آدرس : ولیعصر بالاتر از زعفرانیه برج فردوس طبقه 2 واحد 12
02122704076
drentezari@

خارش پوست - پرسش 59699

  • تصویر کاربر منصوره چهارشنبه ۶ شهریور ۹۸( 2 ماه پیش) سایر موضوعات
    سلام، آقای دکتر من ی دوره واسه جوش های صورتم قرص راکوتان خوردم و الان چندین ماه هست ک دیگه قرص رو مصرف نمیکنم اما بعد از اون موهام بشدت خشک شدن و ی مدت پوستم دچار خارش شد مخصوصاً پست سرم و الان روی پوست سرم ی قسمت خارش زیادی میکنه و پوسته شده و بعضی وقتها اونقد خارش میکنه ک زخم میشه.. خارش و پوسته شدن سرم رو میتونم با مرطوب کننده کنترل کنم ولی یکی دو روز بعد اینک مرطوب کننده نمیزنم دوباره شروع میشه.. . جدا ازینک ناخن کوچک دست چپم هم از ی قسمت حالت ریش ریش شده، و چن تا لکه قهوه ای تیره روی قفسه سینه م در اومده ک رفتم دکتر و پماد مگاکورت دادن منتها اصلا ب این راحتی پاک نمیشه، آقای دکتر ب من ی راه حل بدید.. من چیکار کنم، مدام هم زیر پوستم خارش میکنه قسمت های مختلف مث حالت نبض زدن.. ☹️☹️☹️لطفا کمکم کنید میترسم و نگرانم از وضعیت سلامتیم.
    1. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری چهارشنبه ۶ شهریور ۹۸( 2 ماه پیش)

      سلام جانم 

      البته بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد ولی بر اساس شرح حالی که ذکر کردی به نظر می رسد راکوتان این عوارض را ایجاد نموده است 

      بهتره با پزشک معالج خود مشورت کنی نا در صورت  صلاحدید ایشان دارو قطع شده و داروی جدید جایگزین گردد 

      موفق

 

برای طرح سوال با تلگرام کلیک کنید