آدرس : ولیعصر بالاتر از زعفرانیه برج فردوس طبقه 2 واحد 12
02122704076
drentezari@

درمان جوش زیر پوستی صورت

درمان جوش زیر پوستی صورت

درمان جوش زیر پوستی صورت همواره یکی از معضلات گروه زیادی از زنان و مردان جوان می باشد. حتی بسیاری از افراد میانسال نیز دچار جوش زیر پوستی می شوند و باعث کاهش اعتماد به نفس و سرخوردگی و افسرگی می شود. اکثر این گروه اقدامات گوناگونی برای درمان جوش زیر پوستی صورت خود انجام داده اند که بعضا نا موفق بوده یا اثرات کمی دارد.

در اینجا سعی داریم تا با شناخت انواع جوشهای  و علل زمینه ساز آن، جدیدترین و بهترین روش های درمان جوش زیر پوستی صورت را برای هر گروه معرفی کنیم.

بهتر است بخوانید   از بین بردن جوش و درمان آکنه

جوش زیر پوستی صورت در اثر آکنه 

جوش زیر پوستی صورت در اثر آکنه

جوش زیر پوستی صورت در اثر آکنه

جوش زیر پوستی صورت در واقع شایعترین مشکل پوستی در همه دنیا است. جوش زیر پوستی صورت بیشتر در صورت زنان دیده می شود و معمولا برای درمان جوش زیر پوستی صورت در زنان (ناشی از آکنه) نیاز به اقدامات متعددی می باشد و گاهی مواقع نیز درمان جوش زیر پوستی صورت بسیار دشوار خواهد بود.

بیماری آکنه درحقیقت التهاب مزمن غدد سباسه پوست می باشد که ازسنین نوجوانی آغاز می شود شروع آن به شکل جوش زیر پوستی همرنگ پوست و گاهی جوش برجسته و سرسیاه یا سرسفید می باشد کهه این ها می تواند تبدیل به جوشهای التهابی برجسته قرمز یا چرکی شود وحتی کیستهای بزرگ چرکی هم ایجاد گردد .

محل این نوع از جوش و ضایعات آکنه ای بیشتر در صورت و گاهی درتنه می باشد. شدت این نوع از جوش از انواع بسیار خفیف که نیازی به درمان ندارد تا انواع بسیار شدید متفاوت است . در موارد شدید بیماری میی توان شدت بیماری را با درمان جوش زیر پوستی صورت به موقع کم نمود واز ایجاد جای جوش روی صورت نیز پیشگیریی نمود .

بهتر است بخوانید   درمان جوش صورت

مهمترین نکته در بیماری آکنه به جا گذاشتن فرورفتگی ها و برجستگی هایی برروی پوست فرد مبتلا پس از بهبودی ضایعات می باشد حتی گاهی جای جوش باقی مانده به شکل ضایعات قرمز یا قهوه ای روی پوست باقی می ماند. به همین علت درمان جوش زیر پوستی صورت از این نوع، باید هر چه سریعتر انجام شود تا از ایجاد جای جوش و بد شکلی های صورت جلوگیری شود.

طبقه بندی این نوع از جوشها و آکنه بر اساس شدت بیماری

آکنه خفیف:

این نوع شایعترین نوع از جوش زیر پوستی است و حدود ۸۰ درصد مبتلایان را تشکیل می دهد و خوشبختانه معمولا بدون هر گونه عارضه یا ایجای جای جوش با درمان های موضعی یا لیزر بهبود خواهد یافت. پاسخ درمان جوش زیر پوستی صورت در این گروه بسیار عالی است

آکنه خفیف

آکنه خفیف

آکنه متوسط:

حدود ۱۰% افراد دچار نوع آکنه متوسط می شوند در این نوع از بیماری تعداد جوشهای متورم بیشتر از جوشهای سطحی است که تمایل به بزرگ شدن دارند و گاهی این جوشهای متورم و غیر چرکی به جوشهای متورم و چرکی تبدیل می شوند . اگر جوشها را فشار ندهیم یا آنها را از جا نکنیم پوست کاملاً سالم و طبیعی می ماند و با درمان های موضعی یا لیزر بدون ایجاد هرگونه جای جوش بهبود می یابد. درمان جوش زیر پوستی صورت در این گروه ضروری می باشد

بهتر است بخوانید   جوش صورت و روش های پیشگیری از ایجاد آن

آکنه متوسط- در صورت دستکاری جای این جوش ها باقی می ماند

آکنه متوسط- در صورت دستکاری جای این جوش ها باقی می ماند

آکنه شدید

درصد بسیار کمی از افراد دچار جوش زیر پوستی از نوع آکنه شدید می شوند و تعداد آنها از ۲ تا ۳ درصد تجاوز نمی کند و معمولا جوشها زیادتر و مقاومتر و به نواحی بیشتر بدن از قبیل وسط و حتی پائین پشت تا بالای بازوها گسترش می یابند.

آکنه شدید

آکنه شدید

متاسفانه این نوع از ضایعات در صورت عدم درمان، ایجای جای جوش و بد شکلی های ناراحت کننده ای در صورت می گردند بنابراین باید هر چه سریعترر این ضایعات تحت درمان قرار گیرد. برای درمانن جوش زیر پوستی صورت از این نوع، علاوه بر کرم های موضعی معمولا داروهای خوراکی نظیر رواکوتان و برخی آنتی بیوتیک ها نظیر داکسی سیکلین لازم است. در گروهی از موارد در صورت عدم مصرف رواکوتان می توان از لیزر نیز استفاده کرد.

بهتر است بخوانید   جوش های صورت در دختران و زنان - تفاوت ها و شباهت ها

در ایجاد این بیماری چندین عامل نقش دارند انسداد مجرای خروجی غده سباسه و وجود باکتری خاص روی پوست نقش اصلی را ایفا می کنند. معمولا در افرادی که اختلالات هورمونی دارند یا برخی از الگوهای غذایی خاص را دنبال می کنند به دلیل تغییر ماهیت و PH غدد سباسه پوست، محیط مناسب تری برای رشد باکتری های بیماری زا فراهم می گردد و در اینگونه موارد این نوع از جوشها شدیدتر بوده و درمان جوش زیر پوستی صورت از این نوع نیز با دشواری همراه می باشد.

عواملی که در ایجاد جوشهای آکنه دخالت دارند ، عبارتند از :

 • سن : جوشهای آکنه بیشتر در سنین جوانی و بلوغ دیده می شود .
 • ارث : عوامل ژنتیک می تواند در ایجاد جوشهای زیر پوستی صورت از نوع آکنه موثر باشند .
 • عوامل هورمونی و غددی: هورمون تستوسترون (هورمون مردانه ) عاملی است که باعث تحریک ترشح غدد سباسه پوست شده و این چربی های اضافی منافذ پوست را می بندند و در نتیجه آکنهبه وجود می آید به همین دلیل پسران دچار جوشهای شدیدتر می شوند . عوامل هورمونی یکی از مهمترین علل زمینه ساز جوش صورت به خصوص در زنان و دختران می باشد
 • عدم رعایت اصول بهداشت فردی معمولاً در ایجاد جوشهاموثر است .
 • آب و هوا : آب وهوا تا حدودی بر جوش زیر پوستی صورت از نوع آکنه اثر می گذارد و معمولاً در هوای سرد شخص بیشتر دچار ناراحتی جوشهامی گردد تا هوای گرم . جوشها در تابستان قدری بهبود می یابد
 • شغل : بعضی مشاغل موجب تشدید جوش هامی شوند . مثلاً کوره پزها و نانواها ، هنگام کار کردن گرمشان می شود و عرق می کنند و مجرای پیاز مو بسته می شود و سبب تشدید آکنه می گردد.
 • تغذیه : گر چه در ایجاد جوشها و آکنه عوامل دیگر تاثیر بیشتری دارند ولی عده ای از متخصصین برآنند که استفاده از موادی مانند آجیل ، شکلات و چاشنی ها باعث تحریک و فعالیت غدد چربی شده و می توانند در ایجاد بیمارینقش داشته باشند .
 • نابسامانی های روانی : جوشهای صورت و بدندر افرادی که به طور مکرر دچار استرس و اضطراب می باشند بیشتر از کسانی که از یک روحیه آرام برخوردارند ، دیده شده است .
درمان جوش زیر پوستی صورت: پاسخ درمانی به لیزر و کرم های موضعی و داروی خوراکی در یک درختر 24 ساله با آکنه مقاوم (قبل و 6 هفته پس از آغاز درمان)

درمان جوش زیر پوستی صورت: پاسخ درمانی به لیزر و کرم های موضعی و داروی خوراکی در یک درختر ۲۴ ساله با آکنه مقاوم (قبل و ۶ هفته پس از آغاز درمان)

برای درمان جوش زیر پوستی صورت از نوع آکنه، مهمترین اقدام شناسایی عامل زمینه ساز بیماری است در غیر اینصورت اکثر  موارد درمان جوش زیر پوستی صورت نتایج کوتاه مدتی را به همراه خواهد داشت. البته برخی موارد جوشها و آکنه علت مشخص خارج از بدن دارند مثلا جوش زیر پوستی صورت  و آکنه دارویی بعلت داروهای استروییدی یا آکنه بعلت فشار روی پوست ، صابونها ، گرما ورطوبت ، مواد آرایشی چرب که می توان با رفع آن علت دربهبودی بیماری موثر بود .

در درمان جوش زیر پوستی صورت از نوع آکنه، اقدامات گوناگونی نظیر استفاده از کرم های موضعی، صابون، محلول های حاوی آنتی بیوتیک و همچنین فتوتراپی و لیزر کاربرد دارد. معمولا نتایج مناسب درمان جوش زیر پوستی صورت از این نوع نیازمند صبر و حوصله و پیگیری فراوان است.

 

جوش زیر پوستی از نوع میلیاجوش های سفید زیر پوستی

میلیا در واقع جوشهای سفید و غیر چرکی زیر پوستی است که ناشی از تجمع کراتین در درون کیست های کوچک زیر پوست می باشد. اندازه این نوع جوشها بین نیم تا ۱ میلیمتر بوده و معمولا این نوع از جوشها متعدد بوده و درر کنار هم تشکیل می شوند. ضایعات گاهی شبیه دانه های بسیار ریز مرواریدی شکل در کنار هم قرار دارند.. این نوع جوشها هیچگونه خطری نداشته و اصولا حتی نیاز به درمان جوش زیر پوستی صورت از نوع میلیا نیز نمی باشد و در اکثر موارد درمانها صرفا جنبه زیبایی دارد.

جوشهای زیر پوستی سفید (میلیا) در هر دو جنس دیده می شود و بیشتر روی گونه ها و زیر چشم ایجاد می گردد. این نوع از جوشهای زیر پوستی ممکن است کاملا به صورت ناگهانی و در عرض مدت بسیار کوتاهی ایجاد شوند.

بهتر است بخوانید   درمان سریع جوش صورت - آیا واقعیت دارد؟

جوشهای سفید زیر پوستی (میلیا) ممکن است به دنبال ضربه، میکرودرم، تابش اشعه و رادیوتراپی، تابش نور خورشید و اشعه فرابنفش، یا مصرف کورتون به صورت ناگهانی ایجاد گردد که نیاز مند مداخلات درمانی مناسب می باشد

طبقه بندی جوش های سفید زیر پوستی (میلیا)

بیماری میلیا ممکن است با بیماری آکنه، سیرنگوما و تریکو اپی تلیوما شباهت زیادی داشته باشد و با آنها تشخیص افتراقی دارد. لذا در صورتی که پزشک به این بیماری ها شک داشته باشد ممکن است نیاز به نمونه برداری و بیوپسی و ارزیابی های دقیقتر آزمایشگاهی باشد.

سیرنگوما در واقع نوعی تومور خوش خیم مجاری غدد عرق پوست می باشد که به شکل جوش زیر پوستی و گاهی هم برجسته تظاهر می کند. این بیماری خوشبختانه هیچگونه خطری نداشته ولی از نظر ظاهری و زیبایی خوشایند نیست. برای درمان جوش زیر پوستی صورت از نوع سیرنگوما معمولا لیزر یا الکتروسرجری کمککک کننده است.

جوش زیر پوستی - سیرنگوما (لیزر بهترین روش درمان جوش زیر پوستی صورت است)

جوش زیر پوستی – سیرنگوما (لیزر بهترین روش درمان جوش زیر پوستی صورت است)

تریکواپی تلیوما نیز یک تومور خوش خیم پوستی است که معمولا صورت را درگیر می کند و ممکن است با بیماری میلیا و جوش های زیر پوستی شباهت زیادی داشته باشد. درمان جوش زیر پوستی صورت در این بیماری معمولا با جراحی یا الکتروسرجری و لیزر انجام می شود.

لیزر بهترین درمان جوش زیر پوستی صورت از نوع تریکو اپی تلیوما است

لیزر بهترین درمان جوش زیر پوستی صورت از نوع تریکو اپی تلیوما است

 

 • در صورتی که خود یا یکی از بستگانتان مبتلا به آکنه یا جوش های زیر پوستی یا جای جوش روی صورت و بدن هستید:
 • حتما با تیم درمانی خود مشورت کنید
 • به هیچ عنوان جوش ها فشار ندهید یا نترکانید زیرا این اقدام باعث تشدید آسیب به بافت های مجاور و گسترش عفونت می گردد  
 • بهداشت پوست خود را رعایت کنید
 • الزما شستشوی مداوم با صابون کمک کننده نیست
 • از میوه و سبزیجات تازه به صورت منظم در رژیم غذایی استفاده کنید
 • به هیچ عنوان خودسرانه اقدام به درمان یا کندن جوش ها نکنید 
 • حتما برای تشخیص و شناسایی عامل زمینه ساز جوش ها و آکنه به پزشک مراجعه کنید
 • ممکن است نیاز به نمونه برداری و ارزیابی آزمایشگاهی باشد 
 • در صورتی که مایل به طرح سوال و مشاوره با دکتر و یا مراجعه به مطب هستید از طریق زیر اقدام فرمائید

آخرین پرسش ها

سیستم پرسش و پاسخ

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال قبلی ، کد رهگیری خود که از طریق ای میل برای شما ارسال شده را در این قسمت وارد کنید تا پاسخ دکتر را مشاهده فرمائید

پیگیری سوال قبل

ثبت سوال جدید

سوال خود را در اینجا ثبت کنید و از سیستم کد رهگیری دریافت نمائید. پاسخ شما حداکثر تا 24 ساعت آینده از طریق  ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

ثبت سوال جدید

امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیار سیستم

1
خال
مهم

سلام آقای دکتر .
من دختری 18 ساله هستم و در طرف راست بدنم متمایل به کمر و نزدیک کلیه ها ولی در سمت پشت بدنم یک خال بیضی شکل قهوه ای رنگ بدون مو و برجسته دارم که نوک این خال کمی کم رنگه و اندازه شم به اندازه ی نوک انگشت کوچیکم میشه البته کمی کوچکتر از اون و این تنها خال برجسته ای که دارم و اینکه سفید پوستم و نمیدونم این خال مادر زادی بوده یا اکتسابی ولی یادم مییاد در که این خال تازه به وجود نیومده و بوده این خال نیازی به جراحی دارد ؟؟ من دانشجوی پزشکی هستم ولی اصلا نمی تونم تشخیص بدم لطفا کمکم کنید ! با تشکر فراوان
مشاهده پاسخ دکتر
2
Pcos
مهم

Hello doctor
Sorry I'm not good at Farsi ,before 4 month the doctor told me that I have pcos from that day I lost half of my hair,Also I have lack of vitamin d3 and iron , also my hdl is high ,by the way I'm 24 years old single ,the doctor just gave me loestrin20!! But I'm afraid to take these tablets ! he told me you can use (tranexamic acid500)with(medenamic acid) im confused
I had very long strong hair ?But until now I lost half of my hair I really need ur advice
I will be thankful if u could tell me what is the best Solution for my hair I need my hair back!
مشاهده پاسخ دکتر
3
زگیل
مهم

سلام،من مبتلا به زگیل های زیادی روی دستم هستم که به درمان خیلی مقاوم هستن،جواب آزمایشم هم سالم بود و 27 سال هم سن دارم،سوال من اینه که داروی خوراکی برای زگیل هست که استفاده کنم،با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
4
عوارض لیرز برای دختران مجرد
مهم

سلام وقت بخیر من یه دختر ۲۲ ساله و مجرد هستم میخواستم بدونم انجام لیزر برای من عوارضی نداره مثل نازایی و این مسائل؟؟ممنون میشم پاسخگو باشید مشاهده پاسخ دکتر
5
پاپول مروارید
مهم

سلام بنده پیش دکتر ارولوژی و پوست رفتم معاینه شدم تشخصی پاپول بود و گفتن مشکلی نداره دست نرن هیچ راهی به من نگفتن من شریک زندگیم راضی نیست بعد دور التم جاهایی که پاپول هست خشکه حالا لیزر هزینش چنده و دردش زیاد با پماد یا کرم قابل درمان نیست؟ مشاهده پاسخ دکتر
6
مو زائد
مهم

سلام آقای دکتر ممنونم از پاسخ و توجهتون.
من عکس آزمایش هورمونی ام رو براتون فرستادم.
من تو منطقه محروم هستم.
متاسفانه دکترمتخصص نداریم ک برم برام دارو تجویزکنن.فقط 1دکتر هست لیزر میکنه.قبلا3جلسه لیزر انجام دادم اما باز برگشتن.مشکل اصلیم حل نمیشه.اگرممکنه با توجه به شرایطم برام دارو تجویز کنید که لیزرم جواب بده.
فقط بخاطر کیستم قر ال دی میخورم 3روزه هست .قبلش دارویی مصرف نمیکردم مجددا آزمایشمو میفرستم.
مشاهده پاسخ دکتر
7
خال گوشتی
مهم

سلام خسته نباشید ...مادرمن یه خال گوشتی داشت ک چندروزه این حالت متورم شدنو سوزش داره میخواستم ببینم علتش چیه؟؟؟؟ممنون میشم راهنمایی کنید مشاهده پاسخ دکتر
8
پوست چرب .جای جوش .
مهم

با سلام خدمت دکتر عزیز.خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید منو.من پسر بیست ساله ای هستم که از سن پونزده سالگی پوستم هیچ مشکلی نداشت .اما به خاطر داروهای هورمونی بدنسازی از همون سن صورتم شروع کرد به جوش زدن زیاد طوری که دو گونه ام مثل ابکش شده .فرورفته های زیادی هستش که عذابم میده .الان جای جوش هام مونده.صورتم فقط جوش زیر پوستی میزنه .پوستم بدنم به خصوص صورتم به حدی چربه که با دستمال کاغذی پاک میکنم دستمال خیس میشه به حدی که چربی از پوستم میره تو چشمم.کلافه شدم.موها هم همینطوره .موهامو با شامپو مخصوص موهای چرب میشورم اما یک روز بعد تمام سرم چربه.دکتر های زیادی رفتم اما گفتن ما با هورمون هات که باعث شده این جوری شه کاری نمیتونیم بکنیم فقط میتونیم شامپو و صابون بدیم همش باید یه دستمال بگیرم صورتمو پاک کنم.تو رو خدا شما بگید چی کارکنم. دارم عذاب میکشم..در ضمن جای جوش هام زیاده ولی نسبتا سطحی لیزر بهتره یا میکرودرم.در ضمن لطف بفرمایید هرینه شو بفرمایید .با تشکر فراوان مشاهده پاسخ دکتر
9
چین و چروک زیر چشم
مهم

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما.ازتون یک سوالی داشتم. من 23 سالمه ولی زیر چشمام خیلی چین و چروک شده از چه روش های درمانی به جز بتاکس و روشهای تزریقی میتونم استفاده کنم؟ مشاهده پاسخ دکتر
10
گال یا جرب

سلام خسته نباشید ، پسرم‌۱۰‌سال دارد مدت ۵ ماه به بیماری گال گرفتار شد در آلمان زندگی میکنم ابتدا پزشکان تشخیص حساسیت‌به سرما دادن و مدت یکماه گذشت از این دکتر به اون دکتر بالاخره تشخیص گال دادن همه خانواده همزمان پماد زدیم و همه چیزهایی که پزشک گفت رعایت کردیم ولی متاسفانه مجبور شدیم در دوره بعدی خودم و پسرم قرص بخوریم و همسرم و پسر بزرگم کرم بز نن ولی متاسفانه بعد از مصرف قرص پسرم دستش پر تاول شفاف و زرد رنگ شد که دکتر براش انتی بیوتیک نوشت و هر روزی چهار با اسپری مخصوصی به دستکش نخی میزدیم و دستش میکردیم و یک ساعت بعد دوباره در دستکش در میوردم و در آب جوش میجوشاندم که مبادا دوباره باکتری گال بمونه .خلاصه هنوز با این وجود دستا وپاها ش تاول داره نمی دانیم سطوح خانه و حمام رو و ماشین ....با چه چیزی میشود ضدعفونی کرد ایا ضدعفونی مخصوصی هست خواهش میکنم‌راهنمایی بفرمایید .پیشاپیش بسیار متشکرم مشاهده پاسخ دکتر
11
Zigil

Aya ina zigil tanasolian?????? مشاهده پاسخ دکتر
12
زگيل تناسلي

سلام وقت بخير حدود ٤ ساله كه با فردي رابطه دارم و بعد از سه سال پارسال متوجه چند زگيل روي الت ايشان شدم رفتم ازمايش پاپ اسمير دادم گفتند نگرفتي، ارتباط ادامه دار بود اون رفت براي ليزر دكترش گفت بايد شريك جنسيت واكسن بزنه منم واكسنو تو فروردين زدم ولي ٢٠ روز پيش ديدم كنار رانم دوتا حالت جوش طوسي سفيد زده دكتر زنان نشون دادم گفت چيزي نيس ولي خاستم كه حتماً نمونه گيري بشه جوابش زده wart حالا اگه من بخام ازدواج كنم با فرد ديگري ميتونم؟ نميخام اونم دچار اين بيماري بشه من چطوري ميتونم مطمئن شم گرفتم؟
از قيافه زگيلا وحشت دارم كمكم كنيد چون اين فردي كه اومده خاستگاريم فاميله آبرومو چكار كنم؟(فرد قبلي ام اس گرفته و نميخاد بامن ازدواج كنه) بايد چكار كنم سرطان ميگرم اونم ميگيره؟
مشاهده پاسخ دکتر
13
لطفا راهنمایی کنید

با سلام
من حدودا ده روزه آبله مرغان شدیدی گرفتم و الان تقریبا تمام جوشهاش خشک شده و افتاده ،(با مصرف 5 آمپول و یسری قرص)از دیشب متوجه شدم بدنم کهیر زده 35سالمه ،
خارشش بعضی مواقع خ شدید میشه دنبال یک راه حل سریع برای درمانش هستم میشه راهنمایی کنید و اینکه علتش میتونه داروهایی باشه که برای ابله مرغان استفاده کردم؟
مشاهده پاسخ دکتر
14
سرخی پوست

باسلام وقت بخیر.من از داروی ژانولوما استفاده میکنم و ظاهرا کمی زیاد استفاده کردم و صورتم سرخی تیکه ای زده.حالا چیکار کنم به نظرتون مصرف رو قطع کنم یا کلا چطور درمان کنم در کنار مصرف.چون بمن گفتن بمدت یک ماه یه شب درمیان استفاده کنم.ممنون از وقتی که گذاشتین. مشاهده پاسخ دکتر
15
زگيل تناسلي

سلام وقت بخير
بنده مرد هستم ٣٠ سال سن.
مدت يكسال هست كه زگيل هاي تناسلي داشتم به دكتر مراجعه كردم و با روش فريز كردن درمان كردم اما مجدادً به همان شكل رشد كردند، ممنون ميشم اگر بفرماييد بهترين راه و هزينه درمان در كلينيك شما كدام و چقدر هست.
آيا بهترين ليزر دي اكسيد هست ؟! و چقدر تفاوت هزينه نسبت به فريز كردن دارد.

با تشكر فراوان.
مشاهده پاسخ دکتر
16
سوختگی با لیزر موهای زائد

با سلام ایا سوختگی روی صورت با دستگاه shr امکان اوردن گوشت اضافه هست یا نه.یا فقط رنگ پوست عوض میشه مشاهده پاسخ دکتر
17
خال پشت ساق پا

سلا آقای دکتر دختر من تازه ب دنیا اومده ویه خال بزرگ(ماه گرفتگی)پشت ساق پاش هس ک اندازش 2.5 سانت بود و الان در عرض یک ماه شده 3 سانت دخترم 40 روزشه به نظرتون بهترین سن برای معالجش کی هس؟ و اینکه به نظرتون راهش چیه؟ حواشی نامنظم داره مشاهده پاسخ دکتر
18
زگیل تناسلی

با سلام
ایا زگیل تناسلی مبتلا شدم یا خیر و از چه نوعی و نوع درمان و نوع هزینه لطفا؟
بسیار استرس و ترس در وجودم هست چون بسار مرتب و تمیز هستم
مشاهده پاسخ دکتر
19
زگیل تناسلی

سلام آقای دکتر
مدت 6ماهه بعضی وقتها در حالت نقوظ درد دارم و روی ساقه آلتم نزدیک کلاهک یه گودی کوچک و دو اضافه گوشت ریز که یکی خیلی ریزه هم رنگ و نیم میلی کمتررو پوست آلتم پیدا شده بدونه درد و خارش و سوزش لطفا راهنمایی کنید اصلا رو ندارم جهت معاینه دکتر برم
مشاهده پاسخ دکتر
20
جوش صورت

soul:
با سلام
اقای دکتر من ی سرما خوردگی ساده داشتم ک رفتم دکتر عمومی و واسه ی من دارو های سفالکسین وstp.pharma را تجویز کرد
بعداز یک روز استفاده بدن و صورتم شروع به تاول های ابکی ریز کرد ولی خیلی کم با بی توجهی روز دومم استفاد کردم ک بیشتر شد بعد از این که دیدم دارن بیشتر میشن دوباره ب دکتر مراجعه کردم و گفتن ک حساسیت داری ب این دارو ها و استفا ه نکن دارو جدید نوشت بنام سفکسیم و استامینفن ک باز خوب نشدم و دوباره ب دکتر مراجع کردم ک دو عدد امپول زد حساسیت زدم ک بهتر شدم ولی باز همون جوش ها هستشون ولی با رشد کمتر و یکمم خارشش پیدا کردن .
مشاهده پاسخ دکتر
21
جوش بدن

❤❤👧👧❤❤:
باسلام وقت بخیر
دکتر حدود1سال میشه که من در مقعدم جوش احساس کردم البته موقعی که به مناطق گرمسیر و مرطوب سفر کردیم بوجود اومدن بعد از مدتی خودبخود خوب شدن و مجددا بوجود اومدن به پزشک مراجعه کردم و گفتن که همورویید پماد و قرص بهم دادن ولی بخاطره مشغله کاری نمیتونم زیاد نشینم و پمادشونو درست مصرف کنم جوش ها سفید رنگ و خشک و ریز هستن به تازگی3جوش هم روی لبه واژینالم زده خواستم بدونم اینا چی هست خدایی نکرده مشکله جدی نباشه
مشاهده پاسخ دکتر
22
زگيل تناسلي

سلام.دكتر بنده خارج از كشور دانشجو هستم و اينجا پزشكاي خوبي نداره فعلا هم نميتونم بيام ايران
من چهار ماه قبل زير نافم (نزديك به الت)تقريبا چيزي شبيه به جوش چركي در اومد ولي هر چي فشار ميدادم كه چركش تخليه بشه فايده اي نداشت
بعد ها كه همش دست كاري ميكردم زخم شده بود ولي يه مدت بعدش خوب شد
الان دوباره همونجا زخم شده
آخرين رابطه ام هم چهار ماه قبل از اين موضوع بوده
من چيكار بايد بكنم دكتر؟
مشاهده پاسخ دکتر
23
زيگيل تناسلي

با سلام
حدود پنج سال پيش روي الت من يك گوشت اضافه در اومد كوچيك بعد الان يك سالي هست ازدواج كردم و خيلي بزرگ تو شده و علاوه بر اون چند تا ديگه در اومدن كه خيلي ريز هستن ،ايا دارو خاصي هست يا با ليرز خوب ميشم ،اگه ميشه راهنمايي كنيد
با تشكر
مشاهده پاسخ دکتر
24
واکسن گارداسیل

با سلام
دختر من ۱۷ ساله است واکسن نوبت دوم گارداسیل را یک ماه بعد از تزریق اول زدیم ولی حالا می بینم در برخی سایتها نوشته دو ماه پس از اولین تزریق واقعا نگرانم اگر زودتر زده باشیم چه اتفاقی می افتد ممنون می شوم اگر زودتر جواب مرا بدهید
مشاهده پاسخ دکتر
25
دانه سیاه رنگ

با سلام.مت زیر التم دانه سیاه رنگیو مشاهده کردم ک وقتی زیرشو بالا میارم زیرش شفافه فقط سرش سیاهع من مجردم و هیچ گونه رابطه ای هم نداشتم ممکنه چی باشه .باتشکر مشاهده پاسخ دکتر
26
زگیل تناسلی

سلام.ده روز پیش یکباره زیر آلت تناسلی در واقع بین کیسه بیضه و الت تناسلی یک زگیل انگار ساچمه ی فلزی چسبیده به پوست بود را مشاهده کردم و همین مسله باعث نگرانیم شده ممنون میشم از راهنمایی و راهکارتان جناب دکتر.... مشاهده پاسخ دکتر
27
ایا زیگیل تناسلیه؟

سلام من دو سه هفته قبل در قسمت مقعد متوجه یه زائده شدم که خیلی برجستگی داشت جدی نگرفتم الان که دو سه هفته گذشته احساس کردم دوتای دیگه به اندازه کوچکتر به صورت پراکنده از هم در همون بیرون مقعد در زمان شست و شوی مقعد زیر دستم اومد و این منو ترسوند خونه که اومدم در موردش سرچ کردم و عکس گرفتم و مقایسه کردم احتمال زگیل مقعد میدم هر چند که مشابه عکس ها اونقدر بزگ و وحشت ناک نیست....من ۲۴ ساله و باکره هستم ممکنه با دوست پسرم ۴ ماه پیش ولی رابطه داشتم از اون گرفته باشم! یا ممکنه بخاطر چیز دیگه ای باشه ! من زائده ای روی الت دوست پسرم ندیدم .خیلی نگرانم ممکنه به صورت داخلی بوده باشه که به بیرون سرایت کرده الان؟ باید چیکار کنم ؟ایا واقعا زیگیله تناسلیه ؟سرطان میگیرم؟ دیگه نمیتونم ازدواج کنم؟ عکس و براتون فرستادم.لطفا جواب بدید....اگر الان پیگیری کنم خوب میشه ؟یا hpvدارم؟ مشاهده پاسخ دکتر
28
لک روی‌ بدنه آلت

سلام خسته نباشید.
روی بدنه آلتم یه لک قهوه ای مایل به مشکی ظاهر شده
به صورت تکی هستش
خارش و سوزش نداره
برجستگی هم نداره
شبیه به خون مردگی هستش
چندتا عکس میفرستم لطفا بفرمایید مورد خاصی هست یا نه؟ لازمه به دکتر مراجعه کنم؟
مشاهده پاسخ دکتر
29
زگيل تناسلي

سلام خسته نباشيد من ١٣ ماهه كه واسه ليزر موهاي زائد ميرم با دستگاه كندلا الان وسط دوره ي درماني ام ولي حدود ٦ ماهي هست كه بيكيني يه خال مشكي در آووردم ممكنه به خاطر ليزر باشه ؟ اوايل فكر ميكردم مو زير پوستيه يا شايد خودش خوب بشه ولي همونجوري كه بوده هست نه اندازش تغيير كرده نه شكلش نه زياد شده
يك سال و نيم ام هست هيچ رابطه اي نداشتم ولي خيلي ميترسم زيگيل باشه ممكنه از ليزر باشه ؟ الان ٥ ٦ ماه همين شكلي هست ولي خيلي نگرانم بابتش ميشه راهنماييم كنيد .... بايد بيام پيش خودتون واسه چكاب يا متخصص زنان ؟
مشاهده پاسخ دکتر
30
زگیل تناسلی

سلام خسته نباشید
من مجرد 22سالمه
میخواستم ببینم من که هیچ رابطه ای نداشتم چطور جوش های تناسلی لبه های کوچیک ایجاد شده مگه میشه ؟؟؟
شکلشم تقریبا شبیه اونایی هست که سرچ کردم و دیدم
میشه با ژل بهداشتی دوشیزگان برطرف کرد یا نه؟
مشاهده پاسخ دکتر
31
لیزر موهای زائد

سلام وقتتون بخیر آقای دکتر
میخواستم نظرتون رو راجع به دستگاههای لیزر خونگی بدونم ،و اگه خوب هستن چه مارکی رو پیشنهاد میکنین؟
ممنونم💐
مشاهده پاسخ دکتر
32
درمان گال

سلام ميشه تو دوران شيردهي از داروهاي درمان گال استفاده كرد؟اگر نوزاد ١٠ هم گرفته باشه درمانش چيه؟ مشاهده پاسخ دکتر
33
رویش مجدد مو

سلام اقاي دكتر
من روز گذشته تو يه درگيري موهامو به شدت كشيدن و از قسمتاي مختلف سرم مقداري مو از ريشه كنده شد و الان كاملا حس ميكنم حجمً موهام كمتر شده و بعضي جاها سفيديش مشخصه.خيلي نگرانم
ميخواستم بدونم جاي اين موهاي كنده شده دوباره به همون اندازه موي جديد رشد ميكنه ؟
يا اينكه امكان داره ديگه جاشون هيچ وقت مو درنياد؟
لازمه به دكتر مراجعه كنم يا از داروي خاصي استفاده كنم؟
مشاهده پاسخ دکتر
34
زگیل تناسلی مردان

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دکتر گرانقدر .
اینجانب مرد , متأهل و 35 سال سن دارم
حدود یک سال پیش بعد از یک نزدیکی با همسرم دچار سوززش شدید از ناحیه آلت شدم که خیلی اذیت شدم بعد از مدتی تعدادی خال قهوه‌ای رنگ و برجسته را در بدنه آلت مشاهده کردم , چند ماه پیش به دکتر مراجعه کردم و دکتر با توضیحات بنده پماد کلوتریمازول و پماد دیگری را پیشنهاد کردند بعد از چند بار استفاده تغییری مشاهده نکردم لطفاً در این زمینه به بنده راهنمایی بفرمایید
مشاهده پاسخ دکتر
35
زگيل تناسلي در زنان

سلام دكتر از همسر اولم جدا شدم ٥ سال و نيم رابطه نداشتم و واكسن گارداسيل زدم به تازگي نامزد كردم و چند بار رابطه داشتيم و اين دونه روي واژنم هست ممكنه زگيل باشه؟؟؟ و من از دكتر معالج قبلا كه پرسيدم گفتن براي ازمايش hpv حتما بايد از خود اون زگيل نمونه برداري بشهاي ازمايش از ترشحات جواب درستي به دنبال ندارن اين حرف درسته؟؟اينم بگم يه بار ديگه هم كه سرما خوردم اين دونه اومد و خودش رفت مشاهده پاسخ دکتر
36
زیگیل تناسلی

سلام آقا دکترمن پسر 19 ساله ام در ناحیه تناسلی یه زیگیل دارم ممکن هست من خوب بشم اگ الان شروع کنم و یه چهار ماه پیش من آبله مرغان گرفتم ربطی به این نداره که از طریق دست دادن یا ماچ بوس کردن گرفته باشم اگر بیام پیش شما امکان ش هست خوب بشم یا درمان قطعی داشته باشم ممنون میشم جواب بدین مشاهده پاسخ دکتر
37
زگيل تناسلي

با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت دكتر ببخشيد من تو سايت یکی از دكترها خوندم زگيل تناسلي از راه بزاق دهان منتقل مي شه يعني اگر در انگشت دست خود زخم باز داشته باشيم و اين زخم باز به جايي برخورد كنه كه بزاق دهان فرد الوده به اچ پي وي ريخته باشه شخص مبتلا به ويروس اچ پي وي مي شه ويه سوْال ديگه من پيش دكتر زنان رفتم به من گفتن چون باكره هستي نمي توني ازمايش زگيل تناسلي بدي پس شما چطور در سايتتون فرمودين دختران باكره مي توانند ازمايش اچ پي وي پي سي ار بدهند ببخشيد طولاني شد با تشكر مشاهده پاسخ دکتر
38
زگیل تناسلی زنان

باسلام. دختری 22 ساله هستم چند سالی هست ک متوجه پوستی اضافه بین واژن تا مقعدم شدم، راستش تا الان روم نشده به دکتر نشون بدم از طرفیم فکر میکنم غیر طبیعی باشه و توی بدن خانومای دیگه نباشه این ضایعه. چند جا خوندم ک پرینه هستش اما مگه پرینه پوستی آویزان داره؟ ممنونم میشم از پاسختون مشاهده پاسخ دکتر
39
زگیل تناسلی

سلام جناب دکتر من وقت گرفتم خدمتتون برسم ولی خیلی ناراحتم گرفتار زگیل تناسلی شدم و با توجه به اینکه فرمودید این ویروس از طریق جنسی منتقل میشه یعنی من این ویروس رو از خانمم گرفتم چون هیچ رابطه دیگه ای نداشتم پس خانمم چه جوری این ویروس رو گرفته تورو خداجواب بدید ممنون مشاهده پاسخ دکتر
40
زیگیل روی کمر

سلام اقای دکتر
من زنی ۳۹ ساله و متاهل هستم با رنگ پوست سفید که روی بدنم خالهای معمولی زیادی دارم؛ کمتر از یک سال پیش روی کمرم در ناحیه کلیه ها ولی پشت بدنم یک زیگیل صورتی ایجاد شد که روی زیگیل کم کم شبیه گل کلم تیکه تیکه شد و بعد از مدتی هم خودش خشک شد و از بین رفت و دیگه شبیه این زیگیل روی بدنم نیست
منتها روی گردنم از این خالهای ریز ریز که شبیه خال گوشتی خیلی کوچیک هست بوجود امده؛ حالا سوال من اینه که ایا اینها زیگیل تناسلی است ؟ چون من در ناحیه تناسلی چنین مشکلی ندارم ؟!!
ردضمن عکس این زیگیل رو براتون ارسال میکنم
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
41
زگیل تناسلی

سلام.همسر من٣٣ سالشه ما ٣ ساله ازدواج کردیم. امروز روی آلت تناسلیش چیزی شبیه زگیل درومده که خیلی زیاد نیست اما همون به صورت کلم هست.ما در اقدام برای بارداری بودیم که به محض متوجه شدن موضوع دست نگه داشتیم. من ٧ ماه پیش ازمایش پاپ اسمیرم منفی بود. آیا این زائده ها حتما زگیله؟ ما میتونیم اقدام کنیم؟ با توجه به مدت طولانی رابطمون احتمال ابتلای من هم هست؟چون من هیچ علائم ظاهری ندارم. خیلی نگرانم واقعا ترسیدم. لطفا راهنماییم کنید ممنونم آقای دکتر😔🙏
زگیل تناسلی اگه کامل قابل درمان نیست باید چطور رابطه جنسی داشت؟ اگه دو نفر ویروس داشته باشن چطور باید رابطه داشته باشن میترسم زندگیمون مختل بشه خواهش میکنم کمکم کنید.
مشاهده پاسخ دکتر
43
هزینه لیزر زگیل آلت تناسلی مرردانه

سلام جناب دکتر وقتتون بخیر.
در مورد هزینه لیزر زگیل آلت تناسلی سوال داشتم که حدود قیمت رو بفرمایید. البته میدونم که نیاز به معاینه هست ولی حدود هزینه لیزر کردن2-3 مورد زگیل حدودا چقد میشه. ممنون میشم پاسخ بدین جناب دکتر
مشاهده پاسخ دکتر
44
زگیل آلت تناسلی

با سلام خدمت دکتر عزیز و تشکر بابت انجام چنین اقداماتی از سوی شما بنده چند سال یه زگیل زیر بغل خودم داشتم که زمانهایی که میخواستم موهای زایید اون ناحیه رو بزنم مواظبش بودم و البته اینم بگم که هیچ چیزی در موردش نمیدونستم و کلا بیخیالش بودم و فک میکردم خطری نداره تا دو ماه پیش فک کنم با تیغ الوده ای که همین جا رو زده بودم قسمت الت تناسلی خودمو تمیز کردم بعد از مدتی چندین مورد مثل همون اطراف آلت تناسلیم به وجود امد که بعضی از آنها کمی بزرگتر و بعضی ریز ماندن حالا سوالم اینه تو سن 30 سالگی واکسن گارداسیل تزریق کنم فقط یا با روشهای کرم و اینا هم میتونم رفعش کنم و البته همسرم هم میترسم که براش مشگل پیش اومده باشه نظرتون در مورد اونم بگین و اینکه رابطه داشته باشیم یا نه سپاسگذارم از لطفتون مشاهده پاسخ دکتر
45
آیا این زگیل تناسلی است؟

با عرض سلام و خسته نباشید
همسر بنده مبتلا به زگیل تناسلی بودن که درمان شدن و من هم کلپوسکوپی رفتم و چیزی مشاهده نشد و در آزمایش پاپ اسمیرم دکترم که مشکوک شده بود در کلپوسکوپی فهمیدن که از عفونت قارچی بوده و آزمایش HPV رو نوشتن که فعلا جوابش نیومده
من امروز از جایی که نگرانم در کناره های مبهلم (پرده مانند هستن بالای مبهل البته جایی که ادرار خارج میشه ) در پرده سمت راست چیزایی به چشم خورد که نمیدونم زگیل هستن یا خیر خیلی نگرانم این هم عکسش هست
ممنون میشم از راهنماییتون
در ضمن من جوش های زیر پوستی تو اون ناحیه زیاد دارم
منتها حساس شدم
مشاهده پاسخ دکتر
46
زگیل ناحیه مقعد

سلام خسته نباشید. بعد از سه ماه از رابطه جنسی با نامزدم متوجه شدم که در ناحیه مقعدشون یه زگیل کوچک ایجاد شده که تحت درمان قرار گرفتن و با کرایو زگیل رو از بین بردن. اندازه زیگیل تقریبا 3 میلیمتر در یک میلیمتر بصورت استوانه ای بود..سفید کمرنگ..متاسفانه قبل کرایو عکس دقیقی ازش نگرفتیم .

این شک برای من ایجاد شده که نکنه از من سرایت کرده به ایشون چون اوایل رابطه هیچ چیزی نبود در ناجیه مقعدشون. و اینکه من هرچی ناجیه تناسلی م رو بررسی میکنم میبینم هیچ زیگیلی وجود نداره! و این خیلی گیج میکنه منو که ایا من مسبب این بیماری بودم و خودم هم بیمارم یا از جای دیگه به ایشون سرایت کرده؟؟ چون خانوم بنده الان در خوابگاه دانشجویی هستن و در محیط های عمومی شنیدم امکان انتقالش هست!

چطور میتونم مطمین بشم از اینکه بنده هم بیمار شدم یا نه ؟؟ چه تستی باید انجام بدم ؟
خانوم بنده هنوز باکره هستن!!! چطور میتونیم برای اینکه یه وقتت سرطان رحم نگیرن مطمین بشیم ؟؟ چون به دکتری مراجعه کردیم و گفتن چون باکره هستن نمیتونن تست پاپ اسمیر رو بگیرن! راهی هست که بشه مطمین شد از نوع بیماری؟
مشاهده پاسخ دکتر
47
زگیل تناسلی

سلام آقای دکتر خسته نباشین
ممنون از کانال خوبتون
من چند بار از شما مشاوره گرفتم ممنون میشم باز هم راهنماییم کنید
نامزد من اچ پی وی 6 دارن شما گفتین گارداسیل بزنم و 2 هفته پیش نوبت اول تزریق کردم
میخاستم بدونم
1..که چه زمانی میتونیم سکس داشته باشیم
و اگر فعلا نمیتونیم سکس کنیم
2..آیا من میتوانم با دست ارضا شون کنم
3..آیا نامزدم میتونه با دستش منو ارضا کنه
4..آیا ترشحات سینه هم باعث زگیل میشود؟
5..واینکه چطور میتونیم همدیگرو ارضا کنیم
ایا من باید با دستکش لاتکس پودری به ناحیه تناسلی نامزدم دست بزنم؟
ضمنا قبلا چند بار مشاوره گرفتم و برای من فیلم فرستادین
ممنون میشم جواب هر یک از سوال هامو بدین
مشاهده پاسخ دکتر
48
زگیل تناسلی

سلام خسته نباشید .دوروزه روی سر آلت تناسلی سه تا زگیل یا به اصطلاح خال دیدم .و از شما در خواست راهنمایی دارم آیا حتما باید به دکتر مراجعه کنم ؟ مشاهده پاسخ دکتر
49
زگیل تناسلی

یه دونه ی قهوه ای گوشتی روی الت تناسلی من رشد کرده و دقیقا همرنگ پوست الت تناسلی هستش ک بعضی وقتا ازش خون میاد و فشارشم میدم درد داره ولی دردش طوری نیست ک نشه تحملش کرد مثل اینکه الت تناسلی رو نیشکون بگیریم این چیه و راه درمانش به چه صورتیه ؟ مشاهده پاسخ دکتر
50
زگيل تناسلي

شوهرم زگيل تناسلي داره راضي ب يخ درماني نميشه قصد حاملگي هم دارم ايا واگيره ممكنه منم مبتلا بشم؟ مشاهده پاسخ دکتر
51
زگیل تناسلی

آیا درمان زگیل تناسلی دوره نقاهت داره ؟ آیا پس از شروع درمان نیاز به استراحت داره ؟ مشاهده پاسخ دکتر
52
زگیل تناسلی

سلام شب خوش. من خرداد سال 94 متوجه یکی دوتا زگیل تناسلی شدم و بعد از مراجعه به دکتر متوجه شدم که بله متاسفانه زگیل دارم ولی با تعداد کم (2تا)دارو مصرف کردم و به تجویز دکتر واکسن هم زدم.زگیل ها رفع شدن و بعد از بهبود دی ماه همان سال باردار شدم. در طول بارداری متوجه یه دونه زگیل شدم ولی بعد از زایمانم تا به امروز خداروشکر دیگه زگیل نداشتم. میخاستم بدونم ممکنه که باز دچار زگیل تناسلی بشم یا اینکه به طور کامل رفع شده. ممنون از پاسخگویی مشاهده پاسخ دکتر
53
درمان زگیل آلت

من مبتلا به زگیل آلت هستم و میخواهم راه درمان و هزینه آن را بدانم
راه قطعی درمان چیست
مشاهده پاسخ دکتر
54
خال تناسلی

با سلام بنده 36 سال سن دارم و قبلا در ناحیه تناسلی یک خال گوشتی قهوه ای داشتم .که در طول چند ماه ناگهان تعدادشان زیاد شد ممنون میشم راهنماییم کنید.
اگر نیاز به ارسال عکس خال هست براتون ارسال کنم .ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
55
زگیل تناسلی برجسته قهوه ای کمرنگ روی آلت تناسلی

سلام
از دوسه ماهه پیش یه سری لک های قهوه ای که یکم برجسته ام هستن روی آلتم نزدیک به شکم داره بصورت غیر قرینه زیاد میشه و نمیدونم چیه
می خوام عکس بدم مطمئنم کنین که چیز مهمی نیست و قابل درمانه
مشاهده پاسخ دکتر
56
زگیل تناسلی

من زگیل نوع 6و39دارم..باید چیکارکنم مشاهده پاسخ دکتر
57
زگیل تناسلی

سلام خسته نباشی یه چند مدتی هست که رودیواره الت تناسبی ام وزیر خایه هم قرمز رنگ‌ دراومده یهو اینجوری شده و گاهی وقتا خارش میده فقط این دونه ریز در همین نواحی در اومده این چیه اقا دکتر مشاهده پاسخ دکتر
58
دونه های ریز زیگیل

آیا این دونه ها زیگیله مشاهده پاسخ دکتر
59
جوش واژن

با سلام مدت یک ماه بعد از رابطه احساس کردم جوش هایی در کنار واژن به وجود اماده است مشاهده پاسخ دکتر
60
زگيل تناسلي

با عرض سلام وخسته نباشيد ببخشيد دكتر من يه رژ لب رو كه نمي دونم قبل من كي استفاده كرده رو روي لبم زدم اگر شخصي كه قبل أزمن استفاده كرده زگيل تناسلي داشته باشه داخل دهانش يا روي لبش من صد در صد زگيل تناسلي مي گيرم با تشكر مشاهده پاسخ دکتر
61
زایده های ریز گوشتی در ناحیه ختنگاه و کلاهک

با سلام
من از سنی پایین متوجه این زایده ها شدم و از نظر ظاهری بسیار آزار دهنده هستند .
تعدادشان هم بسیار بالاست و دور تا دور ختنه گاه و روی الت من هستند .
میخواستم ببینم برای درمان چه راهی هست و هزینه اش چقدر است ؟
اگر امکانش هست لطفا در تلگرام پاسخ بدید
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
62
زيگيل تناسلي

سلام اقاي دكتر خسته نباشيد
يه ٢ هفته اي ميشه كه يه چيز شبيه جوش و سفيد هستش كنار مقعد
و كنار واژن زده
به نظرتون زيگيل هستش؟
خارش و سوزش هم نداره
و من مجردم و رابطه جنسي نداشتم
خيلي نگرانم
لطفا پاسخ بدين
مشاهده پاسخ دکتر
63
زگیل تناسلی

والا شبیه عکسایی ک تو سایت از زگیل تناسلی دیدم نی ی حالت گوشت اضافه انگار پوستش بلند شده حال بهم زن نیست سیاهم نیست اما خب بد جاهه من میخوام بدونم دلیلش چیه و درمانش انقدم نیست ک بخوام لیزر کنم مشاهده پاسخ دکتر
64
زگیل دهانه رحم

با سلام
من زگیلی در ناحیه مقعد داشتم که ان را سوزاندم و بعد از چند روز متوجه شدم در ناحیه واژن هم زگیل دارم . حدود چهار پنج مورد. به دکتر زنان و سپس پوست مراجعه کردم. با انجام ازمایش پاپسمیر و نمونه برداری مشحص شد که در دهانه رحم هم زگیل وجود دارد. توی ازمایش ویروس HPV از نوع HIGH RISK نشان داده شده. متخصص زنان گفتند باستی کولپوسکپی انجام دهم.
میخواستم ببینم راه درمانش چیست؟ و چیکار باید کنم؟نگرانم
زگیل های دهانه رحم را چگونه باید برطرف کرد؟ ایا باید برداشت شوند؟
به چه صورتی باید برداشت کرد که کم خطرتر باشند؟
بنده 6 ساله ازدواج کردم و بچه ندارم. 27 سال دارم
مشاهده پاسخ دکتر
66
زگیل تناسلی

سلام عرض ادب چندتا زگیل در الت تناسلی درامده میخوام از بین بره مشاهده پاسخ دکتر
67
وجود ضایعه زگیل در الت

باسلام بعد از ختنه حلقه التم توسط کسی کنده شد و بعد از خوب شدن دونه های گوشیتی درست یک بند انگشت زیر کلاهک به وجود امده که در بعضی نقاط چندتا با هم هستند بوجود امده یه دفعه خواستم انها را بکنم درد زیلدی داشت مشاهده پاسخ دکتر
68
طریقه درمان،هزینه و مدت طول درمان زگیل تناسلی

سلام
من نزدیک به 5 سال است دچار زگیل تناسلی شده ام ولی چون داخل زندان بودم نمیتونستم اون رو درمان کنم.الان میخوام بدونم راه درمان و هزینه و اینکه چقدر زمان میبره تا درمان بشه رو بدونم.با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
69
بعد از فریز کردن زگیل تناسلی در اقایان ایا میتونن با همسرشون رابطه زناشویی بدون کاندوم داشته باشن.و اینکه دوره درمان این ویروس چی هست که کامل من خوب بشم.و برا بچه دار شدن به مشکل برنمیخورم؟

سلام.ازمایش hpvانجام دادم مثبت شد.متخصص پوست هم رفتم دونه های خیلی کوچیکی درقسمت اندام تناسلیم بود تشخیص دادند زگیل تناسلی هست.برام نوبت فریز کردن و تزریق امپول گارداسیل رو نوشتن.سوالم از شما این هست بعداز فریز کردن من خوب میشم و میتونم رابطه زاناشویی باهمسرم داشته باشم بدون کاندوم؟و اینکه چطور از خون من پاک میشه این ویروس که همسرم مبتلا نشه.و سوال اخر اینکه برا بچه دار شدن این ویروس مشکل ساز نمیشه؟ مشاهده پاسخ دکتر
70
زگیل تناسلی

سلام خدمت دکتر عزیزوشبخیر.دکتر حدودا سه ماه هست یک تکه گوشت اندازه یک دانه گردو پایینتراز پردبکارتم اومد بیرون .درد هم ندار ولی موقع نسشتن برخاستن اذیت میشم .بار اول که اومد بیرون ترسیدم فشاردادم داخل خون اومد ایاممکن پرد پار شد باشه.ممنون از تون مشاهده پاسخ دکتر
71
رفع موهای زائد

سلام
هشت ماه پیش با دستگاه خانگی لیزر کردم بعد از چند جلسه به علت خرابی دستگاه دیگه لیزر نکردم واز موم دائم برای رفع موهای زائد استفاده کردم. یکماه پیش دوباره از لیزر استفاده کردم که فهمیدم حامله هستم آیا لیزری که تو اولین ماه حاملگی انجام دادم ميتونه به جنین صدمه زده باشه ؟؟ اگه نه ميشه تو حاملگی از لیزر استفاده کنم؟ یا داره وبايد موم استفاده کنم؟
مشاهده پاسخ دکتر
72
ذگیل تناسلی

حدود یک سالی در ناحیه تناسلی به مقدار کم دانه های گوشتی مانند پوست که کم کم در حال زیاد شدن میباشن. مشاهده پاسخ دکتر
73
خال گوشتي

من الان دوسال تركيم وباكسي هم درارتباط نبودم
اما جديداً يه خال گوشتي نزديك دهانه واژنم زده كه يه دونه معمولي هست من نه باكسي تو اين دوسال رابطه داشتم نه هيچي
واقعاً برام سئوال شده و اينكه مثه زگيل تناسلي هم نيس فرمش وقيافش يه خال گوشتي معمولي
مشاهده پاسخ دکتر
74
hpv زگیل تناسلی دهان

از شخصی که مبتلا به بیماریِ HPV هست،لب گرفتم...ایشون در ناحیه ی تناسلیِ خود زگیل هایی داشته که در حدودِ یک سالِ پیش با لیزر اقدام به سوزوندنِ اونا میکنه
ولی در دهان هیچ وقت زگیل یا دونه ی مشابهی نداشته...میخواستم بدونم با لب گرفتن و بوسیدن این ویروس منتقل میشه؟!
من دختر هستم و از طریقِ آزمایشِ خون میتونم اقدام به چکاپ بکنم؟!
مشاهده پاسخ دکتر
75
بثورات پوستی ناحیه آلت تناسلی

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت جناب دکتر انتظاری،
همانطور که در تصویر ارسالی مشاهده میفرمایید، بثورات پوستی در ناحیه عانه و بعضا در اطراف آلت بوجود آمده که حدودا در چند هفته پیش تنها بصورت یک برجستگی کوچک مثل جوش همراه با خارش تشکیل شد و و سپس به صورت فعلی در ناحیه آلت انتشار یافته و گسترده شده است. از علائم و عوارض میتوانم به خارش ناحیه بثورات و عدم درد اشاره کنم. همچنین به دلیل خارش یا اصلاح موهای زاید ناحیه بعضی از بثورات بصورت ترکیده در آمده اند که گاهی همراه با سوزش میباشند (سوزش ادرار ندارم).
بنده 38 سالم هست و حدود 3الی 4 ماه پیش رابطه جنسی داشته ام. اما این عارضه حدودا 1 ماه هست که تشدید پیدا کرده.
پیشاپیش از لطف شما سپاسگزارم.
مشاهده پاسخ دکتر
76
زگیل تناسلی یا پایول مرواریدی

سلام اقای دکتر
ببخشید نصف شب استرس داشتم
فراموش کردم سلام بدم
من معذرت میخوام از خدمتتون
اقای دکتر من تصاویر رو‌مجدد برای شما ارسال میکنم

خواهش میکنم بعد از برسسی به من بگید ایا زگیل تناسلی بوده یا پاپول مرواریدی

و اندکی از دیروز درد داره احساس میکنم بیخودی و بی جهت

با تقدیم احترام
مشاهده پاسخ دکتر
77
زگیل تناسلی دارم یا پایول

زگیل تناسلی
سلام اقای دکتر وقتتون بخیر
معذرت میخوام مزاحم میشم
تصاویر رو ارسال کرده خدمتتون
میخواستم ببینم ایا زگیل بوده یا پایول می باشد
ممنون میشم راهنماییم کنید
نگران بوده و‌استرس دارم
با اقدیم‌احترام
مشاهده پاسخ دکتر
78
زگیل تناسلی

سلام چند وقتی زیر التم جوش یا گوشت اصافه نمیدانم نظر میخواستم مشاهده پاسخ دکتر
79
زگيل تناسلي

با عرض سلام و خسته نباشيد دكتر من امروز براي معاينه پرده بكارتم پيش دكتر زنان رفتم و موقع پايين اومدن إز تخت معاينه ناحيه تناسليم كه بدون لباس بود با عرض معذرت به تخت معاينه برخورد كرد با توجه بِه اين كه كلي خانوم برأي معاينه مي ان اگر روي تخت معاينه ويروس زگيل تناسلي باشه صد در صد مبتلا مي شم ويه سوال ديگه در مطب زنان پس إز هر نفر تخت معاينه چگونه ضد عفوني مي شه أصلا ضد عفوني مي شه با تشكراز شما دكتر بزرگوار مشاهده پاسخ دکتر
80
تبخال تناسالی

سلام . اقا دکتر خسته نباشید چند ماه پیش یه دونه های قرمز در ناحیه تناسالی ام زده که پیش یکی از همکارتون رفتم گفتن زگیل تناسالی وبرام کرایو کردن بعد از چندو قت باز جوش های چرکی زده روی ناحیه تناسالی که گفتن چیزی نیست میترسم تبخال باشه البته الان خوب شده فقط جاش مونده میخواستم ببینم اینا چیه مشاهده پاسخ دکتر
81
دمودکس

سلام و عرض ادب
آقای دکتر من حدود ۱۰ سال است که پوسته ریزی و شوره سر دارم و هر چه تحت درمان دارویی قرار گرفته ام جوابی نگرفته ام.حدود چهار سال است که درون گوشم هم شدیدا پوسته ریزی میکند.و الان چند ماه است که صورت به خصوص بینی و گونه هایم شدیدا قرمز میشوند با احساس حرارت و گر گرفتگی.که دکتر بیماری روزاسه تشخیص داده است.آیا تمام این علایم مربوط به وجود انگل دمودکس است؟ و آیا این انگل با دارویی از بین میرود؟و بیماریها ی من به خصوص پوستم درمانی دارد؟
مشاهده پاسخ دکتر
82
راهی برای از بین بردن جوش ها

با سلام من 23سال سن دارم تقریبن3سال هست ک دو طرف صورتم جوش های قرمز و چرکی و متورم در میاره و چندبار ب دکتر مراجعه کردم ولی داروها هیچ اثری نداشتن با توجه ب نامنظم بودن عادت ماهیانه ازمایش و سونو هورمونی دادم ومشکلی هم نبود ولی هر چی دارو مصرف میکمپ روزبرور بیشتر و بدتر میشن
ایا لیزر برای من جواب میده تا ب پوست اولیه خودم برسم پوستی شفاف و یکدست داشتم ولی الان متاسفانه نابود شده
مشاهده پاسخ دکتر
83
تزریق ژل ناجور

من 6‌سال قبل به پیشنهاد یک پزشک به پیشانیم ژل تزریق شده که البته خودشون اینکارو کردن الان بعد از گذشت این مدت برام دکتر دیگری تخلیه کردن هیالاز تزریق کردن RFانجام دادم بطرز بعدی پراز جوشهای ریز پستی وبلندی وتیرگی وکمرنگی هست که هر وقت به پیشانیم نگاه میکنم از خودم بدم میاد ایا راه حلی هست؟ مشاهده پاسخ دکتر
84
کیست صورت

مدت طولانی هست که جوش های کیستی خیلی بزرگ کنار بینی میزدم چند بار دکتر عوض کردم درمان ها خیلی مقطعی بود و دوباره برمیگشت بار اول داکسیسایکلین و یه نوع کرتون تجویز شد یه مدت طولانی خبری نبود دوباره برگشت دکتر عوض کردم جوش به اون شدت کیستی نبود و حالت چرکی داشت دکتر داکسیسایکلین تجویز کرد و گفت هر وقت حس کردی داری میزنی بخور و دیگه نیا چون جوش ها خیلی تک تکه راکوتان نداد...دوباره بعد یه مدت برگشت دکتر عوض کردم این بار دکتر دوبار توی جوش خالی کرد این بار هم کیستی نبود و دکتر جدید گفت قرص داکسیسایکیلن خیلی بده و من متعهلم و بهم به هیچ عنوان این قرص رو توصیه نمیکنه گفت هر بار زد بیا برات تخلیه کنم ...یه مدت این کار کردم اما به تازگی دوباره حالت کیست و بافته که اصلا چیزی نیست که بشه تخلیه بشه چرک نداره درد نداره دوباره دکتر عوض کردم یه امپول توش تزریق کرد تا صبح خوب شد قرص داکسی داد گفت بخور اما من نمیخوام بخورم چون میخوام باردار بشم ...الان دوبارع برگشته و من نمیدونم چه بکنم ...من نمیدونم چی تزریق کرد ...اگه میشه راهنمایی کنید متشکرم مشاهده پاسخ دکتر
85
الت تناسلی

با سلام
من چند روز پیش تصادف کردم در این تصادف مشکلی برام پیش نیومد فقط در حد 1 یا 2 سانتی متر پوست قسمت کلاهک الت تناسلی من کنده و خراشیده شد الان از پماد ترمیم کننده استفاده میکنم میخواستم بدونم پوست قسمت کلاهک الت تناسلی مثل پوست سایر نقاط بدن خودش ترمیم میشه ؟؟ یا نیاز به جراحی هست؟؟
منظورم این هستش که پوست قسمت کلاهک ناحیه تناسلی با سایر نواحی بدن فرق دارد یا خیر ؟؟ ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
86
زگیل تناسلی

جناب دکتر انتظاری
با درود و خسته نباشید
بنده در تاریخ 1/18 از مطب به صورت اینترنتی وقت گرفتم اما با توجه به سرعت پیشرفت لطفا اگر راهی جهت پیشگیری تا مراجعه حضوری هست بفرمایید انجام بدم.
جسارتا پیشینه ای خدمت شما عرض میکنم:
بنده در منزل دوتا گربه دارم و چندی قبل متوجه آفتی در دهن یکی از گربه ها شدم.پس از مراجعه به دامپزشک تشخیص ایشان ویروس پاپیلوما بود و فرمایش کردن که به انسان سرایت میکنه و دارو تجویز شد.
متاسفانه سه روز پیش بنده دردی همراه خارش در ناحیه پوست بیضه احساس کردم اما هیچگونه اثری از قرمزی یه چیز مشابه خاصی نبود/ متاسفانه روز بعد از شیو کردن ناحیه تناسلی قرمزی پدیدار شده که در عکس مشخصه.
مقداری الکل زدم. اما بعد از گذشت یک الی دو روز نقطه هایی به رنگ قهوه ای مشاهده شد که سرعت پیشرفت قابل ملاحظه ای هم دارد. که در روی پوست بیضه و انتهای آلت و بالای آلت( زیر شکم) مشاهده میگردد.
خواهشمندم در صورت امکان تا زمان مراجعه حضوری راهنمایی بفرمایید که سرعت عارضه کاهش پیدا کند
بنده 33 سال دارم و مذکر.
با سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
87
سوال ضایعه پوستی

باسلام
حدود دوازده روزپیش من یک شب دریک هتل اقامت داشتم،که صبح گزیدگی روی انگشت پا ودستم داشتم، خارش وتورم زیاد داشت،
امشب بعد 12روز دیدم هنوز سیاهی محل گزیدگی باقی است، ممکنه گال باشه؟؟ خیلی ترسیدم
محل انگشت شست پازیرناخن و انگشت حلقه هست.
چون الان همکاران متخصص پوست وشمادرتعطیلات هستید،نگرانم وخواستم ببینم تشخیص چی هست ؟؟وپرمترین یا لیندان باید استفاده کنم؟ 😔
مشاهده پاسخ دکتر
88
الت تناسلي

سلام اقاي دكتر
طبق عكس هايي ك ميفرستم براتون من بيماري خاصي دارم ؟؟
نگرانم خيلي
مشاهده پاسخ دکتر
89
زگیل تناسلی

سلام آقای دکتر ممنون از اطلاع رسانی و کانال خوبتون
من با خانمی آشنا شدم که قبلا ازدواج داشتن و دچار زگیل تناسلیhpv از نوع6 هستن و حدود 1ماه پیش لیزر انجام دادن و دارو مصرف میکنن
سوال من این هست
1 آیا این خانم ممکن هست دچار سرطان بشن؟
2 چه زمانی آزمایش ایشون منفی میشه و اینکه آیا ممکنه که اصلا این ویروس از بدنش پاک نشه؟
3 و اینکه ازدواج با این شرایط به چه صورت ممکنه و امکانش هست که من هم بگیرم آخه میگن واکسن از نوع 6 محافظت نمیکنه و برای 4تا ویروس مقاوم هست؟
4 آیا با بوسیدن لب این خانم من هم دچار ویروس میشم و قابل سرایت هست؟
ممنون میشم سوالات منو پاسخ میدین
انشالله سال پراز سلامتی و موفقیت داشته باشین
مشاهده پاسخ دکتر
90
جواب ازمایش و نمونه برداری

دکتر سلام عرض کرد
من بابت ضایعات پوستی روی آلت تناسلی به شما مراجعه کردم و شما دارو و نمونه برداری و ازمایش تجویز کردین .خوشبختانه دارو خیلی خوب اثر کرده و تاثیرش کاملا ملموسه و فکر میکنم (طبق فرمایش شما هفته ای دوبار روی ضایعات با گوش پاکن) تا چند هفته دیگه اثری ازش نمونه.در ضمن جواب هر دو ازمایشم گرفتم که اگر بتونم به رویتتون برسونم عالی میشه.میخواستم سوال کنم امکانش هست عکس جواب ازمایشات رو براتون ارسال کنم.میدونم که در تعطیلات هستید و من باید تا پایان تعطیلات صبر کنم ولی خواستم شانسمو از این طریق امتحان کنم.
مشاهده پاسخ دکتر
91
زگيل تناسلي

با عرض سلام وخسته نباشيد خدمت شما دكتر بزرگوار دكتر موردي برام پيش اومده كه خيلي استرس دارم تورو خدا دقيق جواب بديد من با ليف حمام شخص مبتلا به زگيل تناسلي كه ليف رو به ناحيه تناسلي خودش زده بود ناحيه سرشانه تا كمر شخص مبتلا رو ليف كشيدم ليف رو دستم كردم وكشيدم وليف كاملا با پوست دستم در تماس بود حالا با توجه به اين كه ليف با ناحيه تناسلي شخص مبتلا در تماس بوده و بِه پوست دستم برخورد كرده و من با همون دست موقع دستشويي رفتن طهارت مي گيرم و پوست دستم كاملا با پوست ناحيه تناسلي خودم تماس داره يا موقع مسواك زدن پوست دستم با مخاط دهانم تماس مستقيم داره ايا من صد در صد بِه زگيل تناسلي مبتلا مي شم و مي گيرم با تشكر مشاهده پاسخ دکتر
92
زگیل و جوش

با احترام فراوان. این شرح مربوط به برادر بنده هست. روی بدن ایشان در ناحیه ی گردن و پشت گردن تعداد زیادی زگیل رویش پیدا کرده. سابقه ی زگیل ایشان به حدود 15 سال پیش بر میگردد و در این چند سال اخیر تعدادش بیشتر و بیشتر شده است. و همینطور روی کمر ایشان جوش های قرمز زیاد است. لطفا راهنمایی فرمایید.
ارادتمند
مشاهده پاسخ دکتر
93
انحراف ادرار بعد از خود ارضایی

سلام و خسته نباشید من بعد از عمل خود ارضایی موقع ادرار کردن ادرار من به سمت راست انحراف دارد در صورتی که در مواقع دیگر اینطور نیست.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
94
تبخال

سلام آقاي دكترخوب هستيد تو رو خدا يه مشورت بهم بديد ممنونم من تبخال تناسلي دارم فقط خيلي نگران هستم ايام نوروز ميخوام برم پيش خانوادم خواهر و مادرم اينا رو ببينم همش نگرانم نكنه خدايي نكرده عود داشته باشم و ويروس يه جوري به اينا انتقال نشه مثلا حمام ميرم و لباس و غذا خوردن و پتو و دشك همش نگرانم و استرس دارم انقد مطالب زياده تو اينترنته باور كن اين مريضي كل زندگيمونو تحت تاثير قرار داده .گفتم ببينم چه ميشه كرد كه كسي نگيره از اين طريق ( چون موقع عود ويروس ميگن زياده) نميدونم چكار كنم بيشتر نگران دور و وريامم و اطرافيان مثل خانوادم مهم هستند خدا خودش كمكمون كنه واقعا مريضي كلا بده بقران بزرگترين نعمت سلامتيه هيچ كس قدرشو نميدونه ❤️دكتر جان سال خوبي رو براتون ارزومندم ايشالله بهترينها براتون اتفاق بيفته و خدا به خودتون و خانواده سلامتي بده مشاهده پاسخ دکتر
95
زگيل تناسلي

سلام اقاي دكتر من زگيل داشتم پزشكم واسم كرايو انجام داد يه مورد بودش ميخواستم بدونم نظر شما چيست چون دكتر گفتش اينا زگيل نيست مشاهده پاسخ دکتر
96
زگیل در کشاله ران

سلام وقت بخیر
مدت یک ساله بعد از ازبین بردن موهای ضاید بوسیله اسپری ایرانی جهت کولونوسکپی و تحریک پوست ضایده ای مثل زگیل در کشاله ران پیدا کردم
ممنون میشم توضیح بفرمایید ارتباطی با این موضوع داره یا خیر
زدن واکسن برای من که مرد 40 ساله هستم موثره ؟برای همسرم چطور
مشاهده پاسخ دکتر
97
جوش های روی الت تناسی

سلام جوشهای ریزی در ناحیه تناسی من اینجاد شده اینها نشونه ی چ بیماره ایی هست و باید درمان بشود یا ن مشاهده پاسخ دکتر
98
جوش

دختر 3 ساله ام دچارمولوکسوم شده وروناحیه تناسلی ران ساق پا روی سینه این جوش های در امده وبشدت خارش دارن شربت ستیزین مصرف کردم اثرنداشت توخدا کمکم کنید
چنددکتر رفتیم ولی کاری براش نکردن یه داروی ترکیبی که بشدت سوزش داره این بچه نمیزاره که براش بزنیم وگفتن لیزکنیم حالا چکارکنم لطفا کمکم کنید
مشاهده پاسخ دکتر
99
جوش لبه ی بزرگ

سلام اقای دکتر من روی لبه های بزرگ واژنم جوش های بزرگ سفید به رنگ پوستم در اومدن نزدیک پنج ماهه خیلی میترسم نمیدونم چی هستندخیلیم زیاد شدن به تازگی ۲۰ سالمه و تاحالا رابطه ای نداشتم مشاهده پاسخ دکتر
100
زگيل تناسلي

با عرض سلام وخسته نباشيد ببخشيد من در اينترنت خواندم كه با وجود ضد عفوني دستگاه هاي پزشكي ويروس اچ پي وي زگيل تناسلي روي دستگاه باقي مي ماند حالا سوالي كه از شما داشتم ايا ممكنه ويروس اچ پي وي از دستگاه كولونوسكوپ روده كه با مقعد هر فرد تماس مستقيم دارد منتقل شود با تشكر مشاهده پاسخ دکتر
101
واكسن گارداسيل

با سلام اقاي دكتر من چند ماه است كه ازدواج كردم و با مشورت دكتر برام واكسن گارداسيل نوشتند اما من فراموش كردم شرايطم را به دكتر بگم يكي اين كه من ٢هفته پيش عمل پرتز سينه كردم تداخلي با واكسن ندارد اگر الان بزنم واكسن؟ و اينكه اين واكسن اصلا ضرري ندارد؟ يعني اگر يك درصد ويروس در بدن ما باشد واكسن باعث تشديد اون و زدن زيگيل نمي شود؟ مشاهده پاسخ دکتر
102
واكسن

سلام من ٤٦ ساله هستم و ٢ عدد إز واكسن گارديسل تزريق كردم و الوده به زيگيل تناسلي هستم با وجود سنم دوز ٣ تزريق كنم يا خير أيا واكسن تأثيري روي من دارد يا خير مرسي إز راهنمايتان مشاهده پاسخ دکتر
103
سلام خسته نباشید اقای دکتر من 41 سالمه یه خال بزرگ قهوهایی برجسته پشت سرم دارم اول چسبیده به پوست سرم بود ولی به مرور زمان بزرگ شد الان دخترم که 16 سالشه هم همین خال رو در اورده نمیدونم خطرناکه یا نه و اگرممکنه راهنمایی کنید به کجا مراجعه کنم با تشکر

سلام خسته نباشید اقای دکتر من 41 سالمه یه خال بزرگ قهوهایی برجسته پشت سرم دارم اول چسبیده به پوست سرم بود ولی به مرور زمان بزرگ شد الان دخترم که 16 سالشه هم همین خال رو در اورده نمیدونم خطرناکه یا نه و اگرممکنه راهنمایی کنید به کجا مراجعه کنم با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
104
زگيل تناسلس

ببخشيد اقاي دكتر پيرو سوال قبل خانمم ٢٥سالشه ازمايشاتشم كه منفي بوده با توجه به اينكه من مبتلا هستم و رابطه داشتيم واكسن مناسبه؟ مشاهده پاسخ دکتر
105
بیماریهای مقاربتی

من الان چند وقته تو ناحیه تناسلیم برجستگیهای گرد ،مثل جوش میزنه ،خارش داره ،،یکیش هم که روش باز شد ازش خون سفت اومد بیرون ،،این جوشا چند وقت یبار میزنه و خوب میشه ،ولی الان سه چهار روزه یکی تو قسمت ورودیه واژنم زده،،خیلی نگرانم ،،ضمنا من عقد کردم و رابطم با همسرم در حد سطحیه ،یعنی دخول نداشتم ،الان واقعا استرس دارم ومیترسم به دکتر مراجعه کنم ،،نکنه بیماری وحشتناکی باشه،لطفا بهم توضيح بدین مشاهده پاسخ دکتر
106
تاول و زخم ناحیه الت تناسلی

سلام اقای دکتر
جسارتا چند وقتی هست تقریبا دو سال که روی الت تناسلی بنده ابله های کوچیک میزنه و بعد دو سه روز تبدیل به زخم میشه و ظرف یک هفته خوب میشن و بعضا هر دو ماه یکبار یا یکماه یکبار دوباره ظاهر میشه خواستم از شما مشاوره بگیرم
مشاهده پاسخ دکتر
107
برجستگی روی دسته الت تناسلی

با سلام. پسر من دوماه دیگه دوساله میشه. روی دسته آلت تناسلیش یک برجستگی رگ مانند گرد هست که مدت یکسال هست متوجهش شدم. با بزرگتر شدن الت اون هم یه مقدار بزرگتر شده. ظاهرن درد نداره. و با فعالیت بیشتر ورم بیشتر میشه و با استراحت کمتر میشه. در حالت نعوظ کاملن مشخصه. ممنون میشم راهنماییم کنید. عکسش رو میدم. خیلی نگرانم مشاهده پاسخ دکتر
108
زگیل تناسلی

سلام دکتر خسته نباشید
ببخشید مزاحم شدم فقط یه سوال داشتم اگه جواب بدین ممنون میشم ...
من چن وقتی یه زائده گوشتی بدون درد رو سرالت تناسلیم زده درست زیر محل ختنه میخواستم بدونم خطرناکه یا نه.
مشاهده پاسخ دکتر
109
هرپس

دکتر الان فرمودین جواب ازمایشاتم نشون دهنده ی این هست که هرپس تناسلی دارم و باید مواظب شریک جنسیم باشم من ماه گذشته باشریک جنسیم رابطه داشتم ..چندهفته بعد از رابطه داشتن از طریق خون میتونه متوجه بشه که مبتلا شده یا نه ؟؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
110
ازمایشات

باعرض سلام ...من نزدیک به 2ماه روی الت تناسلیم دونه هایی بودکه متخصص عفونی برام ازمایش خون جهت هرپس و نمونه گیری از تاولها جهتhpv رو دادن که متخصص پوست بدون نمونه گیری لیزر انجام دادن برام الان که جواب ازمایشاتم اومده ( hsv(Igm شده 200 جواب ازمایشم معنیش این که من هرپس تناسلی دارم ؟؟
یا مبتلا نیستم ؟؟به شریک جنسیم میتونم منتقل کنم یانه ؟؟
و درمان داره یانه؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
111
درمان فوليكول

سلام
من در ناحيه بازو هاي خود داراي فوليكول هستم و اصطلاحا فرموديد پوست مرغي
گفتيد ليزر ميتونه از بين ببره ميخواستم بدونم چند مرحله بايد انجام بشه و چه مدت درمان طول ميكشه و هزينه چقدر است
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
112
لطفا جواب نمونه برداري گوشت اضافي منو بگيد

با سلام خدمت آقاي دكتر
من چند وقت هم از شما در رابطه با يك گوشت اضافي در ناحيه كمر سوْال كردم و عكسش و براتون ارسال كردم و شما فرموديد چيز خطرناكي نيست ولي اگه دوست داشتيد برش داريد.... من پيش دكتر رفتم و اونو برداشتم و ازمايش دادم و دكترم مسافرته. ميشه خواهش كنم شما جواب نمونه برداري و ببينيد و بفرماييد جوابش چيه؟
ممنون ميشم جوابم و بديد خَيلي استرس دارم با تشكر
مشاهده پاسخ دکتر
113
بنظرم زگیل تناسلی

با سلام
خسته نباشید قبلا با شما در مورد آلت تناسلی پیام دادم و شما لطف نمودید گفتید کرم اوره ثمین و پماد تریامیسون استفاده کنم الان ده روز تموم شد زخمش خوب شده ولی جای زخم بعضی جاهاش تیره هست آیا ادامه بدم یا نه پماد و کرم رو، در ضمن موقع حمام تیرگیش نمایان تر میشه . ور ضمن کمال تقدیر تشکر که این ربات درست کردین ممنونم
ایا تیرگی خودش بعدا درست میشه یا نه؟
عکس از سوال و جوابی که شما قبلا دادید هم میفرستم خدمتتون
مشاهده پاسخ دکتر
114
واكسن گارداسيل

با سلام اقاي دكتر من ٣ ماه از ازدواجم مي گذره و در ظاهر مشكلي از بيماري عفونتي و زيگيل ندارم و ٢١ سال سن دارم با وجوده داشتن رابطه ايا مي توتنم واكسن گارداسيل را بزنم؟ ضرري ندارد؟ مشاهده پاسخ دکتر
115
برداشتن ضایعه پوستی در سر

در سرم یک لکه ایجاد شده از حدود دو هفته پیش کمی برجسته شده است
برای برداشتن آن میخواستم مزاحم بشم
هزینه آن را هم لطفا بفرمایید
این هم تصویر خال قهوه ای سمت چپ
در ضمن شروع ایجاد خال حدود سه ماه پیش بوده که اخیرا کمی برجسته شده است.
در ضمن بفرمایید برداشتن با جراحی است یا لیزر و آیا جای آن ترمیم میشود یا خیر؟
مشاهده پاسخ دکتر
116
ایمنی واکسن گارداسیل در دوز اول

من جدیدا نامزد کردم و قراره عقد کنیم تا چند روز دیگه چند سالی هست زیگیل تناسلی گرفتم تو یه رابطه چند سال پیش که نوع 6 هست کم خطره ولی به هیچ وج نمیخام همسرم همچین بیماری بگیره نزدیک یک ماه پیش براش واکسن زدم ..
حالا سوال من اینه که این دوره 6 ماه که تو 3 دوز واکسن زده میشه باید بگذره که من بتونم رابطه با همسرم برقرار کنم یا تو دوز اول ایمنی لازم ایجاد شده ؟ ؟ ؟
مشاهده پاسخ دکتر
117
لکه های سفید پوستی بخاطر از لیزر

سلام و وقت بخیر. من دو جلسه لیزر موهای زاید رو رفتم متاسفانه تو جلسه دوم پوستم دچار سوختگی شده و الان لکه های سفید از سوختگی ها باقی مونده . ضمن اینکه من اهل جنوبم و ناحیه ای که لیزر کردم پوستم تیره ست. الان ميخواستم بدونم آیا اگر باز ادامه بدم پوستم بدتر نمیشه؟ و اینکه چطوري میشه این لکه ها رو از بین برد 😓 واقعا ظاهر بدی داره این لکه های سفید . مدل دستگاه لیزر هم دایود بود. با سپاس مشاهده پاسخ دکتر
118
اگزمای پوست الت تناسلی

سلام دکترجان
من بیمار قبلی شما بوده ام و علت مراجعم اگزمای پوست الت تناسلی بود که یک لکه روی پوست به علاوه ی خارش داشتم و شما دوپماد تجویز نمودید و خوب شدم
الان دوباره همون مشکل برام پیش اومده و علتش هم واگیر از همسرم بوده ایشون خودشون رو درمان کردن و من از بین پمادهای موجود اسم پمادهای قبلا تجویز شده را فراموش کردم
درخواست دارم راهنمایی بفرمائید
باتشکر فراوان
مشاهده پاسخ دکتر
119
تبخال تناسلی

سلام.دختری ۲۸ساله هستم.دوسال پیش مبتلا به HSV تیپ یک در ناحیه تناسلی شدم.دکتر پوست با یک پماد که حاوی عصاره باریج برای افت و تبخال بود درمانم کرد.و دیگه اون زوائد رو در ناحیه تناسلیم ندیدم.البته از بچگی افت دهان میزدم.الان نامزد کردم.استرس دارم که چه مشکلاتی ممکنه برام پیش بیاد در روابط ام و ایا مقاربت دهانی در زمانیکه هیچ علایمی ندارم میتونم داشته باشم یا نه.و اینکه تست خون HPVبرای اقایان داریم که بگم نامزدم انجام بده یا خیر.چون ی وسواس خاصی به بیماری های اینچنینی و انتقالش پیدا کردم.با تشکر. مشاهده پاسخ دکتر
120
زیگیل تناسلی

واسه بچه دار شدن و اینکه اگ قبلا واکسن میزدیم امکانش بود ویروس رو نگیریم یا ن؟ اینکه بعد واکسن رابطه بدون کاندوم مشکلی پیش نمیاد؟ مشاهده پاسخ دکتر
121
ليزر موهاي زايد و خطرات

عرض سلام ببخشید من امروز لیزر فول بادی الکساندرا انجام دادم با سری خودم که تهیه کرده بودم ولی از ابسلانگ و دستکش اپراتور مطمین نیستم که برای من نو استفاده کرده مطالب شما رو راجع به زگیل و تبخال تناسلی خوندم واقعا نگرانم نمیدونم اگر مبتلا شده باشم کی خودش رو نشون میده و اصلا من چه اقدامی باید بکنم؟؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
122
زگیل تناسلی

با سلام خدمت جناب دکتر انتظاری عزیز
مدت دو ماه پیش بالای آلت تناسلی ، در محل رویش موهای اطراف آلت ، تعداد سه عدد جوشی که بیشتر شبیه خال گوشتی میباشد به وجود آمده و در این مدت رفته رفته بزرگتر شده اند احساس میکنم در حال زیاد شدن هستند نمیدونم میتونه خطری داشته باشه یه خیر . البته میبایست عرض کنم که نه درد دارن و نه خارش فقط هستند همین ، لطف میکنید راهنمایی بفرمائید که چه کار باید بکنم ، ممنونم از وقتی که میگذارید
مشاهده پاسخ دکتر
123
زگیل تناسلی و ضایعات گوشتی

با سلام خدمت دکتر عزیز.
عرض کنم که حدود یک سالی هست که بنده بااین مشکل سرو کله میزنم که در مراجعه به چندین دکتر(یکی ارولوژ و دیگری متخصص پوست) جواب های مختلف گرفتم.
دکتر پوست گفتن که گوشت اضافه هستش و باید جراحی شه،دکتر ارولوژ گفتن که زگیل تناسلی از نوع خفیف هستش و باید لیزر شه..
البته هرکدوم از دکتر بدون نمونه برداری و آزمایش و با معاینه چشمی این جواب هارو دادن.
با عنایت به این جواب ها بنده حدود 4 ماه پیش،لیزر کردم و ضایعات برداشته شد.ولی چون ساکن شهرستان هستم کیفیت و عملکرد پزشک مربوطه چندان مطلوب نبود،و حدود 1 ماهی است که ضایعات دوباره پدیدار شدن.
بنده از شما خواهشمندم که باتوجه به تجربه کافی و خوبتون بنده رو راهنمایی کنین،اول اینکه این ضایعات آیا واقعا زگیل تناسلی هستن؟؟
چون شکلش کمب متفاوت تر از اونایی هستن که شما در سایتتون قرار دادین
و لطفا راهنمایی کنین که آیا دوباره لیزر انجام بدم یا خیر؟
آیا لیزری بجز لیزر co2 جواب میده یا فقط لیزر co2 باید باشه؟
البته نا گفته نماند چندین مرتبه (بعد از لیزر و عود دوباره ضایعات) از محلول اسید سالیسیلیک برای ضایعات استفاده کردم که تاثیر خاصی مشاهده نکردم. این مورد رو نیز عرض کنم که ضایعه قسمت راست روی آلتم انگار داخل پوستم یه گره کوچک وجود داره که وقتی آلتم در حالت عادی و مرده هستش به شکل به برامدگی دیده میشه.که روی همین برامدگی مطابق تصویر گوشت اضافه وجود داره.
علاوه بر تاثییر ظاهری این مطلب تاثیر روحی و روانی بدی روی من گذاشته. ممنون میشم از جواب و راهنمایی کاملتون
زگیل تناسلی و ضایعات گوشتی
مشاهده پاسخ دکتر
124
جوش های زیرپوستی و سر سفید بر روی الت تناسلی

سلام و عرض خسته نباشید . جوش های ریز و سر سفید و زیر پوستی رو روی آلت تناسلی خودم مشاهده میکنم که چند تا از اونها که معمولا در یک ناحیه هم هستند بزرگ میشن و رفته رفته قرمز ، خشک و بعد سیاه میشن و می افتن که این فرایند حدودا 2-3 ماه طول میکشه و به شدت من رو اذیت میکنه خیلی خیلی هم تعداد جوش ها زیادن اما ارتباطشون با همین جوش های سیاه رو نمیدونم و مطمئن نیستم اما احتمالا تبدیل به اون جوش ها میشن و کم کم بزرگ میشن . راه درمان چیست؟ مشاهده پاسخ دکتر
125
زیگیل تناسلی

MD A_y:
سلام آقای دکتر به طور اتفاقی وارد سایت شما شدم که متوجه شدم که علائم زیگیل تناسلی برو کلاهک آلت تناسلی من روی خط کلاهک به اندازه 3جوش ریز و برجسته بدون خارش و یا التهاب چند وقتی هست پدیدار شده البته در شروع سیاه رنگ بود که الان همرنگ پوستم شده و نگرانم کرده خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید متشکرم
مشاهده پاسخ دکتر
126
كمكم كنيد اين چيه؟

سلام.خسته نباشيد
يك زائده كوچيك در پشت كمرم شبيه به گوشت اضافي دارم. و با اينكه يكسالي ميشه كه هست ولي نميترسيدم.
دو سه روزه كه فكرم و اذيت كرده و ترس تمام وجودم و گرفته. دكتر رفتم و نشون دادم و گفتند كه هيچي نيست و بهش دست نزن.
اقاي دكتر اصلا اذيتم هم نميكنه.
من چندين ساله كه اضطراب و خودبيمارپنداري دارم و دارو استفاده ميكنم..لطفا كمكم كنيد و بگيد چيه؟
اينم فيلمشه كه دخترم گرفته.به نظر شما چيه؟ ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
127
تبخال تناسلي

دكتر جان من عرض كردم تبخال زدم و قبلا قرص هم 4 تا خوردم ولي دو هفته بعد يه بار عود كرد ولي هفته پيش رفتم آزمايش جوابشو براتون ميفرستم دكتر گفت احتمالا يه چيزي هست كه ميزني و ممكنه إز همين نوع باشه گفت چند تا بيماري هست ولي خداروشكر تو شايد واقعا ويروست قوي نباشه و اينكه استرس نداشته باش إز خدا شفاتو بگير ازمايشت چيزي نيست ولي جالبه نظر شمام ميخوام كه استرسم حداقل كم شه شايد واقعا خدا داره كمكم مي كنه دكتر من دلم پاكه و مطمنم خدا بزرگه مشاهده پاسخ دکتر
128
درخواست نوبت

نوبت میخواستم برای درمان زگیل تناسلی مشاهده پاسخ دکتر
129
احتمال انتقال ویروس hiv

سلام آقای دکتر خسته نباشین.این سوال یکی دوستام هست که با یه زن ناشناس با کاندوم به صورت لاپایی ارتباط برقرار کرده.آیا احتمال انتقال ویروس hiv هست؟ مشاهده پاسخ دکتر
130
زگیل مقعدی

سلام وقت بخیر
زگیل مقدی درحد 4 با 5 عدد یه دوسه ماهی هست که متوجه بروزش شدم.
مشاهده پاسخ دکتر
131
زگیل مقعدی

با سلام
زگیل یا جوش در ناحیه مقعد به چه علتی به وجود می آید؟و آیا به غیر از رابطه جنسی مقعدی امکان این اتفاق وجود دارد یا خیر؟
با سپاس فراوان
مشاهده پاسخ دکتر
132
طبق عکسای فرستادام بفرماید این زگیل هست یا ضایعه پوستی میباشد با تشکر

سلام دکتر خسته نباشید در مورد پامی ک.قبلا براتون.فرستادم ذکر نشد ایا این زگیل هست یا خیر؟از راه کارهایی ک.فرمودید کمال تشکر رو دارم.اما لطف کنید بر اساس عکس هایی ک.فرستاده ام تشخیص بدید ایا زگیل هست یا ممکنه چیز دیگه باشه؟این هم متن سوال قبلم(
اخرین باری ک رابطه جنسی داشته ام حدود3سال میگذرد و از گذشته در دوران بچگی دو عدد گوشت اضافی کنار التم.بوده و رابطه ای نداشتم الان حدود یک سال خوردی هست ک یکی دوتایی اضاف شده به شکل گوشت اضافی اندازه پشت سوزن مباشد آیا این نشانه.زگیل هست؟ و زیر سرالتم از داخل مور میکنه دقیقا جای اتصال ساقه به سر .اگرزگیل هست خودم هم باید سوزن بزنم یا نیاز نیست؟الان ازدواج دارم همسرم سوزن بزند دیگه اون مریض نمیشود سن همسرم17هست؟ خیلی ،روحیم بهم ریخته لطفا راهنمایی بفرمایید با تشکر)
مشاهده پاسخ دکتر
133
بیماریstd

سلام خسته نباشید..من حدود 2ماه که روی الت تناسلیم دونه هایی دراومد که شما فرمودین پیش متخصص اورولوژی برم وقتی رفتم پزشک اول بمن پمادالویر5درصد وقرص سفکسیم دادن که بمدت 2هفته استفاده کنم باراول گفتن زگیل تناسلیه بعد 2هفته که رفتم تشخیصشون هرپس بود و قرص واسیکلوویر نوشتن و گفتن فعلا استفاده کن ببینم تاثیرداره یانه براشما پیام فرستادم وعکس فرمودین شبیه مولوسکوم هستن تصاویر بعد متخصص دیگه رفتم اشون بمن گفتن زگیل نیستن دونه ها چون پایه ندارن و هرپس هم نیستن و واسیکلویر استفاده نکنم گفتن این یه نوع وزیکوله باکتریایی هستش و برام اموکسی کلاو نوشتن روزی 2 عدد بمدت 2هفته استفاده کنم وتاکیدکردن نیازنیس داروهای هرپس رو استفاده کنم گفتن فعلا رابطه جنسی نداشته باشم تا بعد تشخیص ..دکترازمایشات هپاتیت bوHIV رو هم خودم بدون نظر پزشک انجام دادم منفی بود ..بنظرتون ازمایشات VDRLو RPRو PCRوFTAانجام بدم و یه UC از نظر کشت کلامیدیا ..اخه ساکن تهران نیستم ازطرفی بدون ازمایش یانمونه برداری دارن دارو میدن واقعا نمیدونم باید چیکارکنم
هر ازمایشی که بنظرتون به تشخیص سریعتر بیماری بهم کمک میکنه رو میشه لطفا بگید انجام بدم
سوزش ادرار هم داشتم که با اموکسی کلاوها تاحدود زیادی رفع شده البته 2 روز بیضه راستم فقط درد داره متورم نیس و تب هم میکنم
مشاهده پاسخ دکتر
134
تبخال تناسلي

سلام جناب دكتر عزيز خسته نباشد من دو هفته اي هست روي التم تبخال هاي ريز ظاهر شده در حد 6 تا و تا خوب ميشه نگران عود بعدي ميشم كه نكنه جاهلي ديگه بدنم بزنه و نكنه زنم هم بگيره كه دچار عذاب وجدان ميشم واقعا يعني در تمام دنيا براش درمان قطعي وحود نداره مگه ميشه الان سرطان قابل درمانه خوب اينجوري ما تا اخر عمر بايد با استرس و دلشوره زندگي كنيم بقران دكتر شب نيست بدون دلشوره بخوابم بقران قسم فقط جاي سواله من تبخالام دراومد و تركيد و جاي زخم هم كمي موند ولي نه درد داشتم نه سوزش چطوريه مگه نميگن همراه با درد شديده و اينكه الان من ميخوام بدونم با ظرف و غذا خوردن منتقل نميشه همون با اب بشورم كافيه ظروف رو تو رو خدا كمك كن دكتر جان ممنونم ميترسم خيلي نگرانم جاهلي بدنم نزنه رو آلت مهم نيست من تا حالا دو بار عود كرده دردي نداشتم نميدونم چه مريضي بود نصيبك شد خدا رو سأكرم شايد خدا بهم يه هشدار داد و دچار مريضي بدتر نشدم جاي شكره ولي نگرانم نكنه بيماريهاي ديگه هم دارم آزمايش دادم جرّأت ندارم برم بگيرم از لحاظ روحي دچار افسردگيم كرده ممنونم يه راهنمايي كنيد و بايد به چه دكتري مراجعه كنم كه مطمن شم مشاهده پاسخ دکتر
135
کیست اپیدرمال

سلام دکتر از این جوش ها اسم شونو نمیدونم روی بیضه ام زده نیاز به درمان دارن؟ مشاهده پاسخ دکتر
136
تبخال تناسلي يا ...

سلام جناب دكتر عزيز خسته نباشد من دو هفته اي هست روي التم تبخال هاي ريز ظاهر شده از زمان عود چهار روزه ميگذره خيلي نگرانم اينا نتركه وپخش بشه البته اصلا نه درد دارم نه سوزش و نه چيزي ريزن شايد تو عكس كه ميفرستم بزرگ نشون بده ولي ريز و بدون دردن چكار كنم كه پخش نشه يا آيا همين ريز ميمونه يا كم كم درشت ميشه الان اصلا درد و سوزش نداره ميترسم راهنماييم كنيد اصلا بيماريم چيه أيا تبخال تناسليه يا چيز ديگه واقعا نگرانم من زن و بچه سه ماه دارم خيلي ترسيدم و شديدا استرس و دلشوره دارم تو رو خدا كمك كن دكتر جان ممنونم ميترسم مشاهده پاسخ دکتر
137
برداشت خال گوشتی

سلام.من یک خال گوشتی نسبتا بزرگ زیر ابروم دارم.با توجه به اینکه پوستی بعد از یه زخم ساده یا جراحی گوشت اضافه بالا میاره.بهترین روش برداشت خالم چیه..ساکن مشهد هستم.34سالمه.بخاطر ترس از گوشت اضافه تا کنون اقدام به برداشت نکردم.ولی الان تصمیم گرفتم بردارم. مشاهده پاسخ دکتر
138
زگیل تناسلی

سلام اقای دکتر
وقتتون بخیر
راستش من هیچ اطلاعاتی در مورد زگیل تناسلی نداشتم و خیلی اتفاقی page شما در اینستاگرام رو دیدم
من از بچگی چندتا خال سیاه رنگ روی آلتم هست ولی حقیقتا تا حالا در موردشون کنجکاو نشده بودم
الان من چجوری بفهمم اینها زگیل هستن یا چیز دیگه؟
اقای دکتر عذر بنده رو بپذیرید
ممنون میشم راهنمایی کنید
ضمن اینکه بنده الان 29سالمه
ایا دیر شره واسه زدن واکسن؟
مشاهده پاسخ دکتر
139
زگیل تناسلی

با سلام و عرض خسته نباشید
با توجه به عکس های پایین ضایعه ی روی کلاهک‌آلت چیست؟
باتوجه به
1:این که فقط همین ضایعه روی آلت من می باشد و رشدی اعم از تکثیر و بزرگ شدن ندارد
2:با توجه به این که در عکس معلوم است ،مثل این هست که ریگ مشکی رنگ و ریزی را زیر پوست قرار داده باشند ،و هنگام فشار درد مختصری دارد
می خواستم ببینم این زگیل از کدام نوع هست؟ و راه درمانش چه می باشد؟
واین که آیا قابل انتقال است
مشاهده پاسخ دکتر
140
زگیل تناسلی

سلام اقای دکار من از پریشب روی الت شوهرم یه دونه هایی دیدم که نگران شدم وبه دکتر پوست مراجعه کردیم که گفت اینها زگیل هستند ولی هشتاد درصد زگیل معمولی و بیست درصد زگیل تناسلی هستند چون ظاهر زگیل معمولی هست اقای دکتر من و شوهرم ادمای سالمی هستیم و شوهرم اصلا رابطه خارج از منزل نداشته و تو بهداشت فردی خیلی تمیز هست اقای دکتر خییییلی نگرانم خواهش میکنم کمکم کنید 🙏🙏 مشاهده پاسخ دکتر
141
بيماري تبخال تناسلی

این جواب آزمایش هست.من با نامردم رابطه فقط اورال داشتم بدون ارتباط جنسی و دخول.به ایشان بسیار اعتماد دارم .حدود 2 ماه پیش فقط رابطه اورال بود ک دوروز بعد من تبخال در دهانم زدم ک بلافاصله خوب شدم.ولی نامزدم ی جوش کوچک ک دردناک بود در کیسه بيضه زد و ناحیه تناسلی دردناک ک نزد متخصص عفونی رفت.ک جواب ازمايشش را خدمتتون فرستادم.ک دارو داد و لام تهييه کرد و گفت نگرانی وجود نداره و واکسنم گفت بزنه.من خیلی حالم بده ک منم گرفته باشم.بعد از اون دیگه رابطه هم نداشتیم.این نگران کننده است و یعنی منم بیمارم??یا این ب این منظوره ک اون روابط جنسی داره?? مشاهده پاسخ دکتر
142
پوستی آلت تناسلی

سلام و وقت بخیر
سال گذشته روی اطراف آلت تناسلی من بعد از استفاده از دارو های موبر ایجاد تورم و قرمزی همراه سوزش و خارش میشد ک بعد از مراجعه ب پزشک تشخیص قارچ دادند ک بعد از دو دوره درمان برطرف نشد و ب پزشک دیگه ای مراجعه کردم ک ایشون هم همین تشخیص رو دادن و برطرف نشد الان این بیماری بیشتر شده و روی آلت تناسلی هم کشیده شده بیشتر قسمت های ریشه مو درگیر بیماری هست و وقتی با دارو موبر استفاده میکنم حالت رفتن پوست رو داره و تا یکی دو روز سوزش کمی داره و بعد خوب میشه وفقط اون قسمت ها پوسته پوسته میشه و همچنین خارش هم دیگه ندارم.
هیچ گونه فعالیت جنسی نداشتم و مجرد هستم
از توی عکس چیز زیادی مشخص نبود عکس پیوست نکردم
مشاهده پاسخ دکتر
143
زگیل تناسلی

سلام و وقت بخیر خدمت پزشک محترم
آیا روشی برای تشخیص زگیل تناسلی در فرد بدون ضایعه وجود دارد؟و تشخیصتون درباره ی عکس زیر که زایده ای بر روی بیضه ی آقای جوان هست چیست؟
مشاهده پاسخ دکتر
144
زگيل تناسلي

سلام آقاي دكتر
من پارسال با دوست پسرم رابطه داشتم اما نه به صورت كامل دقيقا بعد از يك سال اطراف واژنم برجستگي هايي به وجود اومد و به مرور بيشتر شد به دكتر زنان مراجعه كردم تشخيص زگيل دادن اما گفتن چون دخترم نميتونن نمونه بردارى كنن . الان من خيلي نگرانم كه نوع پر خطرش رو هم گرفته باشم. واقعا هيچ راهيي نداره كه بتونم pcr بدم تا مشخص شه ؟ ممنون ميشم اگر ازمايشگاهي در تهران ميشناسيد كه انجام بده و جوابش هم دقيق باشه معرفى كنين .
سوال ديگم اينه كه تو دهانم چيزي متوجه نشدم زده باشه اما چطور ميشه مطمئن شد كه دهانم الوده نشده باشه ؟
و اين كه من ٢٢ سالمه چه دارويي براى تقويت سيستم ايمنى مصرف كنم كه ويروس رو از بين ببره ؟ بعد از اين كه زگيل ها كامل از بين برن چون ويروسش در بدنم هست اگر رابطه داشته باشم امكان ابتلاي طرف مقابل هست ؟
مشاهده پاسخ دکتر
145
تبخال تناسلی ؟

آقای دکتر سلام
من 37 سال دارم و اهل یزد هستم
3 ماه پیش به سوی جوش روی اطراف آلت خودم مشاهده کردم
فکر کردم موقتی هستم ولی ثابت موند.
اینسری دیدم خیلی شبیه به تبخال تناسلی هست ولی سایر علایم این بیماری مانند سوزش و خارش و تب رو نداره
چون از ویزیت مستقیم توسط پزشک خجالت میکشم مزاحم شما شدم🙈
در ضمن جوشها ثابت هستن . ولی بتازگی چندتا جوش کوچک روی خود آلت هم دیدم
مشاهده پاسخ دکتر
146
زیگیل تناسلی

سلام ببخشید اقای دکتر من مدت 7 ماه نامزد ام الن بعد از رابطه با خانم ام دچاره زیگیل مقعدی شده ولی من هیچگونه علایمی زیگل ندارم میشه راهنمایی کنید که من چجوری مشخص کنم که حامل ویروس بودم ایا از لیزر و ایپلاسیون قابل انتقال هست ؟ مشاهده پاسخ دکتر
147
جوش بر آلت تناسلی مرد

با سلام
اخیرا یک جوش زیر پوستی در بدنه ی آلت ایشان ایجاد شده است که ظاهرا جوش چرکین و سرسفید است و درد زیادی دارد. در در صورت تماس چرک سفیدی از جوشخرج میشود.
سوال اینجانب درباره ی علت و نحوه ی درمان این موضوع است. و آیا این مورد خطرناک است؟
پیشاپیش از بذل تجهتان کمال تشکر را دارم.
مشاهده پاسخ دکتر
148
زگیل مقعد

با سلام . آقای دکتر یه مدتی هست دو عدد زگیل یکی ریز و دگری درشت در ناحیه مقعدم ظاهر شده و اینو بگم خدای نکرده هیچ رابطه جنسی مقعدی نداشتم . خواستم بپرسم اولا علتش چیه . ثانیا بوسیله نخ من این زگیل رو بستم چون احتمال دادم با این روش بیفته ایا این روش درست هست ؟ ثالثا اگر بخوام از طریق لیزر بسوزونم هزینش چقدر میشه و رابعا بعد از سوزوندن ایا احتمال برگشتش هست یا خیر . با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
149
تشخیص زگیل تناسلی

با سلام
حدود 9 ماهه چند عدد زائده روی بدنه آلت و کیسه بیضه ام بوجود آمده که درد و خارشی نداره و اندازه اونا کمتر از دو میلیمتره و همرنگ پوسته و یکیش که بزرگتره تقریبا بنفش رنگه رفتم متخصص پوست نظرش این بود که زگیله ولی هیچ معاینه خاصی نکرد.چون شنیده بودم یک راه تشخیص زگیل تست با سرکه هست انجام دادم که هیچکدوم تغییر رنگ و شکل نداد.
ضمنا زیر بغلمم یکی دوتا تقریبا همین شکلی دارم.روی دستامم چندین زگیل و زیر گلوم خال گوشتی داشتم که چند سال پیش ناگهانی از بین رفت.از جنابعالی خواهش میکنم که با عنایت به عکسی که فرستادم بفرمائید تشخیص شما چیه واقعا زندگی برام سخت شده.ممنون از لطفتون
مشاهده پاسخ دکتر
150
احتمال زگیل تناسلی

سلام جناب دکتر...من‌ در ارمنستان زندگی‌میکنم جایی‌که متاسفانه بهداشت جنسی رعایت نمیشه..از اخرین رابطه‌من 2ماه میگذره اما نزدیک به 5ماهی میشه‌که دونه هایی شکل بیماری مولوسکوم‌که‌ شما‌در متن‌سایتتون‌فرموده بودین بر روی الت و ناحیه ختنه گاه و ناحیه بالای الت یعنی‌زیر‌شکم بوجود اومده که من رو خیلی‌نگران کرده چون‌تعدادشون‌درحال‌زیاد شدنه...و بزرگ تر میشن...چیمار باید انجام بدم دکتر؟ خواهش‌مندم راهنمایی کنید مشاهده پاسخ دکتر
151
درمان جوش

سلام عرض شد جناب دكتر
خسته نباشين
همانگونه كه در سوال قبلي مطرح كردم من به پزشك هاي پوست زيادي مراجعه كردم ولي جوابي از درمان نگرفتم
بيش از 5٠ مدل از كرم هاي مختلف امتحان كردم ولي خوب نشد
ليزر هم كردم
ولي تا به حال داروي خوراكي مصرف نكردم
حتي در غذا خوردن هم رعايت ميكنم و موارد با طبع گرم رو اصلا نميخورم
واقعا ديگه مسئله جوش هاي صورتم عصبيم كرده...
مشاهده پاسخ دکتر
152
زگیل تناسلی و پولیپ آندوم ویولوز حاد روده و راه های پیشگیری از سرطان دهانه رحم و مقعد

خواهرم دچار عفونت اچ پی وی زگیل تناسلی شدن و بدلیل ظاهر شدن زگیل مجبور شد سه بار اتاق عمل بره با بیهوشی و یک باز لیزر و یک بار بایوپسی و کوتر انجام دادن و همچنین واکسن گارداسیل و کرم آلدارا را مصرف کردن. اما متاسفانه مشکل کولون هم پیدا کردن و بعداز کلونسکوپی دکتر تشخیص دادن که پولیپ 3سانتی داره و حتما باید جراحی بشه و دوباره اتاق عمل رفت و در 4 ماه گذشته 4 بار تزریق بیهوشی خیلی خواهرم رو اذیت کرد. حالا جواب پاتولوژی از پولیپ اومده و دکتر گفتن خطرناکه وریشه پولیپ رو هنوز خارج نکردن.اینو توی‌گزارش نوشتن :دیسپلازی درجه بالا( آندوم ویولوز نشان دهنده تغییرات است) رکتوم، بیوپسی آندوسکوپی پولیپ .با اینکه میتونستن همون بار اول پولیپ رو خارج کنن اما این کار رو انجام ندادن و ما دیگه اطمینان نداریم و کار درمان پزشکان مملکت خودمون قطعا بهتره. ببخشید طولانی شد خواستم شرح حال کامل رو عرض کنم. ممنون از لطفتون
به احتمال زیاد پولیپ هم مربوط به زگیل هست. هر چند تست پاپ در حال حاضر نتیجه مثبتی نشون میده اما پولیپ روده نشانه خطر هست و قسمت های باقی مانده باید خارج بشه. ما خارج از ایران زندگی می‌کنیم لطفا من رو راهنمایی کنید.
مشاهده پاسخ دکتر
153
اگزمای پوستی

باسلام خدمت شما اگزمای پوست سر که باعث ریزش مو می شود درمان قطعی دارد یا خیر؟ مشاهده پاسخ دکتر
154
برجستگیه ریز روی الت

سلام وخسته نباشید.مدتیه. متوجه چند برجستگیه ریز روی التم شده ام .نگرانم نکنه زگیل تناسلی باشه .البته هیچ گونه سوزش یاخارش یا تورم و قرمزی نداره.فقط چند برجستگی ریز اطراف ختنه گاه.ممنون میشم راهنمایی کنین ک. احتیاج به درمان داره یا ن مشاهده پاسخ دکتر
155
زگیل تناسلی

سلام و عرض ادب
30 ساله و مجرد هستم، در طی مراجعه به پزشک زنان تشخیص زگیل تناسلی برام گذاشتن.
باتوجه به اینکه هرگز رابطه جنسی از هیچ نوعی نداشتم ، دلیل آلودگی من به پاپیلوما چی میتونه باشه؟؟...
ممنون میشم اگه جواب من رو در اسرع وقت بدید
مشاهده پاسخ دکتر
156
نحوه درمان جوشهای دردناک ناحیه تناسلی

من چیزی شبیه تبخال تناسلی داشتم. یکی نزدیک واژن یکی جلوی لب بزرگ ناحیه تناسلی.
کرایو کردم .. حدود 4 یا 5 بار. تقریبا اثری ازش نیست. فقط خارش اون باقی مونده. الان 3..4 تا جوش دردنال در جاوی لب بزرگ ناحیه تناسلی زده که نگرانم کرده. ..
برای جوشها چه کنم؟!
آیا واکسن hpv تاثیری در اینکه من به سرطان دچار نشم داره؟!
من 30 سالم هست.
مشاهده پاسخ دکتر
157
زگیل تناسلی

سلام
من به تازگی متوجه تعدادی ضایه خال مانند خیلی ریز کنار کشاله ی رانم شدم
در اینترنت که سرچ کردم دیدم خیلی شبیه به زگیل تناسلی است
اما همسرم این بیماری رو ندارن
باید چه کار کنم؟لطفا راهنمایی کنید
مشاهده پاسخ دکتر
158
لیزرجای جوش

باسلام
میخواستم بدونم لیزرجای جوش ایا بعدا درسنین بالاترعوارضی مثه افتادگی پوست یا سوختگی مانندوچروک زیادخواهدداشت؟لطفا کمک کنید.میخوام لیزرکنم ولی اطرافیان ادمومیترسونن نسبت ب این مسئله
مشاهده پاسخ دکتر
159
چكار كنم؟

سلام يكي دو تا جوش زده
ميخواستم ازتون بپرسم
مشاهده پاسخ دکتر
160
دلایل حساسیت

من گفتم خارش شدید بدن دارم وو شما یه قرص پیشنهاد دادید من تو اتاقم گل اپارتمانی زیاااد دارم و اینکه اپیلاسیون با موم عربی میرم و از ترکیه به تازگیا لباس گرفتم و بدن من با لباس پشمی زمستونی مشکل داره امکان داره از اینا باشه
ندارم
مشاهده پاسخ دکتر
161
زگيل تناسلي

با عرض سلام وخسته نباشيد ببخشيد من يه دختر٢١ ساله ام تو بچگي بهم تجاوز شده اونم به اين صورت كه دست اون مرد كامل به الت تناسلي من خورده ويك جسم خارجي يه شي تيز به الت من فرو كرده اگر اون مرد زگيل تناسلي داشته باشه أيا من صد در صد مبتلا به اچ پي وي هستم وزگيل تناسلي دارم اگه امكانش هست دقيق جواب بدين من خيلي استرس دارم با تشكر مشاهده پاسخ دکتر
162
زگيل تناسلي

با سلام آقاي دكتر من ٢ دوز گارسيل تزريق كردم با توجه به الود شدنم به ويروس و سنم كه ٤٦ سال است دوز ٣ تزريق كنم يا خير البته با معاينة كه شما داشتين گويا إز نوع حاد ويروس نيست پماد كه تجويز نمودين نه تهران و نه اينجا پيدا نكردم در نوبت بعد كه به ايران بيام به فرمايش شما برأي ليزر خدمت برسم مرسي إز زحمتي كه ميكشيد مشاهده پاسخ دکتر
163
جوش زیر پوستی

با سلام. من چند سالی میشه که زیر الت تناسلی جوش زیر پوستی دارم و بعد گذشت چند سال بیشتر هم شده و اخیرا یکی از جوش ها بزرگ هم شده. تعداد جوش ها به 12 عدد میرسه اما تا کتون به هیچ پزشکی مراجعه نکردم و چند بار هم خودم اقدام به تخلیه کردم وقتی که جوش در حد خارج شدن شده بود. باید چیکار کنم خوب شه. الان چند وقته اقدام دارم میکنیم واسه بچه دار شدن اما نمیشه ایا به این موضوع ربطی داره که بچه دار نمیشم. مشاهده پاسخ دکتر
164
برداشتن خال مادرزادی

با سلام. نوزاد من 13 روزه است موقع تولد خالی به ابعاد 2 در 2 روی پیشانی ش وجود داشت. لطفا بفرمایید این خال را از چه سنی و با چه روشی میتوان برداشت؟ آیا آثار ش باقی می ماند؟ کدام روش بهتر است. جراحی یا لیزر؟ مشاهده پاسخ دکتر
165
مولوسکوم

سلام .خسته نباشید..من با دوست پسرم رابطه جنسی داشتم و ایشون مولوسکوم داشتن ..برا اینکه من مبتلا نشم چه دارویی میتونم استفاده کنم که نگیرم درضمن داروی پردنیزولون 2سال هست که استفاده میکنم خیلی نگرانم پیشنهاد شما این که چه دارویی مصرف کنم ؟؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
166
زيگل تناسلي

با سلام و خسته نباشيد،دكتر جان روي الت تناسلي من يه چيزي شبيه گوشت اضافي در اومده،نه خارش داره،نه بزرگ ميشه رفتم پيش دكتر اورولوژيست بهم گفتن زيگل تناسلي هست و يه محلولي رو بهم دادن كه گفتن هفته اي دو بار روش بزن ك عكسش رو براتون ميفرستم،سوالم اينه كه ايا من واكسن گارسيل رو بزنم؟چون دكتر نگف بهم،اگ جوابتون بله هست خواهشا ميكنم دقيقتر توضيح بدين ك ايا برم داروخانه بگيريم بدم به كسهاي ك تو بهداري يا مطب دكتر عمومي كارش امپول زدن اينا هست مشگلي نداره؟واينك دكتر بهم گف تا اخر عمرت خوب نميشي و ويروس هستش و حتي اك ازدواج كني اونم ميگيره تو رو خدا دكتر كمكم كنين خيلي ميترسم 😔من ٢4سالمه مشاهده پاسخ دکتر
167
من بيمارى گال دارم ؟؟؟

جمعه بدنم به خارش افتاد
شنبه رفتم دكتر اينا رو داد
شامپورو توى حمام زدم ١٠ دقيقه گذاشتم
بعد از حمام لوسيون زدم گذاشتم تا ١4 ساعت بعد رفتم حمام باز
اسپرى هم به كلِ اتاقم زدم حتى داخل كمد لباسهام رو تخت رو زمين و همه جا
لباس هايى هم كه شك داشتم با اون روتختى ها دادم خشك شويى
بقيه رو تو اب جوش و يه كم از لوسيونه گذاشتم چند ساعت بعد شستم و توى آفتاب خشك كردم
خارشم از سرم هست تا پام ولى خيلى كمه و بعضى جاهامه شبا يه كم بيشتر ميشه
گاهى وقتا سرم و صورتم وتوى گوشم هم مى خواره
اينجاها طبيعى هست ؟؟
امشب باز خارش داشتم و اينجورى شد بعد از تمام كارايى كه كردم چند روز پيش
مشاهده پاسخ دکتر
168
جوش قرمز رنگ روی بیضه کودک

سلام خسته نباشید من یه کودک 13ماهه دارم دو روز هست روی کیسه بیضه پسرم دوتا جوش قرمز زنگ زده بر آمده هستش چیکار کنم و از چی میشه که جوش زده؟؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
169
خال در قسمت کنار بیضه روی پوست

سلام اقای دکتر .اقای دکتر من یه لکه یا خال به رنگ قهوه ای دایره شکل کوچک جنب بیضه چپ روی پوست دارم .ممکن است hpv باشد؟ مشاهده پاسخ دکتر
170
زگیل تناسلی

باسلام..دکتر درمان موضعی مولوسکوم عفونی چیه ؟؟و اینکه پزشکم بمن گفتن بمدت 2هفته پماد الویر استفاده کنم وبعداز 2هفته نه با ژیلت نه کرم موبر محل و شیو نکنم ..بعداز دوهفته برا شیو از چه روشی استفاده کنم ؟
شریک جنسیم که بامن درتماس بودن اگه مبتلا بشن چندوقت بعد دونه ها ظاهرمیشن
مشاهده پاسخ دکتر
171
زگیل تناسلی

آیا بدون داشتن رابطه امکان وجود زگیل هست؟
در ناحیه ختنه گاه زیر الت 3-4 ضائده هم رنگ هست
و برای معاینه به چه پزشکی باید مراجعه کرد؟
مشاهده پاسخ دکتر
172
قارچ ناخن دست

Marya:
باعرض سلام خدمت شما جناب آقای دکتر، من حدود یه ماه و نیم پیش کاشت ناخن انجام دادم قبل از کاشت از ضد قارچ روی ناخن مطمئن هستم دیشب که ناخنم افتاد یه لکه روی ناخنم دیدم خیلی نگرانم که قارچ هست یا نیست اگه هست باچی درمانش کنم از پاسخگویی تون پیشاپیش ممنونم.
مشاهده پاسخ دکتر
173
زگیل تناسلی

باسلام..2ماه میشه که دونه های ابکی وبه تعداد زیاد که الان دارن بیشتر میشن روی قسمت پوبیس و انتهای الت تناسلیم دراومده هفته گذشته پیش اورولوژی رفتم ایشون پماد الویر برام نوشتن و قرص سفکسیم ..میخواستم بدونم این پمادو چندبار در روز میتونم استفاده کنم و این دونه ها زگیل بودن یا نه چون از دکتر که پرسیدم گفت یه نوع عفونت ویروسیه
و پماد ایا باعث سوختن تاول ها میشه ؟؟میخواستم بدونم چطور تاثیر میذاره ؟؟لازم اطراف تاول ها رو هم پماد بزنم یا روی تاول ها کافیه؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
174
زگيل تناسلي

باسلام و عرض خسته نباشيد
حدود يكي دو سال هست سه عدد دو قسمت بصورت نقطه اي و يك قسمت بصورت گوشت كوچك در انتهاي ناحيه تناسلي بوجود آمده كه باعث نگراني شديد شده يه مرحله قسمت گوشتي را با نخ كندم باز مجددا بوجود امده لطفا راهنمايي بفرماييد چكار كنم
مشاهده پاسخ دکتر
175
دانه های قهوه ای زیر آلت تناسلی

بر روی قسمت زیرین آلت تناسلی چند دانه قهوه ای رنگ کوچک پدیدار شده است. میخواستم بدانم اولا این دانه ها چیست؟ ثانیا درمان آنها به چه صورت می باشد؟ مشاهده پاسخ دکتر
176
برجستگی روی آلت

با سلام آقای دکتر حدود 2 ماه است که روی بدنه آلت چند عدد برجستگی به وجود آمده که رنگ پوست است یه حالت کیست مانند داره ولی نه خارش داره نه سوزش نه درد رنگ هم عادیه طی چند روز اخیر ابتدا کوچک بودند ولی بزرگ تر شدند و تعدادش هم کم بود ولی الان چندتا ریز اضافه شده نظر شما چی میتونه باشه مشاهده پاسخ دکتر
177
جوش روی بیضه

با سلام .من پسری هستم متاهل با 38 سال سن.ند وقت پیش زیر آلت من روی بیضه سه تا جوش سفید رنگ تقریبا کنار هم با اندازه شاید کوچکتر یا اندازه یک ارزن پیدا شد .الان نه درد داره نه خونریزی و نه اذیتی..بزرگ هم نشده به همون اندازه قبلی مونده..البته چند تا عکس گرفتم که براتون میفرستم..لطفا منو راهنمایی کنید..از لطف شما سپاسگزارم مشاهده پاسخ دکتر
178
امپول گارداسیل

باسلام..من 3روزپیش رابطه پرخطربافردی داشتم که زگیل تناسلی داشته و از کاندوم استفاده نکردن و روز بعدش به دستور پزشک متخصص زنان واکسن گارداسیل تزریق کردم ولی متاسفانه موقع تزریق بجای تزریق عضلانی زیر جلدی تزریق کردن برام بعداز2روز بعدتزریق محل تزریق متورم شده و تمام مواد واکسن جمع شده بنظرتون دوباره تزریق کنم
و بااین نوع تزریق اصلا تاثیرداره واکسن؟؟؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
179
زگیل تناسلی

سلام اقای دکتر وقت شما بخیر. من سی سالمه وتقریبا دوسالی هست ک فهمیدم اطراف الت تناسلیم یکی دوتا زگیل کوچک هست ک متاسفانه از وقتی فهمیدم افسرده شدم و بهیچ عنوان بخاطد ابروریزی حاظرنشدم ب مطب دکتر برم.محلول پودوفیلین رو تهیه کردم و استقده کردم ک متاسفانه اولش از بین میرن ولی دوماه بعد دوباره یه جای دیگه یکی دیگه ظاهرمیشه. بدبختانه من الان پنج ماهی هست ک متوجه شدم اطراف مقعد هم یکی دوتا کوچیک ظاهرشده.من بهیچ عنوان تماس مقعدی دهانی با طرف مقابم نداشتم متعجبم چرا اونجا الوده شده.فقط یکی دوبار از ژیلت واسه شیو کردن استفاده کردم که فکرمیکنم ژیلت الوده شده و خودم باعث شدم اون ناحیه هم درگیر بشه. الان وضع من حادنیس.و زگیل ها یکی و نهایتا دوتا هستن ک اونم با پودوفیلین خودم برطرف میکنم.خیلی وقته دیگه سکس نمیکنم و توبه کردم. الان باید چیکار کنم.افسرده شدم و نمیتونم ازدواج کنم و بعدا باعث ابروریزی و حتی انتقال ب طرفم بشه. لطفا راهنماییم کنید من اوضاع روحی خوبی ندارم. ممنون مشاهده پاسخ دکتر
180
زگیل

سلام آقای دکتر. بنده سابقه زگیل داشتم 6 ماه قبل یک عدد بود اخیرا این به این ضایعات مشکوکم. عقد کردم شدیدا نگرانم تا الان با نامزدم رابطه نداشتم ممنون میشم راهنمایی کنین حال روحی مناسبی ندارم مشاهده پاسخ دکتر
181
لیزر لك بدن

سلام و خسته نباشيد جناب دكتر. بنده سوالي از خدمتتون داشتم . باتوجه به تجربه بالاي شما يك دنيا ممنون ميشم پاسخ بديد 🙏من صورتم با باليزر كيوسوييچ بخاطر پوستم كه سبزه بود دچار سوختگي شد و در چندين قسمت ،رنگدانه هاش را ازدست داد .ازاونجايي كه همسرم اصرار زيادي داشتند ازكرم منو بنزن براي يكدست كردن پوستم استفاده كردم پاهام كمي روشن شده بصورت پراكنده .ازتون تقاضادارم بگيد اگه منو بنزن رو ادامه بدم تا كامل دپيگمانته كنم اگر قسمتي مقاومت نشون داد ميتوان از ليزر كيووسويچ يا كرايو براي باقي استفاده كنم ؟لطفا راهنمايي بفرماييد🙏 مشاهده پاسخ دکتر
182
مشکل مقعد

با سلام
جناب دکتر اخیرا(کمتر از یک هفته)در قسمت پایینی مقعد چیزی شبیه جوش به اندازه یک نخود کوچک در زیر پوست احساس می کنم که نه درد دارد نه تا به حال مشکلی ایجاد نموده است اما احساس ناخوشایندی دارد که هنگام راه رفتن و نشستن و یا حتی سرفه کردن آن را حس می کنم
لطف کنید با توجه به عکس ها تشخیص خود را مرحمت بفرمایید
مشاهده پاسخ دکتر
183
البته این را اضافه کنم بعد از مصرف بازهم ان نوع کاندوم بازهم کمی التهاب در هردوی ما دیده شد اما اینبار بلافاصله متوفق شد استفاده و تاول زده نشد ایا لاتکس هم تاول ایجاد میکند تاول سفید؟البته در من هیچگاه تاولی دیده نشد بلکه در همسرم دیده شد

محمد جواد:
عرض سلام و خسته نباشید من دوبار عکس خدمت دکتر بزرگوار ارسال کردم و پاسخ هایی دادید ما به دکتر مراجعه کردیم و از بین دو دکتر یکی تشخیص تبخال دادن و یکی حساسیت لاتکس همچنن ازمایش hsv lggدادیم که هردو منفی بود منتهی شنیدیم این ازمایش کاملا مشخص نمیکند تبخال رامیخاستم بدونم چه ازمایشی بدهیم گه مشخص شود دقیق که تبخال هست یا خیر البته الان ضایعات کاملا برطرف شده لطفا نوع ازمایش و نطرتون رو راجب وضعیت بدید با تشکر
البته این را اضافه کنم بعد از مصرف بازهم ان نوع کاندوم بازهم کمی التهاب در هردوی ما دیده شد اما اینبار بلافاصله متوفق شد استفاده و تاول زده نشد ایا لاتکس هم تاول ایجاد میکند تاول سفید؟البته در من هیچگاه تاولی دیده نشد
مشاهده پاسخ دکتر
184
علت و درمان چيزي شبيه زگيل به رنگ سفيد و صورتي

با سلام و خسته نباشيد
جناب آقاي دكتر حدود 8 ماه پيش زير كلاهك الت تناسلي خود متوجه شدم چيزي شبيه زخم يا زگيل به رنگ سفيد و صورتي اما بدون درد وجود دارد چون درد نداشت بي اهميت شدم ولي امروز متوجه شدم در سمت ديگر همان مكان يعني زير كلاهك آلت تناسليم از همان زخم يا زگيل به وجود آمده چند شب قبل آن محدوده كمي مي خواريد نمي دانم چكار كنم يا به چه دكتري با چه متخصصي مراجعه كنم لطفا راهنماييم كنيد . با تشكر
مشاهده پاسخ دکتر
185
همانژیوم

سلام خسته نباشید
اقای دکتر دخترمن رو لبش همانژیوم داره
میخواستم بپرسم باید چیکارکنم؟پیخوام زودتر بره؟عمل انجام میدین شما؟
مشاهده پاسخ دکتر
186
پیشگیری

سلام .
عرض ادب و احترام
آیا شخصی که اهل رفتارهای پرخطر هست باید واکسن گارداسیل 9 ظرفیتی را دریافت کنه ؟ جنسیت این شخص مرد هست .

فرض میکنیم این فرد با شخصی که دارای اچ ای وی مثبت و hpv مثبت با استفاده از محافظ نزدیکی کرده باشد . آیا با توجه به اینکه واکسن گارداسیل را دریافت نموده ، امکان ندارد از راه زگیل به اچ آی وی مبتلا گردد .؟
مشاهده پاسخ دکتر
187
کم درد ترین دستگاه لیزر موهای زائد

سلام دکتر من بدنم به درد خیلی حساسه واسه همین دنبال ی دستگاهم ک کمترین درد داشته باشه شنیدم دستگاه رزولویز کم درده اما هرچی جستجو کردم جوابی پیدا نکردم خواستم لطف کنین ی راهنمایی کنین من از دایود استفاده کردم وخیلی درد داشت مشاهده پاسخ دکتر
188
بیماری زگیل نوع پر خطر سرطانی هایریکس ۳۱

سلام آقای دکتر شوهرم بیماری زگیل گرفت به منم انتقال داد..چون من فکر میکردم گوشت اضافه هست و با هم رابطه داشتیم و اسم بیماریش رو ازم پنهان کرد..متاسفانه نوع پر خطر سرطانی هایریکس ۳۱ رو گرفتم .دکتر گفت هیچ دارو و درمانی نداره... و هر ۶ماه باید نمونه برداری ...وتست سالیانه پاپسمیر بدم..لطفا راهنماییم کنید...این بیماری واگیر دار فقط از راه آمیزشی است..؟؟؟؟؟
واینکه لیزر کرده ودرمان شده...دکترش گفت این ویروس تا پایان عمر تووبدنشون هست وبا اینکه لیزر کرده و درمان شده باز احتمال انتقال ویروس هست...دکتر منم گفت با هر رابطه ای بیماری شما تشدید میشه ...درسته...؟؟؟؟ لطفا راهنمایی کنین
مشاهده پاسخ دکتر
189
زگیل تناسلی

سلام .
آقایی 37 ساله هستم ، میخواهم واکسن زگیل تناسلی را تزریق کنم.

آیا در این سن واکسن تاثیر مثبت دارد

آیا قبل از تزریق باید تست hpv بدهم.

پیش متخصص اورولوژی مراجعه کردم و ایشان گفته تاثیر ندارد آیا این بدان معنی است که در این سن مبتلا میخواهم شد.

لطفا بصورت شفاف پاسخ دهید .

تشکر از راهنمایی شما
مشاهده پاسخ دکتر
190
واكسن گارداسيل

آيا در مطب واكسن گارداسيل براي تزريق داريد؟ مشاهده پاسخ دکتر
191
آلت تناسلی

آقای دکتر چه راه کاری رو برای تغییر رنگ آلت تناسلی پیشنهاد میکنید شما؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
192
پسوریازیس

با سلام
مدت ۴ماه است به بیماری پسوریازیس در ناحیه الت تناسلی و مقعد مبتلا شدم.به پزشک متخصص و فوق تخصص اورولوژی مراجعه کردم.اما داروهای تجویز شده موثر واقع نشد.ایا راه درمانی دیگر هست؟
لطفا شرح مختصری دهید
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
193
زگیل تناسلی

سلام من دچار زگیل تناسلی هستم طبق اطلاعاتی که دادین در سایت. من نمیدونم پیش چه دکتری باید مراجعه کنم زگیل ۱میلیمتری به رنگ سفید باریک و کشیده در ناحیه مقعد دارم و با لمس متوجه شدم که یکی یا دوتا ریز داره اضافه میشه... پیش چه دکتری باید برم و حدودا چقدر هزینه داره؟! مشاهده پاسخ دکتر
194
زگیل تناسلی

با سلام و ضمن تشکر از سایت خوبتون. ایا انژیوکراتوم قابل انتقال است و از چه طریق منتقل میشود ؟ایا دانه خارش و سوزش نیز دارد؟ مشاهده پاسخ دکتر
195
مولسکوم

سلام دکتر جان من مولسکوم عفونی داشتم حدود ۳ ماه پیش ک برا آخرین بار اومدم پیشتون علائم رفته بود و هنوزم برنگشته.از مرکز خون مدام پیام میاد ک ب گروه خونی من نیاز دارن آیا میتونم برم خون بدم آزمایش hiv و hbs هم‌منفی بودن.متشکر مشاهده پاسخ دکتر
196
زگيل تناسلي

با سلام دكتر ممنون از اينكه جواب دادين لطف فرمودين من اون زمان از استخر استفاده نكرده بودم يعني دو سال ميشد و اپيلا سيون هم نميرم فقط همان موقع برادرم هم مبتلا شده بودن و ما از حوله مشترك استفاده كرده بوديم وهمچنين استخر مشترك سوالم اينه كه اين ويروس چه زماني روي لباس فعال ميماند و اينكه من در زماني كه مبتلا شدم با همسرم رابطه جنسي داشتيم و ٣-٤ ماه تا درمان طول كشيد چرا ايشون مبتلا نشدن و يا اينكه ممكنه تشخيص اشتباه بوده ممنون از پاسخگوييتون مشاهده پاسخ دکتر
197
مشکوک به بیماری زگیل تناسلی یا تتخال تناسلی

با سلام وروز بخیر ، اقای دکتر همسر من دو هفته پیش یک جوش روی آلت تناسلیش (پایین تر از محل ختنه ) دیده و دچار سوزش ادرار هم شده است با توجه به نگرانی هما و استرسی که داره با یکی از دوستانشون که پزشک هست مشورت کرده و ایشون گفتند که مشکوک به hpv هستید و باید آزمایش بدید متاسفانه جواب آزمایش ایشون هم تقریبا دو هفته طول میکشه تا حاضر بشه میخواستم ببینم با این توضیحات ممکنه زگیل تناسلی باشه یا تبخال تناسلی است ؟ این که من اصلا علائمی ندارم ، ممکنه من هم دچار این بیماری شده باشم .
ممنون میشم تا روشن شدن نتیجه آزمایش نظر خودتون رو بفرمایید تا کمی از نگرانی در بیاییم با تشکر و روزخوش
مشاهده پاسخ دکتر
198
جوش رویه کلاهک آلت

سلام
چند روزیه متوجه ۲عدد جوش ریز زیر پوستی قسمت بالایه آلتم شدم که هیچ درد یا سوزشی نداره که فکر میکنم در حال اضافه شدن تعداد جوش ها هستم خواستم بدونم به زگیل تناسلی مربوط میشه و راه درمانش چیه
ممنون از این که وقت میزارید
مشاهده پاسخ دکتر
199
زگيل تناسلي

سلام من خانمي ٤٢ ساله هستم چند ماه پيش دچار جوشهاي گوشتي در ناحيه تناسلي شدم به پزشك مراجعه كردم كرايو انجام دادن خوب شدم هرچي سرچ ميكنم علت اين قضيه رو رابطه جنسي عنوان كردن همسر من مبتلا نبودن و اين قضيه باعث اختلاف شده است خواستم بپرسم علت ديگري هم وجود دارد مشاهده پاسخ دکتر
200
همانژیوم

با سلام،پسر من نارس بدنیا اومده،یک مدت بعد از تولد پشت گردنش یه ضایعه ی کوچیک قرمز رنگ دیدم،دکترش گفت همانژیومه،که کم کم بزرگ شد،الان ۱۵ ماهشه و همانژیوم بزرگ و خیلی برجسته شده،سطحش یک دایره به قطر ۳ سانت هست،برجستگی زیادی هم داره.با سی تی اسکن معلوم شد به داخل ربطی نداره،لطفا برای درمانش راهنماییم کنید،چه درمانی وجود داره.بدون خطر.درمان با لیزر چطوریه.ممنون ازتون مشاهده پاسخ دکتر
201
زگیل یا پاپول مروارید؟

سلام،چند ماه اخیر متوجه وجود دانه نرم و همرنگ پوست بدون درد و خارش و سوزش شدم که نزدیک به دهانه واژننم و روبروی هم به صورت خطی رشد کرده و در چند ماه اخیر نه بزرگتر شده، و نه تعداد آن افزایش یافته.
به دو پزشک در شهر مراجعه کردم،پزشک اول گفتن زگیل تناسلی است و باید لیزر کنم پزشک دوم گفتند که زگیل نیست و ضایعات مادرزادی است.شما بگویید کدام یک است.
مشاهده پاسخ دکتر
202
تبخال تناسلی

سلام.آقای دکتر من قبلا برای تبخال تناسلی به شما مراجعه کردم .شما قرص و پماد آسیکلویر تجویز کردید چند ماه بعد دوباره تبخال برگشت و من مجدد داروهارو مصرف کردم و بر طرف شد.الان مجدد بعد از ۳ ماه برگشته،تو این مدت من هیچ رابطه جنسی هم نداشتم.این موضوع که توی ۱سال ۳بار این موضوع برای من‌پیش اومده منو خیلی کلافه کرده.از شما راهنمایی میخواستم.باید برای ویزیت به شما مراجعه کنم؟ممنون میشم بفرمایید که دوباره باید همون داروهارو مصرف کنم؟ مشاهده پاسخ دکتر
203
جوش صورت

سلام دکتر جان خسته نباشید هزینه و مدت زمان انجام لیزر جای جوش صورت رو میخواستم بدونم خدمتتون برسم .لطف میکنید اگه پاسخ بدید مشاهده پاسخ دکتر
204
besyar mohem va negaran konamde

salam man bebakhshid man vaksane gardasilo zadam ama roye divareye maghadam baramadegihaye birang va dar omade va madeye sefid nime jamed ham azam daf mishe bayad chikar konam? مشاهده پاسخ دکتر
205
زگيل تناسلي

با عرض سلام بنده ٥ساله ازدواج كردم حدود يك ساله متوجه شدم مبتلا به زگيل تناسلي هستم البته از نوع كم خطرش به چند دكتر مراجعه كردم همگي تجويز كردن امپول گاوداسيل را هم خودم و هم همسرم تزريق كنيم اخرين مراجعم پيش يه دكتر مرد معروف بود ايشون گفت كه تزريق امپول مداوا كننده نيست و بعد از معاينه و درمان يه ماهه گفت رحمت امادس براي بارداري.چند وقته جوشهاي برامده و دردناك ميزنم و خيلي بابت اين قضيه ناراحتم هميشه اين سوال برام مطرحه كه ابتلا به اين بيماري فقط و فقط از طريق رابطه نامناسب همسرم با شخص ديگه اي بوده يا عوامل ديگه اي هم ميتونه باعث اين زگيل بشه؟خواهشا در اين زمينه راهنماييم كنيد باتشكر مشاهده پاسخ دکتر
206
ريزش مو

سلام اقاي دكتر . ببخشيد ميخواستم بپرسم من الان ٣ ماهي هس قرص كلشي سين و قرص پردنیزولون به طور روزي ١ عدد صب و ١ عدد شب استفاده ميكنم ايا قرص چيزي هس كه از ريختن موهام جلو گيري كنه ؟ مشاهده پاسخ دکتر
207
ليزر خال و لك صورت

سلام اقاي دكتر تورو خدا جوابم رو بديد.من تهران نيستم وگرنه حضوري خدمت ميرسيدم.حدود سه هفته پيش خال و لك صورتم رو ليزر كردم الان بعد گذشت اين مدت هيچ بهبودي پيدا نكردن.صورتم داغون شده خيلي بيشتر از قبل توي چشم هستن .١٠ روز اول زينك و هيدروكورتيزان و ترميم كننده مديلن رو زدم و توي اين ١٠روز اصلا از خونه بيرون نرفتم. بعد مراجعه ب پزشك چند تا روشن كننده و يه زد افتاب برام نوشتن ك دوتاش سينره و زد افتاب سان سيلك بوده.خودم از طريق مشاوره اينترنتي از ي داروخونه كه بهم چندتا محصول معرفي كردن گرفتم يكيش زد لك نوروا قلمي تريو وايت هست يكيش زد لك نويدرم هست.ولي اصلا خوب نشدن خواهش ميكنم كمكم كنيد بگيد چيكار كنم تا الان خيلي هزينه كردم با اينكه قبلش اصلا اين جور نبوده الان خيلي توي چشمه مشاهده پاسخ دکتر
208
زگیل دستگاه تناسلی

سلام خسته نباشید...اقای دکتر من ی زن ۲۲ ساله ام ک شوهرم دچار زگیل دوره آلتش شده خیلی میترسیم ...من تو اقدام ب بارداری هستم ....عایا ممکنه ک باردار نشم ...و اینکه نباید نزدیکی کنم؟؟؟شوهرم ۲۶ سالشه ...ب جز لیذر درمان دیگه ای نداره؟؟؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
209
برآمدگي أطراف معقد

باسلام
باعرض پوزش مدتي است يك برآمدگي كوچك أطراف معقد بوجود آمده كه درد يا ترشح چركي هم ندارد وزمان طهارت احساس ميكنم،بنده دچار هموروئيد هم هستم و برخي أوقات باعث خونريزي معقد ميگردد،اين برآمدگي نگرانم كرده درصورت امكان راهنمائي كنيد
باتشكر
مشاهده پاسخ دکتر
210
تبخال و زگيل تناسلى

با عرض سلامً و خسته نباشيد خدمت شما
من حدود ١،٥ سال هست كه دچار تبخال تناسلى شدم و به تازگي زگيل هم أضافه شده
ميخاستم بپرسم امكان داره كه تبخال ها يا زگيل به مقعد هم سرايت كنه؟ اگه امكانش هست من چه جورى ميتونم متوجه اين موضوع شم؟
و اينكه راهي برأى درمان يا جلوگيرى از پيشرفت وجود داره؟
من خيلي نگران هستم و فكرم رو خيلي مشغول كرده
با تشكر
من ايران زندگى نميكنم و الان شماره ايرانم خاموش ممكن باشه با ايميل بهم اطلاع رسانى بشه
ممنون از لطفتون
مشاهده پاسخ دکتر
211
مشاوره

سلام.وقت بخیر
خودم مشکوک شدم به تبخال تناسلی البته چند سالی هس در قسمت الت درگیر بیماری پسوریازیس هسم.
علائم:گلو درد خارش حدودا درد
عکس میفرسم ببینید؟
😢
مشاهده پاسخ دکتر
212
زگیل تناسلی

سلام اقای دکتر بنده 3 ماه پیش با یه خانمی رابطه داشتم الان چند وقت خیلی حساس شدم به یه زاییده در قسمت ختنه گاه که قبل انجام نزدیکیم هم وجود داشته ولی الان بیش اندازه حساس شده ام در ضمن بنده در سن بالا ختنه شده ام وبعضی جاها ناحیه اسکار بصورت زاییده های گوشتی در اومده ولی بنده نسبت به این زاییده ها حساس شده ام تصویر را نیز ارسال میکنم خدمتتون و قسمتی که کادر کشیدم بیشتر ذهنمو درگیر کرده که ایا زگیل هست یا نه در ضمن ایا طرف مقابل زگیل داشته باشه و طرف دیگر سالم باشد و تا سه ماه مبتلا به زگیل در ناحیه تناسلی نشود این بدان معنی است که طرف سالم دگه احتمالش خیلی کمه به زگیل مبتلا بشه ؟ مشاهده پاسخ دکتر
213
زگیل تناسلی

سلام من دختری ۲۲ ساله هستم
چندسال پیش دچار خارش و قرمزی شدیدی در ناحیه تناسلی شدم به پزشک مراجعه کردم و مشکلم رفع شد و از اون پس دچار یه زائده های ریزی هم رنگ ناحیه تناسلیم شدم به صورت پشت سر هم و در یک خط دور بکارتم هستن که الان زیاد شده وقتی مراجعه به پزشک زنان شدم گفت ک زگیل الت تناسلی و محلول پودوفیلین رو تجویز کرد منتها چون اطراف بکارتم به صورت پشت سر هم و خطی این زائده های ریز قرار داره ترسیدم و محلول رو استفاده نکردم
الانم میخام ازدواج کنم و بسیار نگرانم
اصلا ممکنه زگیل نباشه؟ یا ممکنه راه درمان دیگه ای وجود داشته باشه ک به بکارتم اسیب نرسه؟
مشاهده پاسخ دکتر
214
وجود یک توده خال مانند برروی آلت تناسلی و همچنین وجود کبودی های کوچک و پراکنده برروی بیضه

با سلام و عرض خسته نباشید، اینجانب 40 ساله و متاهل هستم ، چندین سال است که برروی آلت تناسلی بنده یک توده خال مانند به وجود آمده است . همچنین برروی کیسه بیضه بنده لکه های قهوه ای همانند خون مردگی وجود دارد. جناب دکتر آیا بنده مبتلا به سرطان شده ام؟ مشاهده پاسخ دکتر
215
ایجاد بواسیر

باسلام.30 سال سن دارم.مدتی هست دچار بواسیر شده ام.اوایل خونریزی داشتم.ولی الان زائده ای نزدیک معقد ایجاد شده،خونریزی و خارش ندارم.فقط میخوام بدونم درمان این زائده چطور هست.
کار بنده هم نشستن زیاد دارد...حدود 10 ساعت در روز.ممنون میشم از راهنمایی شما.
ضمنا عکس مشابه ای واسه شما ارسال میکنم‌
سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
216
خال سطح بدن

سلام. پسر 5 ساله ای دارم . تا 5... 6 ماه پیش روی زانوی چپ حالت لک یا خونمردگی خیلی کوچک و نقطه ای یا خال کوچک داشت. در طول چندین ماه بزرگتر شده و کمی برجسته. البته سایز نهایت 3 mm. گاها شاید بعلت برجستگی مختصر در اثر سایش اظهار ناراحتی هم دارد.
احتیاج به بررسی از نظر شما وجود دارد
مشاهده پاسخ دکتر
217
زخم واژن

سلام و خسته نباشيد
ببخشيد من ٣هفتس ١ هفته تا ١٠ روز بعد تماس جنسي قسمت انتهايي واژنم احساس سوزش خفيف ميكنم اول فكر كردم مثانم هست دارو عفونت مثانه و سفالكسين رخوردم و تاثير نداشت
به ماما مراجعه كردم بهم قرص مترونبيد اوزول و پماد فلوئوسينولون داد بهتر شد ولي نه كاملا و بار دوم كه مراجعه كردم معاينه كرد گفت نه زگيلِ نه هرپس
پماد ان ان داد بهتر شده ولي من استرس سيفليس دارم
مشاهده پاسخ دکتر
218
زگيل تناسلي

با عرض سلام و خسته نباشيد ببخشيد من يه چند وقت با يك اينه خيلي ببخشيد ناحيه تناسلي خودم رو مي ديدم بعد با همون اينه دهان خودم رو هم ديدم ممكن هست در اثر ترشحات تناسلي باقي مونده روي اينه دهان من به ويروس hpv مبتلا بشه؟ چون يه چند وقتي هست دهان م خود به خود زخم مي شه خودش هم خوب ميشه ؟ با تشكر مشاهده پاسخ دکتر
219
زگيل تناسلي

سلام خسته نباشيد ، آقاي دكتر همسر من زگيل تناسلي گرفته منم رفتم اين آزمايشات و دادم ميخواستم بدونم الان منم زگيل دارم يا نه ، چون هيچي نميبينم و زگيلي ندارم ... البته پاپ اسمير هم دادم دكتر زنان رفتم گفتن مشكلي ندارم ولي با اين آزمايشي كه دادم دقيقا متوجه نشدم كه زگيل تناسلي دارم يا نه ... من جواب آزمايش و براتون ميفرستم .. ممنونم مشاهده پاسخ دکتر
220
زائده پوستی

سلام دکتر عزیز.امیدوارم حالتون خوب باشه.خانم 24ساله هستم.یه مدته اطراف مقعدم یه برجستگی هایی گوشتی ایجاد شده (در حد دو سه تا برجستگی کوچک).نمیدونم زگیل تناسلی هست یا نه.به دکتر هم مراجعه نکردم چون کلا روم نمیشه.
ممنون میشم پاسخ بدید.
مشاهده پاسخ دکتر
221
زگیل تناسلی

باسلام خدمت دکتر عزیز وارجمند.دکتر جان من چندی پیش سوالاتی از شما پرسیده بودم ..ک واقعا جواب امیدوار کننده ای به بنده دادید.مختصرا خدمتتان عرض کنم که امروز جواب ازمایش پاتولوژی درمورد زگیل تناسلی رو گرفتم خواستم ببینم جواب ازمایش خوبه یا بد.ممنون میشم از کمکتون مشاهده پاسخ دکتر
222
بیماری مقاربتی

سلام اقای دکتر ببخشید دوباره مزاحم شدم دارم از استرس سکته میکنم. اقای دکتر مگه نمیگن راه انتقال سیفلیس و سوزاگ از راه جنسی هس اگه مطمئن باشم که فرد مورد نظر تا به الان هیچ گونه رابطه جنسی اعم از واژینال مقعدی و دهانی برقرار نکرده باشه که مطمئنم اصلا رابطه جنسی نداشته تا بحال پس میشه گفت اون فرد سالمه مگه نه؟ما فقط رابطه دهانی برقرار کردیم که ایشون هیچگونه زخمی من تو دهان یا آلتشون مشاهده نکردم. اینکه میگن از راه تماس مستقیم!!با زخم باکتری وارد بدن میشه ... ایشون که هیچ گونه زخمی نداشتن. من مطمینم اصلا رابطه جنسی نداشته تا بحال. با این حساب میشه گفت این فرد سالم هست؟ در نتیجه من هم سالمم. دارم دق میکنم از ناراحتی شدیدا دچار وسواس فکری شدم. سوال دومم اینکه احتمالش هس سیفلیس سه مرحله اولیه ثانویه و نهفته رو نشون نده مثلا بعد 4 سال با 20 سال یکهو مرحله اخر ظاهر بشه که به کل بدن اثر کرده باشه و من اینهمه وقت نشونه ای ندیده باشم که بخام برا درمان اقدام کنم؟ من سه ماهه هیچ مورد مشکوکی نداشتم نه زخم نه سوزش ادرار
و سوال اخرم اینکه اقای دکتر اگه ادم بخاد بره ازمایش سیفلیس و سوزاک بده اخه چطور به دکتر بگه حتما میپرسن چرا میخای این ازمایشو بدی و مثلا از نامزدت مشکوکی... منم که نمیتونم به گناهم اعتراف کنم و آبروی خودمو پیش کسی ببرم پس چطور بگم این آزمایشارو برام بنویسن و اینکه هزینه این دو آزمایشم لطفا بگید. اقای دکتر خواهش میکنم ازتون به همه سوالام کامل جواب بدین. تو رو خدا بگید من سالمم دارم دق میکنم😭
اقای دکتر اون ادم مطمئنم هیچ وقت هیچ رابطه جنسی با کسی نداشته و شک ندارم از این بابت. اگه راه انتقال این بیماری فقط راه جنسی باشه که اونم تابحال هیچوقت برقرار نکرده پس میشه گف این بیماری رو نداره مگه نه؟ همونطور که من هیچ وقت با کسی رابطه ای نداشتم و این بیماری رو ندارم. از ناراحتی کل تنم دو روزه میلرزه و بشدت عذاب دارم خواهش میکنم راهنماییم کنید. و اینکه دکتر حتما باید ادم با زخم تماس داشته باشه که سیفلیس بگیره؟ وقتی من زخمی در ایشون مشاهده نکردم میشه گف که احتمال نداره این بیماری رو گرفته باشم؟ممنون از پاسخگوییتون
مشاهده پاسخ دکتر
223
زگيل تناسلي

سلام و خسته نباشيد ، من ٣٨ سال سن دارم و ازدواج كردم .چند ماه پيش روي دستگاه تناسليم يه خال مثل زگيل بوجود اومد كه بعد رفتم ليزر كردمش اما بعد از اون ترشحات بسيار زياد شد و بعد رفتم دكتر به من ازمايش زگيل تناسلي دادن كه انجام دادم و گفتند مثبت ، و دكترم گفت واكسنش را هم خودت هم همسرت بايد بزني . و واكسن زدم الان ديگه ايران زندگي نميكنم ٢ ماه از واكسن گذشته و واكسن دوم هم خريدم كه فردا براي تزريق برم . فقط نميدونم واكسن سوم كي بزنم ؟ و آيا روي من تاثير داره ؟ و اينكه براي بچه دار شدن مشكلي براي خودم يا فرزندم ايجاد نميشه ؟ ميترسم كه بچه دار بشم بچه ام صورتش زگيل داشته باشه ، اينجام دكتر متخصص نيست همه زايمانا طبيعي و من واقعا ميترسم ، كلا از وقتي كه متوجه شدم مثبت ازمايشم حس جنسي ام هم كم شده . لطفا پاسخم را بديد ممنونم. مشاهده پاسخ دکتر
224
زگيل تناسلي

با عرض سلام و خسته نباشيد
من ٢١ سالمه و تا حالا هيچگونه رابطه ي جنسي نداشتم
دو سه ماه پيش دو تا خال گوشتي روي دستگاه تناسلي ديدم درست كنار هم ، چسبيده بهم
الان اون يكي شده ، در يك سمت ديگر دستگاه تناسليم هم يه لكه ي قهوه اي ديدم
آيا از نظر شما خطرناكه ؟ اصلاً ممكنه زگيل تناسلي نباشه ؟ تا اونجايي كه من ميدونم از راه رابطه جنسي بيشتر انتقال پيدا ميكنه
پيشاپيش از لطفتون ممنونم
مشاهده پاسخ دکتر
225
آیا باید دوباره به شما مراجعه کنم؟

سلام آقای دکتر
پیرو فرمایشات شما به بیمارستان رازی مراجعه کردم و توتال اکسیزیون انجام دادم بابت جوشی که داشتم نتایج پاتولوژی نشان داد که کیس cherry angioma هست آیا نیاز به درمان خاصی هست باید به شما مراجعه حضوری کنم؟ و یک دنیا ممنونم که وقتی اومدم با اخلاق زیبا نگرانی من رو دور کردید و دقیقا یکی از حدس هایی که زدید همین آنژیوما بود
مشاهده پاسخ دکتر
226
تاول کف پا

سلام مادر من دچار انواع بیماریها شامل قند خون فشار خون تیرویید کم کار و شارکو میباشد.در سابقه خانوادگی این بیماریها بسیار زیاد بوده و بیشتر اعضای خانواده متاسفانه بر اثر سرطان فوت شدند از جمله دو خواهر ایشان که یکی با سرطان پوست و یکی دیگر سرطان معده باعث شد که فوت بشوند.حدود یک هفته میشود که تاولهایی در کف پای مادرم زده شده و باید باستحضارتون برسونم مه ایشون از خونه نمیتونن بیرون برن که بگوییم در اثر کفش یا راه رفتن باشه عکسش رو براتون میفرستم خیلی نگران هستیم لطفا راهنمایی بفرمایید چکار میتونیم انجام بدیم مشاهده پاسخ دکتر
227
زگیل تناسلی

سلام دکتر
من یه بچه ی 4 ساله دارم و تازه هم خودم و همسرم ب زگیل مبتلا شدیم،آیا امکانه اینکه ب بچه مون سرایت کنه هست؟چه چیزایی رو باید رعایت کنیم ک بچه مون مبتلا نشه!!!من خیلی نگرانم بابت این قضیه و وسواس شدید گرفتم،لطفا راهنماییم کنید
ممنونم
آیا اگه دهان یا زبان با واژن یا الت تناسلی تماس نداشته باشه امکان داره ک زگیلی روی آن ب وجود بیاد؟یا اگه دست با واژن تماس داشته باشه با شستن با اب و صابون از بین میره یا باید با محلولِ خاصی دست را شستشو داد؟
مشاهده پاسخ دکتر
228
انتقال زیگیل از دست زن به آلت تناسلی مرد

دکتر من با خانمی که زیگیل تناسلی داشتن و درمان کردن و از بین بردن و واکسن هم زدن بعد از چند مدت رابطه داشتم به اینگونه که جسارتا فقط دست ایشون با آلت تناسلی بنده تماس داشته
و الان این ترس در من به وجود اومده که امکان گرفتن این ویروس از ایشون به بنده وجود داره ؟
فقط دست ایشون تماس داشته با ناحیه تناسلی بنده ٫
مشاهده پاسخ دکتر
229
مشاوره

سلام دکتر حضرتعالی ما را به اوج اسمانها بردید واز انجا رها کردین جواب به سوال اول وپاسخ ندادن به سوال دوم امروز بعد از سه سال به ازمایشگاه خصوصی رفتم گزارش هپاتیت ب اچ بی اس هپاتیت سی واچ ای وی هرسه منفی گزارش شده بود اما زیر کلمه unitبرای هرسه مورد کلمهQUALنوشته بود لطفا بفرمایید ایا معنای کلمه به معنای کیفی هست یا این کلمه اصلا چی هست بابا ما را از این سردر گمی بیرون بیاورید.با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
230
زگیل تناسلی

زایده گوشتی رنگ مخاط ناحیه تناسلی( به نظر صورتی رنگ) داخل لیبیای کوچک نزدیک دهانه واژن مشکوک به چیست در ضمن 26 هفته بار دار هستم و همچنین زایده قهوه‌ای رنگ برجسته شبیه خال گوشتی در بین سینه که در بارداری بزرگتر شده است مشکوک به چیست مشاهده پاسخ دکتر
231
کرایو برای زگیل تناسلی زنان

سلام
من یه جلسه کرایو برای زگیل تناسلی انجام دادم ایا میتونم از لیزر برای درمان استفاده کنم اخه درد کریوتراپی خیلی زیاده و من تحملشو نداشتم و طول درمانشم بیشتره و دکتر گفته حداقل 5 جلسه دیگه باید انجام بشه طبق مطالعاتی که کردم انتمال و عودشم بیشتره
مشاهده پاسخ دکتر
232
سایر موضوعات

سلام وقتتون بخیر من نوبت گرفتم برا مطب ازشمال هستم تاریخ و اشتباه زدم تازه متوجه شدم ویزبتو انلابن پرداخت کردم..الان چه کار میشه کرد
میشه تاریخ و عوض کرد
مشاهده پاسخ دکتر
233
زیگیل تناسلی

با سلام تعدادی عکس ارسال کردم که دکتر پزشک عمومی اینها را زیگیل تناسلی تشخیص دادند جوش ها اصلا خارش ندارند ولی از طرفی من رابطه جنسی بدون کاندوم. با دختران دیسکو در خارج از گشور را داشتم و یک باز هم بیماری سیفلیس گرفتم و درمان شده ام لطفا راهنمایی کنید که این جوش ها زیگیل هستند یا نه واین جوش ها در بیضه و بقیه جا وجود ندارد فقط همانهایی هستند که عکس گرفتم
این عکس ها بعد از حمام گرفته شده اند شاید پوست یکم متورم به نظر برسد با تشکر از راهنمایی های شما
مشاهده پاسخ دکتر
234
زگيل تناسلي

با سلام. زگیل تناسلی داشتم که با پدوفیلین و اسید دران شد. طی معاینه ای که انجام میدادم. تو ابتدای رکتالم زگیل دیدم. با اسید سوزاندم ولی به هفته بعد درد مقعد و التهاب ناحیه اطراف داشتم.
برای درمان کار باید انجام بدم
مشاهده پاسخ دکتر
235
ضایعات تناسلی

با سلام خدمت دکتر من حدود یک ماه دچار ضایعات در ناحیه ژنیتال شدم به ارولوژی مراجعه گروم گفت التهاب به متخصص عفونی مراجعه کردم گفتند احتمالا زگیله ولی نوعش نمی دانم متخصص پوست شهرستان گفت زگیل آبکی حالا من نمی دانم چکار کنم آخه شهرستان هستم امکانات کمه حتی کسی نیست نمونه برداری کنه مشاهده پاسخ دکتر
236
زگیل تناسلی زنان

با سلام،خانم 28 ساله هستم که دچار زگیل تناسلی شده ام و کرایو انجام دادم که دکتر گفتن دو هفته دیگه مجدد برم اما الان سوزش و خارش دارم0ایا طبیعی است؟؟؟؟ و اینکه در دورهی درمان لیزر موهای بیکینی برم امکان تشدید ویروس هست؟؟؟؟
از کجا بفهم که این ویروس از من بوده یا همسرم؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
237
مقابرتی

عرض سلام مجدد در سوالی مطرح کرده بودم که پس از استفاده از کاندوم تاول هایی در من و همسرم ایجاد شد که نگران ایجاد تبخال تناسلی بودم حال پس از گشت چند روز تاول هاا ترکیده و باعث عفونت شده اند خاهشمندم دوباره عکسهایی که میفرستم را بررسی کنید ...تا وجود تبخال تناسلی را بررسی نمایید
درصد تبخال تناسلی چند درصد است
من کرم مخصوص تبخال را تهیه کردم و پس از مصرف یکشب بسیار التیام پیدا کرد ایا این دلیل بر وجود تبخال است یا این کرم میتواند تاول های حساسیت لاتکس را بهبود بخشد
مشاهده پاسخ دکتر
238
تبخال

سلام اقای دکتر خسته نباشید
سوال من دربارهی تبخال است...
ایا کسی که در دهان ان تبخال میزند وقتی ارتباط دهانی با الت مرد برقرار کند ان مرد دچار تبخال تناسلی میشود....منظورم این هست ایا اون مرد به تبخال تناسلی نوع دو دچار میشود و تبخال های ابدار میزند و درمانی ندارد؟؟؟ ایا بین تبخال دهانی و تناسلی تفاوتی هست؟؟ تبخال دهانی‌یک فرد که با الت تناسلی فرد دیگر ارتباط دهانی داشته باعث ایجاد تبخال تناسلی در ان فرد میشود؟؟
اقای دکتر خواهشمندم ک ه لطف کنید و کمکم کنید چون کسی که تبخال دهانی داسته خبلی عذرمیخوام با الت من ارتباط دهانی برقرار کرده ومن دچار استرس‌ شدید شدم که دچار تبخال تناسلی شده باشم و میخوام بدونم که ایا بین تبخال دهانی و تناسلی و درمانشان تفاوتیست؟؟‌
مشاهده پاسخ دکتر
239
علت ظاهر شدن زخم سطحی به سایز نیم سانت بر روی آلت تناسلی چیست و درمان آن چگونه است؟

از دیشب من متوجه یک مورد زخم حدود نیم سانتی برروی آلت خود شده ام که با دست کشیدن روی آن و سوزش خفیف بلند میشود
خواستم سوال کنم دلیل آن چیست ؟ و راه درمانش چگونه است؟
مشاهده پاسخ دکتر
240
زبان

سلام اقاي دكتر حس ميكنم كنار زبانم يه كم سفيد شده
در ضمن من دچار بيماري ليكن پلان دهان هم هستم
اقاي دكتر خواهش دارم ازتون كه در مورد بيماري لكوپلاكي مويي زبان برام توضيح بدين خواهش ميكنم خيلي استرس دارم
مشاهده پاسخ دکتر
241
زگیل تناسلی

چند روز میشه که همسرم خارش مقعد داشت که اذیتش میکرد به همین دلیل من چک کردم که ببینم علتش چیه .
دوتا زائده روی پوستش بود که شبیه به تاول و زگیله
من نمیتونم تشخیص بدم که چیه
گفتم که اگه میشه راهنمایی کنید
ما شهرستان هستیم
اگه لازمه عکس بفرستم واستون که اگه زگیل بود حضوری بیایم مطبتون که با لیزر درمانش کنید
مشاهده پاسخ دکتر
242
بیماریهای مقابرتی

عرض سلامو خسته نباشید من بعد از استفاده از کاندوم بلافاصله تاول هایی روی الت من و خانمم ایجاد شده و بعد از یک هفته دچار تورم شدید و زخم شد میخاستم بدونم این حساسیت هست یا ممکنه تبخال تناسلی هم باشه مشاهده پاسخ دکتر
243
زگیل تناسلی

آقای دکتر سلام
من مشکل زگیل تناسلی داشتم در قسمت بیضه و 3 بار تا به حال کرایو کردم در سه سال اخیر. در حال حاضر چیزی روی کلاهک آلت هست که کمی خارش دارد و بسیار نگرانم کرده.
متاسفانه زگیل به همسرم هم انتقال پیدا کرده و ایشون هم کرایو کردن.
میخواستم بپرسم این مشکل جدید چه چیز میتونه باشه؟ من عکس رو الصاق کردم.
مشاهده پاسخ دکتر
244
زگیل تناسلی

سلام آقای دکتر
کنار پرده بکارت 2 عدد زگیل ریز داشتم حدود 4 روز پیش فریز کردم الان بشدت درد دارم و از ناحیه فریز شده مایع زرد رنگ خارح میشه میخواستم بدون این مایع زرد رنگ چیست
مشاهده پاسخ دکتر
245
لکه روی پوست بیضه

سلام و احترام
روی پوست بیضه لکه قرمز رنگ‌ و روی ان قسمتی سفید رنگی‌ خشک شده حدوده 1-2 ماه طبق عکس به وجود امده لطفا راهنمایی بفرمایید‌
مشاهده پاسخ دکتر
246
افزایش جوش در 28 سالگی

سلام وقت بخیر
اقای دکتر من شش ماه پیش برای از بین بردن یه لکه روی پوستم که از جوش مونده بود ازتون عذر میخوام یک خریتی کردم اومدم یک زخم با سنگ پا روی صورتم ایجاد کردم😭تو 28 سالگی خریت کردم از اون موقع تا حالا که شش ماه میگذره به اندازه 10 سال صورتم جوش زده یعنی روزی نیس که روی صورت من 5 تا جوش بزرگ نباشه از اون موقع که میخواستم یک لکه پوستی رو از بین ببرم هزار تا لکه دیگه از جوش ها به وجود اومده به کنار جای زخم بزرگی که روی پوستم درست کردم به کنار روی هر جایی از پوستم که جوش در میاد هزار باره دیگه هم از اونجا جوش میزنه من قبل از این هم جوش داشتم ولی وین کجا و ان کجا مطمئن هستم که این جوش ها از اون کار من به بعد اینقدر زیاد شده یعنی دیگه خودم چندشم میشه به خودم نگاه کنم جای جوش سرمو بخوره فقط میخوام دیگه جوش نزنه پوستم به حدی رسیدم که دیگه اصلا اعتماد به نفس ندارم کم مونده کارمو از دست بدم
ببخشید زیاد شد
التماس میکنم راهنمایی کنید
مشاهده پاسخ دکتر
247
زگیل تناسلی

با سلام میخواستم بدونم از چه نوع تمیز کننده استفاده کنم برای شستشو ناحیه تناسلی که بهتر باشد با تشکر فراوان مشاهده پاسخ دکتر
248
زگیل تناسلی در حالگی

سلام وقت بخیر
باردارم 4 ماه هستم متوجه زگیل در اطراف ناحیه تناسلی شدم آیا برای بارداری خطرناک است؟ برای درمان آنها چه کنم؟می تونم از روش خانگی نثل سرکه سیب استفاده کنم
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
249
جوش الت تناسلي

با سلام من مدتي است كه در ناحيه الت خود ٣ جوش ريز دارم كه در هنگام نعوظ بيشتر خود را نشان مي دهد و از بين هم نمي رود و به تازگي يك لكه سفيد رنگ به روي كلاهك الت مشخص شده مه هنگام نعوظ از بين مي رود راه حل چيست؟ با تشكر مشاهده پاسخ دکتر
250
زگیل تناسلی

من یه دختر مجردم که تقریبا دوماهه متوجه شدم ضایعاتی شبیه گوشت اضافه روی دستگاه تناسلیم ظاهر شده از اونجا که مطالعه کردم فهمیدم تماس از طریق پوست ایجاد میشه منم نتونستم اینو ثابت کنم که ازتباط نداشتم واسه همین پنهون کردم و دکتر نرفتم تا اینکه مرتب داره تکثیر میشه الانم قراره ده روز دیگه ازدواج کنم به شدت از لحاظ روحی تحت فشارم طوری که خواستم اقدام به خودکشی کنم لطفا راهنماییم کنید چکار کنم آیا میتونم ازدواج کنم
من واقعا نمیتونم این مشکل و با نامزدم در میون بذارم چون راه انتقال این بیماری یه راه غیر اخلاقیه و من نمیتونم اینو ثابت کنم بعلاوه از لحاظ ظاهری خیلی زشت هست محلی که دچار این مشکل شده تو رو خدا کمکم کنین
من واقعا قبل از هر چیز نیاز به مشاوره دارم که از لحاظ روحی بتونم خودمو کنترل کنم بعدهم واسه حل این مشکل زمان کمی دارم متاسفانه
مشاهده پاسخ دکتر
251
من چقدر احتمال داره زیگیل گرفته باشم با این مراقبتها

سلام من شوهرم از همسر قبلش زیگیل تناسلی گرفته
زیگیل بدون عفونت و خارش هستش
یکباردسوزندیم خرداد ماه و الان دوباره اومده
ما 3 ماه که عروسی کردیم رابطه با کاندم داشتیم 5 بار
3 تا از زیگیلا روی خود آلت تناسلی هستن با کاندوم کاملا پوشیده میشوند
یکی از آنها انتهای عالت هستند ،به هر حال من روی همه رو اول با چسبه زخم بعد با کاندم می پوشوندم ،
الان 3 ماه گذشته من من چیزی برای خودم مشاهده نکردم
از کجا بفهمم من هم زیگیل گرفتم یا نه ؟
مشاهده پاسخ دکتر
252
زگیل ناحیه داخلی الت تناسلی

سلام مدتی هست که از ناحیه داخلی الت تناسلی در ناحیه راس احساس دوتا میکنم چیزی شبیه زگیل ریز که وقتی کمی با دو انگشتم فشار میدم هست و بعضی مواقع رگ داخلی هم خارش داره کمی هم بعد از ادرار احساس سوزش میکنم ممنون میشم راهنمایی کنید مشاهده پاسخ دکتر
253
زیگل تناسلی

مخودم مشکوک به زیگل هستم باید به چه پزشکی مراجعه کنم مشاهده پاسخ دکتر
254
زگیل تناسلی

با عرض سلام خدمت جناب آقای دکتر انتظاری.

بنده یک زگیل تناسلی داشتم که قبلا با شما در موردش صحبت کرده بودم و نظرات خوبی رو به من ارائه دادید که کمال تشکر رو دارم.
خواستم بدونم با توجه به اینکه بنده از شهرستان میخواهم مزاحمتون بشم ،آیا مقدور هست در یک روز هم معاینه بشم و هم با لیزر عمل بشم؟
باتشکر
مشاهده پاسخ دکتر
255
عارضه تناسلی

سلام من چند ماهه که یه عارضه ای روی التم ب وجود اومده که یه مدت بصورت لکه های گرد بود
بعد از چند هفته دور ناحیه سر آلت خشکی زده بود که به تجویز شما کرم ثمین10٪ رو استفاده کردم
خشکی خوب شده اما همون ناحیه و قسمت سر آلت یه سری لکه ها هستش .یه لطف کنین راهنماییم کنید . تشکر
دکتر برای این موضوع تو شهرمونم نیست .بدبختیی
مشاهده پاسخ دکتر
256
برداشتن خال روی بینی برجسته اما صاف و رنگی

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت جناب دکتر من یه خال از بچگی روی بینیم داشتم و دارم جوری که سطح صافی داره برجستست و رنگیه میخاستم ببینم میشه کاری برای برداشتنش بکنیم در صورت امکان چه روشی رو صلاح میدونید و ایا جاش معلوم میشه و احتمال برگشت داره یا نه ضمنا صورت من خال زیاد داره که تعدادیش همین پنج سال اخیر بوجود اومده من 30 ساله هستم مشاهده پاسخ دکتر
257
زگيل تناسلي مردانه

سلام خسته نباشيد دور آلت تناسلي همسرم ٣،4 تا زاييده مثل خال گوشتي إيجاد شده بايد چه كار كرد برأي درمان؟ مشاهده پاسخ دکتر
258
جوش صورت

من به طور شدیدی روی پیشانی و تقریبا کنار چانه ام جوش میزنه. مخصوصا پیشانی من استراحت نداره و مدام در حال جوش زدن هست
به هر طریقی اقدام به بهبود کردم ولی باز برطرف نشده. میخوام از شما راهنمایی بگیرم که چیکار کنم که از این جوشها خلاص شم و صورتی بدون لکه و جوش داشته باشم؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
259
مشکل زبان

سلام دکتر خسته نباشید. حدود یکسال هست که دچار زگیل تناسلی شدم به تازگی کرایو انجام دادم ولی چند وقته که زبونم دچار افت میشه وبعد خود به خود خوب میشه. این دفعه افت زبونم سوزش هم داشته خیلی ترسیدم امروز پیش یه دکتر رفتم گفت چیز خاصی نیست حتی بهشون گفتم که زگیل تناسلی شدم. خواستم نظر شما بدونم امکانش هست که مشکل زبونم جدی باشه؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
260
جوش رو آلت تناسلی یاغده

باسلام
من الان روی لب بزرگ ممنوعه دقیقا نزدیک واژن یه جوش بزرگ یا حالت یه غده کوچک و گرد دراومده که درد داره و سوزش میخواستم بدونم این چیه و درمانش چیه
مشاهده پاسخ دکتر
261
بیماری زونا

ضمن عرض سلام وخسته نباشید،من حدود دوهفته پیش به بیماری زونا مبتلا شدم ،بعد از چندروز از بروز علایمات به پزشک مراجعه کردم با توجه به اینکه باردار هم هستم و ان زمان هفته هفتم بارداریم بود محلولی دادن که روی موضع بمالم،بعد از چندروز سوزش ازبین رفته،گاهی وقتها دردی احساس میکنم،از امروز در طرف دیگر بدنم یه درد کوفتگی احساس میکنم درگاهی از مواقع،غرض از مزاحمت اینجانب این هست ایا امکان دارد بعد از گذشته دو هفته طرف دیگر بدنم را در گیر کندو چقدر این بیماری امکان دارد روی جنین تاثیر بگذارد؟
ممنون میشم راهنماییم کنید،خیلی نگرانم.
مشاهده پاسخ دکتر
262
گوشت اضافی مقعد

باسلام من چندروز پیش متوجه گوشت اضافی در ناحیه مقعد شدم
توی یه سایت خوندم ممکنه مربوط به بواسیر و کمبود اب بدن باشه
که من در تمام خانوادم بیماری بواسیر به صورت زیاد هست تقریبا همه دارن وحتی حس میکنم خودمم هم این بیماری رو دارم وحتی گاهی حس میکنم هنگاه دفع مدفوع یه کمی خونریزی کم هم داره البته من خودم میدونم اب بدنم هم خیلی کم هست
با توجه به این موارد ایا بررسی بیشتر نیاز هست؟واگر نیازه باید چه کنم؟
من با متنی که تو سایت شماخوندم خیلی ترسیدم خیلییییی
لطفا راهنمائیم کنید
مشاهده پاسخ دکتر
263
تبخال تناسلی

سلام دکتر وقت بخیر4روزه در ناحیه اندام تناسلی جوش زدم
این جوشا دردناک نیست‌و چرکش بیرون اومده و جاش مونده فقط
خارش نداره
سوزش خیلی کم داره
یکمی هم سوزش ادرار دارم
تبخال تناسلیه؟
ممنون‌ ازتون
مشاهده پاسخ دکتر
264
زگیل تناسلی

با سلام خدمت اقای دکتر ممنون از سایت خوبتون من 28سالمه و ی مدته رو سوراخ مقعد م دو سه تا زگیل زر اومده یکیش تقریبا داخله هنگام دفع و فشار میاد بیرون چه درمانی پیشنهاد میکنید ب شدت نگرانم م اصلا از خجالت نمیتونم پیش دکتر برم تو رو خدا کمکم کنید بگید من چکار کنم مشاهده پاسخ دکتر
266
جوش بر روی پوست دستگاه تناسلی

سلام و خسته نباشید خواستم بدونم ک کیست اپیدرمالیا آبسه زیر جلدی نیاز ب درمان و دکتر رفتن اضطراری دارد یا نه
چون تو این چند وقت سرم خیلی شلوغه
مرسی از وقت و انرژی ک صرف میکنید و این انرژی در جای دیگر ب شما برگردانده میشود
مشاهده پاسخ دکتر
267
بیماری زگیل تناسلی

سلام من متاسفانه به طور اتفاقی از بیماری زگیل تناسلی مطلع شدم چندین ماه ان رو مشاهده میکردم و به خیال یک خال نادیده میگرفتم الان با ناراحتی کامل خواستم بدونم برای درمان به چه دکترمتخصص مراجعه کنیم ایا پوستی باشد و دوم علائم زیگل سرطانی چه باید باشد و ایا ممکنه بی خطر هم باشد و وضعیت من 3 تیکه بع اندازه عدس یکی بعد دیگری زاهر شد مشاهده پاسخ دکتر
268
زگیل تناسیی

شوهرم زگیل تناسبی داره از وقتی که عروسی کردم فهمیدم زگیل داره منم رعایت نکردم کاندوم استفاده نکردم الان 5 می شه ازدواج کردم دکتر می شه منم گرفته باشم مشاهده پاسخ دکتر
269
زگیل تناسلی

❤:
سلام خسته نباشید من حدود دوماهی میشه که یه خال گوشتی کوچک ما بین مقعد و الت تناسلی بوجود اومده به تازگی جوش مانند 3.4 عدد هم دیدم که به دکتر مراجعه کردم گفت زگیل هست و داخل هم چند تایی هست من چیکار باید بکنم قطعی درمان میشه توروخدا راهنماییم کنید شریک جنسی من اصلا زگیلی نداره نمیدونم چطوری این اتفاق افتاده 😔
مشاهده پاسخ دکتر
270
زایده در داخل الت

در ناحیه سر الت (داخل مجرای خروجی) یک تکه گوشت اضافه کوچک دیده میشود ... هنگام نزدیکی خونریزی مشاهده شد, به دنبال علت گشتم و متوجه این زایده شدم..
میتواند زگیل تناسلی باشد...؟؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
271
جوش برروی پوست دستگاه تناسلی

برروی پوست تخمم یک عدد جوش سر سفید زده ک ده روز میگذره از زمانش و احساس میکنم بزرگتر شده ک با دقت ک دیدم متوجه شدم قسمت پایین سر سفید جوش قرمز شده
شبیه ب کیس هم میباشد چون با نور ک نگاه میکنم انگار داخلش آب چرکی هست
مشاهده پاسخ دکتر
272
ایا دچار ملاسما شدم

پوست صورتم لکه های قهو های متقارن دارم مشاهده پاسخ دکتر
273
لکه های قهوه ای بعد از لیزر

 سلام.من چهار هفته پیش لیزر ناحیه بیکینی داشتم.بعد لکه های قرمز رنگ ملتهب داشتم که با زینک اکساید خوب شد و بعد کرم ترمیم کننده سی گل زدم ولی جای اون لکه ها همچنان قهوه ای رنگ مونده و از بین نرفته.خواهش میکنم راهنماييم کنید که چکار کنم. خیلی نگران هستم.ایا ممکنه این لکه ها از بین نرن و باقی بمونن.ددر ضمن این جلسه ششم بود که لیزر میکردم.ولی دفعات پیش هیچ عارضه ای نداشتم.اما جلسه پیش اينجوري شده. مشاهده پاسخ دکتر
274
جوش زیر الت و روی بیضه

سلام خسته نباشید من پسرم دوسال و 4ماهش
حدود دوهفته هست که زیر التش جوش و دونه های قرمز میزنه حتی روی خود الت و بیضه بعد پماد که میزنم بعد چندروز قرمز پررنگ میشه بعد میره من از پوشک تازه گرفتمش
فقط شبا پوشکش میکنم بعد صبح که پوشکشو درمیارم بازم پرازدونه شده دکتر متخصص بردم اورولوژیست بردم فایده نداشت میگن حساسیت پماد زینک اکساید زدم بتامتازون و گیاهی خوب میشه دوباره برمیگرده واقعا کلافه شدم خواهشا کمک کنید درضمن هنوزم ختنش نکردم
ممنون میشم اگه خواستید عکس از محلش بفرستم و خارش هم داره
مشاهده پاسخ دکتر
275
گال1

سلام من دسنم دون ریز زده لای پهام هم ناهمواری وجود داری ایا گال نیس مشاهده پاسخ دکتر
276
زگیل تناسلی

سلام خسته نباشین یه چن وقتیه ناحیه آلتم شبیه خال گوشتی مانند شده 3 تا ریز گردهست دورش علتش چی میتونه باشه واقعیتش خجالت میکشم برم پیش دکتر مشاهده پاسخ دکتر
277
درخواست بررسی

با سلام جناب دکتر عرض احترام . من از بچگی مشکل عرق کردن بیضه دارم . متاسفانه بیضه هایم هم کمی بزرگ است و کمی هم چاق هستم که به عرق کمک می کند. اخیرا وقتی شلوار کتانم را عوض کردم و سفرکیش بودم و تعرق بسیار بالا بود سمت چپ بیضه ام می خوارید که یک بار که خواراندم قرمز شد . رابطه جنسی محافظت شده هم داشته ام اما هیچ تغییری در قبل و بعد رابطه ام در بدنم ایجاد نشده می خواستم بپرسم چه دارویی برای رفع خارش بیضه توصیه می نمایید همانطور که مشاهده میکنید بر فکر کنم بر اثر خارش ریشه موهایم برامده شده و لازم به ذکر است که هر هفته از کرم موبر استفاده می کنم برای بهداشت.
احیانا این بیماری گال یا تبخال تناسلی نیست ؟
مشاهده پاسخ دکتر
278
زيگيل

من خانمم زيگيل معقدي زده الانم داره درمان ميشه (سرمادرماني) خواستم بدونم بعداز درمان ميتونم از پشت رابطه داشته باشيم اگه زخم بشه يا خون بياد دوباره اين مشكل پيش مياد يا نه مشاهده پاسخ دکتر
279
زگيل تناسلي

سلام اقاي دكتر
من به تازگي متوجه چند مورد زگيل روي ناحيه تناسليم شدم ازمايش hpv دادم نوعش پرخطر ٤٥-٥١ بود اما در ازمايش پاپ اسمير نرمال بودم ، خيلي استرس دارم ميتونم درمان كنم؟ خوب ميشن؟ كمكم كنيد ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
280
میخچه

سلام‌ من میخچه زد پام هیچ‌ دردی نداشت
ولی من برای از بین بردنش چسب میخچه گرفتم‌حدودا 2 هفته زدم ولی بعد از 2 هفته پوستم خارش گرفت و پوست زیر چسبم حساسیت داد برای همین ول کردن و دیگه نزدم بعد از چند روز راه درمانیه سیرو انتخاب کردم ولی از وقتی سیرو زدم تغییر رنگ داد ولی دردی نداره ولی تغییر رنگ باعث نگرانیم شده
مشاهده پاسخ دکتر
281
زگیل تناسلی

سلام اقای دکتر کنار الت تناسلیم حدودده عدد برامدگی ریز همرنگ پوست هس فکر کنم زگیل تناسلی باشه قبلا داروی پروپیلین معرفی کردین‌متاسفانه درکشورعراق وجود نداره منم یه ماه دیگه میام‌ایران ایا تا یه ماه دیگه مشکلی پیش میاد یا اینکه یه داروی جایگزین بگید من برم‌تهیه کنم استعمال کنم‌ ممنون‌میشم راهنمایی کنید امکان عکس ندارم‌وگرنه براتون‌میفرسادم تا کامل نظرتون‌بگید مشاهده پاسخ دکتر
282
زگيل تناسلي

سلام جناب دكتر
بنده چند وقتي هست زگيل هايي در قسمت تناسلي ام به وجود امده كه از نااگاهي با تيغ اصلاح كردم كه تعدادش بيشتر شد. به نزديكترين دكتر ارولوژي مراجعه كردم و يه ماده قرمز رنگي به زگيل ها زد و افاقه نكرد. ميخواستم بپرسم دستور شما چيه؟ اگر نياز هست عكس از نواحي زگيل زده ارسال كنم
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
283
زگیل

سلام خسته نباشید،،میبخشید یكی از آشناهای ما روی انگشتش زگیل داره و گفت چند بار سوزاندم باز عود كرده،،من تازه متوجه شدم كه ایشان زگیل دادن و باهاشون دست میدارم و از موبایل و وسیله های دیگش هم استفاده میكردم چطور متوجه بشم كه ویروس وارد بدنم شده یا نه؟؟و آیا ممكنه زگیل دست بر اثر تماس با ناحیه تناسلی تبدیل بشه به زگیل تناسلی؟؟ممنونم مشاهده پاسخ دکتر
284
زگیل تناسلی

سلام خسته نباشید . من مبتلا به زگیل تناسلی هستم ولی در اولین مرحله درمان شده ام و همسرم هنوز دکتر نرفته ولی دکترم میگه از اون گرفتم و زگیل پنهان داره. و الان به دلیل شغلش فعلن نمتونه تا 1 ماه دیگ دکتر بره . در این صورت که هیچ کدوممون زگیل روی پوست نداریم ایا میشه رابطه جنسی بدون کاندوم داشته باشیم .؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
285
زيگل تناسلي در دختران

سلام اقاي دكتر من مجرد هستم در ناحيه لابياي بزرگ تناسلي لكه هاي برجسته كوچك إيجاد شده و هيچگونه رابطه جنسي و حتي تماس پوستي با كسي نداشته ام به دكتر پوست مراجعه كردم ايشان فرمودن هم زيگيل دارم و هم خال عروقي وسوال من اين است كه چطور ممكن بدون هيچگونه رابطه جنسي وپوستي من به اين بيماري مبتلا شدم مشاهده پاسخ دکتر
286
زائده های ریز روی آلت تناسلی

سلام و عرض ادب
بنده پسری ۲۶ ساله و مجرد هستم که روی آلتم بخصوص سرآلت زائده های ریزی وجود داره حدود ۴ سال از اولین دونه میگذره اما الان بسیار زیاد شده یکبار هم به متخصص پوست مراجعه کردم با معاینه گفتن اسکین تگ هست. بنظر شما اسکین تگ روی آلت طبیعیه ؟ و اینکه انقد زیاد شده .
با عرض پوزش یه سوال دیگه:
البته ببخشید غیر مرتبطه
با لمس ناحیه زیر شکم خصوصا جلوی مثانه یه چیزی طناب مانند ملموس و قابل لمسه . خواستم بپرسم این طبیعیه یا نه؟ ماهیچه ست یا چیه؟
ممنون از وقتی که میزارید.
مشاهده پاسخ دکتر
287
جوش صورت حساسیت کودک

سلام عکسشوبهتون فرستاده بودم داخلشون هم سفته کیست ماننده نمیتونین حدث بزنین عواملش چی میتونه باشه گاهی هم قرمزیش بیشترمیشه گاهی کمرنگ مشاهده پاسخ دکتر
288
زایده گوشتی

سلام خسته نباشید داخل واژن و کنار قسمت توپی شکل یه زایده ی گوشتی به رنگ پوست داخل واژن ایجاد شده و اندازه اش کوچک اس و مبتلا به زگیل تناسلی نیز هستم اما در مرحله اول درمان و پس از سوزاندن درمان شده ام . به خاطر آن برامدگی گوشتی لطفا راهنماییم کنید مشاهده پاسخ دکتر
289
زگیل

باسلام دختری باکره هستم دردورانی که پریود میشوم بعد از گذشت یک هفته جوش های چرکی از لبه های فرجم بیرون میاید ایا زگیل تناسلی است وبعد از مدتی میرود مشاهده پاسخ دکتر
290
همانژیوم مادر زادی

با سلام یه کودک 4ساله دارم در دوران نوزادی همانژیوم در قسمت گردن داشت الان نگرانم که ممکن در قسمت های دیگر بدن به وجود بیاد
باز در قسمت شانه هم وجود دارد لطفا راهنمایی کنید آیا با لیزر بهتر میشود؟
مشاهده پاسخ دکتر
291
زيگيل تناسلي

سلام خسته نباشيد
زيگيل تناسلي از نوع + گرفتم
سوال من اينكه واكسن گارداسيل روي من تاثير داره يا نه
مشاهده پاسخ دکتر
292
سوختگی پوست بیضه با پدوفیلین

با سلام پوست بیضه من در اثر استفاده نادرست از پودر پودوفیلین 25% شدیدا دچار سوختگی شده چون متخصص پوست برا 3 ماه بعد وقت میداد رفتم پزشک عمومی ایشون برام کرم تریامسیلونون ان ان و کرم کلوبتازول تزویج کردن و اونارم میزنم روند ترمیم پوست بیضه من خیلی کند هست تا امروز 5 روز هست که تویه خونه موندم بی حرکت رشد موهای بیضه و برخورد اون با ران هم برای واقعا. اذیت کنندس لطفا راهنمایی کنید ایا اکر کرم ها رو عوض کنم و کرم دیگری هست که روند بهبودی رو سریعتر کنه از کار و زندگی افتادم من اصلا نمیتوانم راه بروم. مشاهده پاسخ دکتر
293
توده مجرای ادراری

دکتر عزیز جوابی ک در مورد زگیل تناسلی ب بنده دادید..واقعا اروم شدم..الان 4 روزی میشه ک نمونه رودادم پاتولوژی باورکنید چهار سال شده برام..از بس فکر میکنم.پیش خودم میگم اگ.بدخیم باشه چکار کنم.سرتون رو درد نیارم انشالله ک همیشه سلامت باشید تا ماهم بتونیم از مطالب ارزنده شما استفاده کنیم مشاهده پاسخ دکتر
294
برای درمان جدید چکار کنم؟

🎭:
سلام.فک کنم به بیماری سوزاک مبتلا شدم.بمدت ده روز قرص داکسی سیکلین و آزیتومایسین خوردم ولی خوب نشدم.دوره دومم بمدت ده روز دیگه قرص اریتومایسین 400بهمراه مترونیدازول 250 خوردم ولی بازم در ناحیه آلت احساس سوزش و مقداری مایع سفید رنگ دارم.خیلی ناراحتم ازین موضوع لطفا کمکم کنید چکار کنم.تشکر🙏
مشاهده پاسخ دکتر
295
زگیل تناسلی

سلام اقای دکتر من مدتی هست متوجه شدم بالای الت تناسلیم و کمی روی خود التم جوش های وجود داره میخواستم ببینم اینا چی هستن و راه درمانشون چیه عکسشم میفرستم ممنون مشاهده پاسخ دکتر
296
بیماری مقاربتی

💞✨ferhan✨💫:
سلام اقای دکتر من تور میبرم گرجستان شهر باتومی و اونجا دوستم دیسکو داره و با دختران زیادی بدون کاندم رابطه جنسی داشتم یه دفه سفلیس گرفتم که با 30 تا پنیسیلین حل شد این سری هم خال های کوچک زرد رنگ گوشتی رویه پایین شیکمم در امده که رفتم پزشک عمومی ایشون زیگیل تشخیص داد که همون جریان سوزش پودر پودوفیلین هم برام اتفاق افتاد میخوام بدانم این صایعات پوستی واقعا زیگیل هستن یا نه و این که برای بار دوم ابتلا به سفلیس گرفتن من وجود دارد یا واکسن خاصی برای افراد مثل من که زیاد با اشخاص مختلف رابطه جنسی دارن وجود دارد یا نه؟
مشاهده پاسخ دکتر
297
واکسن گارداسیل

با سلام
آیا واکسن گارداسیل باید حتما توسط متخصص پوست تزریق گردد یا در درمانگاه های سطح شهر توسط پرستار میتواند تزریق گردد؟؟
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
298
خارش پوست

سلام دكتر انتظاري
من حدود ١٠روزه كه قرص تينوئيد و مصرف ميكنم برا لاغري
بعد از خوردن دارو در روز دوم پوست بدنم خيلي خارش پيدا كرد و از نقطه ايي به نقاط ديگه گسترش پيدا كرد
پوست عين پوست مرغ شده و تورماي خيلي كوچيك پيدا كرده بيشتر در ناحيه ساعد
قابل ذكر هست كه سه هفته قبل از مصرف اين قرصم بغل دو سينم از داخل يه دايره شبيه كهير و خارش شديد داشتم و اذيتمم هم ميكرد بعد مصرف بيشتر شده
من چيكار بايد بكنم ؟اين حالت خارش من واگير دار هست؟؟ من بچه كوچيك دارم نگران اونم
البته شير مادر نميخوره خداروشكر فقط نگران انتقال به بچم هستم
بيماري خاصي دارم ؟ممنون ميشم راهنماييم كنيد
با سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
299
جوش

سلام من ٢4 سالمه چند ماهي هست زير بيضه ام چوشي زدم كه خوب نميشه همش چرك ميكنه خالي ميشه باز چند روز خوبه باز چرك ميكنه تازگي ها هم يكي تو كشاله رونم زدم كه اون هم همينطوره چرك ميكنه و خوب ميشه خيلي نگرانم ميخوام ببينم سرطاني نباشه مرسي مشاهده پاسخ دکتر
300
جوش های زیر پوستی الت تناسلی

درمان جوش های زیر پوستی الت تناسلی مشاهده پاسخ دکتر
301
زگيل تناسلي

اياكرم درموفيكس رد درمان زگيل تناسلي مفيد است؟ مشاهده پاسخ دکتر
302
جوش صورت

سلام خسته نباشيد ممنون از اينكه پاسخ داديد
چون قبل خيلى دارو موضعى استفاده كردم بنظرتون ليز كنم بهتره يا دوباره از دارو استفاده كنم ممنونم 🙏🏻
مشاهده پاسخ دکتر
303
دونه های سفید روی لب

دونه های سفید روی لب خطرناک هستندوچگونه به وجودامده اند
دونه های سفید روی لب خطرناک هستندوچگونه به وجودامده اند
مشاهده پاسخ دکتر
304
لیزر موهای زائد

سلام اقای دکتر
میخواستم بدونم چه دستگاهی برای لیزر نتیجه ی بهتری میده؟چه اسمی داره که بشه جای مناسب رو پیدا کرد؟ چون جایی که مراجعه کردم نتیجه ی خوبی نداد!و اینکه برای موهای ضخیم چند جلسه طول میکشه؟
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
305
زگیل تناسلی

Nanaz baba:
سلام اقای دکتر وقت بخیر هزینه لیزر چقد هست مراجعه کنم
مشاهده پاسخ دکتر
306
زگیل تناسلی

ممنونم آقای دکتر از پاسختون
چیزی که برام عجیبه جواب منفی PCR ام از همان ابتدا بود(تابه حال ۳ بار آزمایش دادم و منفی بود)ولی همچنان تا آخرین نوبت ویزیتم که ۲ ماه پیش بود،دکترم هر بار میگفتن یدونه یا دوتا زگیل هست و باید بسوزونم مگر میشود زگیلی باشد و آزمایش منفی شود؟ فقط میخوام بدونم میشه مطمئن بودکه زگیل نبوده و خیالم راحت بشه؟(چند وقت پیش گارداسیل رو زدم )متشکرم
مشاهده پاسخ دکتر
307
لکه های قرمز سر آلت

با سلام من 23 سالمه و مجردم و تا حالا رابطه جنسی نداشته ام . روی سر آلت تناسلی من چند وقتیست لکه های کوچک قرمز رنگ ( زیر پوستی ) پیدا شده . یکی از لکه ها از بقیه بزرگ تره . هر بار روی این لکه ها پوست جدید تولید میشه ولی با استحمام و شست و شو این پوسته ها از بین می روند و دوباره به قرمزی تغییر رنگ می دهند . وقتی پوست خشک هست این لکه ها کمرنگ تر میشن . مشاهده پاسخ دکتر
308
رفع زگیل با سرکه سیب

من زگیل پاپول مرواریدی دارم و در سایت شما خوندم که نوشته بودید طبیعیه و مشکلی نیست اما ی سری زگیل هستند که زیر الت تناسلیم قرار دارند و تعدادشون 5 تا هستند من روم نمیشه به دکتر مراجعه کنم میشه سرکه سیب بزنم🤔🤕 مشاهده پاسخ دکتر
309
مشکلی دارم

سلام دختری 20 ساله و باکره هستم و هیچگونه رابطه جنسی هم تا بحال نداشتم چند رکزی هست روی لبه داخلی لب بزرگ آلت تناسلیم زائده سفت و جوش مانندی دیدم ایا ممکنه زگیل تناسلی باشه نیازه به دکتر مراجعه کنم؟ مشاهده پاسخ دکتر
310
زگیل

سلام اقای دکتر من خانم 21 ساله هستم در ناحیه مقعد یک خال گوشتی نمیتونم کوچیک حس میکنم وقتی دست میزارم میخواستم ببینم چیه ایا زگیله خیلی ترسیدم مشاهده پاسخ دکتر
311
روش ازبین بردن زگیل تناسلی

چه دارویی استفاده کنیم تازگیلوتناسلی ازبین بره یه نوع قطره گرفتم اسیدی میزنم ازبین میره بازم‌درمیاد مشاهده پاسخ دکتر
312
زگیل تناسلی مردان

سلام دکتر با لیزر کردن و یا روش های دیگه میشه زگیل رو از بین برد ایا راهی هست ویروس رو کلا برای همیشه از بدن پاک کرد.
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
313
زگیل تناسلی

سلام چند هفته ای هست 4 عدد زگیلل خیلی ریز در روی دستگاه تناسلیم ایجاد شده چه باید کرد؟ مشاهده پاسخ دکتر
314
زگیل تناسلی

سلام جناب آقای دکتر
بنده یک زگیل تناسلی دارم که قبلا هم با شما مشورت کردم،
خواستم بدونم بدلیل شهرستانی بودنم آیا مقدور هست همان روزی که برای ویزیت خدمت میرسم ، همان موقع نیز عمل بشوم،البته اگر نیاز به عمل باشه؟
باتشکر
مشاهده پاسخ دکتر
315
هرپس

هرپس تناسلی
هرپس تناسلی و راه درمان و داروهای ان
مشاهده پاسخ دکتر
316
سوزش پوست بیضه در اثر پودر پودوفیلین

💞✨ferhan✨💫:
سلام من پودر پودوفیلین رو گرفتم ولی زیاد زدم رویه بیصه هام رو سوزونده شدید به طوری که نمیتونم راه برم خواهش میکنم راهنمایی کنید چه کاری باید بکنم و از کدام پمادها استفاده کنم من کارمندم نمیتونم مرخصی بگیرم
مشاهده پاسخ دکتر
317
تبخال تناسلی

این جوشهایی ک اطراف پایین شکممه تبخال تناسلیه یا جوش ساده؟ مشاهده پاسخ دکتر
318
Hpv 16

من شدیدا نیاز ب راهنماییتون دارم دچار hpv 16شدم و شاید ده تا دکتر مختلف رفتم چون دارم دیوانه میشم و همینطور ازمایش و چکاب میدم پر از استرسم 27سالمه و گفتن دیگه واکسن فایده نداره ی دکتر پوست ب ی ضایعه روی واژنم و یکی روی مقعدم مشکوک بود ک همونم فریز کرد و الان ب شدت مقعدم دچار مشکل شده زخم شده ب دلیل تاولی ک زده بود دیگه هیچ امیدی ندارم ازمایش ایدز و هپاتیت دادم اما باز نگرانم و همش ب فکر اینم ک ممکنه سرطان بگیرم
فقط ب یه نحوی کمکم کنید چون دیدم مطالب زیادی ازین مورد همیشه گذاشتید دکترهای اصفهان یا متوجه نیستن یا خیلی بد رفتار میکنن همش موجب ناامیدی بدترن و انگار ک دیگه کارم تمومه
مشاهده پاسخ دکتر
319
زكيل تناسلي

با عرض سلام خسته نباشيد ببخشيد هر برجستكي روي حلق كه به شكل دانه هاي نارنجي رنك است زكيل تناسلي است؟؟؟؟؟ با تشكر مشاهده پاسخ دکتر
320
زگیل در مجرای اداری

با سلامو خسته نباشید ..حدود یک ماه پیش بود ک متوجه شدم در مجرای ادراری و ابتدای مجرا یک دانه وجود به شکل زگیل وجود داره ولی از اون زمان تا ب حال هیچ تغییری نکرد نه بزرگ شد و نه درد داشتم و نه جلوی ادرارم رو گرف ولی برای اینکه خیلی کنجاکو شدم ب دکتر مراجعه کردم و ایشون گفتن ک باید بستری شی تا لیزرش کنم و منم فرداش بستری شدم و لیزر کردم..و نمونه های جدا شده رو. دادن برای پاتولوژی خود دکترم تشخیصش wart بوده فقط خواستم بدونم ممکنه ک بدخیم باشه.ممنونم میشم اگ راهنمایی کنید با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
321
زگیل تناسلی

اینجانب 26 سالمه ،متاسفانه 3 سال هست متوجه شدم شوهرم زگیل تناسلی داره،یکبار لیزر کرد ولی بقیه از قطره استفاده میکنه که خشک میشه و از بین میره ولی دوباره میزنه،خودمم هم توی آزمایش که دادم مبتلا شدم ولی از نظر ظاهری هنوز خداروشکر نزدم،سه نوبت واکسن هم زدم
الان نمیدونم باید چکار کنم؟آیا درمان قطعی وجود داره؟من نیاز هست دکتر بریم؟
آزمایشی که انجام دادم گفت خداروشکر از نوع خوش خیم هست
خیلی نگرانم
ممنون میشم راهنمایی کنید
مشاهده پاسخ دکتر
322
واکسن گارداسیل

با سلام
آیا خانمی که مبتلا به زگیل تناسلی شده و سروتیپ‌ویروس مشخص شده ولی از نوع ۶ ،۱۱،۱۶،۱۸ نبوده است در حال درمان با کرایوتراپی است باید واکسن گارداسیل را جهت پیشگیری از سروتیپهای پرخطر بگیرد؟؟
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
323
قرمزی روی نوک الت

باسلام.روی التم علایمی ظاهر شده که نگرانم‌کرده.من از مقعد باخانمی به طور مکرر باتخلیه منی درمقعد رابطه داشتم.حدود 6 ماه..که این‌علایم ظاهر شد.لطفا راهنماییم‌کنین دکتر مشاهده پاسخ دکتر
324
gharch va papule morvaridi

salam vaght bekheyr aghaye doctor, man 2 soal daram chon shahrestan hastam omadan be tehran alan baram doshvare age momkene rahnamaii befarmaiid va dar surate niaz hatman miam be hozuretun, soale aval marbut mishe be gharche pusti ke salha ghabl tu nahie keshale ran dashtam ke ba kereme cloterimazole va kapsule floconazole darmane naghes shod va man peigiri nakardam ta chand mahe pish ke dobare in gharch besurate lakeye sefid nazdike maghad zaher shod azmayeshe pusti ham gharcho tashkhis dad kharesh ham dasht, az 2 mahe pish baraye 1 mah ruzi 1 itracunazole 100 be hamrahe pomade dermofix har ruz estefade kardam vali hich tasire zaheri rush nadashte va alan kharesh ham dare kami bayad chekar konam?,,, soale badim inke ru alate tanasoli ghablan chand zegile kuchak peida shod ke ba nitrogene maye baray e 2 jalase az bein raft va faghat asare kuchake barjasteye 2 tash baghi mund va alan jadidan papule morvaridio tu ghesmathaye mokhtalefe alant mibinam baraye ina chekar konam? va age niaz be leizer bashe hazinash daghighan cheghadr mishe ke barnamerizi konam.. ajib ineke man hichvaght taadode shorakaye jensi nadashtam va paiband budam.. kheili sepasgozaram aghaye doctor مشاهده پاسخ دکتر
325
رگهای بیضه

سلام من یه پسر18ساله هستم.
از وقتی یادم میاد از بچگی،توی پوسته ای که دوتا بیضه هام توشه یکم رگه که این رگها به سمت بیضه سمت چپمه.
به طوری که پوسته نگهدارنده بیضه از سمت چپ درازتر معلوم میشه،چون رگها طرف سمت چپم هست.
نه دردی داره نه سوزشی نه چیزی.
هم کنجکاو شدم ببینم قضیش چیه هم نگران....
اینم بهتون بگم که به شدت یه آدم ترسوام که اگه خدایییی نکرده بگین جدیه!شاید پس بیافتم‌‌‌...
مشاهده پاسخ دکتر
326
راههای درمان جوش تناسلی زن باردار

دارای جوش تناسلی هستم خیلی چرک میکنه ودارای درد شدید هستم
راه درمانش رو میخواستم بدونم در ض من باردار هستم
مشاهده پاسخ دکتر
327
زگیل مقعدی با چند مرحله درمان مىشم

من به تازگى دچار زگىل مقعدى شدم لطفا راهنماىم کنىد ادرس مطب مىخواستم مشاهده پاسخ دکتر
328
زگیل تناسلی

Nanaz baba:
سلام اقای دکتر من چند وقته متوجه شدم که چند تا خال سیاه کم رنگ کنار دستگاه تناسلیم ظاهر شدن به پزشک عمومی مراجعه کردم چندتا پوماد بهم داد نتیجه نگرفتم
مشاهده پاسخ دکتر
329
زیگیل تناسلی

سلام اقای دکتر خسته نباشید من سوالی داشتم میخواستم بدونم من چند هفته پیش متوجه رشته های در ابتدای دهانه واژنم شدم که عکسش را براتون فرستادم الان هم متوجه چیزهایی شبیه زیگیل دز زیر زبانم شدم که تا حالا بهش دقت نکرده بودم و الان هم خیلی نگرانم ممنون میشم راهنماییم کنید مشاهده پاسخ دکتر
330
زگیل تناسلی وجوش دور مقعد

من دوسال پیش دچار زگیل تناسلی شدم مشکلم حل شد ولی الان دور مقعدم دوتا جوش رنگش زرد زده میحاستم بدونم چیکارکنم ‌وآیا زگیل میتونه بدون خارش به وجود بیاد روی واژن مشاهده پاسخ دکتر
331
زگیل تناسلی

سلام فكر ميكنم من دچاره اين بيماري هستم خيلي ترسيدم چي كار بايد بكنم مشاهده پاسخ دکتر
332
جوش در آلت مردانه

دانه ای صورتی رنگ در انتهایی آلت تناسلی من در زیر پوست زده که با فشار دادن آن متورم میشه ولی چیزی خارج نمیشه آیا نیازبه پیگیری یا درمان داره؟ مشاهده پاسخ دکتر
333
زگيل تناسلي

سلام خدمت دكتر انتظاري صبور
اقاي دكتر من قبلا خدمتتون سوال پرسيده بودم اما عكسم واضح نبود
من دختر ٢٠ساله مجرد هستم و تا به حال رابطه جنسي نداشتم اقاي دكتر
اما روي مقعدم زائده اي ديده ميشه ك واقعا نگران كنندست
من رابطه نداشتم چطور منتقل شده اگه زگيله؟؟
اقاي دكتر واكسن و درمان داره؟؟امكان داره از سويه سرطان زاش باشه؟؟
من يبوست هم دارم
با تشكر از شما
مشاهده پاسخ دکتر
334
زگیل تناسلی

امروز صبح سوالی پرسیدم ضمن تشکر ازپاسخگویی جناب دکتر خواستم بدونم
1. هزینه درمان با لیزر چقدر میشه؟
2. ایا بعد از درمان با لیزر امکان مجددا رشد زگیل هست ؟
3. طول و زمان لیزر ودرمان چقدر طول میکشه ؟
4. ایا لیزر روی مسائل جنسی ونزدیکی تاثیر داره؟
5. ایا درمان بالیزر درد هم داره ؟
6. جای لیزر باقی خواهد ماند یا نه؟
ممنون از پاسخگویی شما متشکرم😊🌺
مشاهده پاسخ دکتر
335
جوش سياه آلت تناسلي مرد

سلام دكتر خسته نباشيد
من پسري ٢٠ ساله هستم
يك چيز تقريبا مثل جوش سياه كه تقريبا نرم هست روي زير آلت تناسليم هست فكر كنم خيلي وقته هست
درد نداره و احساس ميكنم اگه فشارش بدم مثل جوش خالي ميشه ولي ميترسم بتركونمش
من هيچ رابطه اي نداشتم
اين خطرناكه ؟
چيكارش كنم!؟
نيازي به درمان هست؟
ميدونم شايد نياز به معاينه باشه
ولي شما از رو عكس بگين لطفا كه خطرناكه يا نه
(اين عكسي كه فرستادم از وقتي كه يادمه همين جوره يعني تغيير نكرده شكلش)
مشاهده پاسخ دکتر
336
جوش الت

سلام اقای دکتر
من قبلا از شما پرسیدم که یه جوش مثل جوش صورت روی التم در اومده وقتی میترکانم دوباره پر میشود شما گفتین با بتادین هر روز ضد عفونی کنید من یه پماد خریدم به اسم تریامسینولون ان ان میخواستم ببینم این پمادم تاثیری داره یا یه پماد دیگه توصیه میکنین .درضمن اون جوش هیچ دردی نداره زیره پوسته سفید رنگ وقتی فشارش میدم یه ماده میاد بیرون دوباره ناپدید میشه بعد یه روز دوباره پر میشه ممنون میشم بیشتر راهنماییم کنیم با تشکر فراوان
مشاهده پاسخ دکتر
337
درمان زگیل تناسلی مردان

سلام آقای دکتر من از خوزستان مزاحم میشم چون برام مقدور نیست بیام مطب میخوام بدونم من یه 5 ماه هست که زگیل تناسلی در آوردم و خیلی اذیتم ولی هنوز کوچک هستند آیا با دارو رفع میشن؟چون از رفتن به دکتر خجالت میکشم و متاهل هستم و هیچ رابطه نا مشروعی هم نداشتم تو عمرم و از همسرم هم این موضوع رو مخفی کردم لطفا کمکم کنید. مشاهده پاسخ دکتر
338
تبخال تناسلی

سلام ممنون بابت پاسخی که به سوال قبلیم دادید...
یعنی واقعا وقتی خوب بشم و ضایعات و جوش نداشته باشم میتونم باهمسرم رابطه داشته باشم؟ لازمه همسرم قرص خاصی مصرف کنه؟؟ توروخدا دانشمندا دارن چیکار میکنن توروخدا کمکمون کنید قلبم از غصه داره منفجر میشه
مشاهده پاسخ دکتر
339
زگیل تناسلی

سلام چندوقتی هس که دور الت تناسلی من گوشت اضافه هس مثل خال پشت گردن ادمهای چاق باید به‌چه دکتری مراجعه کنم‌اگر دارویی هس یا راه ودرمانی داره لطف کنید بهم بگید خارش نداره فقط خجالت میکشم خارشوسوزش نداره نزدیکی پر خطر نداشتم نمیدونم‌چرا این‌اتفاقافتاده اسم‌داروش لطف کنید با طریقه مصرفش ممنون‌میشم
ممنون‌میشم راهنمایی کنید
مشاهده پاسخ دکتر
340
مضر بودن ليزر

با سلام و خسته نباشيد
من حدود ١٢ سال پيش در سينه ام توده اي بود كه با جراحي در اوردند و از نوع خوش خيم و فيبرو ادنوم بود
بعد از ان هم توده اي ايجاد شد كه دائما سونوگرافي انجام دادم و سايز ان هيچ تغييري نكرده و مشكلي نداشته
مي خواستم بدونم ايا ليزر ميتونه خطرناك باشه يا مشكلي ايجاد كنه؟
تشكر
مشاهده پاسخ دکتر
341
زیگیل تناسلی

باسلام زیگیل وچطورمیشه تشخیص داد؟هرزاعده ای روی آلت تناسلی زیگیل میشه؟ مشاهده پاسخ دکتر
342
جوش

سلام من توی سن15 سالگی هستم و فقط سمت چپ صورتم روی گونه هام جوش میزنه بالای لبم هم جوش میزنه خواستم ببینم چی کار باید بکنم؟ مشاهده پاسخ دکتر
343
هزینه لیزر جای جوش

هزیــزنــه جــاے جــوش مشاهده پاسخ دکتر
344
واكسن

درصورت ابتلا به بيماري زگيل تناسلي نوع ١٨ و١6 زدن واكسن گارداسيل جهت بالابردن سيستم ايمني بدن و جلوگيري از ابتلا به سرطان موثر ميباشد؟
در كل زدن واكسن گارداسيل در پيشگيري از سرطان پس از ابتلا به ويروس موثر است؟
در كل زدن واكسن گارداسيل در پيشگيري از سرطان پس از ابتلا به ويروس موثر است؟
مشاهده پاسخ دکتر
345
میکرودرم

آیا میکرودرم برای پیشگیری از جوش صورت خوب هست
و اینکه آیا شما توصیه ای برای استفاده از تونر خاصی یا کرمی رو برای منافذ باز دارید من صورتم مختلط هست
مشاهده پاسخ دکتر
346
زگیل تناسلی

ایا بعد از سوزاندن زگیل تناسلی قابل برگشت هست یا تا اخر عمر فردی بیمار الوده به ویروس هستم

این ویروس از کجا امده من هیچ رابطه ی جنسی غیر از همسر ندارم
مشاهده پاسخ دکتر
347
پوست

سلام...خسته نباشید.آقای دکتر من صورتم ب غیر از منافذباز کلا"پوستم پڗمرده وحالت ناصافی و شلی داره الان تقریبا 29سالمه... ب هیچ عنوان اهل آرایش هم نیستم. تقریبا مرتب هم شستشو میدم...اگر میشه یه توصیه در حد توان مالی ب من بکنید ممنون میشم🌹
یک کرم آبرسان معرفی بفرمایید ک بتونم از داروخانه ها تهیه کنم...وبرای دستای صاف و بدون چروک باید چکار کنم؟ برای قسمت هایی از بدن ک ب شدت پوست مرغی شدع هم توصیه لازم داریم. ممنون از راهنماییتون آقای دکتر
مشاهده پاسخ دکتر
348
جوش

سلام وقت بخیر
جناب اقای دکتر تقریبا یک هفته قبل در خصوص جوشهای سرسفید ریز و درشت برروی بیضه و آلت پیام دادم و عکساش هم فرستادم خدمتتون که فرمودین احتمالا مولوسکوم باشه ولی بعد از یک هفته نیاز به بررسی دقیق تر داره امروز هم عکس میفرستم خدمتتون .... راه درمان چیست من خیلی استرس دارم بیماری خطرناکیه؟.....ایا نزدیکی با همسر باعث عفونت داخلی خانمم هم میشه.؟ ممنون از راهنمایی قبلیتون
مشاهده پاسخ دکتر
349
جوش صورت

سلام.من با آنتی بیوتیک نتیجه خوب میگیرم اما با قطع آن همه چیز برمیگردد.آیا مصرف مداوم آنتی بیوتیک ها مثل داکسی و یا ماینوسایکلین ضرر ندارد؟؟؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
350
ازبین بردن خالهای گوشتی دروبیضه

برای درمان خال گوشتی خیلی بزرگ وبدبو دوربیضه راهنمای کنید مشاهده پاسخ دکتر
351
زگیل تناسلی

سلام وقت بخیر اقای دکتر مردی44 ساله هستم حدود سه هفته پیش متوجه به وجود امدن زگیل های ریزی ب انداره ی حدود یک میلمتردر نواحی تناسلی شده ام ک در حال افزایش میباشد باید چکار کنم؟
ضمنا سالها از این نوع زگیل ک بیشتر از یک میلیمتر نبوده اند در ناحیه گردن داشته ام اما الان با بوجود امدندر ناحیه تناسلی از لحاظ روح خیلی نگرانم کرده😔

ممنون از پاسخگویی جنابعالی متشکرم😊🌺
مشاهده پاسخ دکتر
352
جوش صورت

سلام اقای دکتر من چندوقتیه صورتم جوش میزنه. قبلا فقط درصورت استفاده وسیله ارایشی بود ک چندروز استفاده نمیکردم خوب میشد اما جدیدا. بعدازاینک باشگاه رفتن هم کم کردم
ولی نوع تغذیه همونه. استرس هم بخاطر اضطراب هم داشتم. ی دونه جوش زده صورتم ک بعد ی مدتی گفتم خوب میشه اما خوب نشد بدترم شد فقط جوش زیر پوستیه. بعداز ی مدتی رفتم داروخانه صابون فولیکولی رویال گرفتم ک روی صورتم داشت جواب میداد. ولی جدیدا ک میزنم پوست صورتمو قرمز میکنه .پوستمو خشک میکنه و همینطور پوسته میده صورتم شنیدم ک. گلاب خیلی خوبه بعداز استفاده از صابون گلاب هم میزنم. الان نمیدونم علت این جوش چی بوده؟ واینک صورتم مث قبل بشه بایداز چ کرم یا محلولی یا روش خانگی استفاده کنم
مشاهده پاسخ دکتر
353
سایر موضوعات

سلام.آیا انجام میکرونیدلینک در شیر دهی ضرر دارد.چون یه بچه چهارماهه دارم؟ مشاهده پاسخ دکتر
354
زگیل یا جوش تناسلي

سلام
من متوجه شدم داخل لب کوچک واژن نزدیک جوش زده متورم بود خونریزی کرد درد نداره عین جوش زیرش سفت هست خیلی میترسم لطفا بگین چیکار کنم
مشاهده پاسخ دکتر
355
زگیل الت تناسلب

تشخیص زگیل الت تناسلی چگونه هست مشاهده پاسخ دکتر
356
اسکار عمیق جوش صورت

باسلام بنده اسکار عمیق جوش صورت دارم .و درمان مورد نظری که با پزشک دیگری مشاوره کردم سابسیژن همراه میکرونیدلینگ پیشنهاد شده که در جلسه اخر همراه با فیلر خواهد بود .یک جلسه سابسیژن ومیکرونیدلینگ انجام شده است..سوال بنده از دکتر محترم این است که ایا سابسیژن برای اسکار عمیق بهتر است یا لیزر RFفراکشنال وبعد از اتمام جلسات سابسیژن میشود برای بهبود بهتر از لیزر استفاده کرد ممنون.در ضمن در صورت نیاز تصاویر رو میتونم براتون بفرستم..ممنون مشاهده پاسخ دکتر
357
زگیل تناسلی

نگرانی من از زگیلهای گوشتی متعدد ومتصل بهم بارنگ قهوه ای بدون درد باظاهری بد درقسمت بالای آلت تناسلی ام هست
نمیدانم چیست و درمان ان چیست
مشاهده پاسخ دکتر
358
ریزش موی سکه ای

با سلام من دختری ۲۸ ساله هستم که تا الان حدودا ۳ بار دچار آلوپسی سکه ای شده ام ، برای اینکه دوباره دچار این بیماری نشوم راهی وجود دارد ؟ درمان با کورتیکواستروئید ها واقعا عذاب آوره ، لطفا راهنمایی کنید. مشاهده پاسخ دکتر
359
سوختگی پودوفلین

سلام ، من چند روز پشت هم پودوفلین زدم به زگیل ، باعث زخم و درد شدم حس میکنم داره عفونت میکنه چیکار کنم مرسی مشاهده پاسخ دکتر
360
زگیل تناسلی

سلام آقای دکتر من یه دونه بسیار کوچک سیاه رنگ کنار لیبیای ماژورم زده امکان داره زگیل تناسلی باشه؟ مشاهده پاسخ دکتر
361
Skin tag

با سلام
آیا برای انجام لیزر و یا آر اف روی skin tag باید اگر فرد آسپرین میخورد دارویش را قطع کند؟
مشاهده پاسخ دکتر
362
لیزر موهای زائد و زیگیل تناسلی

سلام و خسته نباشید.
من حدود ۳ سال پیش مبتلا به زگیل تناسلی بودم که خیلی سخت درمان شدم حالا میخوام موهامو لیزر کنم شنیدم که لیزر دستگاه تناسلی احتمال بازگشت این زیگیلارو تشدید میکنه میخواستم بدونم تا چه حد درست هست این موضوع. ممنون از کمکی که میکنید .
مشاهده پاسخ دکتر
363
زگيل معقد

سلام.زگيل در بالاي سوراخ معقد كه به تازگي بزرگتر شده و خارش دارد مشاهده پاسخ دکتر
364
خال سطحى

سلام دكتر من دوتا خال سطحي دارم روي صورتم يكى زير لبم يكي بالاى ابروم كوچيكن ولي پر رنگن ١٨ سالمه چند سال پيش متخصص پوست رفتم گفت شايد جاش بمونه فعلا انجامش نده منم تا حالا اقدامى نكردم ولي ميخوام مطمعن باشم ازاينكه برش دارم جاش نمونه و اسكار نشه نميدونم ليزر خوبه يا آر اف ميخواستم بدونم روش قطعي براش هست؟ ممكنه نشه كاريش كرد ؟ هزينه ليزر چقد هست لطفا راهنماييم كنيد مشاهده پاسخ دکتر
365
زگيل تناسلي

باسلام و وقت بخير خدمت جناب دكتر
دكتر من يك پسر٢٢ساله هستم
رابطه جنسي هم با نامزدم داشتم
حدود چند روزه يك سري زائده هاي كوچك روي التم مشاهده كردم كه واقعا نگران كنندست
لطفا كمكم كنيد جناب دكتر

واينكه يه سوال ديگه :
اقاي دكتر ميخواستم بدونم تفاوت پاپيلوما و وستيبولار پاپولوزيس و زگيل تناسلي چيست؟؟
راه هاي انتقال اين ها به جز تماس جنسي چيه؟؟
ايا پاپيلوما همون زگيل هستش و اينكه اين ويروس فقط از تماس جنسي منتقل ميشه؟؟راه انتقال ديگش چيه؟؟
ممنون ميشم كمك كنيد🌹🌹
مشاهده پاسخ دکتر
366
زگیل تناسلی

سلام.آیا بجز لیزر کردن راه حل دیگری یا دارویی برای زگیلهای کوچک وجود داردلطفا اگر هست معرفی کنید مشاهده پاسخ دکتر
367
میکرودرم ابریژن

سلام من میخواستم بدونم برای کاهش منافذ و کوچک تر شدن منافذ باز صورت میکرودرم ابریژن بهتر است یا میکرونیدلینگ و یا بازگشت هم داره مشاهده پاسخ دکتر
368
زیگیل تناسلی

سلام دکتر جان
من یه دختر 19ساله هستم ازدواج کردم
داخل رحمم دیواره هاش هر دو طرف یه برجستگی خیلی کوچولو پیش اومده
با شوهرمم رابطه دارم ولی اگر زیگیل تناسلی باشه ایشون هم میزنن
طی این دوسال اصلا نزدن
میشه لطف کنید چیه؟
مشاهده پاسخ دکتر
369
زگيل تناسلي

سلام آقاي دكتر من يه مدت هست كه متوجه چند عدد جوش گوشتي زير آلت تناسلي شدم فكر كردم چيزي نيست ولي دربارش خوندم خيلي ميترسم ، لطفا راهنمايي كنيد
ممنونم
مشاهده پاسخ دکتر
370
جوشهاي ريز بر روي آلت تناسلي

سلام خسته نباشيد من جسارتا ماهي يا دوماهي يكدفعه اين جوشها (جوشهاي سفيد نزديك به هم)روي ناحيه تناسليم ميزنه و بعد خودش بعد از چند روز خوب ميشه ببخشيد من مجبور شدم عكس رو بفرستم مشاهده پاسخ دکتر
371
زگيل تناسلي

سلام آقاي دكتر، من و همسرم 4 ساله كه ازدواج كرديم خيلي هم به هم اطمينان داريم و فقط با هم رابطه داشتيم ولي الان متوجه شديم كه همسرم زگيل تناسلي گرفته .. البته من هنوز نميدونم كه منم دارم يا نه .. ولي من يك ماهه پيش پاپ اسمير دادم مشكلي نداشتم ، الان ذهن من خيلي درگيره كه اين زگيل از چه طريقي وارد بدن همسر من شده و اينكه همون روز كه ميخواهيم بياييم پيش شما منم ميتونم توسط خود شما معاينه بشم كه مبتلا شدم يا نه ؟ يا بايد يه دكتر ديگه برم ؟؟!؟
البته من يه خال قهوه اي هم رو يكي از لبه هاي تناسليم ديدم كه نميدونم چيه .. ميشه زودتر خبر بدين ؟؟ كه منم بيام پيش شما جهت معاينه يا از جاي ديگه بايد وقت بگيرم .. ممنونم
مشاهده پاسخ دکتر
372
تبخال تناسلی

سلام لطفا جواب سوالنو سریع بدید قلبم داره وایمیسته، من به تازگی تبخال تناسلی گرفتم وبرای اولین بار و بدون هیچ تبخالی در هیچ شرایطی، سه ساله که ازدواج کردمو یه سالم هست با شوهرم توی اقدام بارداری هستیم لطفا بهن بگید وقای نباید رابطه جنسی داشت پس چطور باردار بشم؟ بعد بچه امم که به دنیا بیاد مبتلا میشه؟ یعنی کلا برم بمیرم بهتره؟؟؟ تو رو خدا راهنماییم کتید خیلی اعصابم داغونه حتی تصمیم گرفتم طلاق بگیرم که شوهرم که عاشقشم مبتلا نشه و بتونه بایه انسان سالم زندگی خوبی داشته باشه مشاهده پاسخ دکتر
373
زگيل تناسلي

سلام اقاي دكتر
من به تايپ هاي ريسك ١65٣ مبتلا شدم
٣4 سالمه و باكره هستم
ايا نياز به پاپ اسمير هست؟
باتوجه به اينكه دخول نداشتم احتمال الوده شدن دهانه رحم در من وجود داره؟
ايا نامزد من با توجه به اين كه وارت نداره در معرض ابتلا به سرطان الت هست؟
دكتر چقدر اين سرطان در اقايون مرسومه؟
من از نظر رواني در حال نابوديم

داروي لو پينوير كه اخيرا تو تحقيقات در درمان موثر بوده به بازار ايران مياد؟
مشاهده پاسخ دکتر
374
زگیل تناسلی

سلام آقای دکتر ببخشید من دوتا جوش بدون سردرهردوطرف تناسلم درکنارش ربطی به تناسلم نداره درجایی که کنارهای لباس زیرم میوفته دراومده ریشه دار ودردناک هستند مثل جوش صفت میمونن ولی چرکی نیستند آیا خطرناک هستن درمانی دارن اصلا چی هستن من خانمی ۲۶ساله ام وحدود۱۰روزه جوش زدم مشاهده پاسخ دکتر
375
زگيل تناسلي

سلام من ٢١ سالم هست و داراي ويروس hpv هستم،كه بعد از مبتلا شدن اقدام به واكسيناسيون كردم البته آزمايش هم دادم و نوع بعد خيم رو مبتلا نشدم،به تازگي قصد ازدواج دارم و ميخوام اين موضوع رو با نامزدم تا قبل از رابطه جنسي مطرح كنم،سوالم اينجاست كه با استفاده از كاندم ميشه از انتقال جلوگيري كرد اما اگر خواستيم بچه دار شويم چي؟ در اين زمان او مبتلا خواهد شد؟؟؟،ايشون ٣١ سالشون هست.ممنون
از تماس دهان فرد سالم با واژن فردِ مبتلا امكان انتقال hpv هست؟ آيا هرگونه تماس پوستي حتي دست شخص سالم با ناحيه واژن بيمار hpv را انتقال مي دهد؟
مشاهده پاسخ دکتر
376
زگیل تناسلی

ه زیگیل روی الت تناسیلیم دراومده خواستم بینم درمان کنم یاخود خوب مبشه
راه درمانی داره احتیاج هست به دکتر مراجعه کنم
مشاهده پاسخ دکتر
377
تیکه گوشت از رحم

سلام ببخشید من 1ماه بد زایمان از رحمم دوتا تیکه گوشت زد بیرون ک موقع نزدیکی اذیتم میکرد وباعث ترشح بدبو هم شده بود رفتم دکترزنان وزایمان بی حسی زد وتو مطب این گوشت ها روبرداشت وترشح بدبو هم خوب شد...الان بداز گذشت 1ماه دوباره دوتا گوشته زده بیرون مثل قبل این از چی میتونه باشه چی هست خواهشا راهنماییم کنید ک چی بدجور استرس دارم ک چرا بدزایمان اینجورشدم مشاهده پاسخ دکتر
378
پدیکلوزیس

سلام من پدیکولوزیس دارم
یه باز سه سال پیش یه بازم یکی دوسال پیش گرفته بودم که هردوش با دارو خوب شد
الان چندماه دوباره دچار شدم،با سرکه فقط درمان کردم،که حس میکنم خیلی هم خوب استفاده نکردم چون بعد انجام خیلی با شانه ریز و فلزی تخم ریزی رو انجام ندادم و با فاصله های زیاد سرکه رو استفاده میکردم
میترسم برم پیش متخصص زیبایی خوب برخورد نکنن،درحالی که میدونم از کثیفی نبوده،با اینکه خیلی خیلی هم زیاد نیس ولی کمم نیس دیگه خسته شدم پوست سرم زخم شده و همش دستم تو موهامه کلی وقتو تمرکزم از بین میره به خاطر خارش، تریکو تیلو مانیا هم دارم که حس میکنم بیشتر به خاطر وسواس این بود
خانوادمم اوایل گرفتن ولی اونا با یکی دوبار سرکه ریختن از بین رفت اما برای من نه
مادرم تحت فشار میذاره که با کوتاه کردن مو درست میشه
موهام بلند و تقریبا پره اما به خاطر رنگش دلم نمیاد بزنم
البته حاضرم تا بالای کمرم کوتاه کنم ولی بیشتر نه
به جز این راهی نیست؟
چیکار کنم از بین بره
مشاهده پاسخ دکتر
379
گوشت اضافه روي آلات تناسلي

سلام دكتر دوتا گوشت اضافه روي تناسليم دراومده بايد چكاركنم؟منو راهنمايي كنيد خيلي ممنون مشاهده پاسخ دکتر
380
زگيل تناسلي

با سلام و وقت بخير خدمت جناب دكتر
خسته نباشيد
اقاي دكتر من يك دوشيزه هستم و رابطه جنسي هم نداشتم
اما خيلي عذر ميخوام اكثرا يبوست دارم
اقاي دكتر زائده هاي ريزي نزديك مقعدم مشاهده كردم كه واقعا نگرانم كرده
لطفا كمكم كنيد
مشاهده پاسخ دکتر
381
زگیل تناسلی

با سلام میخواستم بپرسم هزینه لیزر برای زگیل تناسلی حدودا چقدر هست من تقریبا 15 عدد که ریز هم هستن دارم خیلی ممنون میشم بگید واینکه روزی که وقت دارم برای وزیت همون موقع انجام میشه ،با تشکر فراوان مشاهده پاسخ دکتر
382
رابطه جنسی

سلام و وقت بخیر
بنده 3 ماه پیش ی رابطه جنسی داشتم که پس از رابطه مشکوک به hiv شدم
4 با تا حالا آزمایش دادم
آزمایش اول 1 هفته بعد از رابطه که منفی
دوم 1 ماه بعد از رابطه منفی
سوم 2 ماه بعد از رابطه منفی
چهارم 3 ماه بعد از رابهط و منفی
می خواستم ببینم آیا احتیاج هست بازم آزمایش بدم
مورد بعدی اینکه یک ماه بعد از اون رابطه روی بیضه های من شروع کرد ه جوش زدن اول کم بود و خیلی ریز که فشارشون میدادی از بعضی ها ماده سفت سفید رنگ مثل رشته خارج میشد ابعضی ها مایع مثل آب
اما الان مدتی زیاده شده و شدیدا خارش داره و اندازه اونها بزرگ تر شده و جوش ها هر چقدر به سمت زیر بیضه میره تعدادشون بیشتره و هم جوش های ریز نزدیک به هم هست هم بزرگتر با فاصله که رنگ بعضی هاشون سفید رنگ
2 بار هم بعد از ادرار یه مایعی مثل منی از آۀتم خارج شد تقریبا زرد رنگ
خودم به بیماری سوزاک ، کلامیدیا یا سفلیس حساس شدم مراجعه کردم به پزشک و برام آزمایش ادرار و خون نوشت بعد از انجام آزمایش و اعلام نتیجه پزک گفت چیزیت نیست
اما این جوش ها داره اذیتم میکنه
عکس از جوش ها و نتیجه آزمایش ادرار و خون هم ضمیمه میکنم برای مشاهده شما
همچنین چند تا دارو هم دادکه مصرفشون نتیجه ای نداد
قرص تدازین 10
پماد کتوکونازول 2درصد
پماد کلوتریمازول 1 درصد
مشاهده پاسخ دکتر
383
زگیل تناسلی

سلام.من اطراف آلت تناسلیم چند زگیل گوشتی در آوردم که اول فکر میکردم از زیربغلم با تیغ صرایت کرده واقدام به درمان خانگی کردم و یکی دو تا را از بین بردم ولی بعد از چند وقت انگار تحریک شدن و به شدت زیاد شدن.حالا آقای دکتر اینها قابل درمان هستند یا نه؟ مشاهده پاسخ دکتر
384
جوش زیرپوستی ناحیه تناسلی

جوش زیر پوستی درقسمتهای مختلف ناحیه تناسلس که همراه با درده بعدازچنروز خودبه خود میترکه و خون زیادی ازش خارج میشود بعد ازان درد ندارد ولی جاش باقی میماند مشاهده پاسخ دکتر
385
عارضه پوستی رو کیسه بیضه

سلام من مدتی بود که بر روی کیسه بیضه تعداد کمی دانه های فوردایس داشنم که سفت و بدون درد بودند و رنگ تقریبا زردی داشتند و تقریبا هیچ تغیری در شکلشان هرگز ندیدم اما چند وقت پیش در یکی از آنها که در طرف بیضه سمت چپم هست مقداری بزرگ شدن و مقدار خیلی کمی تغیر رنگ به صورتی دیده ام ضمن اینکه کمی هم بزرگتر شده انگار که یکی دیگه هم خیلی نزدیک به آن به وجود آمده خواستم ببینم آیا این هم همانند موارد قبل است یا نیاز به معاینه دارد ؟البته من با مقایسه شکل و علاِیم به نوع برامدگی های دیگر پی برده بودم یعنی اینکه این که آیا آن دانه ها فوردایس هستن یا نه تشخیص پزشک نیست .راستی بنده 17 سال سن دارم. مشاهده پاسخ دکتر
386
ليكن پلانوس

سلام اقاي دكتر خسته نباشيد توي دهانم و و روي زبان ليكن پلان زده اصلا احساس خارش و درد نميكنم هيچ رابطه جنسي نداشتم تا حالا چهار بار ازمايش ايدز دادم خدا رو شكر همش منفي بوده ازمايش انزيم كبدم كاملا طبيعي هس و اصلا بالا نيس دكتر بهم پماد تريادنت داده الان از نظر روحي خيلي داغونم خواهش ميكنم كمكم كن
در ضمن پدرم هم قبلا به همين بيماري درون دهانش دچار شده بود
مشاهده پاسخ دکتر
387
زگیل تناسلی زیر پوستی

سلام‌ببخشید زگیل تناسلی ایا زیر پوستی هم میشه باشه؟سطح پوست درمان شه و زیر پوست بمونه مثل جوش یه چیز سفت حس شه مشاهده پاسخ دکتر
388
چربی زیر پوستی زیر چشم(سیرنگوما)

سلام.من جلوی چشمام چربی زیرپوستی دارم،میخواستم بپرسم بعد لیزر امکان داره دوباره تشدید بشن؟ مشاهده پاسخ دکتر
389
زگیل تناسلی

Sahar Gh:
با سلام.
من دختری هستم که باکرم و با پسری حدود شش ماه نامزد شدم که متوجه شدم زگیل تناسلی دارد. هیچ گونه سکس کاملی باهم نداشتیم در حد معاشقه بوده و بوسیدن. ولی الان چند روزه متوجه زخمی روی لبم شدم که قرمز هست و کمی خراش دارد و درد شدیدی داشت که در حال حاضر دردش کم شده. حدود هفته پیش نوبت اول واکسن اچ پی وی رو زدم. الان چند روزه متوجه شدم کل پاهام بدون دلیل کبود شده. می خواستم بپرسم علت کبودی به خاطر ورود بیماری به بدنم هست یا به علت تزریق واکسن و اینکه برای زخم روی لبم چه کاری باید انجام دهم. در حال حاضر در شمال به سر می برم. به کجا مراجعه کنم یا در این مدت چه دارویی مصرف کنم تا اخره هفته بیام شمال و از نزدیک شما منو ببینید. ایا باید زودتر به دکتر پوست در اینجا مراجعه کنم. ممنون می شم راهنماییم بفرمایید.
مشاهده پاسخ دکتر
390
زگیل مقعدی

با سلام
من 28سالمه
چند ماهیه یه زایده که احتمالا همون زگیل هست در ناحیه مقعدی درست شده و شاید هفته دونه باشه.
مخاستم ببینم راه و هزینه درمانش چیده
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
391
زگیل و پودوفیلین

سلام. آقای دکتر من از پودر فیلین استفاده کردم. و ی قسمتی رو با دوز بالا استفاده کردم و حالت سوختگی پیدا کرده. و ورم کرده و قرمز شده. از زینک اکساید استفاده کنم؟ حتما خوب میشه؟ مشاهده پاسخ دکتر
392
آلت تناسلى

باسلام
آقاى دكتر من مرد ٣٢ ساله هستم حدود يك سالى هست كه در آلت تناسلى خودم چند جايى علائمى چون كهير كه قرمز رنگ هستش و حدود نيم سانتى به شكل دايره اى شكل ميباشد هستش و درصورتى كه دست بهش بزنم خارش هم داره خيلى نگران هستم به اين شكل
مشاهده پاسخ دکتر
393
ادامه سوال دیشب زگیل مقعدی

اقای دکتر تشکر فقط خواستم بپرسم واسه زگیل مقعدی روش دیگری هم هست که ادم الوده بشه آخه روم نمیشه برم دکتر؟؟اونجا برم چی بگم اونم تو شهرستان کوچک که ما زندگی میکنیم.نمیخوام دکتر بفهمه چجوری مبتلا شدم!!!؟؟؟ایا بجز سکس دلیل دیگه ای هم داره مشاهده پاسخ دکتر
394
لکه گلو

سلام جناب دکتر . خواهر بنده بخاطر وسواس و استرس، مدت طولانی پوست گلویش را با ناخنش تحریک کرده و یک ناحیه نسبتا بزرگ سیاهی روی پوست گلویش ایجاد شده. آیا راهی برای از بین بردن این سیاهی وجود داره؟ ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید. مشاهده پاسخ دکتر
395
جوش مقعدی

سلام آقای دکتر، من 33سال دارم، امروز متوجه شدم 1جوش در جلوی مقعدم ایجاد شده، هیچ علائم خاصی ندارم، چه باید کرد مشاهده پاسخ دکتر
396
زگیل مقعدی

آقای دکتر من دو سه بار رابطه جنسی تحت زور قرار گرفتم آن هم از یک نفر و الان دهنه مقعد چهار دانه زگیل ایجاد شده😞 راهکار چیست ایا میتونه ویروس hpv باشه؟
ضمنا از این موضوع یک سال گذشته و این زگیل ها نه رشد کرده نه بیشتر شده
مشاهده پاسخ دکتر
397
جوش دردناک ناحیه تناسلی

سلام وقتتون بخیر
من 23سال سن دارم.و برای اولین بار دوروز هست که روی لایه داخلی اندام تناسلی یک جوش دیدم که یک زائده هم داره و احساس درد دارم. جوش قسمت داخلی لبه هست اما قسمت بیرونی هم احساس درد دارم و این درد فقط همون طرفی هست که این جوش هست.
تصاویری که مربوط به بیماری های تناسلی هست رو سرچ کردم اما مشابه ندیدم. نگران اینم که زگیل باشه اما خوندم که زگیل دردناک نیست
درضمن جوشی که من دارم عفونی نیست و ققط در یک سمت آلت درد دارم.
راهنماییم کنید که چکار کنم.
جوش زیر پوستی هست، متورم و درد ناک و زائده باریک بیرون هست که اونم دردناک هست.
لطفا راهنماییم کنید..
مشاهده پاسخ دکتر
398
خشکی و خارش نوک بینی و گونه ها

سلام چند ماه است که نوک بینی و گونه های من خارش دارند و قرمز میشوند و خشک میشود باره رفتم دکتر یکی گفت حساسیت است ودیگری گفت اگزماست آمپول و پمادهای مختلف فایده ندارد لطفاً راهنمایی بفرمایید، تشکر مشاهده پاسخ دکتر
399
مشکل دارم

سلام من دختر هستم و باکره
راستش یه دوروزی هست که یه چیزی مثل جوش ولی سفت روی لب بزرگ آلت هست میشه راهنماییم کنید که چی هست و واسه چی ظاهر شده
مشاهده پاسخ دکتر
400
ایا اینها زگیل تناسلی است؟

سلام. چند وقتی هست که روی الت تناسلی خود لکه هایی به شکل زیر میبینم. که کمی برجسته هستند. اول فکر میکردم شاید بدلیل استفاده از تیغ و زخم شدن بوجود امده باشند ولی الان مشکوک شدم ، ایا اینها زگیل تناسلی هستند؟دردی ندارند. مشاهده پاسخ دکتر
401
زگیل تناسلی

من2ساله پیش زگیل داشتم.وطی10روزخودبخودخوب شدن.امکان برگشت هست.وتازگیهاهمسرم یباربدونه کاندوم نزدیکی کرده.آیااون مبتلاشده؟ مشاهده پاسخ دکتر
402
مدت زمان ابتلا تا ظاهر شدن زگیل ها

باسلام
اول اینکه زگیل تناسلی با دست زدن به آلت مرد هم قابلیت انتقال داره
دوم اینکه این بیماری بعد چه مدتی خودش رو نشون میده
سوم اینکه من هیچ نشونه ای از زگیل هیچ جای بدنم ندارم ولی الان به شدت دچار وسواس شدم که نکنه به hpv مبتلا شده باشم چون مدتیه یه خارش خیلی خفیفی در ناحیه تناسلیم دارم و اینکه یه لکه قهوه ای رنگ که یجور حالت خشکی هم داره روی آلتم تشکیل شده اگه فکر میکنین ارسال عکس نیازه بفرمایید که ارسال کنم حالا من با انجام چه آزمایشی میتونم پی به این موضوع ببرم که بفهمم سالمم یا این ویروسو گرفتم که حد اقل از انتقال اون به دیگران جلوگیری کنم
پیشاپیش از توجه شما سپاس گذارم
و سوال بعدی اینکه اگه طرف مقابل زگیل داشته باشه و ما در رابطه از کاندوم هم استفاده کرده باشیم و بیماری هم به ما منتقل شده باشه ما باید انتظار زگیل رو روی آلت تناسلیمون داشته باشیم یا ناحیه ای که محافظت نشده بوده؟
مشاهده پاسخ دکتر
403
زگیل تناسلی

سلام
دکتر من ۲ سال پیش اطراف آلت تناسلیم چندتا خال گوشتی داشتم که پیش پزشک رفتم ودکتر برام فیریز کرد و الان یک سالی میشه که در مقعد یه خال گوشتی هست که خیلی بزرگ شده تا الان اذیت نمیکرد ولی الان احساس درد میکنم به نظر یکی میاد ولی شاید بیشتر باشه
مشاهده پاسخ دکتر
404
زگیل تناسلی

زگیل تناسلی تایپ 16 دارم چگونه درمان کنم؟ چگونه شریک خود را آزمایش ببرم؟ مشاهده پاسخ دکتر
405
زگیل تناسلی

ممنون آقای دکتر از راهنمایتون
احتمال داره زدن زگیل بخاطر استفاده کردن از قرص یا داروی خاصی هم باشه
اخه من ی مدت قرص ها و پودرهای چاقی میخوردم
ممنون از لطفتون
شوهرم چطور اونم دچار این ویروس شده
اخه اونم دوهفتس سر آلتش اینجوری شده
واسه برداشتن زگیل ها چه روشی بهتره؟
ممکن هست بیشتر بشه یابازم دربیاد بعد لیزر
از کجا باید بفهمم زگیل معمولی یا ویروس
مشاهده پاسخ دکتر
406
ریزش مو

با عرض سلام مجدد خدمت جناب اقای دکتر و ممنون از پاسخ شما
همانطور ک قبلا هم خدمتتون عرض کردم موهای جلوی سرم ریخته شدن و تاس شدم ب دکترای زیادی مراجعه کردم ک هیچ کدام دلیل ریزش مو رو نگفتن فقط داروهایی تجویز می کردن ک چ خوارکی بودن و چ موضعی ک ن تنها مشکلات موی من رو بر طرف نکردن بلکه این 26سال است ک من از این موضوع رنج میبرم. من در خرم اباد لرستان ساکنم و دکتری ک مشکله منو حل کنه تا بحال نیافتم .میخوام بدانم ایا میشود از طریق سلول بنیادی مشکله من حل بشود... من مقداری از ناف فرزندم را همانزور بعد از این ک از نوزاد جدا شده نگهداری کردم ایا میشود از ان طریق مشکلم را حل کنید
مشاهده پاسخ دکتر
407
جوش

سلام قسمت پایینه سوراخم یه سری دونه های ریز زده چی میتونه باشه این دونه ها همرنگ پوسته اون قسمته و به سمت داخل رفته مشاهده پاسخ دکتر
408
چروک یک شبه ی زیر چشم

سلام آقای دکتر مرسی ازینکه وقت میذارید و با حوصله جواب سوالا رو میدین.
آقای دکتر من دیشب برای درمان میلیای پلک تحتانی از کرم ایلوسنت استفاده کردم ، صبح بیدار شدم دیدم زیر چشمم قرمز و متورم و پر از چروک شده.
مگه میشه کرم زیر چشم نتیجه معکوس بده؟ و بجای رفع چروک باعث چروک بشه؟
الان ورمش خیلی بهتره ولی چروکا سر جاشون هستن. نکنه خوب نشه؟! چیکارش کنم؟
مشاهده پاسخ دکتر
409
جوش صورت

سلام
حدودا دو ماهي هست صورتم دچار جوش شده وخيلي اذيتم ميكنه
يه مدت به خاطر مشكلات روحي الكل مصرف ميكردم اما الان نه
الان جوش هاي صورتم ازارم ميدن بيشتر رو گونه هام هيچ كرمي روي پوست صورتم نميزنم
به پزشك مراجعه كردم
بهم قرص داكسي كيم
ويتامين E
وقرصselen plus داد يك ماهي هست ميخورم اما خوب نميشه ميشه كمكم كنيد ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
410
زگیل مقعدي

سلام خسته نباشين
من چندوقت شقاق مقعد داشتم ك خود بخود خوب شد اما يه گوشت اضافه كوچيك بجا موند حالا كنار همون از داخل يه دونه ريز درومده ك نگرانم زگيل باشه بايد چيكار كنم
مشاهده پاسخ دکتر
411
زگیل تناسلی

ترخدا دیدید عکس هارو راهنمایم کنید
چکارکنم
بسوزونم بیشتر نمیشه خطری نداره
اصلا چیه این زگیلاچرا زدم
من دوسه جا بدنمم زگیل داره از بچگی داشتم
سلام
خسته نباشی آقای دکتر
من الان دو سه هفتس دور ناحیه تناسلیم 5و6تا زگیل ریز زده
میترسم
اینا زگیل معمولی یا دچار ویروس شدم
شوهرمم سر آلتش ی چیز ریزی دو هفتس زده نمیدونم زخم زگیل چیه
از شوهرم چیه
زگیل
ویروس
مشاهده پاسخ دکتر
412
جوش آلت تناسلی مردان

سلام خسته نباشید جناب من روی التم یه جوش حاات زیگیل مانند میبینم عکسش هم در پایین هست ایا نیاز به درمان داره؟ به چه دکتری باید مراجعه کنم؟ مشاهده پاسخ دکتر
413
زیگیل تناسلی

آیا امکان تزریق واکسن زگیل تناسلی در سن 38 سالگی برای خانم ها وجود دارد ؟آیا تزریق در این سن تاثیرگذار هست ؟ مشاهده پاسخ دکتر
414
خال و ماه گرفتگی

با سلام من یک خال درمال درپلک چشمم دارم شبیه همون عکسی که توی سایته میخواستم بدونم برداشتنش مشکلی برای چشم یا به هم ریختگی در پلک ایجاد نمیکنه؟
و یک ماه گرفتگی در نوک انگشت وسط دستم با چین‌خوردگی در پوستش که بزرگتر از انگشتای دیگم شده آیا امکان درست کردنش وجود داره؟
مشاهده پاسخ دکتر
415
بهترین روش برای درمان genital wart

برای درمان ضایعات پوستی بهترین روش چی هست؟ من داخل واژن هم ضایعات ریزی هست؟
لیزر یا کوتریزاسیون چقدر میتونند موثر باشن؟
ضمن اینکه من ویروسی که من دارم type 18 هست که مقداری نگرانم میکنه و ترجیح میدم روش درمانم طوری باشه که همه ضایعات موجود از بین برن
در ضمن من یکبار کرتیو انجام دادم که دوباره عود کردن
مشاهده پاسخ دکتر
416
بدون تجویز پزشک از راکوتان استفاده میکنم

سلام خسته نباشید من نزدیک 3هفتس دارم از قرص راکوتان روزی 2تا استفاده میکنم قبل ناهار و قبل شام همه میگن کبدت سریع از کار میوفته درسته؟؟؟
چند ماه پیش دکتر رفتم قرص آزیترومایسین داد فایده نداشت بلکه صورتم بدتر شد الان ک دارم از قرص راکوتان استفاده میکنه بدون تجویز دکتر هس الان خیلی نگرانم لطفا راهنمایی کنین
مشاهده پاسخ دکتر
417
زگیل مقعدی

با سلام میخواستم برای درمان زگیل مقعدی خدمتتون بیام میخواستم بدونم اگه قرار شد لیزر کنم تو همون جلسه انجام میشه یا یه روز دیگه تعیین میشه برای انجام لیزر.آخه از هرمزگان میخوام بیام زیاد نمیتونم تهران بمونم. با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
418
علت اصلی این بیماری چیست

سلام چند وقتی هست صبحها زره هایی مثل موی ریز در بدنم میبینم وشبها خارش واحساس میکنم چیزی در بدنم در حال حرکت هست بدنم جوش زده گواهی تیکه های سیاهی روی فرش میبینم وقتی دستم میگیرم به انگشتم میچسبد ورنگ پوستم در میاد مشاهده پاسخ دکتر
419
واکسن 9 گانه گارداسیل

سلام و خسته نباشید
جناب آقای دکتر
در صورت نیاز بیماران به تهیه واکسن گارداسیل 9 گانه لطفا با ما در تماس باشید
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
420
زگیل تناسلی بعد از از بین رفتن عوارضش ادامه داره یا ن ?

سلام اقای دکتر خسته نباشید من زگیل تناسلی داشتم دکتر رفتم ی قطره ساختنی داد زدم خوب شد امکان داره داخل رحم داشته باشه متوجه نشم یااینکه عوارضش هنوزم باشه ممنون زودتر جواب بدین خیلی نگرانم مشاهده پاسخ دکتر
421
رفع موهای زائدم چکاری باید انجام بدم

خسته نباشید اقای دکتر من موهای صورت زیاد و لیزر هم رفتم بدتر شده قاعدگی نامنظم چاق هم هستم موهای بدنم زیاد بود اما کم شده داروهای بارداری هم زیاد استفاده کردم بعد از شروع درمان ناباروری شروع شد موهای زائدم مشاهده پاسخ دکتر
422
ترشح وسوزش

,با سلام من به تازگی به این بیماری دچار شدم و گاهی وقتها موقع ادرار کردن یه مقداری سوزش دارم وبعضی وقتها خیلی خیلی کم ترشح در نوک الت دارم میخواستم بدونم به خاطر همین بیماری زگیل تناسلی هست یا مشکل دیگه هم دارم خیلی نگرانم باتشکر مشاهده پاسخ دکتر
423
فاصله بين دوره درماني

سلام آقاي دكتر
براي من دكتر پوست ٩ماه راكوتان تجويز كردن ك من ٥ماه خو ردم جوش زيادي هم نداشتم چند ماه بين مصرف فاصله افتاد جوشام كاملا رفته بود ولي الان داره ميزنه باز ايا بخوام دوباره شروع كنم بايد دوباره نه ماه بخورم ؟ يا ٤ماه باقي مونده
مشاهده پاسخ دکتر
424
وستیبولار پاپویوزیس

سلام
بیماری وستیبولار پاپیلوما آیا خطرناک ؟
و روش درمان این بیماری چیه؟؟
من زمانی که رابطه جنسی رو با همسرم شروع کردم بعد از مدتی متوجه شدم که دهانه واژنم یه سری جوش های پرز مانند زده.هنوز دکتر نرفتم اما با یه کم تحقیق حدس زدم وستیبولار باشه.
ایا شما این بیماری رو درمان میکنید؟
من خیلی نگرانم و از لحاظ روحی حالم خوب نیست.
مشاهده پاسخ دکتر
425
زیگیل دست

زگیل دست
راه درمان زیگیل دست؟؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
426
خال گوشتی متورم

سلام .من یه خال گوشتی داشتم الان چند روزه متورم شده بعداز چند روز امروز درحمام سر خال شکاف خورد وخون و چرک بیرون زد ازش دکتر پماد موپیروسین و قرص کلو گزاسیلین500 بهم داده .فردا میخواهم خال را بردارم ایا مشکلی نیست؟ مشاهده پاسخ دکتر
427
زگیل مقعدی

سلام خسته نباشیدمن تازه به زگیلاطراف مقعدپی بردم به پزشک زنان مراجعه کردم آزمایش Hpv دادم درحال بررسی هست جواب نیومده سوالم اینه که من چگونه مبتلاشدم درصورتی که شوهرم هیچ زیگیلی نداره مشاهده پاسخ دکتر
428
میخچه

سلام خسته نباشید میخواستم ببینم دست هم امکان داره میخچه بزنه ؟
روی انگشت شصت
این میخچه اس؟؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
429
ناخون

مشكل ناخون كه چندين سال است جواب نگرفتم ناخون شصت در ابتدا وبعد تمام ناخون ها درگير شد كه تشخيص پسوريازيس داده شد كه به درمان جواب نداد لطفا راهنمايي كنيد مشاهده پاسخ دکتر
430
لیزر موهای زائد

با سلام و عرض ادب خدمت آقای دکتر.

آقای دکتر من لیزر موهای زائد با دستگاه الکس نوبلکس انجام دادم.
که روی ساعد دستم کمی تیره شده بود ولی لک قهوه ای بسیار روشن.
الان مدت 2هفته است که این لک بسیار زیاد شده و تا مچ دست و کمی هم بالاتر از آرنج پیشرفت کرده بعضی روزا به شدت تیره میشه (قهوه ای مایل به سیاه) همچنین این اتفاق روی واژن هم افتاده و خیلی نگران کننده است.
همچنین روی قسمت شکمم هم کمی تیره شده و روزنه هایی که مو میخواد بیاد بیرون دون دون قهوه ای.
این لک ها خارش نداره ولی پوستش خشک است.
این ضایعات در اثر لیزر است؟
همچنین من جواب هم نگرفتم از لیزر و همچنان رویش مجدد مو دارم
دلیل این لکه ها و درمانش چیست؟

وقتی بهش فکر میکنم و عصبی میشم شدت رنگش بیشتر میشه.
مشاهده پاسخ دکتر
431
زگيل تناسلي

متاسفانه امروز متوجه شدم كه همسرم زگيل تناسلي داره ، ممكنه منم گرفته باشم ؟؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
432
زگیل تناسلی

سلام من خانم 28ساله هستم به تازگی متوجه شدم روی الت تناسلیم خال های گوشتی زدم البته درد نداره اما خارش دارم و از داری پودوفلین استفاده میکنم ایا کارم درسته مشاهده پاسخ دکتر
433
ايا ليزر موهاي زايد واقعا باعث نازايي ميشود ياخير؟؟؟

ايا ليزر موهاي زايدواقعاباعث نازايي ميشود ياخير؟؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
434
اكنه و سرخي پوست

جوش صورت و بدن
سلام من ١٧ سالم است و ٢سال پيش به تجويز پزشك هرروز راكوتان به مدت ١سال استفاده كردم،و جوش كمر و صورتم خوب شد و درمان رو قطع كردم.
چند ماه هست كه دوباره جوش زدم اما فقط در ناحيه صورت،به دكتر مراجعه كردم و به من ٣٠ عدد راكوتان تجويز كرد كه يك روز در ميان استفاده كنم،در حال حاضر اين قرص رو همراه كرم تاپي كرم و شوينده أكنه درم استفاده ميكنم، الان كمتر از ١هفته در حال استفاده از داروها هستم و در ناحيه گونه و اطراف ان احساس خارش دارم و سرخ شده است و خشك شده ،ميخواستم بدونم دليل چيست،اين وضيت هميشه هست و هيچ موقع كاملا برطرف نميشود فقط كم يا زياد ميشود،ممنون.
مشاهده پاسخ دکتر
435
پوست سر

سلام خسته نباشید.میشه کمکم کنید؟موهای سرم خیلی زودبوی بدی میگیره مجبورم روزی2باربرم حمام.پیش همسرم که میخوابم از بوی سرم رنج میبره.چند تاشامپوهم عوض کردم ولی احتمالاباشامپو درست نمیشه.توشهرمون هم متاسفانه متخصص پوست وموی خوبی نداریم. مشاهده پاسخ دکتر
436
زگیل تناسلی

سلام وقتتون بخير
أيا ممكنه بعد از يكبار فريز كردن زگيل تناسلي در اقا دوباره اين مشكل عود كنه ؟
و أيا مطمئنا با تزريق واكسن به شريك صد در صد خطر ابتلا از بين ميره ؟
مشاهده پاسخ دکتر
437
زگيل تناسلي

خسته نباشيد من در ناحيه مقعد تعدادي زيگيل در اومده كه ظاهرا عفونت داره ميخاستم بدونم با ليزر ميشه از بين برد و هزينه اش حدودا چقد ميشه مشاهده پاسخ دکتر
438
ریزش مو سکه ای

سلام وقتتون بخیر .سوالم در مورد ریزش موی سکه ای هست .نامزدم الان به مدته 7 ماهه که ریزش سکه ای تو قسمت ریششون هست .داروهایی که به صورت قرص و پماد بود و همچنین تزریق هم انجام دادن ولی خوب نشدن .فقط بعضی از قسمت ها ریش سفید در اومده اون هم نه همه جا فقط بعضی قسمتا .ممنون میشم اگه لطف کنین و راهنمایی کنین
الان صورتش این شکلیه😔😔
مشاهده پاسخ دکتر
439
درمان زگیل تناسلی با لیزر

باسلام همسر من به ویروس اچ پی وی بر روی آلت تناسلی دچار است بعد سه جلسه فیریز میزان ضایعات خیلی بیشتر شده ایشان خیلی هم سیگار میکشند میزان ضایعات زیاد است قبل از فریز نزد چند دکتر که رفتیم روش لیزر طی چند جلسه را پیشنهاد دادند. دکتر خودشان در خارج کشور لیزر در یک جلسه با بیهوشی را پیشنهاد دادند. باتوجه به اینکه ایشان ایران نیستند بنده باید بررسیهای لازم رو انجام بدم و در صورت انجام لیزر در یک جلسه ایشان برای درمان ایران بیایند.آیا جنابعالی لیزر در یک جلسه با بیهوشی کامل را انجام میدهید؟ باتشکر از لطفتان مشاهده پاسخ دکتر
440
پاپول مرواریدی مردانه

سلام خسته نباشيد
من يكي دو ساله پاپول دارم و همونجور مونده ايا امكان داره كه خود ب خود درمان شود
مشاهده پاسخ دکتر
441
درمان میخچه

سلام آقای دکتر. من بیشتر از یکماه هست که در قسمت پاشنه پام میخچه ای اذیتم میکنه. توی این مدت از داروخانه قطره و چسب میخچه تهیه کردم اما میخچه هنوز وجود داره و تا دو سانت اطرف میخچه درد میکنه. دیروز هم وقتی داشتم پوست روی میچه رو با تیغ میکندم خونریزی کرد. میشه راهنمایی بفرمایید که آیا نیاز به جراحی وجود داره یا خیر و اگر نیاز هست این جراحی چطور انجام میشه؟ ممنون میشم اگر در مورد حدود هزینه ای که داره هم بفرمایید. ممنونم مشاهده پاسخ دکتر
442
ویروس زگیل

آیا ویروس زگیل از بین رفتنی می باشد؟ مشاهده پاسخ دکتر
443
واکسن زگیل تناسلی hpv

با عرض سلام مجدد
و تشکر از اینکه پاسخ سوالات ما را میدهید .... من دو دختر دارم که هیچکدام ازدواج نکرده اند و رابطه ی جنسی نداشته اند
دختر کوچکم 145 سال سن دارد و تنگی دریچه ی ریوی قلب دارد آیا زدن واکسن hpv برای او ضرری ندارد آیا به نظر شما این واکسن را در سه نوبت دریافت کند ؟
دختر بزرگم هم 20 ساله است آیا او نیز میتواند این واکسن را دریافت کند ... با تشکر فراوان
مشاهده پاسخ دکتر
444
مشکل پوستی

سلام. وقت بخیر. سه الی چهار روزه که پشت ساق پای راستم و تک و توک بالای ران همون پا تعدادی برجستگیه قرمز که بسیار هم خارش به همراه داره،ایجاد شده و موجب نگرانی من شد. اگر ادامه نداشت د خوب شد آیا جای نگرانی هست ؟ و اینکه در صورت تداوم یا گسترش تعداد آن( که البته چند روزه ثابت بوده) بایستی به چه پزشکی مراجعه کنم؟ با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
445
درمان همانژیوم

برای درمان عارضیه عروقی صورت همانژیوم چه کاری باید کرد مشاهده پاسخ دکتر
446
جراحی خال

آقای دکتر من خالمو جراحی کردم روی جای بخیه دانه های ریز سبز در اومده چیست مشاهده پاسخ دکتر
447
زگيل

زگيل تناسلي مشاهده پاسخ دکتر
448
زگیل تناسلی

سلام بنده هیچ گونه کار پر خطر انجام ندادم ولی نمیدونم چطور شده از اون خالهای گوشتی مابین الت وکشاله پام افتاده خواستم بپرسم این واکسن که میگید برای زنی به سن 43سال اثر داره یا باید کار دیگه ای انجام بدم مشاهده پاسخ دکتر
449
زگیل تناسلی

باعرض سلام و خسته نباشید. آقای دکتر من تقریبا یک سال پیش متوجه زگیل روی آلت تناسلیم شدم، به متخصص مراجعه کردم و با روش کرایو درمان کردم،ولی الان دوباره چند تا زگیل ریز در اومده بیشتر هم رو قسمت بیضه ها، درضمن چند بار هم بعد کرایو کردن، از تیغ و ژیلت استفاده کردم، به نظرتون دلیل رشد دوباره، استفاده از تیغ هست یا نه؟ و اینکه به نظرتون الان چیکار کنم؟ و بهترین روش‌درمان چیه! لطفاً منو کامل راهنمایی کنین. با تشکر فراوان مشاهده پاسخ دکتر
450
خارش

خارش بدن مدت زیادی هست و الان در ناحیه پوست اشیاء قرمز رنگ پف کردن
خارش زیادی دارم
مشاهده پاسخ دکتر
451
زگیل تناسلی

سلام آقای دکتر
اخیرا یک دانه بر روی آلت تناسلی من ظاهر شده بود که بدون درد و کوچک بود
اما الان بزرگ تر و دردناک شده است
میخواستم ببینم آیا خطری دارد یا نه؟
مشاهده پاسخ دکتر
452
جوش زیر پوستی

چند ماه پیش روی آلت تناسلی ام تقریبا وسطدرازای آلت تناسلی،ی جوش زیر پوستی کوچیک ک بعد ی هفته بزرگ و سفت شد جوری که با
حرکت دست ب اینطرف و آنطرف حرکت میکرد دیدم تقریبا تا 10روز برطرف شد و الان بازم اون ظاهر شده جوری که اصلا متوجه نبودم تا اینکه دستم بهش خورد ک ی درد خفیف ولی ادامه دار داد..لطفا بهم بگید چیکار کنم خیلی نگرانم ک دوباره دیدمش
مشاهده پاسخ دکتر
453
زگيل تناسلي

با سلام مدتيه الت تناسلي شوهرم لك ميفته اول قرمزه بعد سفيد ميشه رفته رفته بزرگترم ميشه لطفا راهكار بفرماييد كه هر كاري ميكنم دكترم نميره مشاهده پاسخ دکتر
454
خال گوشتی

سلام اقای دکتر
من چندتا خال گوشتی تو صورتم داشتم پیش یه متخصص خوب رفتم برداشتم ولی یکش هرماه یکی دو بار خونریزی میکرد و خارش هم داشت ولی من اینو ب دکتر نگفتم و دکتر اونو لیزر کرد بنطرتون برام مشکلی پیش میاد
مشاهده پاسخ دکتر
455
جوش صورت و بدن

صورتم جوش چرکی و جوش سر سیاه میزنه جای خیلی هاشون مونده چکارشون کنم که لکشون بره و دیگه جوش نزنم مشاهده پاسخ دکتر
456
جوش صورت

معصوم:
من 29سال سن دارم و متاهلم ،صورتم جوش میزنه مخصوصا قسمت دوطرف چانه ام جوشهای ریز چرکی همراه با دردو خارش قبل از پریود شدیدتر میشه وپوست صورتم خیلی چربه ،گاهی اوقات پریودم نامنظمه،از سن 17سالگی درگیر جوش صورت هستم خیلی دکتر رفتم ولی جواب نگرفتم تا الان چنددوره قرص راکوتان ازیترومایسین و اسپیرونولاکتون و... مصرف کردم ولی بعداز قطع دارو باز برگشتن،شما چه پیشنهادی میدید؟به چه دکتری مراجعه کنم جواب بگیرم واقعا خسته شدم....
مشاهده پاسخ دکتر
457
زگیل الت تناسلی و کبودی زیر الت

سلام دکتر
چند سالی هست ک چندتا زگیل روی الت تناسلیم پیدا شده
چند بارم ب دکتر پوست مراجعه کردم ولی فایده نداشت
زیر الت تناسلیمم ب تازگی کبود شده
ممنونم
مشاهده پاسخ دکتر
458
زگیل تناسلی و بچه دار شدن

آیا امکان بچه دار شدن در افراد مبتلا به زگیل تناسلی وجود دارد؟ مشاهده پاسخ دکتر
459
زگیل تناسلی

باسلام وخسته نباشید من حدود2 سال پیش باخانمی سکس زیاد داشتم زگیل تیپ 16 داشت اما هیچ اثری رو التم نیست وبچه دارم شدم 2 سالشه خانم ازمایش داده نداره وخانمی دیگه باش بودم اونم داده نداره مگه میشه نگرفته باشم یا گرفتم بدنم دفعش کرده
البته بدنی قوی ورزش کارم
مشاهده پاسخ دکتر
460
جوش آلت

سلام من جوش های خیلی ریزی رو ی التم هست چکارکنم رفع بشه مشاهده پاسخ دکتر
461
زگیل تناسلی

باسلام من تعداد ۳ عدد زگیل رو کرایو کروم نزد پزشک روی انتهای الت همسرم علائمی ندارن در روی واژن و اطراف ولی دور مقعد تعدد کمی لکه های قهو های تیره دارن که هیچ برجستگی و درد و خارش و سوزش نداره من میخاستم بدونم این لکه ها طبیعیه یا لکه قهوهای هم میتونه زگیل تناسلی باشه مشاهده پاسخ دکتر
462
زگیل تناسلی

سلام دوست بنده 3ماه ک متوجه زگیل تناسلی شده و در ظاهر هیچ نشونه ای نداره ولی در ازمایش نشون داده ک نوع 18هستش الان من میخام بدونم از کجا باید شروع کنیم برای جلوگیری بیشتر و درمان
و اینکه اگر من دست این خانم رو بگیرم امکان مبتلا شدن هست؟
مشاهده پاسخ دکتر
463
زگيل تناسلي

اقاي دكتر واكسن گارداسيل رو كجا بايد برم كه تزريق كنند؟؟
و اينكه ويروس hpvفقط از تماس جنسي منتقل ميشه؟؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
464
زگیل تناسلی

با سلام من 2 تا مشکل دارم یک مشکل که روی آلتم زخم شده و حالت زگیل هم داره، و هم اینکه با بیضه افتادم روی آهن و از داخل موقع ادرار خون میره ازم الانم به خاطر همین موضوع وسط سفرم دارم میام ایران مشاهده پاسخ دکتر
465
زگیل تناسلی با چه بیماری هایی شباهت دارد

با عرض سلام و خسته نباشید
آقای دکتر ۸ ماه پیش کنار کشاله رونم یه ضایعه شبیه به جوش در اومد رفتم پیش دکتر زنان پماد تتراساکلین تجویز کردن بعد از دو هفته ضایعه خوب شد الان بعد از ۸ ماه مجدد همون جا با همون شکل یه ضایعه جدید در اومده رفتم دکتر زنان گفتن زگیل نیست و مجدد پماد موپیروسین تجویز کردن من عکسشو براتون میفرستم لطف کنید بفرمایید نظر شما چیه اگه زگیله چه درمانی پیشنهاد میکنید
با تشکر از شما بزرگوار
مشاهده پاسخ دکتر
466
زگیل تناسلی

با سلام
آیا کسی که زگیل تناسلی داره و درمان انجام داده ، می تونه بدون هیچ مشکلی ازدواج کنه ? یا تا آخر عمر گرفتار این ویروسه? یا اینکه چه کارهایی باید انجام ‌بده ? با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
467
زگیل تناسلی مقعدی

سلام
من حدوددوماهه متوجه زگیل تناسلی درمقعدم شدم وداره همینجوره زیادمیشه خیلس نگرانم.افسرده شدم واحساس میکنم خوب نمیشه دکترم رفتم ی هفته اس اماتغییدنکرده وبزرگترشده
مشاهده پاسخ دکتر
468
زگیل تناسلی

سلام
مرحله چهارم فیرز زگیل تناسلی راانجام دادم ولی این بار بعداز 10روز جای آن خارش شدید دارد چکارباید کنم آیااحتمال بازگشت است
مشاهده پاسخ دکتر
469
زگیل تناسلی

باعرض سلام وتشکرازاینکه میتوانیم سوال خودرامطرح کنیم من دختر هستم موقعی که ازدواج کردم هیچ اطلاعی از زگیل تناسلی نداشتم فقط میدیدم چند تا خال گوشتی روی الت همسرم هست بعداز چندماه دیدم ناحیه تناسلی خودم دانه زده وسوزش داردبه دکتررفتم گفت زگیل هست باچه سختی درمان کردم واکسن زدم دوباره متوجه شدم شوهرم زگیلش عودکرده ورابطه نامشروع هم داردولی دیگر قهرکردم ورابطه نداریم حالامیخواهم بدانم چه کاربایدبکنم بعداز3دوره واکسن بازهم بایدواکسن بزنم شانس سرطان چقدراست من شهرستان هستم باتشکرفراوان مشاهده پاسخ دکتر
470
تشخیص زگیل تناسلی در زنان

سلام
ازمایش خونی به اسم( Hpv(IgG از من گرفته شد وجوابش منفی بود ایا این ازمایش قابل اطمینانه از نطر اینکه من زگیل تناسلی ندارم .اخه یه صایعه کوچک رو کنار الت تناسلیم هس و یه صایه کوچک هم رو نزدیک مقعدم .فقط میخوام ببینم ازمایش قابل اطمینانه یا نه .درصمن پاپ اسمیرمم خوب بوده
مشاهده پاسخ دکتر
471
تشخیص زگیل تناسلی در زنان

سلام آقای دکتر
شوهرم چند تا زیگیل گوشتی درناحیه تناسلیش ایجادشده من تمام ازمایش هارودادم پاپ اسمیر هپاتیت ایدز همه منفی بود سونوگرافی لگن هم انجام دادم ازلحاظ پوستی هم معاینه شدم چیزی نبوده میخوام ببینم چه جوری مگه نمیگن بایک بارنزدیکی فردمقابل میگیره من ازمعقدودهانم انجام داد
مشاهده پاسخ دکتر
472
علت زگیل تناسلی در مردان

آقای دکتر سلام نامزدم 3سال پیش گرفتار زگیل تناسلی شده ودرمانش با فریز بوده و اینکه سه ساله که این بیماری هنوز کامل خوب نشده به نظر شما ایا بیماری از بدنش خارج خواهد شد یا نه؟
من چکار کنم
مشاهده پاسخ دکتر
473
زگیل تناسلی در دختر مجرد

سلام آقای دکتر
من دختر20 ساله ایی هستم
ک دچار زگیل تناسلی شدم
دوسال پیش رابطه از طریق مقعد داشتم و حدود 1 ماه بعد ضایعات اطراف مقعد ایجاد شد
از آن موقع تا الان 6 بار با نیتروژن زگیل ها را سوزاندم ولی دوباره ایجاد شد
تا حالا کلی پول بابت کرایو دادم و خیلی درد کشیدم
اما دوسالو نیمه رابطه ندارم
دیگه خسته شدم حتی روم نمیشه به خانوادم بگم
به نظر شما چکنم شدم میتونین کمکم کنین
مشاهده پاسخ دکتر
474
راههای درمان زگیل تناسلی در مردان

سلام خسته نباشید
زگیل تناسلی دارم یه بار هم قبلا کرایو کردم دیگه پیش دکتر نرفتم.
بازم دراومدن خواستم یه راهنمایی بکنین
ممنون میشم
حالت افتادگی دارن مثله ی تیکه گوشت اویزون اندازشونم کوچیکه
مشاهده پاسخ دکتر
475
زگیل تناسلی

با عرض سلام
خانمی و آقایی مهمان ما بودند و خانم دچار بیماری زگیل تناسلی بود و hpv مثبت است. ... اطلاع ندارم همسرشان هم حامل ویروس بودند یا خیر .... میخواستم بپرسم آیا این ویروس با دست دادن و روبوسی کردن منتقل میشود ؟ آیا رختخواب هایی که ایشون استفاده کردند آلوده است ؟ آیا با شستشو از بین میرود ؟ برای پیشگیری شما چه توصیه هایی دارید مثلا دستشویی توالت رو با چه مایعی ضدعفونی کنم ؟ با سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
476
زگیل

ممنونم دکتر جان بابت جوابتون...
خیلی استرس دارم میترسم که اینا اصلا زگیل نباشه و سرطان باشه...
همش دارم سرچ میکنم سرطان روده و عکساشو نگاه میکنم😭😭😭
یعنی امکانش هست سرطان باشه!؟
مشاهده پاسخ دکتر
477
زگیل تناسلی

M G:
باسلام.من در حال ازدواج مجدد هستم که متوجه شدم خانومی که میخواهم باهاش ازدواج کنم دارای زگیل تناسلی میباشد که درحال حاضر در حال درمان با لیزر میباشد.سوال من این است که من باتزریق واکسن ایا باز در معرض الودگی هستم؟واینکه بعد از تزریق واکسن برای نزدیکی باید حتما از کاندوم استفاده کنم؟دکترخانومم بهش گفته از نوع کم خطرشو داره.ممنون میشم راهنماییم کنید
مشاهده پاسخ دکتر
478
زگیل مقعدی

سلام آقای دکتر...وقتتون بخیر وخسته نباشید
بنده 24 ساله هستم و مجرد
دوامهی میشه متوجه زگیل در ناحیه مقعد شدم و همچین زگیل داخل مقعدهم وجود داشت ...به علت وجود بواسیر همزمان هم عمل بولسیر انجام دادم و دکترم گفتن که زگیلها را برداشتن
الان یه ماه از عملم میگذره
روی مقعد الان زگیل ندارم ولی در همان روزهای اول بعد عمل هم حس کردم که دوباره زگیل دراومده...
الانم که دکتر واسه عملم پماد لیدوکائین داده واسه عملم میزنم به مقعد داخل مقعد یه برجستگیهای نوک تیز و جوش مانند حس میکنم....
بنده عید قراره نامزد شم و الان از نگرانی شبها خواب ندارم
نمیدونم چیکار کنم
مشاهده پاسخ دکتر
479
لک صورت

سلام دکتر خسته نباشید من حدود دو سال پیش استفاده از یک لایه بردار رو شروع کردم و متاسفانه بعدا متوجه شدیم داخلش منوبنزن ریختن و بعد از اینکه قطعش کردیم دچار لکه های پوستی سفید رنگ به خصوص روی دست ها و بدن شدیم و خیلی ها همزمان با من از این کرم استفاده کرده بودن و این بلا سرشون اومده و من یک ساله که مصرفش رو قطع کردم و حالا از پوست دست و بدنم با مشکلی که داره واقعا عذاب میکشم در ضمن من فقط جهت شفافیت استفاده کردم و پوستم هیچ مشکلی نداشت و هیچ بیماری ندارم حالا هم وااااقعا دارم عذاب میکشم فقط ازتون خواهش میکنم بهم بگید که راه حلش چیه و باید چیکار کنم و این هم بگم خوشبختانه پوصت صورتم هیچ مشکلی نداره و فقط دست و ناحیه ی شکمم درگیره ممنون میشم که بهترین راه درمان رو بهم پیشنهاد کنید مشاهده پاسخ دکتر
480
جوش دردناک آلت

باعرض سلام وخسته نباشید در طول سال حدود 6 یا 7 بار جوش های بسیار ریز روی الت یا بالای الت پیدا میگردد که بسیار درد ناک است بعد از چند روز تحمل درد جوش ها ابکی شد میترکند و تجمیع میگردند و حدود 10روز طول میکشد که شبیه زخم خشک شده و خوب میشود قبلا نزد پزشک مراجعه کردم و گفتند قارچ هست و اسیکلویر تجویز کردند اما تاثیری نداشت خیلی اذیت میشم لطفا راهنمایی بفرمایید
معمولا قبل از پیدایش جوش ها خارشی کنار بینی و کمی درد در پوست بدن احساس میکنم
مشاهده پاسخ دکتر
481
لیزر موهای زائد

E A:
سلام آقای دکتر، من پوستی سبزه دارم. چند سال پیش چهار جلسه لیزر انجام دادم اما نمی دونم اسم دستگاه چی بود، شاید فقط 30 درصد جواب گرفتم. اخیرا به مدت شش جلسه دوباره موهای کل بدنم را با دستگاه الکساندرایت کندلا لیزر کردم. الان دو ماه می گذرد. به طور کلی موهای بدنم کم شده، اما موهای بخش هایی از بدنم که نسبت به نقاط دیگر نازک تر بود، مثل دست ها، روی شکم و پشت و صورتم بلندتر شده. خیلی اعصابم خرد شده. نمی دانم آیا باید جلسات را همچنان ادامه دهم یا خیر. موهای رو شکم یا پشتم کوتاه و نازک بود، اما الان بلندتر و پررنگ تر شده. در ضمن من مشکل هورمونی ندارم. لطفا راهنمایی ام کنید. اصلا نمی دانم باید چه کنم. اعصابم خرد شده.
مشاهده پاسخ دکتر
482
همانزیوم کودکان

سلام. دختر من چهار سال و نیم داره. از موقعی که به دنیا اومده دست راستش و قسمتی از سینه اش کبوده که دکترا گفتن همانزیوم هست. البته توی این مدت خیلی بهتر شده و روی کتفش تا حد زیادی خوب شده ولی همچنان کل دستش کبوده. میخاستم ببینم باید چکار کنیم؟ مشاهده پاسخ دکتر
483
زگیل تناسلی زنان

من چهل وپنج سالمه ودر ناحیه تناسلم یک زیگیل تناسلی زدم که حالا بعد از گذشت زمان زیاد شده و4تا شده آیا امکان داره که سرتان باشه وهمچنین در ادرار ومدفوع خود خون دیدم نشانه ای چیست مشاهده پاسخ دکتر
484
زخم تناسلی

mahdi ghanbari:
سلام
روی الت مردانه زخمی مانند خون مردگی مثل کشیده شدن پوست دست به دیوار به وجود اید نشانه چیست این مشکل بعد از نزدیکی متوجه شدم تا قبل از نزدیکی چیزی ندیده بودم
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
485
زگیل تناسلی

سلام
بعد از یک دوره درمان الان متوجه شدم داخل بدنم زگیل تناسلی زده.آقای دکتر چاره این چیه.خیلی میترسم.ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
486
زگیل تناسلی همسر

سلام ،خسته نباشید.
نامزد من 7 سال پیش مبتلا به بیماری HPV بوده ولی الان دیگه نشونه ای از زگیلها نیست
ممکنه که هنوز بیماری وجود داشته باشه؟
چقدر ممکنه که من هم مبتلا بشم؟
واکسن میتونه از ابتلا جلوگیری کنه؟
مشاهده پاسخ دکتر
487
مولوسکوم

پسرم دو سال و هفت ماهشه. از شش ماهگی که شروع به چهاردست و پا کرد دانه های ریزی سر زانوهاش زد از اون موقع خوب نشده و الان کنار کشاله ران هم زده و همچنین در کنار چشم.
کرم ترتینوئین استفاده کردم ولی نتیجه نداشته. و پزشک تشخیص داده که مولوسکوم
ممکن میشم پاسخ بدین
مشاهده پاسخ دکتر
488
لک های سیاه کشاله ران

باسلام
فقط در کشاله ی ران لک های سیاه مشاهده شده که تعدادشان کم و رو به افزایش است.اندازه آنهابین 1/5تا 2 میلی متر و کوچک تر است.آیا بیماری خطرناکی است.من پول کافی برای رجوع به پزشک را ندارم. لطفا پاسخ دهید.
مشاهده پاسخ دکتر
489
گوشت اضافی

سلام خسته نباشید...
من یه چند تایی گوشت اضافه مانند روی التم در اومده که مثل هیچکدوم از عکس های شما نبود و بیشتر شبیه جوش میمونه رنگ خودت پوست در اومده میخواستم بدونم اینم جزو دسته همین مطالبتونه و مراجعه به پزشک الزمیه؟!
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
490
راه کار برای جوش های صورت

سلام.. من چند سالی هست صورتم جوش های قرمز داره و حتی جای جوش های قبلی هم هنوز هست .بعضی وقتا جوش ها اونقدر اندازشون بزرگه که شبیه غده میمونن و از زیر پوست بزرگ هستن و قرمز و برامده.. چند ماه پیش، دکتر رفتم قرص داکسی سایکلین مصرف کردم و قرص روی ،الان که 8 ماه میگذره بازم جوش ها پیدا شدن 22 سالمه و مجرد. بیشتر روی گونه هام هستن بعد یه چندتایی روی چونه و جوش های ریز روی پیشونی.. مشاهده پاسخ دکتر
491
زگیل تناسلی زنان و خارش واژن

سلام و خسته نباشید
من مدت ۴ سال خارش شدید در ناحیه واژن دارم متاهل هستم ولی همسرم مشکلی نداره اینقدر میخارونم که زخم میشه .پیش دکترای مختلف زنان رفتم که دارو دادن یا خوب نشد یا مقطی و برگشت . دکتری رفتم گفت زگیل اما دکتر دیگه ای گفتن نه خودمم تحقیق کردم عکس دیدم مثل عکس نبود. خلاصه کلی از خودم خسته شدم بابت این موضوع خواهش میکنم کمکم کنید . در ضمن من پوست حساسی دارم از استرس گرفته تا شادی و خوراکی واکنش نشون میده و خارش پیدا میکنم . دکتر گفته پوستت خشکه. درست میگه اما این مشکل توی چند سال گذشته واسم پیش اومده و اینکه من دفع پروتین دارم و پردنیزولون تحت نظر پزشک مصرف میکنم ممنون میشم کمکم کنید اگه لازمه عکس بفرستم .
مشاهده پاسخ دکتر
492
ايجاد جوش هاي چركين

ايجاد جوش هاي چركين وهمراه با خون كه در ناحيه تناسلي و كشاله ران م به وجود ميان كه همراه با خارش هستن كه مدتي پاك ميشوند مدتي به وجود مي ايند مشاهده پاسخ دکتر
493
زیگیل تناسلی

آیا زیگیل تناسلی در صورت فریز کردن در چند مرحله برطرف میشود
این مورد در شریک جنسی چطور باید مراقبت شود
و سوال دیگ در خصوص قرمزی صورت هست‌که با گرما و کوچیکترین هیجانی صورت قرمز میشه و کلا حالت گورگرفتگی داره و بسادگی برطرف‌نمیشه
مشاهده پاسخ دکتر
494
جوش چرکی آلت تناسلی

با سلام و عرض ادب

دو سه روزی هست که دانه زیر پوستی ختنه گاه مشاهده کردم که بطور عادی دارای سوزش بسیار کم و هنگام فشردن مقداری کمی چرک همراه با درد خارج شد.

الان که سی سالم هست تا بحال ندیدم.

این چیست و علتش چیست و درمانش باید چیکار کنم؟
مشاهده پاسخ دکتر
495
تبخال تناسلی

با سلام
با توجه به علائم موجود
فكر كنم تبخال تناسلي گرفتم
چند روزهست آلوويز 5درصد استفاده ميكنم ولي خب اثر بهبود مشاهده نميشه
دكترم روم نميشه برم
راهنمايي لطفا
مشاهده پاسخ دکتر
496
حساسیت پوستی

با سلام اقای دکتر وقت بخیر، عکس یک عارضه پوستی در یک دختر بچه 11ساله که به طور پراکنده در تمام بدنش گسترش پیدا کرده خارش بسیار کم دارد و در قسپهای تحتانی بدنش وجود دارد،ایا میتونه عارضه خطرناکی باشه؟؟
ممنونم
مشاهده پاسخ دکتر
497
میکرودرم صورت

سلام مجدد ببخشید با میکرودرم بعد چند مرحله لکه های از جای جوش از بین میره بعد از بین رفتن جای جوش اگه میکرودرم انجام ندم دوباره بر میگردن لکه ها؟و سوال بعدی اینه که تا چند مدت انجام بدم میکرودرم که سفیدی حاصل از میکرودرم از بین نره مشاهده پاسخ دکتر
498
چه ازمایشاتی برا hpvباید انجام داد

سلام وقت بخیر برای تشخیص Hpvباید چه ازمایش انجام داد و پیش چه متخصصی رفت و روش درمانی ان چیست ,من روی الت تناسلیم چندتا زگیل هست؛ مشاهده پاسخ دکتر
499
خارش دستگاه تناسلی

سلام وقت بخیر آقای دکتر مدتی هست روی قسمت تناسلی احساس خارش میکنم و بعد خارش هم دچار زخم میشه ؛برجستگی کوچکی هم روش هست میخاستم بدونم آیا زگیل هست و درمانش چی هست مشاهده پاسخ دکتر
500
زگیل گوشتی

سلام ، روی آلت 2 3 تا حالت خال گوشتی بوجود اومده ، فعلا تا قبل اینکه به دکتر برم با چه چیزی شستشو بدم ؟ ممنون مشاهده پاسخ دکتر
501
زگیل تناسلی

میخواستم ازتون بپرسم رابطه دهانی با کسی که چند تا زیگیل کوچک بر روی الت تناسلی خود دارد نتیجه اش به چه صورت است، متوجه شدم که جدیدا همسرم دچار زگیل شده و من فکر کردم که خال گوشتی است که درامده ولی با کمی مطالعه و سرچ متوجه شدم زگیل است ، بعد از ان رابطه جنسی نداشته ایم ولی فقط یکبار تماس پوستی و دهانی با ناحیه دارای زگیل داشتم ، میخواستم ببینم با یک بار تماس ،من هم مبتلا شده ام و خطرناک است؟ممنون مشاهده پاسخ دکتر
502
ادامه سوال آکنه شدید صورت_ بعد از درمان سه ماهه

سلام آقای دکتر
ادامه سوال قبل رو میخواستم بپرسم.
اول اینکه آیا درمان فیزیکی میتونه الان همزمان روی پوست من انجام بشه و البته تاثیر مثبت داشته باشه؟(با توجه به اینکه دارم داکسی سیکلین مصرف میکنم و دو ماه هم راکوتان)
سوال دوم اینکه من تا چه مدت باید صبر کنم تا نتیجه این روند درمان رو ببینم؟ چون موارد مشابه و حتی بدتری که تو سایت شما دیدم،بعد از 6 هفته درمان واقعا نتیجه خوبی داده بودن، حداقل توی عکس.برعکس من که بعد از دوماه و نیم بهبودی که هیچ،وضعیت پوستم چندبرابر بدتر شده.
مشاهده پاسخ دکتر
503
آکنه شدید پوست صورت

آکنه شدید و متراکم پوست صورت دارم.
روی گونه ها خصوصا. به نحوی که از ابتدا جوش با تورم و قرمزی شروع میشه،سر جوش ها بعد از مدتی سفید میشه و ناحیه بزرگی اطرافش قرمز و متورم میمونه.بعد از دو سه هفته،جای جوش یا سیاه میشه یا قرمز تیره .
علاوه بر این جوش های زیرپوستی ای دارم که یک ماه و نیم هست تکون نخورده یا تبدیل به همین جوش های قرمز با سرسفید میشن.
دوماه و نیم تحت درمان هستم.
ابتدا فقط یکی از گونه ها آکنه داشت. دوماه اول راکوتان مصرف کردم همراه با فوم آکنه درم برای شستشو. واکنش پوستم بسیار شدید بود و بعد از دوماه هر دو گونه ام پر از جوش شد.و یک جوش زیرپوستی بسیار بزرگ و بدون سر ،شبیه به کیست روی یکی از گونه ها زد.
دکتر تشخیص حساسیت بالا به راکوتان داد و داروها رو عوض کرد. الان دو هفته هست که داکسی سیکلین 100 مصرف میکنم.به همراه یک الکل حاوی کلیندامایسین و یک کرم لایه بردار و ترمیم کننده اوریاج. برای شستشو هم همان فوم آکنه درم.
همچنان پوستم جوش های جدید و متورم میزنه و این وضعیت بی سابقه بوده برام و به شدت نگرانم که بعد از دوماه و نیم درمان،وضعیت پوستم چندبرابر بدتر شده و بهبودی ای نداشتم جز اینکه پوست لب و اطراف چشمم خشک و حساس شده.
آیا ادامه این درمان برای پوست من که تا این حد حساسیت نشون میده،مناسبه یا نه؟
پزشک من صرفا با مشاهده پوستم و آزمایش خون برای مصرف راکوتان و سونوگرافی که بدون مشکل بود،تجویز این چنینی داشتن.
مشاهده پاسخ دکتر
504
زگيل تناسلي

سلام اقاي دكتر
وقت بخير
دكتر راستش من حدود يك هفتست كه متوجه يك سري زائده روي واژنم شدم
من٢٠سالمه و مجرد هستم
راستش خيلي نگرانم كه اين ها زگيل باشند
لطفا كمكم كنيد چون فوق العاده ميترسم
ميخوام نامزد كنم و ميترسم نامزدم هم بيمار بشه😔
من رشتم ميكروبيولوژي هستش و تو ازمايشگاه وقتي دستم زخم بود به خون يكي از لام ها الوده شد
من واقعا نميدونم اين مسئله چه خطري داره؟
ميخواستم بدونم ايا HIVياHPVبه اين صورت منتقل ميشوند؟؟
اقاي دكتر چطور بايد ازمايش ايدز بدم؟؟
ايا از مقعد يا واژن نمومه برداري ميكنن؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
505
میکرودرم صورت

سلام وقت بخیر ببخشید من میخواستم میکرودرم انجام بدم بعضیا میگن که بعد از دوماه که میکرودرم انجام بشه اون شفافیتی که بعد میکرودرم ایجاد میشه روی پوست باز از بین میره درسته؟ مشاهده پاسخ دکتر
506
مو

باسلام خدمت اقای دکتر.چند سالیه که تیرویید کم کاردارم ودارو مصرف میکنم.موهای جلوی سرم بخصوص خط پیشانی خورد شده و5سانت بیشتر رشد نمیکنه.خیلی دکتر رفتم.ماینوکسیدل مصرف کردم و ویتال وقرص اکوفن هم همینطور ولی فایده ای نداشته.باید چکار کنم
ابرو هامم بسیار کم پشت شده مجبور شدم تاتو کنم .
مشاهده پاسخ دکتر
507
ریزش‌مو

با‌سلام‌وخسته‌نباشید،پوست‌سرم‌شوره‌چرب‌داره،خارش‌داره،موهام‌میریزه،لطفا‌راهنمایی‌کنید مشاهده پاسخ دکتر
508
زگیل تناسلی

سلام و درود خدمت جناب آقای دکتر انتظاری

بنده جوانی 35 ساله هستم که از کودکی خال یا زگیل سیاه رنگ و گوشتی در سمت چپ آلت خودم داشتم که عکسش رو هم خدمتتون ارسال میکنم.ابعاد این خال یا زگیل زیاد بزرگ نیست و همین انداره بوده و تا آنجایی که میدونم تغیری نداشته .الان که میخوام ازدواج کنم این خال خیلی منو اذیت میکنه.

میخواستم بدونم برداشت این خال با لیزر انجام میشه؟،هزینش چقدر میشه؟

بنده از اهواز مزاحمتون میشم،به خاطر طول مسیر و شهرستانی بودم ،اگر خدمتتون آمدیم آیا مقدور هست در یک روز هم معاینه بفرمایید وهم نسبت به برداشت خال اقدام کنید؟

و سوال آخر، آیا دوست و همکار معتمدی در شهر اهواز دارید که منو به ایشون معرفی کنید؟

باتشکر فراوان
مشاهده پاسخ دکتر
509
درمان زگیل تناسلی مردان

سلام
من تا الان 4 بار كرايو انجام دادم بار اول 6 ماه پيش توی یک بیمارستان دولتی بود كه اسيب بدي به پوست التم زد و تا 2 هفته درد زیادی داشت و خیلی اذیت شدم یک لك سفيد افتاده بعد دكترم و عوض كردم خوب كرايو ميكرد و جاش نميمون ولی خیلی درد داشت دو تا سوال داشتم تا كي عود ميكنه اين بيماري و كي از بين ميره تا من رابطه داشته باشم؟و اينكه لك هاي كه ايجاد شده در اثر كرايو بد كي از بين ميره؟
مشاهده پاسخ دکتر
510
زگیل تناسلی

سلام و عرض ادب خدمت آقای دکتر،آقای دکتر ببخشید من 18سالمه و عقد کردم و رابطه ی مقعدی داشتم و دچار بیماریه زگیل تناسلی مقعدی شدم‌،به دکتر مراجعه کردم ک پماد آلوویر و قرص آسیکلوویر واسم تجویز کردن،حدودا یک هفتس که اینجوری هستم اما دوروزه فهمیدم علتش چیه،میخاستم بدونم باید چیکار کنم که پیشگیری بشه،راه های خونگی این بیماری چیه،خیلی سختمه
اگه ژل آلوورا روی زگیل تناسلی بمالم مشکلی نداره؟
حتما باید در آینده در رابطه ی واژن از کاندوم استفاده بشه یا فقط زمانی ک مبتلا هستم؟
آیا باید تحت نظر پزشک باشم؟
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
511
زگيل تناسلي

سلام دكتر چند روزي ك ادرار ميكنم فشار زيادي بهم وارد ميشه و خون از ادرارم مياد خارش شديد دارم شك دارم به زگيل تناسلي البته اصلا روي واژن نشانه اي از زگيل ندارم مشاهده پاسخ دکتر
512
خال گوشتی روی الت

سلام اقای دکتر
من 19سالمه ، سه چهار سالی میشه زیر کلاهک ، قسمت بالای تنه ، دقیقا جایی ک بخیه های ختنه مشخصه ، دوتا خال اندازه دوسه میلیمتر ب رنگ پوست همون منطقه دارم ، ک جدیدا متوجه شدم ممکنه خطرناک باشه، درحالیکه من اصلا رابطه جنسی نداشتم و بهداشتمم رعایت میکنم
و اینکه روی پوست ختنه گاه ، پوستی ک معمولا چین خورده است و هنگام نعوذ مشخصه کاملا ، دوناحیه قرمزرنگ دارم ک برامده نیست ، درست نمیتونم توضیح بدم اینو ، لطفا راهنمایی کنید
مشاهده پاسخ دکتر
513
زگیل تناسلی

سلام .خسته نباشید .
حدوده 5.تا6 خال گوشتی و چوش مانند در نواحی زیره الت تناسلی و بالای الت هست که شباهت به زگیل تناسلی داره
میخواستم بدونم بهترین روش درمانشون چه کاریه و هزینه ی درمانشون به غیر از ویزیت آقای دکتر چقدر میشه حدودا
مشاهده پاسخ دکتر
514
زگيل تناسلي

سلام اقاي دكتر من چند سالي ميشه تنه الت تناسليم يه چيزي شبيه گوشت اضافي هس كه احساس كردم شايد زگيل باشه چون الان نزديك 4 سال همونجوري مونده نه زياد ميشه نه كم عكس ميفرستم نظرتونو بگين مشاهده پاسخ دکتر
515
زگيل تناسلي

سلام اقاي دكتر
وقتتون بخير
اقاي دكتر من يك دختر٢٠ساله مجرد هستم
چند وقتيه كه روي لبيه ي داخلي و اطراف واژنم و پرده بكارتم يك سري جوش هاي ريز ديدم
ميخواستم بدونم اين ها زگيل هستند يا خير؟؟اقاي دكتر خيليي نگرانم
واقعا افسرده شدم و ميترسم
لطفا كمكم كنيد
روم نميشه به دكتر مراجعه كنم و نشون بدم😔
مشاهده پاسخ دکتر
516
انتقال بیماری پسوریازیس

باسلام لپ تاب شخصی ام را جهت نصب برنامه پیش کسی بوردم که متوجه شدم بیماری پسوریازیس روی دست گردن و گوش داره البته جایی که قابل مشاهده بود بعدا از روی حساسیت شروع به کندن برچسب های حروف رو لپ تاب شدم که به دلیل ضخیم و محکم بودن موجب خونی شدن زیر ناخونم شد سوال اول ایا انتقال بیماری از طریق زخمی و خونی شدن توسط برچسبی که با بیمارپوستی لمس شده بود به بنده امکان پذیر است سوال دوم ایا استفاده مستمر و طولانی مدت از لپ تاب صلاح است مشاهده پاسخ دکتر
517
شریک جنسی من دچار زگیل تناسلی شده

با سلام.دکتر میخواهم بدونم آیا این زگیل از طریق من انتقال پیدا کرده؟ چون من از آخرین رابطه با شخص دیگر ۲ ماه میگذشت که با شریک جدیدم رابطه داشتم.و بعد از ۲ ماه از رابطه ما بتازگی ایشان دچار این بیماری شده است.و من هم در این فاصله چکاپ کامل دادم.هم خون هم ادرار هم مدفوع ولی علایمی از بیماری یا ویروس نداشتم.و هیچ زگیلی هم در آلت خود ندارم.چطور میتوانم بفهمم این ویروس از طریق من منتقل شده یا نه.با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
518
زگيل

تشخيص دكتر كه ايا بيماري بنده پاپول هست يا زگيل با ارسال تصوير. مشاهده پاسخ دکتر
519
پاپول

تفاوت بين پاپول با زگيل چيست. مشاهده پاسخ دکتر
520
زگیل در هاله سینه زن باردار

سلام و عرض خسته نباشید
من و همسرم قبلا دچار بیماری زگیل تناسلي شدیم و مراحل درمان رو به روش لیزر طی کرديم...
متاسفانه در ناحیه سینه همسرم دو تا سه زگیل خیلی کوچک در هاله سینه بوجود آمده ، و الان همسرم در هفته 35 بارداری هست...
خواستم بدونم بعد از درمان آیا امکان شیردهی به نوزاد وجود داره? یا امکان خطر برای نوزاد در شیردهی وجود داره?
مشاهده پاسخ دکتر
521
زگیل تناسلی

به تازگی حدود یکی دو روز است که متوجه جوش یا چیزی مشکوک و شبیه آن روی یکی از لبه های واژن شده ام. چگونه میتوانم اطلاع پیدا کنم آیا زگیل تناسلی هست یا نه؟ مشاهده پاسخ دکتر
522
زگیل تناسلی در زنان

۱- اگر جواب تست پی سی آر طی دو ماه متوالی (دوبار) منفی باشد ولی جواب تستی که از طریق آزمایش کولپوسکپی گرفته شده وجود زگیل را در دهانه رحم نشان دهد آیا بیمار مبتلا به اچ پی وی است؟
۲- زگیل داخل دهانه رحم را باید به چه روشی حذف کرد؟ آیا این نوع زگیل جزو تایپ پرخطر است و بافت سرطانی محسوب می‌شود؟
مشاهده پاسخ دکتر
523
زیگیل تناسلی

سلام من چند روزه روی لب های واژنم چیزهای ریز میبینم مثل خال گوشتی بعد کنار واژن یعنی روی واژن دوتا جوش زیر پوستی دردناک زده که قرمز هست هرچی فشار دادم چیزی خارج نشد سفت شده به نظر شما زیگیل هست باید چیکار کنم ؟خیلی نگرانم مشاهده پاسخ دکتر
524
تشخیص تایپ HPV بعد از عمل فریز

1- چنانچه زگیل تناسلی با روش فریز از بین رفته باشد، چطور می شود تایپ HPV را مشخص کرد؟
٢- اگر زمان قابل توجهی از حذف زگیل گذشته باشد و در این بین تلاش لازم برای بهبود سیستم ایمنی بدن انجام شده باشد چطور می شود فهمید که ویروس همچنان در بدن وجود دارد؟
مشاهده پاسخ دکتر
525
زیگیل تناسلی

سلام اقای دکتر
ببخشید 1 سوال داشتم
من پسری 19 ساله هستم بدون رابطه جنسی
اقای دکتر من یک مدتی هست روی نوک الت تناسلیم (سمت چپ) یک برامدگی قرمز مایل به بنفش ایجاد شده.بدون درد و خارش فقط هم همین یکی هست که یک بار کندمش با ناخون خون اومد بعد 2 روز خودش خوب شد کاملا.ولی بعد 1 هفته باز همون جا به همون اندازه و رنگ ایجاد شد میخواستم بپرسم این زیگیل خطر ناک هست؟اصلا زیگیل هست؟متشکر اقای دکتر
مشاهده پاسخ دکتر
526
تشخیص زگیل تناسلی در زنان

آیــا بــرجــســتــگــے شــبــیــه جــوش هاے خــیــلــے ریــز روے دهانــه واژن زگــیــل تــنــاســلــے اســتــ؟وقــتیــزیــر ذره بــیــن نــگــاه مــیــڪــنــم ســر آن تــقــریــبــا زرد اســتــ؟آےااحــتــمــال ایــنــڪــه عــفــونــت یــا زخــم بــاشــه هســتــ؟آےاعــلــائم زگــیــل تــنــاســلــے خــارش اســت؟
یــه مــرڪــز خــوب بــراے نــمــونــه بــردارے بــراے آزمــایــش زگــیــل تــنــاســلــے مــعــرفــے ڪــنــیــد؟
مشاهده پاسخ دکتر
527
ایا زگیل تناسلی درمان میشود

سلام اقاي دكتر ارادت دارم خدمتتون
يك زيگيل كوچيك پوستي در ابعاد يك ميلمتر در يك ميليمتر روي كيسه بيضه من ايجاد شد حدود ١5 روز پيش متوجه شدم كه دو هفته بعد فريز كردم
امكان در اومدن مجدد و تكثيرش ايا وجود داره؟
چيكار بكنم كه مجدد در نياد؟
ايا اين ويروس در جود من نهادينه شده ...و مابقي عمرم رو بايد با خطر در اومدن و فعال شدن اين زيگيل زندگي كنم؟
اين زيگيل خوش خيم هست يا بد خيم
ممنون از راهنمايي؟
مشاهده پاسخ دکتر
528
ظهور جوش سر سفید

سلام خسته نباشید
نزدیک به یک هفته است جوشهای ریز و متوسط سر سفید بروی بیضه و آلتم زده شده روی آلت کوچکتر ولی زیادتر شده به دکتر عمومی شهرستان مراجعه کردم پماد تتراسیکلین و کورتیزون به اضافه کپسول سفالکسین 500 دادن استفاده میکنم...چیکار کنم خیلی استرس دارم ....ممنون میشم راهنمایی کنید
مشاهده پاسخ دکتر
529
پاپول مرواریدی آلت

سلام خسته نباشید
اخیرا متوجه ضایعه پوستی در قسمت ختنه گاه شدم که باعث نگرانی شده میشه راهنماییم کنید که چه چیزی هست و درمانش چیست؟ایا واگیر است؟
قبلا پاپول مروارید داشتم اما مقداری با اون متفاوته
مشاهده پاسخ دکتر
530
سریعترین راه درمان زگیل تناسلی

سلام،دکتر
بنده چند بار با دستگاه کرایوزگیلها رو از بین بردم اما بعد از چند روز دوباره پیدا شدن پماد و قرص اسیکلوور هم تجویز کردن،اما جواب نداد،از اسید سالیسیک هم خیلی استفاده کردم اما باز بعد از چند روز درمیان،بنظرتون چکار کنم دیگه کلافه شدم و از خودم بدم میاد
تو این مدت خیلی هم هزینه کردم ولی همش بی فایده بوده
مشاهده پاسخ دکتر
531
کیست اپیدرمال کیسه بیضه

با سلام خدمت دکتر انتظاری
من جوانی28ساله هستم مدت ده سال روی کیسه بیضه ام توده هایی ب شکل جوش در میاد با رفتن پیش متخصص و آزمایشات متخصص مورد نظر ایشون تشخیص بر این دادن که نوع بیماری اپیدرمال است . چکار کنیم این توده ها روی ناحیه بیضه زیاد نشوند .
همچنین در ناحیه بیضه در بیشتر مواقع خارش دارم برای این کار چه نظری دارین با تشکر
آیا اپیدرمال راه درمانی وجود دارد و آیا این بیماری مجددا اوت نمی کند
مشاهده پاسخ دکتر
532
زگیل تناسلی در مقعد زنان

سلام
من حدوددوماهه متوجه زگیل تناسلی درمقعدم شدم وداره همینجوره زیادمیشه خیلی نگرانم.افسرده شدم واحساس میکنم خوب نمیشه دکترم رفتم 2 مرحله کرایوتراپی کردم اماتغییری نکرده وبزرگترشده و فقط درد زیادی کشیدم دیگه خسته شدم چکنم
مشاهده پاسخ دکتر
533
زگیل تناسلی مردان

سلام
در مورد زگیل تناسلی
من روئ الت تناسلی خال گوشتی یا زگیل دارم از کجا بدونم خطر ناک هست یا نه
مشاهده پاسخ دکتر
534
درمان زگیل تناسلی مردان

سلام
مرحله دوم فریززگیل تناسلی انجام دادم ولی متاسفانه بعد از10روز جای آن خارش شدید گرفته آیااحتمال برگشت است
مشاهده پاسخ دکتر
535
زگیل تناسلی

باعرض سلام وتشکرازاینکه میتوانیم سوال خودرامطرح کنیم من م*** د***** هستم موقعی که ازدواج کردم هیچ اطلاعی از زگیل تناسلی نداشتم فقط میدیدم چند تا خال گوشتی روی الت همسرم هست بعداز چندماه دیدم ناحیه تناسلی خودم دانه زده وسوزش داردبه دکتررفتم گفت زگیل هست باچه سختی درمان کردم واکسن زدم دوباره متوجه شدم شوهرم زگیلش عودکرده ورابطه نامشروع هم داردولی دیگر قهرکردم ورابطه نداریم حالامیخواهم بدانم چه کاربایدبکنم بعداز3دوره واکسن بازهم بایدواکسن بزنم شانس سرطان چقدراست من شهرستان هستم باتشکرفراوان مشاهده پاسخ دکتر
536
زگیل تناسلی مردان

سلام اقاي دكتر ارادت دارم خدمتتون
يك زيگيل كوچيك پوستي در ابعاد يك ميلمتر در يك ميليمتر روي كيسه بيضه من ايجاد شد حدود ١5 روز پيش متوجه شدم كه دو هفته بعد فريز كردم
امكان در اومدن مجدد و تكثيرش ايا وجود داره؟
چيكار بكنم كه مجدد در نياد؟
ايا اين ويروس در جود من نهادينه شده ...و مابقي عمرم رو بايد با خطر در اومدن و فعال شدن اين زيگيل زندگي كنم؟
اين زيگيل خوش خيم هست يا بد خيم
ممنون از راهنمايي؟
مشاهده پاسخ دکتر
537
زگیل تناسلی در زنان

سلام
لــبــه واژن یــه جــوش ڪــوچــیــڪ بــود بــعــدتــیــغ زدم خــون اومــد ازبــیــن رفــت بــعــدازیــه مــدت بــرگــشــت ولــے یــه مــقــداربــزرگــتــر ولــے درد نــداره الــان شــبــیــه زگیل هست نــظــرتــونــو بــگــیــدلــطــفــااگــه خــطــرداره راهنــمــایــے ڪــنــیــد
مشاهده پاسخ دکتر
538
زگیل تناسلی مردان

سلام خسته نباشید من پارسال بالای دستگاه تناسلی م چند تا برامگی تیره دراومد من تا دوهفته پیش توجهی نداشتم هربارم که اصلاح میکردم خون نیومد دوهفته پیش رفتم پیش دکتر گفت زگیل تناسلیه بعد وقت داد برای کرایو الان یه هفتس فریز کردم زگیلا نریختن ولی جاش برآمده و قرمزه .این یک هفته خیلی درد داشتم. کی قراره زگیل ها بیفته؟ ترسم از اینه خطری منو تهدید میکنه کی این ویروس ریشه کن میشه به دکتر گفتم آزمایش بدم گفت احتیاجی نیست ممنون میشم جوابم بدید مشاهده پاسخ دکتر
539
درمان زگیل تناسلی مردان

سلام
لطفا آدرس مطب بدین و اینکه تو معاینه اول اقدام به فریز زگیل تناسلی یا لیزرمیکنید ؟
تا چند وقت بعد فریز یا لیزر نمیشه رابطه داشت و جای زگیل چند وقته خوب میشه ؟
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
540
خطرات زگیل تناسلی زنان

سلام خدمت شما دکتر جان
من زگیل تنالسی دارم در حال درمان هستم ولی چطور امکان داره همسرم از من نگرفته باشه چون دکتر زنان بعد از معاینه گفتند .امکان داره داخل وژان داشته باشند؟ ولی اطراف دهان واژن هیچی نشون نده
دکتر زنان بعد از معاینه به همسرم گفتند شما زگیل تناسلی نداری در حالی که من پنج ساله زگیل دارم ولی پیش دکتر نرفته بودم برای مداوا وقتی متوجه شدم خطرناک هست زیر نظر دکتر هستم و دارم فریز میکنمولی برام جالب بود همسرم این مدت نگرفته باشه امکان داره داخل واژن داشته باشه ولی رو دهان رحم چیزی معلوم نباشه
مشاهده پاسخ دکتر
541
درمان زگیل تناسلی مردان

دكتر جان سلام
من مسافر المان هستم اگر دارويى براى از بين بردن زگيل تناسلی وجود داره برام بنويسيد اونجا تهيه كنم چون با فريز كردن هم موفق نشدم
مشاهده پاسخ دکتر
542
زگیل تناسلی زنان

آقای دکتر سلام نامزدم 3سال پیش گرفتار زگیل تناسلی شده ودرمانش با فریز بوده و اینکه سه ساله که خبری از زگیل نیس ایا بیماری از بدنش خارج شده یا هنوز هس؟ مشاهده پاسخ دکتر
543
زگیل تناسلی زنان

سلام
من 32 سال سن دارم و گوشتهایِ زائدی در دهانه واژنم وجود دارم تست پاپ اسمیر و hpv دادم منفی بوده ولی این ضایعات و سوزوندم دوباره در اومد البته آلت همسرم مو داره که وقتی تیغ میزنه داخل واژنم خیلی اذیت میشه به حدی که احساس میکنم تیغ به داخل واژنم میکشن میترسم که سرطان دهانه رحم بگیرم نمیدونم این ضایعات از چی هست کمکم کنید
مشاهده پاسخ دکتر
544
هزینه لیزر زگیل تناسلی مردان

سلام
من فکر میکنم مبتلا شدم امروز متوجه شدم کنار کشاله رانم میخوارید دست که زدم متوجه یه چیز مثل زگیل شدم ببخشید بهترین روش چیه و هزینه لیزر چقدر میشه ممنون بابت راهنمایی
مشاهده پاسخ دکتر
545
جلوگیری از پیشرفت زگیل تناسلی

با سلام
خانم اینجانب مبتلا به زگیل تناسلی می باشند. پیش از این یک عدد بود ولی اخیرا تعداد آنها چهار تا شده است. در ضمن فرزند ما ۷ ماهه و شیرخوار است. سوال اینجانب این است که امکان فریز کردن زگیل ها در دوران شیردهی مادر وجود دارد و خطری برای نوزاد ندارد؟
سوال دیگر اینکه آیا تزریق واکسن گارداسیل حین شیردهی برای نوزاد خطری ندارد و آیا در کل کمک کننده می باشد؟
پیش از این برنامه داشتیم تا پس از قطع شیردهی این اقدامات را انجام دهیم اما با افزایش تعداد زگیل ها نگرانی ما افزایش یافت. لطفا ما را راهنمایی بفرمایید.
مشاهده پاسخ دکتر
546
مشاوره

سلام.
من چن سال در گیر pso هسم الان سه روز دیگه عازم تایلند ب متخصص پوست هم مراجعه کردم الان فقط کلاهک تناسلی چن لکه صورتی داره بنظر شما در صورت مقاربت بدتر میشه؟توصیتون چیه؟
پماد موضعی هم مصرف میکنم دایوبت و پماد ساختنی یخچالی ک نمیدونم چطوری با خودم ببرم؟
مشاهده پاسخ دکتر
547
درمان زگیل تناسلی مردان

با عرض سلام
هسرم من با اينكه من پنج سال هست زگيل دارم با مراجعه به دكتر زنان متوجه شديم ايشون هيچ زگيلى ندارند امكانش هست داخل واژن داشته باشند چًون دهان رحم چيزى ندارند؟دكتر عزير خودم در حال فريز كردن هستم ولى ميخوامدر كنار اينكار كرم lmiquimod استفاده كنم اگر امكان داره نظرتون رو بگيد
مشاهده پاسخ دکتر
548
زگیل تناسلی مردان

سلام
من سال گذشته وارد رابطه با شریک جنسی جدید شدم که بعدا معلوم شد دچار HPV11 بوده است( نمونه برداری از زگیل) 6 ماه بعد حدود مرداد ما امسال من دو زگیل بسیار کوچک در ناحیه تناسلی ( نه روی خود آلت ،بلکه نزدیک پایه آن) دیدم. زگیل ها به تشخیص دکتر را پودوفیلین برداشته شد. یک زگیل کوچک یک ماه بعد روی پوست بیضه بروز کرد که به همان ترتیب درمان شد. از قرص زینک و پماد آلدارا هم استفاده کردم. به دستور دکتر تا 70 روز و بیشتر از اصلاح موهای ناحیه تناسلی خودداری کردم. امروز موها را با ماشین تراشیدم و در کشاله ران چپم متوجه این برجستگی شدم که در عکس میبینید. آیا این برجستگی زگیل جدید است یا زائده دیگری است. زگیل های کوچک قبلی شبیه این نبودند و شکل قارچی داشتند.
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
549
زگیل تناسلی

Amin Sepi:
سلام آقای دکتر خسته نباشید
من تقریبا یک ماه هست که در اطراف آلت تناسلی ام زگیل هایی مطابق عکس مشاهده کردم
لطفا روش درمان و دلیلش رو برام ارسال بفرمایید با احترام ا. س
مشاهده پاسخ دکتر
550
زگیل تناسلی با چه بیماری هایی شباهت دارد

با سلام ، آقای دکتر من با این اطلاعاتی که از زگیل تناسلی دارم و عکس هایی که دیدم احتمال میدم که دچار این بیماری هستم ، خواهش میکنم به من کمک کنید تا به نتیجه درست برسم مشاهده پاسخ دکتر
551
زمان انجام لیزر خال صورت و گردن

سلام اقای دکتر من برای شنبه ساعت 17:30 وقت گرفتم واسه از بین بردن خال صورت و گردن
میخواستم ببینم همون روز انجام میدین برام یا باید یه روز دیگه خدمت برسم دوباره
مشاهده پاسخ دکتر
552
توده هایی ب شکل جوش بروی کیسه بیضه

با سلام
بنده جوان 28ساله هستم مدت ده سالی هست که روی کیسه بیضه ام توده هایی به شکل جوش که بعضی از انها مثل جوش از آنها مواد سفید رنگی در میاد بعضی هم سفتن و قابل ترکیدن نیستن . با رفتن پیش دکتر و آزمایشاتی که دادم ایشان تشخیص بر این دادن که نوع بیماری اپیدرمال است البته در روی کیسه بیضه ام بیشتر مواقع دچار خارش میشوم و علت ب وجود آمدن این توده ها استفاده از لباس زیر که خیس بودن بوده است . نظر شما در مورد نوع این بیماری چی هست آیا اپیدرمال است یا چیز دیگری ممکن هست باشد و چکار کنم این توده ها در ناحیه بیضه زیاد نشود و آیا این بیماری راه درمانی وجود دارد؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
553
دانه های فوردایس زیر کلاهک الت تناسلی

سلام در مورد دانه های فوردایس من مطمعن شدم که به این مشکل دچار هستم و زیاد نباید نگران باشم اما چیزی که منو نگرام میکنه کم کم بزرگ شدن این نقطههای در زیر کلاهک الت تناسلی و مقداری پاینن تر روی پوست هستش اولش فکر میکردم زگیل الت تناسیلی باشه ولی هیچ کدوم از شواهدی که نشون دهنده زگیل باشه رو ندیدم حالا الان باز هم نیاز هست به دکتر مراجعه کنم و یا محلول شوینده ای یا چیز خاصی وجود داره که بتونم از کسترش و بزرگتر شدنش جلوگیری کنم ممنون میشم راهنمایی بفرماید. با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
554
جوش بر بروی ناحیه تناسلی

با سلام وخسته نباشید
من یک جوش بر روی ناحیه تناسلیم (کیسه تخمدان) دارم و بهطور اتفاقی دیدم که روی جوش کنده شده و خونریزی خیلی کمی داره میخواستم بدونم میتونید راهنماییم کنید
مشاهده پاسخ دکتر
555
زگیل تناسلی زنان

سلام اقای دکتر
زنی 25 ساله هستم به تازگی در دهانه واژنم رشته هایی دیدم که حالت دندانه دار کنار هم دارند و این موضوع را بگم واژنم هم به تازگی بوی نامطبوع میده و من به شدت نگران هستم اگه لطف کنید کمک کنید ممنون میشم
مشاهده پاسخ دکتر
556
زگیل تناسلی زنان

با عرض سلام.من یک ماه است که به زیگسل تناسلی مبتلا شدم.و با استفاده از روش لیزر زیگیل هارو در مان کردم.ولی چون ازدواج نکردم نتونستم تست پاپ اسمیرو انجام بدم.الان خیلی نگران از این موضوع هستم که نکنه خطرناک باشه و مبتلا به سرطان بشه.ازمایش hpvهم ندادم.میخواستم ببینم راهی است که نشان بدهد که نوعhpvمن چیست و خطرناک است یا نه سرطانی هست یا نه؟بدون انجام ازمایش پاپ اسمیر.ممنون میشم منو راهنمایی کنید. مشاهده پاسخ دکتر
557
درمان زگیل تناسلی مردان

دکتر جان رفتم زگیلهارو به پیشنهاد دکتر یکمرحله فریز انجام دادم ولی انگار فایده نداره هزینه هر مرحله 250 و چند مرحاله گفته باید انجام بدی راه دیگه ایی نیست مشاهده پاسخ دکتر
558
زگیل تناسلی با چه بیماری هایی شباهت دارد

سلام. بنده چند وقت پیش خیلی اتفاقی متوجه شدم که دچار زگیل تناسلی هستم. دکتر لیزر به من گفتند که زگیل دارم برای درمان مراجعه کردم به متخصص زنان و ایشون مشکوک به زگیل بودند و گفت باید تست بدی یکم ترسیدم و البته دوباره به یک متخصص دیگه مراجعه کردم ایشون هم مشکوک بودند و گفتند باید تست بدی میخواستم بدونم واقعا اگر زگیل باشه دکتر نمیتونه به راحتی تشخیص بده؟ مشاهده پاسخ دکتر
559
زگیل یا ...

Ash ..:
سلام خسته نباشید من سوالمو در سایت پرسیدم من دستام اگزما داره و جالبه دستهای زخمیم اصلا زگیل نداره ختی وقتی به آلتم دست میزنم زیر کلاهکم دو تا گوشت اضافی زدم و روی کمر آلتم و روی بیضه هام هم چند تا جوش سیاه که دقیقا روی مویرگ هست و وقتی میکنم انگار شاهرگمو زدم اینقدر خون میاد لکس ازش گرفتم ولی نمیدونم عکسارو چه طور بفرستم .خانمم حاملست و من نگران بچه هستم
مشاهده پاسخ دکتر
560
زگیل تناسلی

سلام آقای دکتر خسته نباشید شوهرم زیر ناف نزدیک به آلت تناسلی زگیل داشت بردمش دکتر براش با نیتروژن سوزوندن و دارو هم داد یمدت خوب شد ولی الان دوباره برگشته میخواستم بدونم دوباره ببرم دکتر یا همون داروها رو استفاده کنه بعد برای من هم ضرر دارد؟ مشاهده پاسخ دکتر
561
زگیل تناسلی

سلام
اطراف الت همسرم وته الت خالهای قهوه ای پیداشده من همچین چیزی ندارم ایااین زگیل تناسلیه ؟؟؟ازکجااومده ازمن به اون رفته یانه ازجای دیگه بوده؟؟؟ممکنه منم ازش گرفته باشم ؟؟؟علامتی ندارم من
مشاهده پاسخ دکتر
562
آیا زگیل تناسلی است

با سلام جناب دکتر بنده دریانوردم گرفتار این زگیلا شدم فکرم رو بدجور مشغول کرده و ایا به لیزر نیاز دارم
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
563
زگيل تناسلی

بإسلام و خسته نباشي خدمت جناب دكتر
آقاي دكتر من از بوشهر باهاتون تماس میگیرم من بيشتر از دو ساله درگير زگيل تناسلي هستم به چندين دكتر مراجعه كردم و اقدام به كرايو كردم ولي متاسفانه اينجا خوب رسيدگي نميكنند دکترای اینجا فقط فریز میکنن ولی همچنان زگیل جدید میزنم و کامل رفع نشده تو این مدت خیلی درد کشیدم و کلی هم هزینه بابت کرایو کردم
من مجردم و 30 سالمه و اينكه بعد از اين همه مدت همچنان زگيل ها عود ميكنند و همچنين خارش و سوزش وحشتناكي در دهانه رحم و همينينطور درد لگني دارم دكتر زنان گفت عفونت ولي با اينكه چندبار داروي عفونت مصرف كردم و خوب شد ولي دوباره دچار شدم و از دكتر خواستم تست پاپ اسمير و يا تشخيص نوع ويروس را مشخص كنند ولي ميگن نيازي نيست و اينكه چون مجرد هستم ميگويند انجام نميدهند و اين موضوع باعث نگراني زيادي براي من شده
دیگه خواب و خوراک ندارم میشه بگید چیکار باید بکنم میخواستم وقت تجویز فوری بهم بدین چون شاغلم و به دلیل دور بودن راه جایی برای موندن در تهران ندارم براتون امکان داره هروقت اومدم بدون نوبت چکاپ کنید منو
ممنونم از توجه شما
مشاهده پاسخ دکتر
564
شکل زگیل تناسلی

سلام
من یک زاعده خال مانند داشتم در پاین شکم که چند ماهی بود احساس میکردم بزرگ شده و یکی دیگر بر روی التم درامده خیلی ریز بود ولی الان بزرگ شده اول فکر میکردم خال هست تا امروز که رفتم دکتر پوست گفت زگیل تناسلی هست و نوبت داد برای جراهی ودر اوردن زگیل اول خواستم بدانم بجز جراهی درمان دیگری دارد یا نه دوم من متاهل هستم احتمال اینکه او هم گرفته باشد هست یا نه به عرض برسانم که خانم من هیچ علاعمی ندار
مشاهده پاسخ دکتر
565
لک قهوه ه ای روی دستگاه تناسلی

با سلام یه مدت هست که متوجه شد ه ام چنتا لک قهوه ای روی دستگاه تناسلی قسمت کلاهک وجود داره بدون هیچ گونه عوارض مثل خارش یا سوزش .که باعث نگرانی من شده باید چکار کنم آیا مشکل حالی هس لطفا راهنمایی کنید؟ مشاهده پاسخ دکتر
566
زگیل تناسلی همسر

با سلام
من با يه اقايي نامزد كردم و جديدا متوجه شدم كه ايشون قبلن زگيل تناسلي داشتن ما باهم يه بارم رابطه داشتيم ميخواستم بدونم الان من مبتلا شدم بايد چيكار كنم درمان داره يا نامزدي رو بهم بزنم خيلي نگرانم و نميدونم چيكار كنم ممنون ميشم كمكم كنيد
مشاهده پاسخ دکتر
567
دانه دانه شدن سر آلت

با سلام و خسته نباشيد جناب اقاي دكتر يه سري دونه هاي خيلي خيلي ريز گوشتي سر سفيد مثل جوش يا نميدونم مثل زگيل زير الت تناسليم خواهشمندم راهنمايي فرماييد
هيج جاي بدنم اين مورد نيس كه مثلا پخش شده باشه فقط دور الت تناسليم نه خيلي زياد تعداد دونه ها كم هست
مشاهده پاسخ دکتر
568
لیزر موهای کل بدن

دستگاه الکساندریت آخرین مدل آمریکایی هست؟
بدن من سفید موهای خیلی مشکی و پر ندارم میخواستم بدونم چند جلسه لیزر نیاز هست و جلسه ای چند؟
سوال بعدم اینکه من اصفهانم برای جلسات آمادگی چقدر نیاز داره؟ چه کارهایی باید انجام بدم؟ چه چیزهایی نیاز داره؟
مشاهده پاسخ دکتر
569
زگیل تناسلی

سلام
مدت یکساله که رابطه جنسی ندارم.موقع تراشیدن موها متوجه شدم که زگیل تناسلی دارم.لطفا بگید چیکارکنم؟
مشاهده پاسخ دکتر
570
زائده در ناحیه تناسلی

سلام . امروز بعد از اصلاح موهای روی مثانه متوجه شدم یک زائده گوشتی شبیهِ خالهای اطراف چشم بینِ موهای زائد به وجود آمده(نزدیکِ انتهای آلت تناسلی) . البته هیچ گونه عوارضی از قبیلِ خارش یا سوزش ندارم و فقط از لحاظ بصری قابل رویت می باشد . از آنجایی که به صورت مرتب آن ناحیه را اصلاح نمیکنم ، حتی نمیدانم که از چه زمان به وجود آمده . میخواستم بدانم آیا ممکن است مشکلی ایجاد کند ؟ ضمنا بنده 33 ساله و متاهل هستم . البته سالهاست که یک مورد این چنینی در ناحیه پایین تر ، در فاصله بین انتهای بیضه ها و مقعد دارم که سالهاست به همان ابعاد باقی مانده . نمی دانم که به هم مربوط هستند یا خیر . آیا امکانِ انتقال به همسرم وجود دارد ؟ به چه نوع پزشکی باید مراجعه کنم ؟ عمومی یا متخصص پوست ؟ یا تخصص دیگر ؟
یک نکته هست شاید بد نباشد بدانید . سالها پیش (حدود 7 سال پیش ) بنده و همسرم تقریبا به صورت همزمان دچار نوعی عارضه در آن ناحیه شدیم که یکی از پزشکان عمومی احتمالِ اچ پی وی میدادند ، اما حتی قبل از آزمایش و مراجعه به پزشکِ دیگر همه چیز به همان سرعت که به وجود آمده بود از بین رفت و هیچ رد و اثری از آن باقی نماند و ما با این تفکر که احتمالا نوعی آلودگی پوستی بوده آن را پیگیری نکردیم ‌. خواستم بپرسم آیا ممکن است ارتباطی به آن مطلب داشته باشد .
با تشکر از شما
مشاهده پاسخ دکتر
571
خال گوشتی یا زگیل تناسلی مردان

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دکتر جان.من روی پوست آلتم یه حالت گوشت اضافی هستش که در حالت نعوذ نمایان میشه و نگرانم کرده مشاهده پاسخ دکتر
572
زگیل تناسلی

سلام آقای دکتر .
من دختری 25 ساله و باکره هستم. متوجه شدم که مبتلا به زگیل تناسلی نوع 18 هستم .
پیش دکتر زنان رفتم و پماد ادرا استفاده میکنم و جواب گرفتم . زگیلها زیاد نبودن اما تقریبا از بین رفتن و الان یدونه اس که فک نیکنم تازه زده و یا من ندیده بودم .
احساس میکنم روی مقعدم هم یدونه هست و به اونم یه شب درمیون آدرا میزنم .
اما میترسم دهانم هم مبتلا شده باشه .
میخواستم ببینم میتونم خدمت شما برسم برای دهانم ؟
ولی چیز عجیب اینه که پارتنرم ازمایشش منفی شده با وجود جوشهایی که دکتر ارولوژی گفت زگیله .
ممنون میشم راهنماییم کنید.
مشاهده پاسخ دکتر
573
زگیل تناسلی

سلام,یک خال گوشتی کوچیک نزدیک الت تناسلیم هست که باعث نگرانیم شده چکار باید انجام بدم؟ادرس مطب وهزینه ویزیت و در مان رو هم میخواستم بدونم لطفا مشاهده پاسخ دکتر
574
بیماری مقاربتی و سوزش

با سلام و ممنون بابت جواب به سوال قبلی در سوال قبلی به طور کامل یادم رفت عرض کنم خدمتتون آقای دکتر با توجه به اینکه نزدیکی مشکوکی داشتم تمامی اتفاقات را از آن رابطه می دانم هر چند چند بار نزدیکی از اسپری بی حسی دندان روی الت تناسلیم استفاده کردم در ضمن با توجه به اینکه هنوز جوشی روی التم نبود ولی نزدیکی با خانمم داشتم سوزش به ایشان دست داد و خونریزی هم داشتن همراه با عفونت چون ایشان در طول 16 سال که با هم بودیم اصلا عفونت نداشتن متاسفانه اشتباه از جانب خودم بود دیر به دکتر مراجعه کردم و با توجه به جوشهایی که داشتم نزدیکی نکردم شب در خواب ارضا شدم نگاه کردم دلمه به صورت عفونت بود و چندین بار قبل از دست شویی نگاه کردم قبل از ادرار به صورت سفید خالص کمی خارج می شد خیلی خود درمانی کردم چندین بار مقالات حضرتعالی را مطالعه کردم از انواع داروها استفاده کردم نزدیک به 8 عدد 1200 و پنجاه عدد سیپرو و 5 عدد سفتریاکسون و چهار عدد اسپکتینو مایسین استفاده کردم و خیلی داروهای دیگر جوشها برطرف شدن اما همانطور که عکس فرستادم در انتهای کلاهک هنوز حالت قرمزی و درد دارم نزدیکی کنم بدون کاندوم سوزش به خانم دست می دهد خیلی زندیگم را تحت تاثیر قرار داده تا جای که بارها خواستم با ماشین تصادف درست کنم و خودمو بکشم
ولی هی به خودم امید دادم در ضمن فرهنگی هستم همش ناراحتم مدتی برای آرامش به مواد روی اوردم 7 ماه صبر کردم آزمایش ایدز و انوا هپاتیت را انجام دادم همشون منفی بودن با توجه به مسافت دور و نبود پزشک متخصص متاسفانه به اینجا رسیدم همش از آن ارتباط می بینم تمام مشکلاتم در ضمن غیر اخلاقی هم نبوده چون طرف بیوه و صیغه موقت داشتم بتونی کمکم کنی ممنون میشم حاضرم با ایمو یا تلفنی ویزتم کنی هزینش هرچه باشد انتقال می دم به حسابتون خداوند به شما عزت عطا نماید من و خانواده ام را از این مشکلی که با دست خودم درست کردم نجات دهی باز هم تشکر می کنم
مشاهده پاسخ دکتر
575
زگیل مقعدی

سلام آقای دکتر
وقتتون بخیر
ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید
دلیل ایجاد زگیل مقعدی میتواند رابطه مقعدی نباشد؟
ایا با سوزاندن تکثیر ان متوقف میشود؟
درمان با پودوفیلین به چه صورت میباشد
مشاهده پاسخ دکتر
576
زگیل تناسلی

سلام اقای دکتر.
اگر یه فردی در ظاهر اثری از زگیل تناسلی نداشته باشه میشه میشه با اطمینان از عدم گرفتن زگیل تناسلی باهاش ارتباط جنسی محافظت شده بدون دخول داشت؟
و اینکه ایا زگیل تناسلی در ایران خطری جدی برای سرطان (الت یا مقعد) در اقایون محسوب میشه؟
خیلی ممنون از راهنماییتون. بنده به واسطه مجرد بودن ارتباط با خانومی دارم که شناختم ازشون کامل نیست و این مسایل ذهنمو درگیر کرده.
مشاهده پاسخ دکتر
577
تاول زدن

علت جوش بزرگ زدن وسوزش حالت تاول شدن به وجود اومده
پس ازمصرف دارو حالت تاول زدن به وجود آمده
مشاهده پاسخ دکتر
578
درمان قطعی زگیل تناسلی

سلام آقای دکتر
چند روزی است که متوچه دانه هایی روی آلت تناسلی همسرم شدم
رفتیم دکتر گفتند زگیل تناسلی است
خیلی نگرانم
درمان قطعی زگیل تناسلی چیست
و تنها راه مبتلا شدن به زگیل تناسلی روابط جنسی هست؟
من چکار باید بکنم
طول درمان قطعی چقدر است
مشاهده پاسخ دکتر
579
زائده گوشتی روی گردن

سلام جناب آقای دکتر. روزتون به خیر.ممنون از وقتی که برای پاسخگویی میگذارید.
پیرو سوالی که دیروز مطرح کردم،چند سوال دیگه دارم.
اینکه من قم هستم. برای بررسیهای مقدماتی مشکل دخترم، کدوم پزشک رو معرفی می کنید؟ (نام پزشک و تخصصشون). و بعد از بررسیهای مقدماتی اگر عمل نیاز باشه، حتما به تهران مراجعه میکنم . اگر ممکنه بهترین پزشکی در تهران، که مشابه مشکل دختر من رو عمل کردند به من معرفی کنید.ودر آخر اگر عمل لازم باشه ، عملش عمل خطرناکی هست؟من خیلی نگرانم.
یک نکته دیگه اینکه من زایده دخترم رو با عکسهای نت که برای کیست برانکیال بود مقایسه کردم ،کاملا شبیه بود. ولی من دیروز دخترم رو پیش دکتری بردم که متخصص گوش و حلق و بینی و فوق تخصص جراحی پلاستیک هستند. ایشون با معاینه گفتند یک زائده هست که با یک جراحی کوچک بر می دارم. چرا ایشون تشخیص ندادند؟
البته من قبل از مشورت و تشخیص شما پیش ایشان رفته بودم.
مشاهده پاسخ دکتر
580
سلام بر روی زبان من زگیل یا جوشی زده که 4یا 5 سالی هست وکوچک بود الان بزرگ شده برای مداوا باید چه کنم وبه چه دکتری مراجعه کنم.عکس آن را برایتان میفرستم.باتشکر

سلام بر روی زبان من زگیل یا جوشی زده که 4یا 5 سالی هست وکوچک بود الان بزرگ شده برای مداوا باید چه کنم وبه چه دکتری مراجعه کنم.عکس آن را برایتان میفرستم.باتشکر مشاهده پاسخ دکتر
581
زائده گوشتی در گردن

دختری 2 ساله دارم. که موقع تولد زائده گوشتی در گردن داشت و یک خط قرمز عمودی زیر اون هست. تا الان هیچ ترشحی نداشته و سایز آن هم هیچ تغییری نکرده. زائده کاملا نرم هست ودر اثر کشیدن در همه جهات کش می آید.پزشکی به من گفتند با آراف و با بی حسی موضعی بر می دارم وهیچ اسکاری هم به جا نمی مونه. می خواستم نظر شما رو بدونم که برای برداشتنش چه روشی مناسب تر هست. مشاهده پاسخ دکتر
582
Hpv typing

سلام ..میخواستم بپرسم شکل زگیل تناسلی با تایپینگ زگیل ارتباطی دارد ؟ درست که میگویند زگیل های ریز و همرنگ پوست خطرناک تر هستند ؟ مشاهده پاسخ دکتر
583
خال گوشتی در صورت

با عرض سلام و خسته نباشید..
يه سوال داشتم از حضورتان، من پدرم تو صورتش و توی ابروهایش يه خال گوشتی با رنگ روشن وجود داره که حدود سی سال هست که وجود داره.در ضمن سن پدرم حدود 60سال هست،، حالا يه مدتی هست که انگار بزرگتر شده است، در شهرستان پیش يه دکتر جراح عمومی رفتیم ميگفت باید ازش نمونه برداره، حالا ميخواستم بدونم دستکاری بشه و نمونه برداری بشه، مشکلی پیش نمياد براش؟ بنظر شما چکار باید کرد؟
مشاهده پاسخ دکتر
584
معرفی پزشک

جناب آقای دکتر انتظاری
با سلام
آیا جنابعالی پزشکی را میشناسید که در رابطه با درمان بیماری MF دارای تجربه بیشتری باشد . ضمنا در خصوص درمان این بیماری در کدام کشور تلاش بیشتری شده و شاخص میباشد.
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
585
جاي جوش و اكنه صورت

در اثر كندن جوش هاي زمان بلوغ شديدا فرورفتگي و جاي اكنه روي صورتم باقي مونده.سه جلسه ميكرونيدلينگ انجام دادم تاثيري نداشت اصلا.يك مشاور گفت ميكرودرم راه مناسبيه.بيمارستان رازي دوباره همون ميكرونيدلينگ رو پيشنهاد كرد با اينكه گفتم بي اثر بوده و در اخر كلينيك ايرانيان يو ليزر رو پيشنهاد داد.لطفا بگيد تضميني ترين روش چي هست همش هزينه هاي الكي مشاهده پاسخ دکتر
586
ایجاد لک روی الت

سلام روزتون بخیر
نزدیک یک ماهه ک لکهایی روی سر التم پیدا شدن ک حدودا یک هفته از پماد هیدروکرتیزون استفاده کردم ولی تغییری در بهبود حاصل نشد
بعدش رفتم دکتر پوست ک محلول بتامتازون یک درصد بهم داد و گفت سه هفته استفاده کنم خوب میشه ولی متاسفانه سه هفته‌هم استفاده کردم ولی خبری از بهبودی نشد.
توی سایت شما گشتم متوجه شدم این لکها همون پسوریازیس هست.
میشه لطفا راهنمایی بفرمایید ک باید چیکار کنم؟
بازم از محلول بتامتازون استفاده کنم یا باید کار دیگه‌ای بکنم؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید چون تو این مدت یک ماه چهل روز کلا اعصابم ریخته بخاطر این مشکل
بازم ممنون از سایت خوبتون
مشاهده پاسخ دکتر
587
زيگيل تناسلي

با سلام اقاي دكتر من از بيماران شما هستم كه چند ماه پيش بابت زگيل تناسلي چند بار خدمت شما رسيدم كه شما دارو تجويز كرديد كه مايع بود وفرموديد چند٣ بار درهفته با گوش پاكن روي زگيل بزارم من هم استفاده كردم كه خوشبختانه خيلي كم شد و تا مقداره هم ريخت با توجه دوباره به صورت كمتر در امده ومن هم خارج از كشور هستم وإمكان مراجعه خدمت شما ندارم ميخواستم اگه امكان داره اون قطره يا مايه كه تجويز كرده بوديد چي بوده و اسم علمي اون بفرماييد كه بستگان من تهيه كرده براي من ارسال كنن ، ممنون ميشم .
همراه اون پماد ايپوزينك هم تجويز فرموده بوديد كه من دور زگيل ميزدم كه قطره به پوست أطراف اسيب نزنه
اگه با إيميل پاسخ بفرماييد ممنون ميشم
مشاهده پاسخ دکتر
588
جوش صورت

سلام آقای دکتر صورت من خیلی جوش زیر پوستی میزنه دیگه خسته شدم جای جوشها هم میمونه من چیکار کنم مشاهده پاسخ دکتر
589
زگیل تناسلی و روزهای واژن

با سلام.همسر من قبلا زگیل تناسلی داشتن الان برطرف شده ودرمان کردن.بعد از مرحله دوم واکسن رابطه بدون کاندم داشتم الان لبه واژن زایده در اومده که نگرانم کرده لطفا راهنمایی کنید..ی سوال دیگه داخل ورودی واژنم مثل پرزهای زبان شده ممکنه زگیل باشه؟ مشاهده پاسخ دکتر
590
دو نكته

عرض ادب مجدد و ممنون از وقتى كه گذاشتين
تنها دو مطلب ميخواستم عرض كنم :
١.پس شما ميفرماييد ممكنه منشأ آلرژيك داشته باشه ؟من كلا به خيلي چيزها آلرژى دارم
٢. روى پوست خشك نيست و ترشح داره البته بدون بو و كمى چسبناك . آيا اين نشانه ى عفونت نيست ؟ اينو از اين بابت عرض ميكنم كه فرمودين انتى بيوتيك (داكسى سايكلين) رو قطع كنم
در آخر فرمودين به پزشك مراجعه كنم . مشكل اينجاس كه مراجعه كردم ! در يك بيمارستان به اورولژيست كه از متخصص عفوني هم مشاوره گرفت ولى الان 4 روزه دارم داكسي سايكلين ميخورم هيچ تغييرى احساس نميكنم و مشكل اينجاست كه ايران نيستم لطف ميكنين يك داروى عمومى تر بفرمايين؟
مجددا ممنون از پاسخگوييتون
مشاهده پاسخ دکتر
591
خال گوشتی

خال گوشتی توی سرم از بچگی هست تازگیاحساس شدم نمیدونم درد میکنه یامن حساس شدم بادست زدن دردنمیکنه گاهی اوقات خودش احساس میکنم درد میکنه یاسوزش داره رنگش هم رنگ پوست داخلش موداره فک میکنم موهام ک میشکنه بیشتر درد داره لطفا راهنمایی کنید اندازه ی نصف نخود مشاهده پاسخ دکتر
592
کیست چربی زیر پوست

سلام ببخشید مزاحم شدم میخواستم بدونم بعضی افراد مسن زیر پوستشون پر از کیست های چربی میشه
این بیماری واگیر دارد یا خیر؟
مشاهده پاسخ دکتر
593
مولوسكوم

سلام خسته نباشيد
با نامزدم رابطه ي مقعدي داشتيم ايشون دونه اي روي الت زده بودن بدون ترشح ،هفته بعدش امدن پيش شما فرموديد مولوسكوم هست،ممكنه توي روده من بزنه؟ خيلي نگران شدم
مشاهده پاسخ دکتر
594
ریزش مو

دختری 28ساله
از 9سالگی ریزش موی سکه ایی داشتم ک با امپول و قرص و داردی گیاهی و هرچی 1 مدت درست میشد و
الان 2ساله ک تیروئیدم مشگل داره یعنی عمل کردم و برش داشتم
موهام بدتر از قبل شده یعنی تمام پشت سرم خالی شد و قرصو شامپو ام جوابگو نیست
لطفا کمکم کنید😔
مشاهده پاسخ دکتر
595
زگیل تناسلی

سلام من دچار زگیل تناسلی شدم و از پماد پدوفیلین استفاده کردم ولی دو روز دچار درد و سوزش عجیبی شدم حتی راه نمیتونم برم درمانشو میخواستم مشاهده پاسخ دکتر
596
گال

سلام اقاي دكتر من نزديك 4هفته هست كه گال گرفتم فكر ميكنم روي سر التم دقيقا مثل عكسي كه تو سايتتون هست قرمزو زخم شده و روي بيزه مثل دسم تو اين 4هفته دكتر ليندان داد ٣بار استفاده كردم بهتر شدم خارشم خيلي كم شدن دسما كم كم دارن كوچيك ميشنو ميرن زخم روي التم يكم بهتر شده ولي كامل خوب نشدم چيكار بايد بكنم لطفا راهنمايي كنين🙏 مشاهده پاسخ دکتر
597
مصرف داروی رواکوتان

سلام آقای دکتر......من خانمی 31 ساله هستم تازه ازدواج کردم به خاطر آکنه شدید صورتم دکتر روآکوتان بهم تجویز کرده آیا بامصرف داروی روآکوتان امکان نازایی وجود دارد؟ اگر وجود ندارد در صورتی که بخواهم داروی روآکوتان را یک ماه استفاده کنم دو ماه بعد مصرف داروی فوق بخواهم باردار شوم این دارو روی جنین تاثیر می گذارد یانه؟ مشاهده پاسخ دکتر
598
جوش مانند آلت تناسلی

سلام
ببخشید من جدیدا در اطراف آلت تناسلی جوش مانند میبینیم
ولی نمیدونم باید چکار کنم که از بین بره و یا زیاد نشن
ممنون میشم از راهنماییتون
مشاهده پاسخ دکتر
599
پوست

بنده چندین سال پیش به مدت 2 سال راکوتان مصرف کردم و بهبود یافتم . اما الان یک سال هست که دوباره جوش میزنم و مجددا راکوتان بهم دادن . چند وقت پیش روی مچ دستم یه زخم شبیه اگزما شد که با بتامتازون خوب شد اما الان جاش یه لک سفید ایجاد شده . همه اش نگران هستم نکنه این لک همون بیماری پوستی باشه و علتش هم مصرف راکوتان باشه . میشه کمکم کنید . ممنون مشاهده پاسخ دکتر
600
انتقال ويروس زگيل الت تناسلى

سلام وعرض ادب
پسر هشت ساله ايى دارم كه علاقه ى زيادي به استخر دارد ومن خيلى نگران هستم كه پسرم مبتلا به ويروس زيگيل الت تناسلى مبتلا شود
چند درصد امكان انتقال اين ويروس از طريق استخر وجود دارد
ممنون ا
مشاهده پاسخ دکتر
601
زگيل تناسلي

سلام اقاي دكتر من مهر ماه واكسن گارداسيل و زدم نوبت بعديش اذر ميشه؟وجاي زگيل كرايو كردم خارش داره پوستش خشكه پمادي ميشه استفاده كرد مشاهده پاسخ دکتر
602
زگیل تناسلی

من یک ماه پیش زگیل تناسلی رو کلا درمان کردم آیا آزمایش وجود دارد که مشخص کنه این ویروس توی بدنم موجود هست یا نه مشاهده پاسخ دکتر
603
زگیل تناسلی

سلام. بنده قبلا برای رفع زگیل تناسلی کرایو انجام دادم. اما بعد از گذشت تقریبا 2 الی 3 هفته، دوباره جاهای قبلی زگیل درآورده. قبلا روی آلتم زگیل نداشت...اما الان 4 الی 5 تا زگیل در آمده و داره بزرگتر میشه. باید چکار کنم؟ آیا واقعا لیزر بهتره یا کرایو؟ کدوم برگشت مجدد نداره و علائم ظاهری رو کاملا ازبین میبره؟
و آیا راهی برای درمان دائمی این ویروس و ریشه کن کردن آن برای همیشه از بدن وجود داره یا چند ماه یکبار باز مجددا زگیل ها ظاهر میشن و باید لیزر کرد یا منجمدشون کرد؟
مشاهده پاسخ دکتر
604
ليزر

من چند روز پيش ليزر فول بادي با دستگاه كندلا ٢٠١٧ انجام دادم بعدازظهر همان روز دچار عفونت ادراري و التهاب مثانه شديد شدم وبه شدت نگران انتقال بيماريهاي بدخيم مثل هپاتيت و زگيل و تبخال از اين طريق هستم خواهش ميكنم من را راهنمايي كنيد ممنون مشاهده پاسخ دکتر
605
زگیل تناسلی

سلام. دکتر من قبلا هم راجع مشکلم که زگیل در ناحیه مقعد بود از شما سوال پرسیده بودم. دکتر معالج م برای درمان زگیل ها کرایوتراپی تجویز کردند که در حال درمان هستم. امروز به مطلبی در اینترنت برخوردم که از احتمال وجود این زگیل ها در داخل مقعد و مجرای ادرار خبر میداد. ولی در طول مراجعات من به پزشکان مختلف در این مدت به هیچ وجه همچین احتمالی رو گوشزد نکرده بودند. حتی دکتر پوستی که در حال حاضر تحت درمان ایشون برای کرایو هستم هم از امکان وجود زگیل داخل مقعد چیزی به من نگفتند. با توجه به اینکه من سکس مقعدی داشتم به نظر شما این احتمال وجود دارد که داخل مقعد هم زگیل وجود داشته باشد؟ و حتی مجرای ادرار؟! و اینکه در صورت وجود زگیل در این نواحی روش درمان چگونه است؟ ممنون از راهنمایی شما مشاهده پاسخ دکتر
606
آیا سوزاندن خال سر ضرر دارد؟

سلام، وقت بخیر
من روی سرم خال گوشتی دارم
آیا سوزاندن اون ضرری نداره؟؟
کمی هم سفت هست
مشاهده پاسخ دکتر
607
آنژیوکراتوم

سلام دکتر لطفا به تمام سوالای من ج بدهید کلی نباشه
1 علت زیاد شدن آنژیوکراتوم چیه که هی داره به تعدادش افزوده میشه؟
2. ایا من فریز کنم کاملا از بین میرن یا امکان دوباره زدنشون و داره؟
3. چه عاملی باعث میشه که این کیسه های خونی پر میشن ؟
من این آنژیوکراتومارو روی آلت تناسلیم دارم
مشاهده پاسخ دکتر
608
جوش یا تبخال

با سلام، من 25سالم هست، حدود 5روز پیش ناحیه تناسلی من چندین جوش سر سفید آبکی و سر زرد زد، جوری که بسیار سوزش داشت و درد، نه دستشویی میتونستم برم نه بشینم نه بخوابم، راه هم به سختی میرفتم،پیش دکتر متخصص رفتم، اون حدس زد و گفت فکر میکنه تبخال باشه، در صورتی که مطمئن نبود قرص اسیکلوویر داد و چون خیلی درد داشتم پماد لیدوکایین، بعد 5روز جوش ها قرمز شده و هنوزم دستشویی رفتن برام خیلی سخت و عذاب آور هست، خواهش میکنم کمکم کنید، چون من تا الان تبخال نزدم و رابطه جنسی نداشتم،امکان داره حساسیت باشه؟ چون من یک هفته ای از قرص گیاهی لاغری هزال استفاده کردم، لطفا جواب بدین، ممنون مشاهده پاسخ دکتر
609
تناسل زگیلی

سلام دکتر وقت بخیر قبلا از شما در مورد زگیل تناسلی پرسش کردم میخواستم بدونم من که با دختری که متوجه شدم زگیل تناسلی داشته رابطه داشتم امکان داره که مبتلا نشده باشم؟ و اگر این اتفاق افتاده باشه برای ارتباط جنسی برای بعد باید چه کنم ایا باعث انتقال بیماری میشم اگه بعد از مراجعه به دکتر و زدن امپول و معاینه سالانه دکتر تشخیص نداد که من این بیماری رو دارم دیگه مشکلی نیست یا دیگه نمیتونم ارتباط داشته باشم لطفا کامل برام توضیح بدین دارم دیوانه میشم وخیلی ترسیدم و اون دختر چه میتونه ازدواج کنه و یا ارتباط جنسی داشته باشه؟ مشاهده پاسخ دکتر
610
خود ارضایی

سلام اقای دکتربنده ادم تحصیل کرده با شغل مهمی ام .27سالمه اما درگیر خود ارضایی ام فکر میکنم بهترین راهش درمان داروییه چون بقیه راهها جواب نداده میخواستم بدونم قرص برندوکر تاثیری داره؟یا قرص بهتری وجود داره؟ممنون مشاهده پاسخ دکتر
611
تبخال تناسلی دارم آیا در صورتی که عارضه ای روی بدنم نباشه و با کسی رابطه داشته باشم اون فرد آلوده میشه و از من میگیره این مریضی رو

سلام آقای دکتر من مبتلا به تبخال تناسلی هستم حدود 1415 سال آیا در شرایطی که تبخال نزده روی بدن من اگر رابطه داشته باشم کسی رو آلوده میکنم؟
آیا من با داشتن این مریضی میتونم دوباره ازدواج کنم
مشاهده پاسخ دکتر
612
جوش صورت و بدن

سلام آقای دکتر خسته نباشید .آقای دکتر من تقریبا دوسال پیش وسط سینه و صورتم دچار جوش های شدید شد .که در اون زمان به پزشک مراجعه کردم که برای من کپسول داکسی سایکلین تجویز کردند .بعد از مصرف دارو تقریبا بهبود یافتم .ولی بعد از قطع مجدد دوباره دچار این عارضه شدم .دقیقا همین روال تو این دوسال ادامه داشته .برای قطع دائم باید چه کاری انجام بدم .ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .سپاس مشاهده پاسخ دکتر
613
کاهش میل جنسی بعد از مصرف راکوتان

آیا ممکنه مصرف راکوتان باعث کاهش میل جنسی بشه؟ مشاهده پاسخ دکتر
614
مرحله بعد ⏪

در آوردن جوش روی آلت تناسلی و مثانه و زیاد شدن آنها قبلا"شما لیز را توصیه کردید ولی برای من امکان پذیر نیست لطفا اگر امکان دارد درمان داروی بگویید
پماد ضد التهاب و مترونیدارول، وان آن جی،واسیکلوویر هم مصرف کردم ولی درست نشد
مرحله بعد
مشاهده پاسخ دکتر
615
زگیل

با سلام خدمت اقای دکتر پیرو سوالات قبلی خانم بنده اصلن زگیلی در دستگاه تناسلی ندارن در حالی که خود بنده حدودا هشت ماهی هستش که دارم البته درمان رو تازه با منجمد کردن شروع کردم٬ میخواستم بپرسم ما از طریق چه ازمایشی هم نوع ویروس رو بدونیم و هم اینکه چقدر احتمال داره اگه مثلا من از نوع 6٬11 باشم همسرم هم اگه مبتلا باشه ویروسی که داره از این نوع باشه مشاهده پاسخ دکتر
616
لیزرودیابت

با سلام
آیا بیمار دیابتی میتواند لیزر موهای زائد انجام بدهد؟
با سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
617
ليزر و سوختگي بعد از آن

salam khaste nabashid
man pishe motekhases poost , laser muhaye zayed anjam dadm
2 ruze aval dard o ghermezie shadid dashtam alan badaz 10 ruz tamame un ghermeziha be range ghahvei va be shekle zakhm hast
tashakor
chi estefade konam, va inke momkene in lak ha az bein naran?
خسته نباشيد
من ١٠ روز پيش ليزر موي زايد انجام دادم ، ٢ روز اول قرمزي و درد شديد داشتم بعد از اون تمام قسمتهاي سوخته شده به رنگ قهوه اي و به شكل زخم دراومدن، الان بهد از ١٠ روز همچنان قهوهاي و زخم هست
چي كار كنم ؟ و ايا ممكن اي لك ها از بين نرند؟ مرسي
مشاهده پاسخ دکتر
618
سوزاك

اينجانب به خاطر رابطه جنسي در خارج از كشور سوزاك گرفتم،و اين قرص هارو مصرف كردم . ديروز صبح اين قرص ها رو خوردم:
سيپروفلوكساسين 5٠٠ : ١ عدد
داكسي سايكلين ١٠٠: ١ عدد
در ادامه فقط داكسي سايكلين رو هر ١٢ ساعت خوردم، سيپروفلوكساسين رو همون يه دونه رو خوردم، ولي هنوز ترشح و سوزش دارند، مي خواستم چه تجويزي شما مي فرماييد؟
مشاهده پاسخ دکتر
619
قرمزی پا

مادر من چند ماخی هست که در ناحیه ساق پا دچار قرمزی شده که ابتدا بصورت دانه های قرمز بود ولی الان دیگه کل پا رو گرفته و درناحیه قوزک پا حالت کبودی و خون مرده داره. دکتر دیابت و پوست و کلینیک پا رفتیم ولی جواب درستی نگرفتیم فقط پماد برای ماساژ دادن و گفتن درمان نداره. ایشون دیابت هم دارن. مشاهده پاسخ دکتر
620
زگيل تناسلي

سلام آقاي دكتر
من جهت زگيل تناسلي از پماد زينك اكسايد و محلول طبق نسخه شما استفاده كردم
روز شنبه
اول پماد زينك اكسايد رو به تمام قسمتها زدم
بعدش با گوش پاك كن محلول رو فقط روي زگيلها زدم
ولي الان بعد از يك جلسه مصرف يك لايه از پوست آلت كنده شده
ظاهرش كه طبيعي نيست
كمي سوزش هم داره
امروز سه شنبه هست و طبق دستور هفته اي دو بار
آيا بايد پماد و محلول رو استفاده كنم؟ يا نه؟
مشاهده پاسخ دکتر
621
زگیل تناسلی

با سلام
حدود 4سال پیش در ناحیه تناسلی چند زگیل ریز دیدم که با درمان خانگی و چسب زگیل کمتر از یک هفته از بین رفت. بعد آن تا امروز حتی یک زگیل دیگر هم نبود آیا احتمال خطر و برگشت دارد؟
مشاهده پاسخ دکتر
622
بیماری پوستی در ناحیه تناسلی

سلام آقای دکتر من 23 سالمه و از چند ماه پیش (حدود 6 ماه ) تغییزاتی رو بر روی پوست پشت کلاهک مشاهده کردم بدون علایم مثل خارش یا سوزش و یا هر چیز دیکه (که با شماره 1 در تصویرها مشخص شده ) بعد از چند روز تا حدود خیلی زیاد از بین رفت و پیگیری نکردم ، بعد از گذشت یک هفته علایمی مثل جوش های ریز مانند در همان سمت و دور تا دور پوست پشت کلاهک دیده شد که با چند بار سرچ کردن (درست یا غلط نمیدونم ) گفته شد خطر ناک نیست (در تصاویری که فرستادم با شماره 3 مشخص شده)... حالا هم نزدیک به 1 ماهی هست که یک سری ضایعه پوستی در نقاط مختلف آلتم هست که سرعت بهبودیش کمه و شبیه هیچ کدوم از تصاویر در اینترنت نیست و باز هم هیچ علایمی نداره مثل خارش سوزش یا خونریزی(که در تصاویر با شماره 2 مشخص شدند) ...من حتی رابطه جنسی هم نداشتم و چرا انواع مختلف بیماری های پوستی در آلتم به وجود اومئه و اصلا این ها چقدر خطرناک هستند مخصوصا مورد هایی که با شماره 2 مشخص شدند.. خیلی ذهنمو درگیر کرده .. آیا سرطانی هستند ؟ یا با گذشت زمان بهبود پیدا میکنند ؟ مشاهده پاسخ دکتر
623
همانژیوم

دخترم یکماه داره و مادرزادی همانژیوم در ناحیه زیر گلو و روی غبغب دارد پیش دکتر بردیم گفتن خودبخود خوب میشه در اکثر موارد.مجدد پیش دکتری بردیم که به ما پماد هیدروکورتیزون و پماد ویتامین آ دادن که باهم زده شود بعد از چهار روز ناحیه همانژیوم زخم شد الان ناحیه همانژیوم زخم عمیق بدون خونریزی و عفونت دارد‌.سوالی که دارم این هست که آیا این همانژیوم بعد از زخم از بین میرود؟و این زخم خطرناک میباشد؟پماد خارجی آدرما اپیتلیال و موپریسین هم میزنم البته با تجویز پزشک اطفال و زخم در حال کوچک شذن هست.لازم به ذکر است که همانژیوم در بدو تولد همسطح پوست بود و به مرور زمان برجسته شد مشاهده پاسخ دکتر
624
علت خال ساده اطراف الت چیست

سوال من تو دسته سوالای شما نیست مشاهده پاسخ دکتر
625
انجيوكراتوم

سلام اقاي دكتر
من يدونه ك خودتون برام تشخيص دادين انجوكراتومه رو با سوزن تحريك كردم بعد ينو خون امد
خطرناك كه نبوده؟
مشاهده پاسخ دکتر
626
تسریع در روند بهبودی پس از فریز کردن

سلام
من زگیل تناسلی داشتم که 2 روز قبل فریز کردم الان تازه داره تاول میزنه 1 سفر کاری واسم پیش اومده که تا 5 روز دیگه باید برم میخوام ببینم چکار می‌تونم انجام بدم که تا 5 روز آینده بهبودی کامل ایجاد بشه؟
آیا دارو یا پمادی هست که به روند بهبودی تسریع ببخشه؟
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
627
الت

سلام اقاي دكتر
من خيلي نگرانم و اينكه نميخواستم مزاحمتون بشم ولي شما به جاي دلداري ب من گفتين ك برم پيش روانپزشك البته خدايي منم جا شما بودم اعصابم خورد ميشد حق ميدم بهتون
ولي براي آخرين بار ازتون ميخام شما از روي عكس ارسالي نظرتونو بگين و فك ميكنين چه بيماري ايه ك من بهش مبتلا هستم و راه درمانش چيه
براي اخرين بار
مشاهده پاسخ دکتر
628
بعد از کرایو مرحله دوم امکان برگشت زگیل ها چقد هست

سلام خسته نباشید آقای دکتر من شش شهریور ماه زگیل هامو کرایو کردم همش ریخته ولی الان نگاه کردم تا چندتا دونه ریز وجود داره البته یکیش بزرگه کمی اما آقای دکتر بنظرتون اگه این چندتا رو هم کرایو کنم امکان برگشتش چقد هست البته دکتر گفت بعد دو هفته برگردم مشاهده پاسخ دکتر
629
راکوتان عوارض داره یا ن؟لطفا روش درمان خانگی جوش و لک رو بهم بگید

سلام خسته نباشید .ببخشید من صورتم لک و جوش زیاد داره و هرچیزی ک فکرشو کنید مصرف کردم ولی فایده نداشت.شنیده بودم راکوتان خیلی موثره ولی عوارض داره و دوست نداشتم مصرف کنم .ب دکتر پوست مراجعه کردم و راکوتان تجویزکردن و گفتن عوارضی نداره و فقط ی بار ازمایش بدی برا کبدکافیه.درسته؟؟با توجه ب بیماری صرع ک دارم و فنوباربیتال مصرف میکنم استفاده از راکوتان موردی نداره؟بیماریم تشدید نمیشه؟
پوست من مختلطه،نمیدونم چیکارکنم هرچیزی مصرف میکنم بعضی قسمتا یا صورتم خشک و پوسته پوسته میشه یا چربه چرب.گفتن قرص لیورگل بخورم تا اگ کبدم چربه درمان شه و جوشا از بین برن ولی فایده نداشت
لطفا راهنماییم کنید و بهم روش درمان خانگی رو بگید چون واقعا خسته شدم و هزینه ها زیادن نمیتونم داروها رو تهیه کنم.ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
630
زگيل تناسلي

شخصي كه زگيل تناسلي داشته باشد و بخواهد با شخصي كه بيمار نيست ازدواج كند بايد واكسن تهيه كند.
ميشود بعد از دوز اول واكسن رابطه جنسي داشته باشند؟ (با تشكر)
شش ماه زمان زياديست براي صبر كردن
مشاهده پاسخ دکتر
631
زگيل

سلام خسته نباشيد اقاي دكتر ميخواستم بدونم همسر من٣٩سالشه ميتونه واكسن گارداسيل بزنه برا پيشگري از بيماريهاي زگيل چون ميگن برا زير سي ساله واكسن يا شما واكسن ديگه توصيه ميكنيد ممنونم مشاهده پاسخ دکتر
632
زگیل مقعدی

سلام وخسته نباشید.آقای دکتر من ساکن تبریز هستم طبق گفته های قبلی ام.در ایام تعطیل وروز تاسوعا به بیمارستان زنان مراجعه کردم(بخش اورژانس)معاینه واژینال انجام شد ولی بعلت خشکی واژن دچار خونریزی شدم.دکتر چند تا آزمایش نوشت تا انجام بدهم.آزمایش HPVوپاپ اسمیر را بدلیل شروع قاعدگی انجام ندادند وگفتند که باید بعد از دوهفته دیگر مراجعه کنم.زگیل های اطراف مقعد تا دهانه واژن پیشروی کرده اند ودر حال تکثیر هستند ومن نگرانم.طبق فرموده شما با بتادین هر شب یک بار ضد عفونی میکنم.لطفا در مورد بهداشت فردی واینکه تا دوهفته چگونه مانع تکثیر آنها شوم مرا راهنمایی کنین.آیا دوباره به متخصص زنان ویا متخصص پوست مراجعه بکنم؟
واینکه علایمی در شوهر من دیده نمیشود ایا انتقال این بیماری راه دیگری هم دارد ومن چگونه مبتلا شده ام؟
اگر این بیماری با تماس پوستی انجام میگیردآیا دستان من در هنگام شستشوی این نواحی در معرض خطر است؟
مشاهده پاسخ دکتر
633
خط رویش طبیعی

Hamidreza H:
سلام
درخواست من برعکس بقیه ی مراجعه کنندگان شماست.یعنی من نمیخوام مو بکارم,میخوام یه کم از موهای سرمو هم با لیزر بردارین و حالت طبیعی بهش بدین چون خط رویش موهام پایینه و نامتقارنه.این کار امکان پذیر هست یا نه
ضمنا در عکس هایی که ارسال میشه موهام توسط آرایشگر خط گرفته شده
باتشکر
مشاهده پاسخ دکتر
634
زگيل تناسلى

سلام
ميخواستم بدونم ايا امكان اشتباه در تشخيص ازمايش زگيل تناسلى وجود داره؟
و واقعا درمان قطعى نداره؟
مشاهده پاسخ دکتر
635
زگیل تناسلی

سلام.وقت بخیر
تو سول قبلی گفتم که رابطه از واژن نداشتم ممکن از ناحیه مقعد وارد رحم بشه؟؟من گیاه خوار شدم به خاطر این بیماری ایا تاثیر داره؟؟دکترم میگه باید کرایو کنی لیزر نمیکنیم زگیل های تناسلی رو علت خاصی داره؟درصورت رابطه با شخصی که باعث الودگیت شده با رعایت بهداشت ایا دوباره مبتلاا بشم؟باسرکه هر روز خودم رو میشورم ایا روش مناسبی هست؟
در ضمن احساس سوزش کنار لبم میکنم توی دهنمم همینطور ممکن دهنم هم دچار زگیل بشه؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
636
زگيل تناسلي

اسلام خسته نباشين من زگيل در ناحيه مقعد دارم ولي الان تحت درمانم رفتار جنسي ام فقط با يك نفر دارم حالا ميخوام بدونم ايا داشتن زگيل مقعدي ممكن نشانه اي براي داشتن ويروس ايدز باشه؟ مشاهده پاسخ دکتر
637
قطع قرص راکوتان

سلام من حدود 87قرص راکوتان خوردم یک ماه قطع کردم تا دو ماه دیگه می تونم برای بارداری اقدام کنم مشاهده پاسخ دکتر
638
زگیل تناسلی

با سلام خدمت شما دکتر گرامی
جناب دکتر انتظاری بنده قبلا از همین طریق از شما سوالی پرسیدم و من را بسیار کامل راهنمایی نمودید.سپاسگذارم و به همین دلبل مجددا به شپا مراجعه میکنم.
جناب دکتر من 20 روز پیش عمل کرایو را انجام دادم.چند تا زگیل کوچک روی آلت تناسلی و اطراف ان بود.
روز گذشته مجددا به دکتر مراجعه کردم و گفتن که اثری نیست و درمان شده ای.
ولی به نظر خودم چندتای دیگر که خیلی ریز هستن مشاهده کردم ولی دکتر گفت خیر.زگیل نیستن.اثرات کرایو هست.
جناب دکتر بنده بدلیل اینکه این بیماری از سال گذشته به من وارد شده و هرچند ماه کرایو را انجام میدادم خیلی حساس شده ام و نگران هستم.
چون بنده شما را بعنوان محرم خود قبول دارم این مشکل را با شما درمیان میگذارم.
جناب دکتر من 1ماهه که ازدواج کرده ام و بخاطر همین مشکل هیچگونه رابطه ای با همسرم نداشتم.فقط بدلیل انتقال بیماری.
واقعا از این مشکل کلافه شدم.
از شما عاااجزانه تقاضای کمک دارم.
بنظر شما من چکار کنم؟؟؟؟
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
639
فرورفتگی رگهای پیشانی

سلام اقای دکتر؛وقت بخیر؛من تیرماه به دلیل ریزش موی سکه ای دکترم برام تزریقه تریامسینولون داخله سرم تزریق کردن ولی بعداز1ماه رگهای پیشونیه من بصورت خیلی واضح فرورفته شدطوری که انگارشکسته باشه وجای بخیه باشه یه همچین حالتی،خیلی نگرانم به پزشکم گفتم ولی گفتن به مروردرست میشه؛حالامیخواستم نظرشماروبدونم این رگهابه صورت قبل میشه یانه؟ایادرمانی داره؟من دخترهستم 33سالمه؛ممنونم مشاهده پاسخ دکتر
640
ریزش مو

سلام اقا دکتر . میخواستم بدونم ایا خوردن قرص کلشی سین باعث ریزش مو میشود و شدت ان چقدر هست و چه مدت خوردن ان باعث ریزش مو میشود ؟ ممنون از شما اقای دکتر بابات کمک زیادتون مشاهده پاسخ دکتر
641
زگیل

سلام وقت بخیر
جناب دکتر
قسمت ورودیه واژنمم چندتا ریز داشت که اونم فریز کردم، آیا مراقبتی برای قسمت داخلی واژنم لازمه انجام بدم؟ درد دارم تو اون ناحیه.و از قبل هم رحمم یه مقدار عفونت داشته و داره.
آیا میشه روی زگیلهای فریز شده ی دور مقعدم یه مقدار سرکه سیب رو پنبه بزنم بزارم روشون یا نه؟
آیا میشه مقدار سرکه سیب توی آب بریزم و خودمو هر سری با اون شستشو بدم؟
ورودی واژنمو که فریز کردم یه مقدار از پماد استریل چشمی همونجا گیر کرده.. نباید اقدامی کنم؟
مشاهده پاسخ دکتر
642
لیزر مو های بدن مردانه

سلام و عرض ادب
بنده یک مرد ۳۰ ساله با رنگ موی مشکی و رنگ پوست سبزه هستم که می خوام در صورت امکان موهای کمر؛سینه؛شکم و زیربغلم اقدام کنم. می شه لطقا به وصرت تقریبی هزینه های دوره رو بفرمایید و اینکه مشکل بنده اینه که فقط ۱ماه در سال می تونم ایران باشم. آیا با این شرایط امکان داره بتونم دوره حذف موهای زاید بدنم رو پی گیری کنم؟
متاسفانه در قسمت اطلاعات امکان وارد کردن شماره تلفن خارج از کشور نبود پس اگر امکان داره به آدرس ایمیلم جواب رو ارسال کنید.
آرزوی بهترین ها
مشاهده پاسخ دکتر
643
لک شیر قهوه

با سلام.پسر من دو ماهشه .تقریبا از یک ماه پیش لکه هایی در قسمت پایین تنه ران و بالاتر ازبوجود امده که تعدادش بیشتر از شش تا هست.بزرگترینش اندازه نخود و بقیه کوچکتر هستند.بردم پزشک مغز و اعصاب اطفال نوار مغز و تستهایی که کرد همه سالم بودن.همه کارهایی و حرکاتی که یک بچه دو ماهه باید انجام بده را انجام میده.
من و همسرم نسبت فامیلی نداریم.و هیچ لکی نداریم.نه خودمون نه خانواده هامون.خیلی نگرانم
سوال من این هست که آیا این لک ها به تنهایی خطرناک هستند؟من توی اینترنت خوندم که این علامت بیماری نورو فیبر هست.بخاطر همین خیلی نگرانم
ممنونم
مشاهده پاسخ دکتر
644
تتو همزمان با ليزر مو

سلام خسته نباشيد
من ليزر موهاي زايذ انجام ميدم
خواستم بپرسم اگه تتو كنم اون نواحي رو اشكالي ايجاد ميكنه در ليزر كردن؟يا اينكه تتو رو ازيين ميبره؟با توجه بع اينكه فاصله ليزر هم ١ماه هست
تتو واقعا نميشه كرد؟بايد منتظر تموم شدن همه ي دوره هاي ليزر باشم بعد؟
مشاهده پاسخ دکتر
645
خال مادرزادی

با سلام خدمت شما دکتر عزیز
دکتر من دختری 25 ساله هستم قسمت چپ صورتم خال مادرزادی سیاه داشتم که 11 سال پیش جراحی کردم و گرفت از پوست بازو انجام دادم ،ولی خال دورچشمم جراحی نکردن، و 3بار خال دور چشمم را لیزر کردم کمرنگ تر و قطرش کمتر شد الان لیزر ادامه بدم یا جراحی یا روش دیگه ای هست؟ میشه دوباره جراحی کنم چون سوراخ های بینی متقارن نیست ممنون میشم جواب بدین و راهنمایی کنین که من چیکار کنم
مشاهده پاسخ دکتر
646
سرایت زگیل تناسلی

با عرض سلام و تشکر از مطالب مفیدتون. من مرد هستم و ماسور آقایان. گاهی با وجود زگیل تناسلی در بدن مشتری مواجه میشوم و ناخواسته ار طریق دست و انگشتانم نواحی درگیر با این زگیل را هم ماساژ داده ام. آیا ریسک ابتلا به این ویروس برای من وجود دارد؟ اگر بله آیا با شستشوی دستان با مواد شوینده آلودگی احتمالی برطرف میشود؟ مشاهده پاسخ دکتر
647
زگیل تناسلی

با سلام و عرض احترام
آیا هرگونه برجستگی زیر پوستی در ناحیه اطراف آلت تناسلی بانوان و اطراف مقعد که گاه گاه از نظر اندازه و تعداد کم میشوند و مدتی بعد مجددا تظاهر می یابند و بعضا هنگام لمس آن برجستگی های زیر پوستی کمی درد احساس میشود میتواند نشانه زگیل تناسلی باشد. تاکید میکنم ضایعات زیر پوستی و کمی برجسته مثل دانه هایی که از روی پوست میتوان آنها را بین انگشتان شست و اشاره گرفت و احساس ناخوشایند اندکی دارد.
با سپاس فراوان از شما
مشاهده پاسخ دکتر
648
در ضمن ضایعت فوق هیچ گونه خارش،یا سوزشی ندارند

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دکتر انتظاری عزیز.
فردی 36 ساله و متاهل هستم.مدتی است در ناحیه تناسلی دچار ضایعات قارچی شکل شده ام که در سر آلت شبیه توضیحات شما در سایت ضایعات مرواریدی است.
به علت شرم فراوان امکان مراجعه حضوری به پزشک را ندارم و این باعث تشدید بیماری فوق شده است.
در حال حاضر دو سوال از شما دوست بزرگوار دارم.
1.آیا امکان ویزیت به صورت از راه دور برای شما وجود دارد؟
2.آیا بیماری قارچی امکان ارتباط با مشکل گوارشی را دارد یا خیر(چون در سایتی مطالعه میکردم که نوعی قارچ تناسلی میتواند بر روی گوارش افراد تاثیر گذار باشد) که از آن به برفک نام برده شده.چون بنده علائم گوارشی ذکر شده در آن سایت را در خود میبینم.
پیشاپیش از بزرگواری شما عزیز در پاسخ دهی سپاسگذارم.
جسارتا در جهت تشخیص بهتر،عکس مشکل خودم را هم ضمیمه میکنم.امیدوارم جسارت بنده را عفو بفرمایید.
لطفا مبلغ ویزیت و راهکار پرداخت را هم بفرمایید تا واریز کنم.
پیشاپیش از بزرگواری شما در ارایه پاسخ سپاسگذارم.
مشاهده پاسخ دکتر
649
واکسن گاردسیل

سلام
من 2سال پیش مبتلا به زیگیل تناسلی شدم ولی همون یکبار بود دزگه تو این دوسال دچار نشدم البته دیگه رابطه جنسی نداشتم
الان به پزشک زنان مراجعه کردم که ببینم الان این ویروس تو بدنم هطت یا نه گفتن چون ازدواج نکردم نمیتونم آزمایش بدم
واکسن گاردسیل تهیه کردم که بزنم ولی توی اینترنت خوندم که واکسن باعث عدم باروری در خانم ها میشه میخواستم بدونم من واکسن تزریق کنم یا نه؟
و اینکه واسه تزریق هرجایی میتونن یا نه ؟
و اینکه راهی هست بفهمم که من الان این ویروس داخل بدنم هست ؟
مشاهده پاسخ دکتر
650
زگیل تناسلی

با سلام و روز بخیر.
خواستم بدونم آیا ممکنه ویروس زگیل تناسلی داخل پودرهای موبر سنتی وجود داشته باشه؟ 5 نفر دوست به صورت همزمان از این پودرها استفاده کردیم و تقریبا به صورت همزمان با اختلاف زمانی چند روز تا یکی دو هفته مبتلا شدیم. رابطه جنسی هم در هیچ لولی نداشتیم. آیا چنین موضوعی ممکنه؟
مشاهده پاسخ دکتر
651
مرحله بعد ⏪

دکتر سلام,حدود ده روز پیش اولین رابطمو از طریق دهانی با نامزدم داشتم و سه روز پیش رابطه جنسی ,از سه روز پیش روی لب کوچیک الت تناسلیم و کشاله رانم زوایدی بوجود انده ک میترسم زگیل باشه,دورشون خط کشیدم,از ترس از کار و زتدگیم افتادم,نامزدم در محل ختنه گاه سه زایده گوشتی داشت ک وقتی ازشون پرسیدم گفتن بخاطر ختنه بد بخیه زدن و گوشت اضافه اورده و سالهاس ک دارشون,الان ک دارم براتون مینویسم از ترس بدنم میلرزه چیکار کنم دکتر اینا چی هستن,حتی روی زبونمم زوایدی بوجود امده البته ی هفته پیش زبانم با چای سوخت,فک نمیکردم منی ک ایقد به این قضایا پایبندم از نامزدم بگیرم,ممکنه زگیل باشن و نامزدم داشته باشه مشاهده پاسخ دکتر
652
Hepatits

سلام آقای دکتر
خسته نباشید
تنها کسی‌ ک بعنوان دکتر بهشون اعتماد دارم شما هستید ک صادقانه پاسخگو هستید
راستش من حدود ۲هفته قبل از توالت فرنگیه‌ترین استیشن استفاده کردم.اما قبلش چند لک خون رو سطحش دیدم منتها قابل استفاده با دستمال خشک تمیز کردم بد با دستمال خیس و مجدد با دستمال خشک.بده چند دقیقه استرس گرفتم نکنه مشکلی‌ پیش بیاد.بده کلی‌ سرچ یکی‌ میگه احتمال هپاتیت ب یا س ک بیشتر تاکید رو هپ س بود تاکید کردن و بعضیا راد کردن.من خارج از ایران هستم و آلن شرایط دکتر رفتنم ندارم می‌شه لطفا بگید آیا خطرناکه؟من رو پاهام چندتا زخم اندازه نوک سوزن ک بخاطر شود ک ۳روز قبل داشتم و نمیدونم ک با سطح توالت برخورد داشت یا نه
ممنون میشم جواب بدید خیلی‌ نگرانم
عذرخواهی می‌کنم سوالام طولانی‌ شد
مشاهده پاسخ دکتر
653
زیگیل تناسلی

تصویر اصلی سوال من ارسال نشد گویا. مجدد تصویر جواب تست رو ارسال می کنم. مربوط به سوال قبل مشاهده پاسخ دکتر
654
زیگیل تناسلی

سلام. اقای دکتر نمی دونم سوال قبلی من در حال حاضر قابل مشاهده هست یا نه. من دچار زیگیل در ناحیه مقعد شدم. بار اول تست پی سی آر دادم. فقط ار روی زیگیل ها و منفی شد. بعد چند وقت چند زیگیل دیگه اضافه شد. با شما مشورت کردم فرمودید دوباره تست بده. این بار با پاپ اسمیر تست رو تکرار کردم. و جواب مثبت شد. واقعاً خودم رو باختم. من اصلا رابطه پر خطر نداشتم. تقریبا بیشتر از یک سال هست که رابطه نداشتم. فقط برای لیزر موهای زاید به یک مرکز تخصصی کاملا بهداشتی زیر نظر دکتر و دارای مجوز مراجعه کردم. دکترم این بار آزمایش برای بررسی سیستم ایمنی و چند مدل قرص های ویتامین و تقویتی داده. ولی من واقعا خودم رو باختم و اروم و قرار ندارم. ویدیو هایی که شما ارسال کردید دفعه قبل رو دوباره دیدم. مثل اینکه واقعا این بیماری درمانی نداره. چطور میشه درمان کرد. اگر بخوام ازدواج کنم باید چیکار کنم. این ویروس تا آخر عمر با من هست؟ و سرطان میشه؟! من واکسن گارداسیل نوبت دوم رو زدم. ولی فکر می کنم تو این شرایط این واکسن هم کمکی نمی کنه مشاهده پاسخ دکتر
655
جمع شدن پوست الت

سلام من به تازگی روی التم تورم پیدا کردم اینجوریه که پوستم به سمت نوک الت جمع شده و هر چی عقب میبرمش درست نمیشه لطفا کمکم کنید مشاهده پاسخ دکتر
656
زخم الت تناسلي

با سلام، ٢٩ سال دارم، حدودا ٤ سال پيش با خانم ٤٤ ساله اي رابطه جنسي محافظت نشده اي داشتم، بعد از گذشت دوماه روي آلت تناسلي بنده زخم هاي قرمز رنگ خطي بدون درد ظاهر شد كه كمي از قسمت بيضه را نيز در بر مي گرفت كه پس از گذشت حدودا ١٠ روز كاملا برطرف گرديد، در ان زمان فكر ميكردم كه بخاطر گزش حشره اي به نام داراكولا كه در شمال كشور وجود دارد باشد، ولي با گذشت زمان و مطالعه در مورد بيماري هاي مقاربتي،به اين مسئله مشكوك شدم. لازم به ذكر است كه بعد از رابطه جنسي ذكر شده هيچ مشكلي مانند تب، كوفتگي و غيره در خود مشاهده نكردم. در ضمن ، بشدت از دادن آزمايش خون و نتايج آن ميترسم.لطفا بنده را راهنمايي كنيد
با تشكر از زحمات شما
مشاهده پاسخ دکتر
657
پوست آلت

سلام اقاي دكتر
خواستم ببينم ايا اين ضايعه اي ك ب رنگ مشكي روي پوست آلت من هست ايا خطري داره يا عقيم ميكنه؟

ميخواستم بدونم اگه با سوزن ضد عفوني شده تحريكش كنم ك از بين بره ايراد داره؟
مشاهده پاسخ دکتر
658
هزينه درمان

سلام هزينه ي درمان زگيل با ليزر دي اكسيد كربن چقدر است مشاهده پاسخ دکتر
659
واکسن HPV برای مردان بالای 30 سال

با سلام و احترام
من مرد هستم و 33 سال دارم و مطمین هستم که هیچگونه آلودگی مقاربتی ندارم. منتها تاکنون از وجود واکسن HPV یا واکسن گارداسیل بی خبر بودم. با توجه به جستجوهای بی نتیجه در اینترنت هنوز نتوانسته ام به پاسخ روشنی برسم. چون در بسیاری محدوده سنی خاصی برای دریافت واکسن اعلام شده و یا توصیه اکید به عدم استفاده در مردان شده است. من به شدت از بیماری های پوستی و بخصوص انواع زگیل و قارچ متنفر هستم و همیشه پیشگیری را در اولویت قرار دادم اما هنوز نمی دانم کدام واکسن در این مورد برای مردان در سن من مناسب است و باید چگونه تهیه و استفاده کنم. البته از عوارض جانبی آن بی خبر هستم. ممنون از شما گرامی.
مشاهده پاسخ دکتر
660
خال بکر

سلام ایا برای درمان خال بکر من میتوانم مراجعه کنم


شما از چه نوع لیزری برای درمان خال استفاده میکنید


با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
661
پوست آلت

سلام اقاي دكتر
اين ضايعه يه مدتيه روي پوست التم به وجود امده
ميخواستم فقط بدونم خطر داره يا نه
مشاهده پاسخ دکتر
662
ليزر

سلام دكتر عزيز
من بيكينيمو ليزر كردم جلسه 5هستم
بوستم به شدت سوخته
ميشخ بكيد جه بماد و دارويي براي بهبودش استفاده كنم؟
مشاهده پاسخ دکتر
663
آلت تناسلي

سلام آقاي دكتر
خواستم ببينم اين ضايعه اي ك روي پوست منه و بسيار كوچك هستش آيا خطري براي عقيم شدن و ... داره يا نه؟
مشاهده پاسخ دکتر
664
كاهش موي الت

دليل كاهش موي روي الت و بيضه چيست ؟
من به تارگي متوجه اين تغييرات شده ام
مشاهده پاسخ دکتر
665
هرپس تناسلي

سلام ، وقت بخير
همسر من هرپس تناسلي داره ، ايا هرپس تناسلي بيماريه خطرناكي هست؟ من دختري ٢٤ ساله هستم و به شدت از گرفتن اين بيماري ميترسم ، سرچ زيادي در اينترنت كردم ولي خيلي به وضوح توضيح ندادن ، لطفا راهنمايي كنيد كه چطور از ابتلا به اين بيماري در امان بمانم ، چون همسرم ميگه در نهايت ميگيري و مشكل خاصي نيست! در زمان عود بيماريه ايشون تا از بين رفتن تاول ها من رعايت ميكنم و همسرم به شدت ناراحت ميشه ! حتي در زمان وجود دلمه زخم ها رابطه داشتيم و من مبتلا نشدم ، محل بروز تاول ها زير ناف درست بالاي الت تناسلي هست و روي الت نيست ، واقعا نميدونم چطور بايد رفتار كنم!!!
مشاهده پاسخ دکتر
666
ليزر مو زاعد و تيرگي پوست

سلام دكتر جان خسته نباشيد
من 4ماه پيش جلسات ليزر رو با دستگاه دايود2017انجام دادم ٢ماه انجام دادم درواقع دوجلسه زير بغل و بيكيني و دقت كردم پوستم تيره شده رنگ پوستم گندومي روشن هست
و اوايلش خوب بود ماه اول
ماه دوم زياذ جالب نبود و وقتي ديدم تيره شده پوستم نرفتم
الان گفتن الكس دايود اومده
ممنون ميشم راهنمايم كنيد
ايا اين دستگاه مناسب هست الكس دايود؟
يا همون داستگاه قبل دايود٢٠١٧
و ايا تيره شدن پوستم طبيعي هست؟ بعد ميره
يا دستگاه به پوستم نميسازه؟
ممنونم
مشاهده پاسخ دکتر
667
تشخیص مولوسکوم

سلام اقای دکتر وقت بخیر.من چند وقت پیش دچار بیماری مولوسکوم شدم که بعد از یک‌ دوره درمانی چند هفته ای و فریز کردن خوب شدم ولی ناگهان در صورت و قسمتهایی از بدن فرزندم دانه هایی مشاهده کردم که نگرانم مولوسکوم هست یا خیر تصاویر را ارسال میکنم اگر مولوسکوم هستند خواستم بپرسم برای کودکان چه کاری باید انجام داد تشکر مشاهده پاسخ دکتر
668
تبخال تناسلی

من دچار تبخال تناسلی شدم و الان مدتیه ک زیر نظر پزشک داروی ویرابکس 1000مصرف میکنم ک حدود 6ماهه هیچ دونه ای نزدم دگ همچنان دارو رو مصرف میکنم .... تازه دارم ازدواج میکنم میخاستم بدونم بد ازدواج اگ زمانی دونه ای نباشه و با همسرم امیزش داشته باشم همسرم هم ب تبخال تناسلی مبتلا میشه؟
اگ به قبل از باردار شدن ب تبخال مبتلا بشه بازم خطری برای بچه هست؟
مشاهده پاسخ دکتر
669
زگیل تناسلی

سلام مرسی از وقتی که برای من گذاشتین سیکل استفاده واکسن به چه مقدار هست در چند روز وایا شما اسفاده کرم condylox یا aldara یا acyclovir تجویز مینماید ایا قرص acyclovir استفاده کنم یا خیر god bless you مشاهده پاسخ دکتر
670
زگیل تناسلی

ميخواستم بدونم امكان داره زگيل تناسلي بدون انجام رابطه جنسي به وجود بياد؟
مثلاً از طريق اپيلاسيون يا استخر يا هرچيزه مشابه به اينا؟چون كسي كه اين مشكل واسش پيش اومده مجرده و تا حالا رابطه جنسي نداشته.
مشاهده پاسخ دکتر
671
جوش صورت

سلام اقاي دكتر من رو پوست صورتم جوش هاي زيادي زده ك چند تا چركي ان براي اين جوش ها چه كرم يا دارويي رو تجويز ميكنين؟ مشاهده پاسخ دکتر
672
Hsv

سلام دکتر
من ازمایش خون دادم و سطح انتی بادی نشون داده بود که من این دو تا ویروس hsv 1 va 2 دارم یعنی سطح igg هردو بالا بود. ازمایش pcr دادم منفی دراومده الان من این ویروسو دارم یا بدنم دفع کرده؟ و ایا این ویروسو به شخص دیگه میتونم انتقال بدم ؟
مشاهده پاسخ دکتر
673
پاپول تناسلى

سلام
جناب دكتر پاپول تناسلى ميتونه ارتباط مستقيم با زود ارضايى در رابطه جنسى داشته باشه؟
متشكرم
مشاهده پاسخ دکتر
674
زگيل

زگیل تناسلی
با سلام،اگر خانمي سكس از مقعد با شخص ناقل ويروس زگيل تناسلي داشته باشه،با نمونه پاپ اسمير ميشه متوجه شد به مبتلا شدنش؟و دوم اينكه اين ازمايش بعد از چند وقت از نزديكي بايد انجام بشه؟ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
675
جوش آلت

سلام آقاي دكتر
اين دوتا ضايعه ك روي پوست آلت من هست خطري داره يا مثلا امكان عقيم شدن من هست؟
مشاهده پاسخ دکتر
676
زگیل

زگیل تناسلی مشاهده پاسخ دکتر
678
زگيل

ايا اينا زگيل تناسلي هستن ترو خدا زود ج بدين خيلي نگرانم مشاهده پاسخ دکتر
680
زگیل تناسلی

آیا زگیل داخل مجری آلت مرد هم زده می شود مشاهده پاسخ دکتر
681
زگیل تناسلی

با سلام
من در هفته 6ام بارداری هستم. از هفته قبل زایده های گرد کوچک صافی در اطراف ناحیه تناسلی و یکی روی لب بزرگ ایجاد شده است. چطور میتوانم مطمئن شوم که زگیل است یا خیر؟ دکتر پوست اعلام کردند که مطمئن نیستند زگیل باشد یا خیر. روی بعضی مو هم وجود دارد. خیلی ممنون ازتون
مشاهده پاسخ دکتر
682
زگیل تناسلی

سلام
من ۷ سال هست که دچار زگیل تناسلی هستم و نزدیک ۴ سال هم تبخال تناسلی چکار کنم؟
در معرض خطر هستم؟
مشاهده پاسخ دکتر
683
انجيوكراتوما

سلام اقاي دكتر من با مراجعه به سايت شما فك كنم به بيماري انجيوكراتوما مبتلا شدم و اينكه راه درمانش چيه



كدوم بيماري ها خطر عقيم شدن داره؟
مشاهده پاسخ دکتر
684
تشخيص بيماري

سلام
يسري از اين زائدها حستش كه توي كشاله رانم و يه تعداد رو تخمم ك باز ب كشاله ران نزديكه كه برامده هستن . و ي لكه هاي مشكي ك روي التمه و بدون هيچ برجستگي هستش ايا من زگيل تناسلي دارم يا بيماري ديگه . ؟

(اينم بنا ب جوابي ك بهم دادين دكتر جان من درماتيت سبوريك دارم ممكنه بخاطر اون باشه؟ چون قرص استفاده ميكردم البته الان ٨ ماهي ميشه قرص نميخورم)
مشاهده پاسخ دکتر
685
رابطه بدون كاندوم

بعد از رابطه با شريك جنسي ام متوجه ضايعاتي روي آلت تناسليشون شدم كه به نظرم شبيه زگيل بود.الان سه ماه از رابطه ميگذره و اثري از زگيل يا ضايعه روي آلتم و اطرافش نيست.نيازي هست براي پاپ اسمير و آزمايش خون برم دكتر يا نه؟خيلييي نگرانم مشاهده پاسخ دکتر
686
ازمايش سمن

سلام وقتتون بخير
برادر من آزيرو بوده يه بار براي ميكرو از بافت بيضه ازش اسپرم گرفتن
ميخوام بيزحمت اين ازمايش رو بررسي كنيد تعداد و حركت واسپرم هاش رو برام بگين
و اينكه چه راهي پيشنهاد ميكنيد؟
مشاهده پاسخ دکتر
687
ریزش مو بر اثر مشکلات شفت مو

با سلام
بنده دچار ریزش مو از نوعی هستم که فکر میکنم بسیار نادر باشه. از اینرو بسیار خرسند می شوم اگر پاسخ بنده رو بدهید.
2سال است که ریزش موی شدید دارم. بین موهایم برخی از تارهای مو در نزدیکی ریشه، دارای پوسته
سفید و یکدستیست که ساقه مو را احاطه کرده و فقط با ناخن قابل جابجایی می باشد. علاوه بر این موهایی که میریزند در نوک پایین آن نقطه سفیدی با برجستگی بسیار کم وجود دارند.
با توجه به آزمایشهای آهن و تیروئید و .. که همگی خوب بودند، فکر می کنم ریزش موهایم ارتباط با این شکل ظاهری دارند. میخواستم بدونم نام این بیماری و راههای درمان آن چیست؟ آیا موهای ریخته شده باز خواهند گشت؟ تصویری از این دو مشکلی که در موهایم مشاهده کردم رو ضمیمه می کنم.
رنگ پوسته ها سفید است
لطفا جهت ویزیت حضوری نیز راهنمایی کنید بنده از شهرستان تماس می گیرم.
پیشاپیش از پاسخگویی شما ممنونم
مشاهده پاسخ دکتر
688
لیزر خال

با سلام خدمت شما
من تعداد حدودا 5 خال روی صورتم داشتم و دو سال پیش یکی از اونها رو که از همه بزرگتر بود لیزر کردم و بدون ریشه بود و الان کاملا خوب شده ولی 4 خال دیگه رو که امروز رفتم لیزر کردم دارای ریشه بودند و دکتر گفتن در یک جلسه نمیشه برداشته بشه چون ریشه دار هستن میخواستم ببینم که آیا با توجه به ریشه دار بودن خال ها و لیزر اونها در چند جلسه جای خال ها گود میشه؟ من خیلی نگران گود شدن جای خال هام
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
689
التهاب واژن

سلام خسته نباشيد
من سه ماه پيش تبخال تناسلي گرفتم
وهرچند وقتم عود ميكنه
قبل اون با نامزدم بدون كاندوم ارتباط داشتيم ولي بعد بيماريم از كاندوم استفاده كرديم
البته رابطه جنسي كامل كامل هم نداريم
ولي كمي سر آلتشو داخل ميبره
دفعه اولي كه بعد بيماريم ارتباط داشتيم مشكلي نبود ولي بعد اون ،بعد ارتباط پايين واژنم كلي متورم وقرمز ميشه ويكمم ميسوزه
كه البته بعد چندساعت تورمش تا حد قابل ملاحظه اي كم ميشه
علتش چيه؟بخاطر بيماري خاصيه يا حساسيت به كاندوم؟
چون قبلا كه بي كاندوم بود هيچوقت اينجوري نشده بود
چيكا بايد بكنيم؟
نگرانم
ممنون ميشم كامل جواب بديد
عكسو قبلو بعدش و براتون ميفرستم
مشاهده پاسخ دکتر
690
انجيوكراتوما

اقاي دكتر من روي پوست آلتم ضايعه اي هست با مراجعه ب سايت شما فك ميكنم انجيوكراتوما باشه

بيماري هاي آلت چه خطراتي داره؟
خطر عقيم شدن هست؟
مشاهده پاسخ دکتر
691
سلام اقای دکتر بنده روی بدنه التم لکه های قهوهای مشاهده کردم که فکر میکنم خیلی قدیمی است میخواستم ببینم این لکه ها چی هستش وخطر ناک هستش وجدیدا روی بدنه التم احساس میکنم جوشهای بسیار ریزی زده به اندازه نوک سوزن ای موضوع چیه

سلام اقای دکتر بنده روی بدنه التم لکه های قهوهای مشاهده کردم که فکر میکنم خیلی قدیمی است میخواستم ببینم این لکه ها چی هستش وخطر ناک هستش وجدیدا روی بدنه التم احساس میکنم جوشهای بسیار ریزی زده به اندازه نوک سوزن ای موضوع چیه مشاهده پاسخ دکتر
692
زيگيل

سلام ميخواستم بدونم اينا زيگيل هستن يا نه؟ مشاهده پاسخ دکتر
693
خال

سلام آقای دکتر. بنده یک خال که تغییرشکل داده بود روی ساعدم داشتم که جراحی و بیوپسی کردم.جوابش به شرح زیر هست.میخاستم ببینم ملانوم یا چیز خطرناکی هست؟ممنون.
دراپیدرم اثارپاپیلوماتوز خفیف اکانتوزوهیپرکراتوز همراه با هیپرپیگمانتاسیون خفیف لایه بازال مشاهده شد.
دردرم انفیلتراسیون اندک لنفوسیتی همراه بامیزان اندکی پیگمان ملانین مشاهده گردید.
اثاری ازافزایش ملانوسیت دیده نشدوبدخیمی وجود ندارد.
مشاهده پاسخ دکتر
694
زگیل

سلام آقای دکتر وقت بخیر میخواستم بدونم اینها زگیل هست یا چیز دیگری هست خیلی وقته هست ثابت موندن رشد نکرده چند دونه کنار هم هست مشاهده پاسخ دکتر
695
سوختگی درجه 2 ناشی از لیزر موهایی زاید در ناحیه پا

جناب دکتر. 2 روز پیش لیزر موهای زاید انجام دادم و 3 ماه پیش آفتاب گرفته بودم. طی این 2 روز درد شدی داشتم و تاول های پوستی زدم به دکتر مراجعه کردم و گفتن سوختگی درجه 2 هست و دیگه از بین نمیره.لطفا راهنمایی کنید که آیا چاره و درمانی دارم؟؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
696
استفاده از داروها

با سلام و عرض خسته نباشید
کسی که به بیماری اریتم مولتی فرم مبتلا بوده میتواند از آموکسی کلاو جهت از بین بردن عفونت پیشانی(سینوزیت ) استفاده کند
یا چه داروهایی جهت از بین بردن عفونت قابل استفاده است متشکرم
مشاهده پاسخ دکتر
697
بیماری پسوریازیس

سلام، من در ناحیه آلت تناسلی دچار بیماری پسوریازیس شده ام، امکان داره به من پمادو یا داروی دیگه ای که به درمان بیماری کمک کنه معرفی کنید
ممنونم
مشاهده پاسخ دکتر
698
گوشت اضافه

ســلــام مــن یــڪ هفــتــه قــبــل تــســت پــاپ اســمــیــر انــجــام دادم مــشــڪــلــے نــداشــتــم گــوشــت اضــافــه دهانــه واژن داشــتــم دوشــنــبــه رفــتــم دڪــتــر وقــتــے خــواســتــنــد بــر دارنــد گــفــتــنــد پــایــه داره فــرســتــادنــد پــاتــوبــیــولــوژے جــواب دوهفــتــه دیــگــه ۲۸ مــرداد آمــاده مــیــشــه دڪــتــر دوتــا ڪــپــســول بــه نــامــهاے مــفــنــامــیــڪ اســیــد ۲۵۰ هر ۶ ســاعــت و ســفــالــڪــســیــن ۵۰۰ روزے چــهار بــار ســه شــنــبــه صــبــح دوبــاره یــڪــے دیــگــه دیــدم داخــل تــر و ڪــمــے ڪــوچــڪــتــر از قــبــلــے خــیــلــے نــگــرانــم ڪــه ســرطــان بــاشــه پــریــودم هم ۳ روز عــقــب افــتــاده هیــچ وقــت ایــنــجــورے نــمــے شــدچــیــڪــار ڪــنــم مــنــتــظــر جــواب آزمــایــش بــاشــم یــا بــرم دڪــتــر؟آیــا ســرطــان هســت؟ایــن مــســرے هســت نــزدیــڪ بــچــم نــبــایــد بــرم ؟لــطــفــا زودتــر جــوابــم رو بــدیــد مشاهده پاسخ دکتر
699
برداشتن خال

باسلام خواهرزادم 19سالشه 2هفته پیش 3تا خال ریز از صورتش برداشت دکتر بهش 2تا پماد داد تا استفاده کنه موپیروسین و بیودرم اما بعد از یک هفته سوزش و قرمزی زیادی پیدا کرد و از یکی ازخالها ترشح زرد خارج شد دوباره به پزشک مراجعه کرد و بهش سفالکسین500 به تعداد20تا داد و پماد آلوویر بعداز زدن پماد صورتش شدید ورم کرد یک روز بیشتر پماد رو نزد ولی بعداز3و4 روز ورم داره شدید تر میشه .دلیل تورمش چی میتونه باشه چکار باید کنیم مشاهده پاسخ دکتر
700
زگيل تناسلي

سلام اقاي دكتر من حدودا هشت ماه پيش مبتلا به زگيل تناسلي شدم كه اصلاح با تيغ شديدترش كرد. بعد از چند جلسه كرايو الان ٤ ماهه خداروشكر ديگه پزشكم زايده اي تشخيص نداده گارداسيل هم زدم
سوالم اينه كه الان ميتونم ليزر موهاي زايد رو انجام بدم؟؟ ايا اصلاح با تيغ براي من احتمال انتشار دوباره رو زياد نميكنه؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
701
لطفا راهنمایی میکنید ؟

سلام ،من قبلا توسط راهنماییه شما ، بامصرف الدرا ، زگیل تناسلیم درمان شد
امروز یک خال ریز ، مشاهده کردم که وقتی دیدم روش خشکه متوجه شدم، زگیل تناسلی است
مشاهده پاسخ دکتر
702
گوشت اضافه

سلام آقای دکتر من هفته پیش گوشت اضافه دهانه واژنم مشاهده کردم که درد نداشت تست پاپ اسمیر انجام دادم مشکلی نداشت دوشنبه رفتم دکتر تا گوشت اضافه روبردارم دکتر موقع برداشتن گفتند که پایه دارد فرستادند برای پاتوبیولوژی جواب شنبه ۲۸ آماده میشه من صبح روز سه شنبه یکی دیگه که داخل تر بود و کوچکتر را مشاهده کردم عکسش رو براتون فرستادم خیلی نگرانم سرطان باشه الان چیکار کنم دوباره برم دکتر یا صبر کنم تا جواب بیاد اگه سرطان هست لطفا بهم بگید مشاهده پاسخ دکتر
703
خال

من یک خال مو دار به پشت ران پا دارم که قبلا یک بار چند سال پیش لیزر کردم ولی رفع نشد الان تازگی درد خفیف اون ناحیه احساس میکنم میخواستم ببینم ایا خطر سرطانی شدن هست؟؟؟؟ واین که خالم مادر زادیه و من 19 سالمه مشاهده پاسخ دکتر
704