آدرس : ولیعصر بالاتر از زعفرانیه برج فردوس طبقه 2 واحد 12
02122704076
drentezari@

وز شدن موی سر - پرسش 55440

  • تصویر کاربر سعید سه شنبه ۲۷ آذر ۹۷( 8 ماه پیش) ریزش مو
    سلام خسته نباشید.راکوتان مصرف کردم.قبل از آن موی سرم صاف و نرم بود پس از مصرف موهام وز و فر شده و ریزش پیدا کرده برا درمان چیکار کنم مرسی.
    1. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری سه شنبه ۲۷ آذر ۹۷( 8 ماه پیش)

      سلام جانم

      راکوتان عوارض متعددی دارد که علائم ذکر شده نیز می تواند یکی از آنها باشد

      ممکنه نرم کننده های مو یا شامپوهای کرمدار تا حدودی کمک کننده باشد

      بهتره برای ارزیابی دقیقتر به پزشک معالج مراجعه شود

      موفق

 

برای طرح سوال با تلگرام کلیک کنید

از بین بردن چین و چروک پیشانی
آنژیوگرافی
تنگی مجرای ادراری
جوانسازی پوست
متخصص ارتوپد
رژیم لاغری
اتوماسیون مالی تحت وب
درمان واریس
درمان پروستات
لیزر موهای زائد
درمان زگیل تناسلی
درمان فشار خون
درمان زگیل تناسلی زنان
ناباروری
مرکز پزشکی هسته ای
اصلاح طرخ لبخند