آدرس : ولیعصر بالاتر از زعفرانیه برج فردوس طبقه 2 واحد 12
02122704076
drentezari@

هزینه لیزر زگیل تناسلی در مطب متخصص زگیل تناسلی در تهران

متخصص زگیل تناسلی بهتر از هر کسی می تواند در رابطه با هزینه ها و نحوه ی درمان زگیل نظر دهد. در حال حاضر کمترین میزان عود و بیشترین میزان موفقیت با لیزر زگیل تناسلی دیده می شود. بهترین دکتر برای درمان زگیل تناسلی شخصی است که بتواند درمانی بدون عود مجدد زگیل را پیشنهاد دهد. چرا که عود مجدد=هزینه های مجدد درمان!

زگیل تناسلی مردان - زگیل روی ناحیه ختنه گاه

زگیل تناسلی مردان – زگیل روی ناحیه ختنه گاه

هزینه لیزر زگیل تناسلی چقدر است؟

 قیمت لیزر زگیل تناسلی بر حسب اندازه و تعداد زگیل ها، همین طور محل قرارگیری زگیل ها متفاوت است. دکتر لیزر زگیل تناسلی بعد از معاینه می تواند هزینه لیزر زگیل را اعلام کند. اگر تعداد زگیل های شما کم باشد قطعا هزینه برداشتن زگیل با لیزر کمتر خواهد بود. گاهی برخی بیماران عکس ناحیه زگیل را برای من ارسال می کنند تا بدانند هزینه ی درمان چقدر است؛ در پاسخ باید بگویم گاهی زگیل ها درون مجرای ادراری و یا اطراف مقعد رشد می کنند که دیدن آن توسط بیمار، سخت و دشوار است و تنها در معاینه مشخص می شود.

برای درمان زگیل تناسلی پیش چه دکتری باید رفت؟

زگیل تناسلی از جمله بیماری های پوستی است که ظاهری ناخوشایند داشته و اگر درمان نشود، علاوه بر پخش شدن، در اولین رابطه، به شریک جنسی و یا همسر شما منتقل می شود. از آنجایی که این زگیل ها بر روی پوست و بویژه ناحیه ی تناسلی ایجاد می شوند، پزشکان پوست و ارولوژی و یا زنان بهتر از هر کس دیگری می توانند به درمان زگیل تناسلی بپردازند.

دکتر متخصص زگیل تناسلی در تهران

مراکز درمان زگیل تناسلی در تهران شامل برخی بیمارستان ها، کلینیک ها و مطب های پزشکان است. مراکز کمی در تهران هستند که لیزر انحام می دهند؛ اما دستگاه بسیاری از آنها هم در واقع لیزر نیست و بیشتر الکتروکوتر یا پلاسما است که به غلط به لیزر معروف شده و بابت آن، مبلغی حدود ۸۰۰ هزارتومان می گیرند.

قاعدتا دقت، تمیزی و کیفیت کار در کلینیک و مطب بسیار بیشتر از بیمارستان یا مراکز بدون حضور پزشک است؛ مگر اینکه زگیل تناسلی شما آنقدر بزرگ باشد که با روش های رایج درمان زگیل تناسلی مانند: کرایوتراپی و یا لیزر، قابل درمان نباشد و نیاز به جراحی و بستری شدن در بیمارستان داشته باشد.. دکتر عباس انتظاری چند سال است که در زمینه ی درمان زگیل تناسلی با لیزر در تهران در حال فعالیت هستند. فیلم درمان زگیل توسط ایشان در ادامه قرار داده شده است:

مراقبت های بعد از لیزر زگیل تناسلی

پس از این پروسه درمانی ممکن است شرایطی همچون خون ریزی کم، حس خستگی یا تهوع، درد در ناحیه لیزر شده و گرفتگی داشته باشید. برای بهبود هرچه بهتر و از بین رفتن عوارض و مشکلات جانبی پیشنهاد می کنیم پس از لیزر زگیل تناسلی، موارد زیر را حتما رعایت کنید:

 1. در روز عمل جراحی خود استراحت کنید. در طی دو روز آینده می توانید کم کم فعالیت خود را بیشتر کنید تا به مرور زمان به حالت عادی برگردید.
 2. داروهای مسکن درد تجویز شده توسط پزشک معالج را مصرف کنید.
 3. یک هفته پس از عمل یا حتی زودتر می توانید به مدرسه یا سر کار برگردید.
 4. مصرف هرگونه دارویی که قبل یا بعد از عمل جراحی تجویز شده بود را به شکل مرتب ادامه دهید.

مراقبت از ناحیه لیزر شده:

 1. این ناحیه را تمیز و خشک نگه دارید.
 2. از بسته های فشرده یخ در زمان مورد نیاز جهت تسکین درد استفاده کنید.
 3. در صورت نیاز از داروهای بی حس کننده استفاده کنید (به عنوان مثال پماد لیدوکائین ۲ درصد)
 4. مایعات زیادی مصرف کنید
 5. شما باید چهار ساعت پس از عمل خود حتما ادرار کنید.
زگیل های تناسلی متعدد

زگیل های تناسلی متعدد

در اکثر موارد حتی پس از چندین مرحله درمان زگیل تناسلی شاهد عود ضایعه هستیم.

نقش برخی تیپ های ویروس پاپیلومای انسانی در بالا بردن احتمال خطر ابتلای زنان به سرطان دهانه ی رحم نیز امروزه به دقت آشکار شده است. هر چند، همچنان برای درمان زگیل تناسلی، یک روش و پروتکل درمانی واحدی با موفقیت بالا در از بین بردن این ضایعات زگیلی و ویروس مولد آن وجود ندارد.

توصیه می کنم ویدئو زیر را با دقت مشاهده فرمائید

ابداع روش های درمان زگیل تناسلی نوین همچون استفاده از انواع مختلف لیزر، خود مبحث جدیدی را در این حیطه باز کرده است.

روش های درمان زگیل تناسلی

۱- کرایوتراپی (منجمد کردن)

این روش معمولا دردناک بوده و میزان عود ضایعه زگیل تناسلی مردان نسبتا بالاتر نیز دارد و در ضایعات کوچک کاربرد دارد. معمولا نیاز به چندین جلسه درمانی است.

?این روش معمولا به صورت سرپایی انجام می شود و ابتدایی ترین روش درمانی است. میزان عود بیماری پس از فریز کردن حدود ۶۰ درصد است

۲- محلول موضعی پودوفیلین

برای ضایعات کوچک و با تعداد کم به صورت سرپایی تجویز می شود و معمولا میزان عود آن کمتر از فریز کردن است

?این روش به دلیل اینکه دردناکه بوده و امکان آسیب به بافت های سالم پوست نیز وجود دارد معمولا در ضایعات کوچک و به تعداد کم کاربرد دارد

.

۳- کرم ایمی کیمود یا آلدرا

آلدرا با تقویت سیستم دفاعی به صورت موضعی عمل می کند. برای اثر بخشی حداقل باید ۳۰ هفته از این دارو استفاده گردد.

⭐️آلدرا معمولا برای درمان اولیه استفاده نمی شود مگر ضایعات بسیار منتشر و بسیار ریز باشند یا امکان انجام لیزر وجود نداشته باشد. اما معمولااا برای دوره هایی پس از درمان لیزر کاربرد دارد.

۴- جراحی یا کوتر در درمان زگیل تناسلی

زگیل تناسلی که به درمان مقاوم بوده یا بزرگ باشد را باید با یکی از روش‏های جراحی نظیر الکتروسرجری (کوتر) یا رادیوسرجری (آر اف جراحی) یا لیزر زگیل تناسلی درمان کرد.

کوتر با استفاده از جریان برق زگیل تناسلی مردان را سوزانده و از بین می برد اما اسکار بسیار زیادی برجای می گذارد. لذا امروزه کمتر از این روش استفاده می گردد. خونریزی بسیار کم بوده ولی میزان درد نسبتا بالا است.

۵- کاربرد آر اف در درمان زگیل تناسلی

آر اف برای زگیل تناسلی که بزرگ و با تعداد کم باشد قابل استفاده است. معمولا اسکار خیلی کمی برجای می گذارد و درد یا خونریزی بسیار کمی دارد.

۶- درمان زگیل تناسلی با لیزر co2

?لیزر زگیل تناسلی سریعترین و کارآمدترین روش درمانی است.

درمان زگیل تناسلی مردان با لیزر برای تمای ضایعات زگیل قابل استفاده است. حتی ضایعات بسیار بزرگ نیز با لیزر قابل درمان هستند. میزان درد و خونریزی بعد از لیزر بسیار پائینن است و میزان عود ضایعه زگیل تناسلی مردان نیز بسیار کم است.

همسر بیمار نیز باید از نظر وجود زگیل‏های تناسلی معاینه شود. درمان زگیل‏های تناسلی گاهی بسیار مشکل است و حتی درمان‏های متعدد و مکرر هم موفقیت آن را تضمین نمی‏کند.

درمان زگیل تناسلی زنان با لیزر نیز مانند مردان است با این تفاوت که ناحیه ی شد زگیل تناسلی در زنان متفاوت است.

روش دیگر درمان زگیل تناسلی، تزریق یک داروی ضدسرطانی به نام بلئومایسین به داخل هر زگیل است. البته تزریق آن دردناک است و گاهی عوارض جانبی دیگری نیز دارد.

روش دیگر درمان زگیل تناسلی،  ایمونوتراپی است که بوسیله آن سیستم دفاعی بدن جهت نابودی ویروس تقویت می‏شود.

بهتر است بخوانید   اچ پی وی (ویروس زگیل تناسلی) - ویروس سرطان زا

داروی دیگری که اخیراً در درمان بیماری  بخصوص زگیل‏های تناسلی با موفقیت به کار رفته است Imiquimod می‏باشد. این دارو به صورت کرم است که بر روی ضایعه مالیده می‏شود و با تحریک سیستم ایمنی، زگیل‏ها را از بین می‏برد.

بر اساس نتایج مطالعات به دست آمده  اثر روش درمانی لیزر دی اکسید کربن بر روی ضایعات زگیلی دستگاه تناسلی خارجی، نزدیک به دو برابرکرایوتراپی بود و میزان بروز عودد نیز در این روش به شکل معنی  داری بسیار پایین  تر می باشد.  بنابراین بر اساس دانش امروز پزشکی یکی از بهترین روش های درمان زگیل تناسلی استفاده از لیزر زگیل تناسلی می باشد

زگیل های تناسلی به خودی خـود بـدخیم نیسـتند، هـر چند ضایعات ناشی از انواع خاصی از ویـروس مسـتعدتغییرات بدخیمی می باشند.

تـاکنون  روش هـای درمـانی متفاوتی برای ضایعات زگیلی پیشنهاد و استفاده شده اند.

زگیل تناسلی مردان - زگیل بسیار بزرگ و مزمن

زگیل تناسلی مردان – زگیل بسیار بزرگ و مزمن

ضایعات بدخیم متعدد دیگری نیز در ناحیه تناسلی– مقعدی مانند بدخیمی های آنوس، پنیس و ولوا و واژن نیز در ارتباط با درگیری این ویروس شناخته شـده انـد.

تا کنون برای درمان زگیل تناسلی، روش های درمانی دارویی و مداخلات جراحی متفاوتی جهت بالا بردن میزان  پاکسازی کامـل ضایعه و پاسخ به درمان و کاهش میزان عـود ضـایعات مورد مقایسه قرار گرفته اند. درمان زگیل تناسلی با استفاده از داروهایی نظیر عوامل سیتوتوکسیک و عوامل تعدیل کننده پاسخ هـای سیستم ایمنـییی زمـان بـر اسـت ، موفقیت  آن متفاوت ونوسانی است و محـدودیتهـای خـاص خـود را دارد.

بــه عنوان مثال در درمان زگیل تناسلی ، داروهای موضعی همچون پودوفیلین، پودوفیلوتوکسین، تری کلـرو  اسـتیک اسـید، بلئومایسـین و ۵ -فلوراسـیل مـی تواننـد در کنار ایجاد واکنش موضعی خفیف تا شدید منجر به بروز عـوارض سیستمیک نـامطلوب متعـددی نیـز شـوند که برای بیماران مطلوب نیست.

عود زگیل تناسلی مردان - عود پس از 10 مرحله کرایوتراپی در یک فرد سیگاری قهار

عود زگیل تناسلی مردان – عود پس از ۱۰ مرحله کرایوتراپی در یک فرد سیگاری قهار

از طرفی برای درمان زگیل تناسلی زمانی که از عوامل تعدیل کننده ی پاسـخ هـای سیسـتم ایمنـی مانند ایمی کویمود نیز با عـوارض سیسـتمیک نـامطلوب بســیاری همــراه اســت.

 اما درمان زگیل تناسلی با استفاده از روشهای از بین برنده نظیر کرایو، رادیو فرکانس و لیزر قادر هستند تا در مدت زمـان بسـیارکوتاه، با ایجاد حداقل درد و کمترین عوارض موضـعی و سیستمیک ضـایعات را درمـان کننـد.

زگیل تناسلی در مردان - عود مکرر

هـر  چنـد ایـن روش ها درمان زگیل تناسلی نیز نسبت به یکدیگر دارای  میزانهای موفقیـت و عود متفاوت هستند و در برخی موارد نیاز به بی حسی و بیهوشی خواهند داشت کـه دارای عـوارض خاص خود می باشد.

اگر چه هـر روش درمان زگیل تناسلی،  دارای مزایـا و معایـب خـاص خـود می باشد و همچنان روش واحدی بـرای درمـان آن درنظر گرفته نشده است

روش درمان زگیل تناسلی مناسب، بسته به شرایط سیستم ایمنی فـرد  و ویژگی های ضایعات مانند اندازه و محـل آن متفـاوت  است. بهترین روش درمان زگیل تناسلی روشی است کـه  ضـایعات را بـه طور کامل پاکسازی کنـد  و بـا کمتـرین میـزان درد و عــوارض موضــعی و سیستمیک و عود ضایعه در مقایسه با  سایر روش هـا همـراه باشـد.

کرا یـوتراپی و  درمان با لیـزر دی اکسـید کـربن  دو روش درمان زگیل تناسلی بـا میزان پاسخ به درمان بالا و بروز  کـم عـوارض  هسـتند.

درمان زگیل تناسلی

درمان زگیل تناسلی

در درمان زگیل تناسلی با روش کرایوتراپی، قدرت کرایوتراپی در پاکسازی ضـایعات زگیلی در حدود ۴۵ تا ۶۰ درصد گزارش شـده  اسـت ایــن روش عــلاوه بــر ارزان بــودن، قابلیــت استفاده آسانی دارد، به سرعت ضا یعات را تخریب  می کنـد، محـل ضـایعه بـه سـرعت بهبـود مـی یابد و عوارض سیستمیک خاصی را نیز به دنبـال نـدارد.  بـه همین جهت بـه عنوان یـک روش درمانی ایمـن در حاملگی در نظر گرفته  می شود

هـر چنـد ایـن درمان زگیل تناسلی ، نیز عوارض  موضعی خـاص  خـود  را دارد کـه  استفاده فراگیر از آن را زیر سؤال می برد. از  جملـه این عوارض می توان  بـه سوراخ شدن واژن در مـوارد  استفاده از نیتروژن مایع، عود بسیار بالا در مواردی کـه ضـایعات از سـر پـروب بزرگتـر باشـند و برخـی واکـنشهای موضعی مانند تاول و نکروز بافتی و درد اشاره کرد.

هر چند بروز هایپوپیگمانتاسیون و اسکار در این روش در مقایسـه با دیگر روش هـا از شـیوع بسـیار نادری برخوردار است.

شکل زگیل تناسلی در زنان متفاوت است

شکل زگیل تناسلی در زنان متفاوت است

درمان زگیل تناسلی با استفاده از لیزر زگیل تناسلی در مقایسـه بـا دیگـر روش هـا بسیار  پیچیده تر  است و هزینه بسیار بالاتری نیز دارد، هر چنـد بـه دلیل میزان موفقیت بالا اغلب در درمان موارد مقاوم بـه کار برده  میشود. اما با توجه به میزان بالای موفقیت و کم بودن عوارض حتی در مواردی که ضایعات کم هستند نیز بسیار مورد استقبال مراجعین می باشد.

لیزر بهترین روش درمانی است؛ شما می توانید در ویدئو زیر روند لیزر زگیل تناسلی را مشاهده کنید

لیزر زگیل تناسلی در بارداری

زگیل های تناسلی عمومی تاثیری بر روی بارداری و جنین نمی گذارند. با این حال در برخی شرایط خاص ممکن است اتفاقات ناخواسته ای رخ دهند. اگر در حین دوران بارداری با عفونت فعال زگیل های تناسلی روبرو باشید، ادرار کردن برایتان سخت و دردناک خواهد شد. همچنین زگیل های بزرگ می توانند در حین به دنیا آمدن نوزاد دچار خون ریزی شوند. گاهی اوقات زگیل های روی دیواره واژنی امکان کشیده شدن و انعطاف را از واژن می گیرند. در چنین شرایطی بهتر است سزارین انجام شود.

درمان زگیل تناسلی در زنان

در برخی شرایط بسیار نادر ممکن است زگیل های تناسلی به نوزاد نیز منتقل شوند. در چنین حالتی، چند هفته پس از به دنیا آمدن نوزاد، زگیل های متعددی در داخل دهان یا بر روی گلوی کودک ایجاد می شوند. خوشبختانه تاکنون نشانه و مدرکی مبنی بر این که ویروس HPV بتواند منجر به سقط جنین شود موجود نیست.

 همچنین درمان زگیل تناسلی با لیزر دی اکسید کـربن ( لیزر زگیل تناسلی ) عـلاوه بر دارا بودن مزایای کرایـوتراپی ، در ضـایعات بـزرگ وقطور نیز به خوبی مؤثر است و می تواند تا عمق ضـایعه نفوذ کند که ایـن مزیـت موجـب برتری آن بـه روش درمانی کرایوتراپی می شود.

بهترین روش درمان در دوران بارداری : تمام مزایای مطرح شده برای لیزر CO2  لیزر زگیل تناسلی را تبدیل بـه یـک روش ایمـن حتـی در دوران بـارداری کـرده اسـت

زگیل تناسلی

درمان زگیل تناسلی با لیزر

براساس نتایج مطالعات در درمان زگیل تناسلی،  ۹۵ درصد ضایعات درمان شده بـا لیزر به طور کامل پاکسازی شده و طی یک جلسه و معمولا بدون درد یا خونریزی از بین می روند، در حالی که ایـن میـزان درمورد کرایوتراپی تنهـا ۴۵ تا ۶۰ درصد می باشد و پـاک سـازی کامل ضایعات به ۲ تـا ۵ جلسـه درمـانی در طـول چندین  هفته نیاز دارد و کمتر احتمال دارد که با یک جلسه ضایعه از بین برود.

همچنین بر اساس مطالعات انجام شده، میزان عود زگیل تناسلی پس از لیزر زگیل تناسلی بسیار کمتر بوده و در حد ۳ درصد موارد می باشد این در حالی است که میزان عود آن پس از کرایوتراپی حدود ۳۵ تا ۴۵ درصد می باشد

خال گوشتی (زگیل تناسلی) اطراف مقعد

خال گوشتی (زگیل تناسلی) اطراف مقعد

با توجـه به نتایج به دست آمده از  مطالعات ملی و بین المللی می توان اظهار کرد که لیزر دی اکسـید کـربن در درمـان ضـایعات زگیلـی دستگاه تناسلی خارجی بسیار مـؤثر  بـود و نسـبت بـه روش کرایوتراپی نیز از امتیازاتی چون موفقیت بالاتر و عود کمتر برخوردار است.

در صورتی که خود یا شریک جنسی شما مبتلا به زگیل تناسلی یا ضایعه مشکوک روی آلت تناسلی بوده یا مشکوک به آلودگی با HPV هستید:

 1. حتما با تیم درمانی خود مشورت کنید.
 2.  به هیچ عنوان خودسرانه اقدام به درمان یا کندن خال گوشتی روی آلت نکنید.
 3. به هیچ عنوان از تیغ برای از بین بردن موهای زائد این ناحیه استفاده نکنید.
 4. از تماس جنسی بدون محافظ اجتناب کنید.
 5. حتما برای تشخیص نوع ضایعه و بررسی ریسک سرطان زائی بیماری به پزشک مراجعه کنید.
 6. ممکن است نیاز به نمونه برداری و ارزیابی آزمایشگاهی باشد. 

دکتر عباس انتظاری  متخصص درمان زگیل تناسلی در تهران

در صورتی که مایل به طرح سوال و مشاوره با دکتر و یا مراجعه به مطب هستید، از طریق زیر اقدام فرمائید:

برای درخواست نوبت فوری با تلگرام : 

برای دریافت نوبت فوری، نام خود را ارسال کنیدشماره ۰۹۰۳۹۷۸۹۶۸۲ را به نام مطب دکتر انتظاری در گوشی خود ذخیره نمائید یا اینجا را کلیک کنید سپس نام خود را از طریق تلگرام  ارسال کنید تا اولین نوبت آزاد توسط منشی مطب برای شما اختصاص یابد 

آخرین پرسش ها

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

سوال خود را در اینجا ثبت کنید و از سیستم کد رهگیری دریافت نمائید. پاسخ شما حداکثر تا 24 ساعت آینده از طریق  ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد حتما ایمیل خود را با دقت وارد کنید

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال قبلی ، کد رهگیری خود که از طریق ای میل برای شما ارسال شده را در این قسمت وارد کنید تا پاسخ دکتر را مشاهده فرمائید
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر یگانه سه شنبه ۲ آذر ۹۵( 3 سال پیش) مشاهده پرسش
  سلام راستش من روم نمیشه برم دکتر عذرمیخوام اگه میشه لطفا جوابمو بدین خیلی نگرانم..یه چیزی داخل بدنمه یه جورایی اندازه لوبیاس قبلا به تنم زیاد توجه نمیکردم که ببینم ولی از وقتی که نامزد کردم همش موقعداستحمام نگاه میکنم میترسم چیز بدی باشه البته به یکی از دوستام گفتم گفته واسه همه داره ..
  1. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری سه شنبه ۲ آذر ۹۵( 3 سال پیش)
   سلام جانم
   راستش اصلا منظورت را متوجه نشدم
   محل ضایعه را اصلا متوجه نشدم
   بهتره به پزشک مراجعه کنی
   موفق
 • تصویر کاربر سحر یکشنبه ۳۰ آبان ۹۵( 3 سال پیش) مشاهده پرسش
  سلام دكتر ٧ -٨ ماه است كه يك ضائده كوچك گوشتي روي مقعدم بوجود آمده كه احساس ميكنم بعد از يبوست شديدي كه بخاطر قرص هاي مكمل داشتم بوجود آمده . آيا اگر اين زگيل تناسلي باشد در اين چندين ماه نبايد پخش و بيشتر مي شد ؟ دكتر من بعلت هوچكين ٢ ماه است كه تحت شيمي درماني هستم و به شدت نگرانم كه آيا اين ضائده زگيل است يا نه
  1. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری یکشنبه ۳۰ آبان ۹۵( 3 سال پیش)
   سلام جانم
   بهتره برای ارزیابی دقیقتر و نمونه برداری به پزشک مراجعه کنی
   موفق
 • تصویر کاربر سحر دوشنبه ۲۴ آبان ۹۵( 3 سال پیش) مشاهده پرسش
  سلام من مجرد هستم و حدود ٨ماه پيش به دنبال قرص هاي آهن و مكمل شديدا يبوست گرفتم و بعد از آن روي مقعدم يك گوشت مانند بوجود آمد كه فكر كردم بواسير است و بعد از آن يبوستم خوب شد ولي آن ضايعه باقي ماند نه بزرگ شد نه از بين رفت آيا اين امكان دارد زگيل تناسلي با اسكين تگ باشد ؟آيا اگر زگيل باشد طي ٨ ماه نبايد پخش ميشد؟
  1. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری دوشنبه ۲۴ آبان ۹۵( 3 سال پیش)
   سلام جانم
   البته بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد ولی ممکنه هموروئید یا اسکین تگ یا شقاق یا حتی زگیل مقعدی مطرح باشد
   بهتره برای ارزیابی دقیقتر به پزشک مراجعه کنی
   موفق
 • تصویر کاربر Neda یکشنبه ۱۵ آذر ۹۴( 4 سال پیش) مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر . ببخشید یکی از دوستان من زگیل تناسلی داره قرار شده که تیکه برداری کنن اون رابطه داشته نمیخواد خانواده اش چیزی بفهمن.سؤالش اینه که با تیکه برداری داشتن رابطه اش معلوم میشه؟
  1. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری یکشنبه ۱۵ آذر ۹۴( 4 سال پیش)
   سلام ندا جان
   نمونه برداری از ضایعه فقط نشان دهنده نوع ضایعه است نه چیز دیگر
   موفق
 • تصویر کاربر حبیب دوشنبه ۲۵ آبان ۹۴( 4 سال پیش) مشاهده پرسش
  سلام
  دور کلاهک آلت من به دلیل اینکه ختنه ناقص شده در زمان های معمولی کلاهک داخل پوست باقی میمونه وچون پاپول دارم بیشتر باعث خارش میشه متاسفانه به چندتا دکتر در تبریز مراجعه کردم قبول نکردن با لیزر co2 بردارن من چندین بار خودم مطالعه کرده ام و تنها راه چاره رو لیزر همینطور شما بیان کرده این گفته اند اگر در تبریز همکاری دارین که بتونن مشکل بنده رو حل کنن لطف کنید معرفی کنید. باتشکر
  1. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری دوشنبه ۲۵ آبان ۹۴( 4 سال پیش)
   سلام حبیب جان
   راستش من شناخت دقیقی از همکاران تبریز ندارم. یک سری به بیمارستان های وابسته به دانشگاه علوم پزشکی تبریز بزن
   موفق
 • تصویر کاربر ص-خ دوشنبه ۲۵ آبان ۹۴( 4 سال پیش) مشاهده پرسش
  سلام آقاي دكتر ممنون از اينكه لطف ميكنيد و اين سوال رو ميخونيد.
  با عرض معذرت من چند وقتيه كه روي پوست الت تناسليم چند تا قسمت پوستش تغيير حالت داده رنگش روشن تر هست بعضي وقت ها هم پوست پوست ميشه،خارش اينا نداره ولي پوستش انگار كه حساس تر از حالت عادي شده،جسارتا و عرض شرمندگي من عكس هم ارسال كردم اگه لطف كنيد و راهنماييم كنيد كه در صورت نياز حضوري مزاحم بشم،ممنون
  1. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری دوشنبه ۲۵ آبان ۹۴( 4 سال پیش)
   سلام جانم
   البته بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد ولی بر اساس عکس که ارسال کردی (خیلی واضح نیست) ممکنه لیکن پلان یا برخی از انواع اگزما مطرح باشد
   ممکنه نیاز به مصرف یک دوره طولانی مدت دارو باشد . در ضمن ممکنه نیاز به نمونه برداری از ضایعه باشد
   موفق
 • تصویر کاربر علیرضا یکشنبه ۱۷ آبان ۹۴( 4 سال پیش) مشاهده پرسش
  با سلام روی دیواره آلت تناسلی یک خونمردگی ایجاد شده بود که بعد از چند روز این خونمرگی باز شد به پزشک مراجعه کردم پمادموپیوسین ۲ درصد تجویز شده زخم کمی بهبود یافته ولی حس میکنم تیرگی زیر پوست بیشتر شده ـ تشکر میکنم اگه جواب بدین
  1. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری یکشنبه ۱۷ آبان ۹۴( 4 سال پیش)
   سلام علیرضا جان
   راستش بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد. به نظر میاد دارویی که برات تجویز شده مناسبه . برای ارزیابی بیتشر حتما با پزشک معالجت مشورت کن
   موفق
 • تصویر کاربر توکلی چهارشنبه ۶ آبان ۹۴( 4 سال پیش) مشاهده پرسش
  سلام
  خسته نباشید
  بنده و همسرم به طور اتفاقی متوجه شدیم چیزهایی روی آلت ایشون هست که عکس گرفتیم تا برای شما بفرستیم.
  عکس اول عکس کلی هست که سمت راست مخصوصا میبینید گوشتهای اضافه وجود داره. کلا سوالمون این هست که اینا زگیل هستند یا نه؟ اگر آره، پیشنهادتون چیه؟ لیزر یا داروی خاصی؟
  عکس دوم رو با یکم زوم بیشتر گرفتیم، عکس دوم قسمت سمت چپ آلت همسرم هست که به نظر خیلی از این گوشت ها داره، عکس سوم که کمتر از اینها معلوم هست، سمت راست آلت هستش.
  امیدوارم عکسها واضح باشن و بتونین خوب راهنمایی کنین. ممنون از خودتون و سایت خوبی که آگاهی میدید. منتظر پاسخ هستیم.
  اگر فایده ای داره، باید بگم که ما رابطه ی دهانی هم داشتیم، ولی خداروشکر تا الان مشکلی پیش نیومده...
  1. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری چهارشنبه ۶ آبان ۹۴( 4 سال پیش)
   سلام جانم
   البته بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد ولی معمولا گوشت اضافه روی آلت تناسلی حتما باید مورد ارزیابی های دقیقتر قرار گیرد
   در اکثر موارد نیز زگیل تناسلی مطرح است که با توجه به شرایط فرد و بیماری های زمینه ای باید تحت درمان قرار گیرد. لیزر یکی از بهترین روش های درمانی با کمترین میزان عود است
   متاسفانه عکس های ارسالی به شکل زیپ شده بودند که سیستم آنها را نمایش نمی دهد. بد نیست عکس ها را با رزولوشن بالا و زیپ نشده به ای میل info@drentezari.com بفرستی تا دقیقتر ببینم
   تا تعیین تکلیف نهایی ضایعات و درمان آنها از هر گونه تماس جنسی اجتناب کنید
   موفق
 • تصویر کاربر سینا جمعه ۱۰ مهر ۹۴( 4 سال پیش) مشاهده پرسش
  با سلامی گرم خدمت بانیان این کار قشنگ(پرسش و پاسخ از دکتر)
  ده روز پیش با کسی که نمی شناختم سکس داشتم.از کاندوم هم استفاده کردم اما دو سه روز بعدش پوست آلت تناسلیم و بخش چپ بیضم قرمز شده و انگار پوستش براق و شکننده شده.درد و خارش هم نداره.ترشح هم ندارم.اگه امکانش هست راهنمایی کنید.
  سپاسگذارم.
  1. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری جمعه ۱۰ مهر ۹۴( 4 سال پیش)
   سلام سینا جان
   البته بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد ولی با توجه به عکسی که ارسال کردی به نظر می رسد نوعی اگزمای ناشی از حساسیت مطرح باشد
   بهتره در اولین فرصت برای معاینه دقیقتر به پزشک مراجعه کنی
   موفق
 • تصویر کاربر سپهر یکشنبه ۱ شهریور ۹۴( 4 سال پیش) مشاهده پرسش
  دكتر خواهش ميكنم منو ببخشيد كه اينقدر مزاحم ميشم چون فقط خدا ميدونه چقدر از مشكلم ناراحتم
  دكتر من نميتونم برم پيش يه دكتر چون خييلي برام سخته نميدونم چه كنم به هر حال ، يه سوال ديگه داشتم : ايا ممكنه اين ٣-٤ تا جوش ريز و اون 2 تا زاعده ي خيلي كوچك واسه سنم باشه ؟؟ چون ميدونيد خودتون ديگه چون چربي بدنم زياده و چربي رو به غير از جوش صورت روي الت بياره . در ضمن اينم بگم كه جوشام خيلي شبيه به اونايي هست كه تو تصاريرتون گذاشتيد و نيز اون 2 تازاعده تقريبا ٢/٣ اش توي گوشت هست راهي نيس كه خودم بفهمم مشكل چيه ؟ با تشكر ففط خواهش ميكنم كامل پاسخ بديد خيلي نگرانم
  1. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری یکشنبه ۱ شهریور ۹۴( 4 سال پیش)
   سلام سپهر جان
   اکیدا توصیه می کنم خجالت را کنار بگذاری و برای معاینه به پزشک مراجعه کنی
   بسیاری از ضایعات ممکن است از نظر ظاهر کاملا شبیه هم باشند و حتی در اینگونه موارد ممکن است نیاز به نمونه برداری و ارزیابی های سیتوپاتولوژیک از ضایعه باشه
   موفق
درحال دریافت اطلاعات
پرسش از دکتر