از زعفرانیه برج فردوس طبقه ۲ واحد ۱۲

آدرس مطب

ولیعصر بالاتر از زعفرانیه برج فردوس طبقه ۲ واحد ۱۲

شماره تماس

در این مقاله مطالعه می‌کنید:

پرسش از دکتر